Opinie o FHU SOBIK w Polska

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy FHU SOBIK. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie FHU SOBIK o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Mleczarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FHU SOBIK w Polska

Z tego co pamiętam to nowy dyrektor miał uzdrowić sytuację i poprawić konkurencyjność firmy, a tylko otoczył się ludźmi z Łakocia , a poprawy nie widać. Nie ma to jak umieć się dobrze sprzedać. Szkoda tej firmy:-(

mr x...

slyszalem ze kobiety wiecej zarabiaja w innych firmach niz w firmie sobik zal rozumie ze jest rownoupranienie ale bez przesady

mc
@mr x...

O i w PUP pojawiło się ogłoszenie na kierowcę. Powodzenia dla nowych szoferów!!!

rico

Zarobisz 2500zł z nadgodzinami i nockami bo normalna wyplata to 1600zł i kręgosłup po roku do wymiany.Powodzenia

Sławek

Sobik będzie zatrudniał pracowników przez agencję pracy tymczasowej... ...niby ażeby okroić koszty związane z działaniem zakładu??? To mam pomysł dla Pana Wydmańskiego obecnego dyrektora tego tonącego już statku... ...na początek przez agencję pracy tymczasowej niech zatrudni kadrę kierowniczą to w głównej mierze obniży koszty.

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w FHU SOBIK się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
Sławek

Niech nie zwiedzie nikogo ogłoszenie dam pracę zamieszczone przez FHU Sobik w Powiatowym Urzędzie Pracy.2500 zł to może kierownik Tomek zarabia za nic nierobienie.O przepraszam za skakanie jak małpka i klejenie kartek które i tak się nikomu nie przydadzą.To prawie 30 letni człowiek ślepo zapatrzony w siebie i uważający że jego decyzje są najlepsze a jak ktoś ma coś mądrzejszego do powiedzenia to zostaje usuwany pod byle pretekstem.Nadgorliwość Tomku jest gorsza od faszyzmu i jeszcze się o tym w życiu przekonasz.Ta firma była dobrym zakładem pracy ale jak fakty mówią już nie jest.Załoga z co najmniej kilkuletnim stażem z dnia na dzień odchodzi.Czemu???Nie po to żeby wam matoły miejsca ustąpić bo jeszcze nie odchodzą na emeryturę...tylko do innych zakładów pracy gdzie szacunek do czyjejś pracy jest inny.I przede wszystkim kierownictwo chcące być szanowane szanuje pracownika bo to przecież on generuje zyski gdy ono siedzi swymi zacnymi tyłkami w biurach.

no name

A czy wiecie, że kiero ponoć ostatnio pojechał do Irlandii ,a tak naprawdę to zawarł związek małżeński ? A czy wiecie jakie związki małżeńskie zostały zalegalizowane w Irlandii w 1993 roku ?

BB

A wiesz o tym że kontener stoi w złym miejscu i nie powinny być tam zaparkowane samochody.

no name

ok 2000 idzie wyciągnąć ,ale w kodeksie jest napisane : "praca w święta w placówkach handlowych jest niedozwolona" . A skoro ktoś Tobie mówi,że jeśli nie przyjdziesz w w/w dni do pracy to zostaną wyciągnięte konsekwencje. To dlaczego kiero ma nie zostać pociągnięty do konsekwencji ?!

no name

Za 12 zł to może w Łakociu się (usunięte przez administratora)w święta ,ale nie w Sobiku. Jeśli będzie trzeba zadzwoni się do PiP-u i zobaczymy co w tedy

mesjasz

Widze że nie wygodne komentarze są usuwane. Gorzej niż za komuny jest na tej zielonej wyspie styropianowców. W Bielsku i okolicach fajnej roboty nie znajdziecie same obozy pracy gdzie masz (usunięte przez administratora) do upadłości i nic nie gadać. Istny Kapitalizm z XIX wieku. Dlatego wszystkie złe komentarze na pracodawców Gowork usuwa.

BB
@mesjasz

szczera prawda tylko co niektórzy tego nie rozumieją . Ja zrobiłem prawko C+E i pracuje w Niemczech za 1900 Euro i nie muszę rozładowywać solówek czy naprawiać palet.

EmCe
@BB

A czy w Niemczech gdy porysujesz jakieś auto to ,tez robisz poprawki lakiernicze za pomocą markera ,tak jak zrobiłeś to podczas pracy w w/w firmie ? :)

jajko

Że też wszyscy tacy mądrzy są w necie, a w rzeczywistości to się nikt nie odzywa.

