Opinie o FHU SOBIK w Polska

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy FHU SOBIK. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie FHU SOBIK o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Mleczarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FHU SOBIK w Polska

waldek

Dla tych co chcą przyjść tu do pracy: Mamy fajne socjalne-13, 14, wczasy pod gruszą, talon na mleko. Kierowca zarabia 5500 netto, magazynier 6600 netto. Raz w roku impreza w gołębiu, i bilet na F1. A i bym zapomniał w 2015r. będzie podwyżka. Najlepiej żeby dostać tu pracę trzeba napisać list motywacyjny, to tak na marginesie.

Mistrz owijania folią
@waldek

Szukam pracy jako mistrz owijania folią palet, jestem wydajniejszy niż owijarka.

lecho
@Mistrz owijania folią

Mam na imię Leszek chciałem pozdrowić Mamę, Tatę, kolegów z pracy. Szukam pracy jako pomocnik paleciakowego, mam uprawnienia na paleciaki- czerwone, zielone, oraz czarne. Stawka nie gra roli.

informatyk inżynier

Panie nie dziwie się że tyle Pan zarabia jak pisać poprawnie nie umie i ortografii nie zna.

asd
@Mistrz owijania folią

Potwierdzam

H.W.D.P is back

Dawno mnie tu nie było. Co tu (usunięte przez administratora)tak cicho .Czyżbyście zarabiali już po 5 tysięcy? Albo ci niewygodni dla firmy,którzy pisali na gowork już w firmie nie robią. Nie martwcie sie wujek Putin tuż tuż.

mistrz paleciaka

A masz wyższe wykształcenie bo jak nie to cie nie przyjmą nawet za sprzątaczkę albo ciecia na portierni. Do paleciaka w dzisiejszych czasach jest wymagane magisterium do tego angielski biegle żeby czytać etykiety na słoikach i komputer trza umieć obsługiwać biegle najlepiej programować ,wskazane przynajmniej Java,C++,C#,Assembler,PHP. A tymczasem Tusk będzie zarabiał 100 tysięcy miesięcznie a potem dostanie emeryturki 80000 zł a nie umie nawet angielskiego. Jego robota to wpierdalanie ośmiorniczek z kolegami i pierdzenie w stołek. Cała nadzieja w ruskim atomie i że rozpierdoli ten (usunięte przez administratora) wiat.

wózkowy dziś informatyk

I przez takich desperatów jak ten gościu jest źle na rynku pracy. Korzystają na tym tylko prywaciarze tzn.pracodawcy bo mają taniego głupka co dla paru groszy będzie tyrał i zdrowie tracił wykonując prymitywną robotę małpoluda.

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w FHU SOBIK się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.

lik

Kolego a jakie ty specjalne uprawnienia posiadasz do prowadzenia pojazdów? Bo jak nie masz na taxi to lipa.

H.W.D.P

Najważniejsze uprawnienia to psychiatra i zezwolenie od niego.

t2

kierowca czy magazyn

prezes

Noj co wam to dało i tak musicie zap..... pozycje. Wasza sytuacja się nie zmieni zawsze będziecie robolami a dyrektor zawsze będzie dyrektorem.

asdsa

Pewnie się na babie wyżywa...., albo klepie .G. po pośladzie...

Bulzq

A swoją drogą to ciekawe co teraz robi "były-na-szczęście" dyr? I ciekawe na kim teraz wyładowuje swoje chore ambicje? Wie ktoś coś w temacie?

brzeg

Na podwyżki nie ma co liczyć. Oni i tak myslą że ekstra zarabiamy, najlepiej jest robić pozycje aż kregoslup bokiem wyjdzie .. a jak sie nie podoba to przyjda przeciez nowi z bezrobocia co beda za tyle robic. Proste i logiczne.

ziom

Jest lepiej. Atmosfera po odejściu dyrka jest bardzo dobra i aż chce się pracować. Dużo zmian w planach tylko o jendej nic nie słychać, a konkretnie o podwyżkach. W ciągu miesiąca zwolniło się ok 6 pracowników bo znależli lepiej płatne fuchy. nie mówię, że jest źle z kasą, ale musi być lepiej, bo jak tak dalej pójdzie to na magazynie nie będzie miał kto robić... chyba lepiej dać starym, dobrym i obeznanym w pracy magazynu pracownikom po 200 czy 300 złotych więcej do kwitka niż co 3 miesiące przyjomwać nowego składaka do przyuczenia.

vita

Zgadzam się z maspexem. Zmiany nie bardzo. Ale jedno na plus - nie czuć za plecami oddechu troglodyty 'z samej góry'. Teraz pora na 'tego drugiego'....

maspex

Po mega zmianach ... bez zmian ... pozycje pozycje i jeszcze raz tysiace a najlepiej miliony pozycji ;)

Gerber

I jak tam w Sobikowie po mega zmianach się żyje??

Mały

Pan wysłuchał modlitwy nasze i w końcu największy nazista tej firmy dostał kopniaka siarczystego w cztery litery. Brawa dla Pana Właściciela :)

BB

czas zacząć porządki na macie.

wszystko widzacy

A to ten co na kiwajce cala zmiane jezdzi i nic nie robi,sciemnia ze palety zbija za magazynem znam go on i ten co papierki zbiera i mowi ze ciezkie sie nadaja obydwaj

blacharz

Ja znam bardzo dobrego. Pracuje w firmie ''Sobik'', mówią na niego Gumiś, Smerf, Boys (wyglad wokalisty z boys'ow), dobry lakiernik i dokładny, najlepszy w usuwaniu szkód parkingowych markerem permanentnym:))) polerka, szpachla i ni ma znać !

przesladowca

Zna ktos moze dobrego lakiernika?

mysza

(... i ujrzał Pan pracę naszą i był zadowolony, a potem zapytawszy o zarobki nasze usiadł zapłakał...) z listu ŚW. do polonian.

Zostaw merytoryczną opinię o FHU SOBIK - Polska

• Jak się pracuje w FHU SOBIK?

Zobacz opinie na temat firmy FHU SOBIK tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FHU SOBIK?

FHU SOBIK