Opinie o Winkelmann w Legnica

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Winkelmann. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Winkelmann o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja urządzeń techniki grzewczej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Winkelmann w Legnica

A co wy tu o premiach piszecie. Nie macie macie za wydajnosc 70 % macie wiec o co chodzi? od mistrza tez jest za niechorowanie,złom i 6s tez.To jest ok 350 tak jak w gates,a tam za 1 reklamacje zabiera im sie wszystko. Jedziecie na nas brygadzistow(wiem sa rozni) a to my w sobote i niedziele ryjemy na maszynach,stajemy na rotacyjnych,korygujemy programy robotow,Myslimy gdzie was wcisnac na inne stanowisko,by tylko % nie spadly,by bylo wiecej szt dobrych a za tym % ty do gory, By wyciagnac te premie. Dzieki,bardzo mnie motywujecie. A czy ktorys z was podziekowal kiedys brygadziscie za pomoc? nie slyszalem tylko ujadc potraficie. A złom na sigmie bo pan sie pomylil a drugi pan patrzyl jak robi pierwszy i tez robil zlom,Panowie godz waszej zlomowej pracy to nasza premia. Na nic nie zwracacie uwagi,nie znacie dokumentow i nie pracujecie zgodnie z nimi, nic nie kontrolujecie,bo po co.Nie chce sie, ja waliduje 1 szt i i tak na mnie wszystko bedzie. Moze juz czas wyciagac wobec was wnioski.Życze powodzenia

Sorry "ona" nie do ciebie.Malo czytelne forum To do "ein - 2015-03-19 15:47:27" Jestes takim leniem śmierdzącym ze nawet nie chce ci sie tablicy wypisać.A to nie dlatego że nie umiesz itp.Tylko rżniesz cwaniaka,i twardziela.A potem masz pretensje bo ktoś sie czepia.I dobrze ze sie czepia, może cie czegoś nauczą.

Ona

Co sie dzieje 3 na foxie

@Ona

"Wyżej napisano kto donosi i lize tyłki i to prawda w 100%. Zmienic czesc kadry naszej i bedzie moze lepiej (mowa tu o brygadzistach kilku i mistrzu) bo tutaj jest sie brygadzista nie za umiejetnosci i wiedze lecz za kablowanie ! Nie Michnej ? Leniu i donosicielu, ale przyjdzie czas na ciebie i bedziesz chodzil do pracy bokami." Leniu? A co byś ty chciał/ła bym robił. Może (usunięte przez administratora) za ciebie.To ty jestes Pracownikiem obsługi maszyn.I od roboty jestes ty, to ty masz pracowac na maszynie nie ja,a ja w miare mozliwosci mam ci pomoć, gdy czegoś potrzebujesz. Twoj zakres obowiązków to własnie praca zgodnie: z normami, z odpowiednia jakościa, porządki , i dyscyplina. A w ani jednym przypadku ich nie spełniasz. Ja mam inny zakres obowiazków ale nic ci do tego ,chyba nie rozumiesz pewnej hierarchi, operator,brygadzista,mistrz,kierownik. I cos jeszcze masz do mnie to powiedz mi to za zakladem cwaniaku,uwazasz ze jak siedze u mistrza to juz donosze , to ja musze sie za was tlumaczyc , bo prawie zaden nie umie przepracowac dobrze godziny. Masz cos do mojej wiedzy - pochwal sie swoja, placku ,sam nic nie potrafisz przezbroic a i do byle problemu mnie wolasz gdzie trzeba glowa ruszyc - bo robic ci sie nie chce! Co ty mi tu bedziesz gadal o umiejetnosciach po 10 latach pracy - smieszny jestes, nie rob z siebie idioty.Nie dorastasz mi do piet.Skoro taki nieumiejetny jestem to po co mnie wolacie. Zreszta co tu bede pisac, jak do ciebie to nie dotrze , idz na 4 albo do weziteca bedzie ci o niebo lepiej!!!!!!!!! Powodzenia!!! A co do bokow proboj szczescia.