DEADLY GRAND

Na razie to możecie jedno głośnie powiedzieć że macie w du.... przychodzić 1 maja do pracy jak to zrobicie większą grupą to nikt wam nie każe przychodzić do pracy i nikogo z tego powodu nie zwolnią a nawet jak jednego zwolnią dla przykładu to i tak w endefekcie go uwolnią a nie ukarzą:) jeśli chcecie ich ukarać zacznijcie całą zmianą wydawać mniej pozycji to są dla nich straszne straty i wtedy zaczynają negocjować z pracownikami a jak wy im wydajecie pozycje ponad normę to oni mają was głęboko w du..... i przychodzą im takie pomysły jak praca 1 maja

informatyk

Dobrze że mnie tam już nie ma. Teraz mam spokojną robotę a nie to wariactwo w handlu. Pozdrawiam wszystkich moich kolegów - nie dajcie się.

sobik

teraz łakoć robi inwenturę nazywając ją wdrożeniem nowego systemu i każe przyjść do pracy od 1 do 3 maja (za 12 zeta)ciekawe co na to pip baran nie ma rodziny i chyba żadnych znajomych bo kto by lubił takiego buca co myśli że wszyscy go w pracy lubią a za plecami wyją z niego

mrówka

no witam DEADLY GRANDA i INFORMATYKA milo was czytac, pamietam was jeszcze, a co to firmy to fajnie tu jest,dzieje sie cos zawsze,nowy kiero z dyrem robia drugiego ŁAKOCIA, chlopaki bardzio byscie cie przydali teraz tutaj zrobic rewolte,pozdro

informatyk inżynier

No tak w tak (usunięte przez administratora) kraju to te 2500 zł to rarytas. Ludzie jesteście białymi murzynami a świat sie z was śmieje. Polacy gdzie wasz honor jadąc do takiej np.Holandii wstyd sie przyznać że sie jest z Polski bo dla Holendra jesteśmy tym czym byli mieszkańcy ich kolonii w 17/18 wieku... Co do sobika jeździłem tam wózkiem 2 lata temu na pewno mnie wszyscy pamiętają.... :).

DEADLY GRAND

widzę że aktywność na forum zerowa wszyscy chyba pokochali Sobika:) no tak w sumie jest za co 2500 za latanie z kiwajką tam i z powrotem to można go pokochać hehe Grochol też go kochał tak bardzo go kochał że zwaryjował od tej miłości i się pogubił w tym wszystkim a to przez to że nie miał wystarczająco dużo wsparcia w tym swoim sprytnym przyjacielu z wielkim mózgiem Gustawie;)ten to ma taki mózg że jest wartych wszystkich pieniędzy ja się dziwie że go do rządu nie zabrali jeszcze ale to pewnie kwestia czasu tylko:)

wózkowy dziś informatyk
@DEADLY GRAND

Co sie dziwisz tych co tu pisali już w tej firmie nie ma. Byli niewygodni to ich usunięto a że duże bezrobocie w tym niewolniczym narodzie to zawsze znajdzie sie "nowy"....wyrobnik. Mnie tam uważano za głupka i wariata bo mówiłem co myślę i nie dawałem sie poniżać,bo taki mam agresywny charakter ale mam świadomość że walczę jak Don Kichot z wiatrakami, bo większość w tym kraju to potulne baranki idące na rzeź.

DEADLY GRAND

Dlaczego nie udzielicie koledze informacji jak pyta może chłopak na prawdę szuka pracy za małe pieniądze bo jest w takiej sytuacji a wy się śmiejecie a on chce pracować nie ładnie tak:)

ifor

słyszałem, że szanowny pan dyrektor zaciska pasa, szuka oszczędności może niech przestanie rozdawać towar na prawo i lewo za grosze

nowy

dobrze ze sie przyjolem do tej pracy.spokojna firma-mozna pogadac popracowac posmiac sie.jest meeeegggaaa warto .pozdrawia szefuf ;)

głupi i głupszy
@nowy

Facet naucz sie pisać,kolejny geniusz. Widzę że firma Sobik przyjmuje analfabetów. W sumie przykład idzie z góry- prezydent Bul. Czyli firma idzie drogą; im głupszy i nie wykształcony pracownik tym lepiej.

pogromca

Proszę informację, szukam pracy jako przedstawiciel handlowy i słyszałem, że nowo zatrudnieni Przedstawiciele mogą zarobić około 4 tys nie wiem czy to prawda czy tylko taki wybieg aby zwabić chętnych.

Zostaw merytoryczną opinię o FHU SOBIK - Polska

• Jak się pracuje w FHU SOBIK?

Zobacz opinie na temat firmy FHU SOBIK tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FHU SOBIK?

FHU SOBIK