Opinie o Winkelmann w Legnica

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Winkelmann. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Winkelmann o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja urządzeń techniki grzewczej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Winkelmann w Legnica

za nieuzasadnione uzywanie nazwisk oraz obelgi zostaniesz podciagniety do odpowiedzialnosci prawnej.

adam

witam zawioze do winkelmana 9-cio osobowym oplem vivaro szukasz transportu dzwon (usunięte przez administratora) zapraszam

adam
@adam

lub adamos7810@wp.pl

mar

Anka robi tym z gory chyba bo setki ma

rudy sie zeni

robi jeszcze ta chuda ruda w kontroli jakosci i certyfikacji?

Elektromechanik

Standardowy początek (powiedz coś o sobie ), kilka pytań od lidera (łatwych) następnie Pani od rekrutacji zapytała się czego nie chciał bym robić w pracy i przedstawiła zasady współpracy.

Jak narysować styk NO i NC. Co zrobić w przypadku braku przycisku NO.

PIMPONG

wSZYSTKICH BRYADZISTOW Z ZAKLADY 3 POZDRAWIAM SRODKOWYM PALCEM FUCK YOU OPROCZ BRYGADZISTY P.DZIOPY

Ale w innych latach pracowali fajni ludzie a teraz?

lulu

A tak ogolnie to sie syf zrobil i ogolnie zle na wek3 co do innych lat

ll

A ja pozdrawiam pupili mistrzyni z wek.3 wszystkich brygadzistow oraz anete n.................

obserwator

Od samego początku czytam Wasze wypociny . Takich żałosnych już dawno nie czytałem . Ile Wy macie lat ??? Jak w przedszkolu .

Zbyszek

+10

Abudabi

pojechac to ty se mozesz o 21 na nocke,na forum jedziesz... wow . zmien se zaklad bedziesz miec lepszych. Szkoda moe czasu na takie bzdety. Powodzenia lutring.

lutring

Mozecie wiedziec ja mam to gdzies... :) i tak bede Wam jechal bo jestescie beznadziejni:)

Abudabi

Nie sadze, i nie wiem o ktorym piszesz kierowniku.Kierownik jest jeden, bynajmniej na Z3 a owszem bylo juz sporo.Nie wiem kim jestes i ile pracowales rok,dwa,trzy to mogles zmienic ich kilku.Ja bym nadgorliwoscia tego nie nazwal,a pilnowaniem. Popatrz jaki by nie byl kierownik ,dyrektor kazdy chce miec jak najmniej zlomu,najmniej reklamacji,i zero wypadków.najwiecej czesci i brak opoznionych terminow dostaw a te z kolei zaostrzaja sutuacje klijent dostawca,W kazdym zakladzie tak jest,i unas tez tak jest. Za niemca tez tak bylo,im tez na tym zalezy. A podejscie do ludzi tak mieli inne ale czy lepsze ,nie wiem. Napewno inaczej rzadzili, wiedzieli ze jak cos chca od ludzi to musza im dac .a nie gonic wymagac. Mylisz sie niemcom tez sie spieszy od nich klijent tez wymaga,Tylko ze dla niemcow nie ma problemu,jak trzeba wiecej ludzi ,zmodernizowac maszyne ,proces itd Moze kolega na zlym stanowisku robił?niektore sa takie ze od nich wszystko zalezy- taki pech. Pozdro

byly-ex

Ten kierownik co mnie tak poganial to oczywiscie nadgorliwy ziomal. Zaden Niemiec by sie tak nie zachowal. Niemcy szanuja kazdego pracownika w przeciwienstwie do nas typowych wiesniakow. Kogo tam przyjma bedzie mial farta jesli trafi pod kierownika Niemca. Ogolnie gdyby wywalic te nadgorliwe polskie managery to firma jest OK.

@byly-ex

eX o jakim ziomalu piszesz?firma jest ok dla tych co pracuja, sa zgrzyty oczywiscie ale gdzie ich niema. Powiedzcie komu obecny kierownik zrobil jakas krzywde,kto kolwiek komu zrobil krzywde,wolicie robic w viesmanie na co 2 tyg umowie przez adecco? Mnie to nie bawi?