ISIS
@Ona

Brygadziści szaleją i próbują się wykazać, oj nie którzy nawet bardzo ........ Prawda ?(usunięte przez administratora)

zadowolony

Praca ok,firma stabilna dajaca mozliwosci rozwoju zawodowego.Ludzie w porzadku!

ten
@zadowolony

Chyba (usunięte przez administratora) jesteś ktoryms z brygadzistow piszac tak. Firma dająca mozliwosc rozwoju ? No teraz padam na plecy ze smiechu !! ciekawe jakim cudem jak dajecie odchodzic ludziom dobrym i znającym sie na rzeczy, ale po co nie ? Przyjdzie nowy wyszkolimy go ? Tez odejdzie...jestescie debilami !! Sprawa musi zajac sie sam Winkelmann jak i PIP bo jaja sie tu dzieja !

Elektromechanik

Standardowy początek (powiedz coś o sobie ), kilka pytań od lidera (łatwych) następnie Pani od rekrutacji zapytała się czego nie chciał bym robić w pracy i przedstawiła zasady współpracy.

Jak narysować styk NO i NC. Co zrobić w przypadku braku przycisku NO.

logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
voss

Tego pana brygadzistę co zwraca się do kobiety o podciągnięcie spodni oskarżyłabym-niech odpowiada-a z pracy wyleci dyscyplinarnie-kobiety nie dajcie sie-w voss by nigdy do czegoś takiego nie doszło.Pracuje tam 6 lat ale nigdy żaden pracownik czy brygadzista nie odezwał by się w taki sposób

magda

Tak to jest prawda że stoi i pieprzy głupoty a jak go o coś poprosisz to musi niema czasu albo cało zmianę ci przynosi nie nadaje się w ogóle tak jak piszą co niektórzy. Nie wiem za co pieniądze bierze tak to i ja potrafię.

andrju

pozdrawiam wszystkich cieżko pracujących mam szacunek dla nich uwazam że jest bardzo przerośnięta biurokracja która zamiast pomagac utrudnia nam prace.w żadnym wypadku na nie pomaga. Jak jest problem to chowają się po biurach

lutring

jak są przyjęcia w żabce to idz bo pewnie tylko tam sie nadajesz :)

ktos taki

ponoć przyjęcia są w Żabce, podobno jest premia 1000zł co 5 lat, polecam.

niko

Dyrektor zakładu nawet nie wie ilu baranów bez szkoly ma pod soba a pozniej wszyscy sie dziwia ze nioe idzie albo ze reklamacje sa.

ja 123

Wiecie że z wami pracuje tomek fiałkowski i że jest konfidentem policyjnym własną rodzinę sprzedaje na policje i jeszcze kasuje stoją rodzinę bo nawet córka się wyprowadziła bo ją bił a nawet własny syn chce mu wpiepszyć

inżynier

Firma wiecznie szukająca konstruktorów, i po znalezieniu szukamy dalej i jak trafi się tańszy osobnik to obecnemu dziękujemy, i tak w kółko...W końcu chodzi jedynie o przerysowywanie z 2d do 3d, żadnej inwencji własnej....Strzeżcie się zastanawiający nad aplikowaniem.

oo

co to jest dział NKU?

xxx

jak kto przyjdzie???

woss

frajer marek pracowalem z nim strzezcie sie

kolega

juz wiem kto donosi do kierownika pajac

pracus

Wiec powiem wam tak pracujecie na trujce znacie wuzkowego marka d znam go z bylrj firmy to najwiekszy donosiciel jakiego mozna sobie wyonrazic przez niegi nie jedna osona strvila ptace

dkny

stołówka super!

ok

a ja bardzo lubię pracę w Winkelmannie i widzę pozytywne zmiany. W tym roku znowu będą inwestycje. To stabilna firma dla pracowitych i ambitnych osób. Daje szanse na rozwój

Zostaw merytoryczną opinię o Winkelmann - Legnica

• Jak się pracuje w Winkelmann?

Zobacz opinie na temat firmy Winkelmann tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 79.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Winkelmann?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 52, z czego 3 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 29 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Winkelmann?

Kandydaci do pracy w Winkelmann napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Winkelmann