@Abudabi

Nie sondz pochopnie bo skad niby wiesz o ktorym kierowniku pisalem. Jest ich tam sporo. Z imienia zadnego nie wymienilem. Nie pisalem ze sa zli, tylko nadgorliwi i spieszy im sie za bardzo. Niemcy mowia spiesz sie powoli. Poza tym pisalem ze mnie gonil do roboty, moze innych juz nie. (no chyba ze Twoj meneger jest nadgorliwy)

byly-ex

Kiedys tam pracowalem i fucha fajna lubilem to, ale kierownik chcial wszystko na wczoraj, strasznie mu sie spieszylo, wiec powiedzialem: no coz panie kierownik nie wydole od panskich wymagan, zabralem zabawki i teraz jestem w innej piaskownicy. Tutaj nikt mnie tak nie pogania jak psa, wiec jest tera git.

lutring

Wy brygadzisci jestescie strasznymi leniami:) Wy sie znacie na robotach.. haha korekte to potrafi zrobic kazdy jeden z robociazy! jak by nie chlopaki z robotow ktorzy wchodza i robia korekty (a to nie jest ich obowiazek) to szedl by wciaz zlom! bo wy robicie łaske ze to zrobicie! to jest Wasz obowiązek! ty nie masz gburze siedziec u mistrza i sobie gadac tylko nadzorowac produkcje! stac na lini pytac pracownikow czy cos sie dzieje ogladac produkt a nie siedziec na mistrzowce!

ebm
@lutring

Lutring,lepiej juz tu nic nie pisz bo juz wszyscy wiedza kim jestes. He,he :-)

ythgf
@lutring

Nie wiem jak juz z toba rozmawiac,skoro tak mowisz to niech tak bedzie.Skoro ci to nie odpowiada to zmien prace i juz. Hmmm. Moze i leniami w waszych oczach,ale mistrza juz nie.Mamy inne priorytety,waszym jest robienie czesci a moim abyscie wy mogli je robic.Każdy z was wymaga aby na juz reagowac na jego problem a co jak takich osob jest na te chwile 10 ,trzeba myslec co jest wazne i wazniejsze ,to ze ide zalatwic cos innego nie znaczy ze cie olalem tylko wybralem wazniejsze rzeczy,zauwaz ze jak znikne to nie na fajke, a na ur ,wzkbs,qs. Robociarzy to ze starych brygadzistow mozesz nazwac i tych co dlugo racuja a od nas sie uczyli. Robociarzy- na mojej zm jest ich ze 2 co mozna nazwac robociarzem 1 na lini Us i Bmw, i koniec. Powiedz mi prosze kto z reszty poradzi se z laserem,autotoolem,pomiarem narzedzia,justowaniem,wstawianiem komend,synchronów,wejsc i wyjsc. Wiesz co jak braknie pradu lub zgasnie pulpit,komp sie zawiesi i juz sracie w gacie bo nie wiecie co dalej.PO jakiego h... mnie wolasz jak brama ci sie nie otworzy albo stol stanie w pozycji.A o recznym sterowaniu wejsc-wyjsc nie wspomne.Ktory z was ma kurs na tiga i wie jak ustawiac igle na ktory material itp. Jak chcesz cos wiedziec o robociarzach to pogadaj z mechanikiem R...a, to ci powie co znaczy robociarz ,kiedys nas brygadzistow nie bylo,kon....go i wszedziebedzie nie bylo. Pomysl chlopie pomysl. Robociarz to pracownik obslugi maszyn, i jak bys nie wiedzial to cie obudze ze jak i na werk4 obsluga np tokarki wprowadza drobne korekty tak i ludzie z robotow maja to robic ,za co chcesz miec stawke jak ja za nakladanie czesci, to kazdy swiezak potrafi. A w moim zakresie obowiazkow nie ma nic o korektach,i ustawieniach robotow. A ty gburze co mi mowisz co mam robic,zadnego obowiazku nie mam cie sluchac a mistrza juz tak, co robie w mistrzowce nie twoj interes.Zajmij sie swoja praca,tj obsluga maszyny a ja swoja obsługa hali produkcyjnej. Nie oceniaj kazdego brygadzisty tak samo.Z reszta skladaj papiry na brygadziste zobaczysz jaki to miod jest.!!!!!

kubełek

świeta prawda, syf jak był tak jest nadal. pozdro dla zmiany na której otyłość króluje;)

ebm

Widze,ze nawiazalem dialog z kims kto jest w miare inteligentny i chociaz troche wyksztalcony w kierunku umiejetnosci poslugiwania sie jezykiem polskim w pismie.Jesli chodzi o firme i to co sie tam dzieje potrafie ocenic tak samo jak Ty warunki pracy , dbalosc o przepisy,szkolenia i zaangazowanie w ogolne wyniki produkcyjnei z calym przekonaniem mowie,nie jest zle! Bylo gorzej i to znacznie!

inżyniero

No i znowu konstruktora firma szuka, firma wiecznie szukająca konstruktorów, dopiero się chłopak przyjął i już go chcą zwolnić. Adrian, zacznij szukac roboty szybko, w Haerter szukają ludzi, kaska może trochę mniejsza ale dobra atmosfera - Dobrze poinformowany.

qwed
@inżyniero

Nie mysle za innych,nie ja jestem na danej maszynie tylko ty,to ty masz myslec co robisz i ty za to co zrobisz odpowiadasz.Moja rola to wspomaganie,wspolpraca z innymi dzialami,inzyniering,wzkbs ,qs itd.Wiesz twoje zdanie sie nie liczy a jeszcze żaden z mistrzów i kierowników nigdy nie zazucil mi ze czegoś nie zrobiłem,z reszta nie ty jestes od oceny mojej pracy.

ljlkj

Ty za to masz najlepsze doswiadczenie w krytykowaniu innych a nie siebie.Ocen najpierw siebia a potem oceniaj innych. O doswiadczeniu to ty nic nie wiesz kolego,widziales kiedys kierowce tira np .co po 10 latach nie umie jezdzic. Zastanów sie co piszesz. Mam propozycje jak nie mam doswiadczenia to nie przychodz po pomoc do mnie wykaż sie,co wiesz i co umiesz. A jakie ty bys chcial bym mial doswiadczenie? no dawaj napisz co mam umiec i wiedziec,a czego nie umiem. Co do Grześka to nic nie wiesz znamy sie juz b dlugo, juz w poprzedniej firmie dobrze sie nam razem pracowalo,nic nie wiesz o naszej wspolpracy.A kto ci takich (usunięte przez administratora) nagadal o zajeciu jego miejsca, facet zejdz na ziemie, obudz sie Grzes jest nie do ruszenia ,Robi co do niego należy,jest prawa reką kierownika. Myslisz ze potrzeba mi użerania sie z wami, nerwow i odpowiedzialnosci.Jak bym chcial zlozyc papiery juz zlozylbym w miejce np Leona . A czemu o nim nic nie piszecie? W (usunięte przez administratora) to raczej wy wchodzicie jak wam urlop potrzeba to lecicie i placzecie na gorze. Ty faktycznie jestes burakiem i h...ja wiesz , w faurecii brygadzisci sa nie pracujacy ,tak apropos ,na 1 tez na 4 4aib tez juz beda niepracujacy, teraz mechanicy tez juz beda miec brygadzistow niepracujacych.. Wez sie ogarnij.Z reszta robie to co wymaga moj mistrz jak ci nie pasi to idz tam gdzie brygadzista zapierdziela,piszesz tak bo zal (usunięte przez administratora) ci sciska ,ze nie jestes brygadzista,a ty to masz dopiero z......sta wiedze ogolnie o calej produkcji.Byla rekrutacja na brygadzistena 4 linie trza bylo sie zglosic. Najlepiej jak nie chcesz ze mna pracowac to idz do kierownika na skarge i juz. A mojej zony w to nie mieszaj, juz nie masz sie czego czepic? Oj smieszny jestes facet,sam nie wiesz oc co ci biega.Mam byc wszedzie orlem i znac cala producje,nie ma takiej osoby co to wiedza,ja wiem duzo o robotach ,mirek o formiarkach ,gietarkach,rafal o zgrzewarkach a ty mi zazucasz ze nie mam doswiadczenia ,o co jak Alfa i omega jestem. Dosc mam tych wypocin.Przenies sie do innego brygadzisty i mistrza bedziesz miec jak w niebie. Strzałka

lklala

Chmm.... a tu ktos dalej uparcie to samo, kto,gdzie,kiedy donosil daj przykłąd, nie oczerniaj mnie ,napisz faktyczne przykłady.Jak bym chcial na kogos donosic to co minute mozna by bylo kogos karac a nikt nikomu nie wrecza upomnien i nagan.Czemu nie napiszesz o tych rzeczach jak bronilo sie kogos bo np byl po imprezie i jeszcze mial sporo,na odleglosc czuc od niego,tego nie widziales nie!!!!! A co ty mieszasz to co po pracy z zwolnieniem? od kiedy zaklad interesuje to co dzieje sie za brama. Nie ciagle malo i malo,to nie mi malo? mi nie zaleze czy jest 1000 czy 500 ale zalezy mi by bylo powyzej okreslonego procentu bo jak i ja i wy macie z tego premieZauwaz ze norma podnoszona jest tylko tam gdzie. ludzie sie kreca i maja czas na bajer,kawe na faje.Kiedys wam mowilem ze jak jest pierwsza zm to łądnie pracujemy,bo kazdy patrzy, Myslisz ze z zakladu 4 nie widza jaka plaza jest u nas jak,kupe osob przechodzi przez hale do bior.Pomysl troche facet!!!!! A co do płacenia to racja placa mi za to ze mam wam pomagac ale nie robic za was mam dbac by szlo, na czas skrzynki,detale,itd a ty probujesz mi wmowic ze jak tobie sie nie chce to mam stanac i robic za ciebie. Ponioslo cie zdeko troche.

Czemu szaleja? uzasadnij to,bo chca byscie zmienili swoj tok myslenia.Na taki: Ze jestescie w pracy a nie na pikniku. Że ktoś patrzy na rece wam Ze ktoś patrzy na rece nam. Trzeba bylo nie pisać pierdół na scianach w kiblu.Nikt by nie szalał. Wchodza nowe zasady 6s,smed,kaizen itp.Jest nacisk na bhp,porzadek, bo to wszystko to nasz wizerunek,inaczej nas spostrzegaja np.klijenci a to przeklada sie na dalsze prespektywy pracy.(nowe projekty) itd ale wy nie rozumiecie tego, ale jak wam prysnie zgrzewarka w oko bo nie macie okularow na nosie to wtedy jestescie madrzy.A pewnie nie wiecie ze za rażace I CIAGŁE naruszenie zasad bhp mozecie dostac dyscyplinarne zwolnienie. Pijecie do brygadzistów a miedzy wami sa jedni co robia normy i sie staraja a drudzy nie,bo maja (usunięte przez administratora) to nie przezemnie tylko przez kolege, nie macie premi,do niego skierujcie swoje zale i jego nazwisko wypisujcie na scianach kibelka. Juz kiedys pisalem a niektorzy wiedza jak jest bo sprobowali. Mowia szanuj szefa swego bo zawsze mozesz miec gorszego. Ci co byli na 4 z z3 wiedza o czym mowie, "i kto tu szaleje" Kiedys dostaniecie nowego mistrza co nic nie bedzie wiedzial bo nie musi i brygadziste nowego co nie bedzie waszym kolego i co wtedy bedzie.Wtedy wy a prawie wszyscy macie szkolenia stanowiskowe na poziomie 3-4 czyli jestescie zajebisci,beda wymagac . a my nie pomozemy bo nas nie bedzie a oni nie wiedza. Pomyslcie nad tym zanim cos napiszecie,najlepsze jest to ze na mojej zmianie narzekacie jak jestescie na zmianie Mistrzyni to juz nie i wam sie podoba.

;)
@123

123 ma w 100% rację! popieram!

Zostaw merytoryczną opinię o Winkelmann - Legnica

• Jak się pracuje w Winkelmann?

Zobacz opinie na temat firmy Winkelmann tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 79.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Winkelmann?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 52, z czego 3 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 29 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Winkelmann?

Kandydaci do pracy w Winkelmann napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Winkelmann