Opinie o WSK PZL Świdnik w Świdnik Aleja Lotników Polskich 1

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy WSK PZL Świdnik. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie WSK PZL Świdnik o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pojazdy specjalistyczne - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WSK PZL Świdnik w Świdnik Aleja Lotników Polskich 1

Czy pracownicy WSK PZL Świdnik chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

Riddick

Czy pracodawca WSK PZL Świdnik chętnie uczestniczy w różnych formach integracji ?

riddick

patologia. ludzie nie wspolpracuja a slabi tworza zwyrodniale grupy. ja nic do tego nie mam. jestem tu tylko dla kasy. mozna to zmienic ale to nie moja sprawa. nekromongerzy. szkoda czasu i miejsca w umysle na analizy.

Różowa koszula
@riddick

To ile tam zarabiasz bez nadgodzin? 2400? Powinieneś zarabiać 15000 jeśli umiesz srobke wkręcić i wiertarkę obsługiwać

Różowa koszula

Uciekajcie z tego (usunięte przez administratora) Tu cię każdy(usunięte przez administratora) do Włochów a potem cię zwolnią nawet gdybys był najlepszy. Za 2,5 tys nie warto tam nawet na pięć minut wejść. (usunięte przez administratora) i brud wszędzie. (usunięte przez administratora)

Hoss

Prywatna firma zależna od państwowych zamówień. Komedia. Albo komuna.

A

Dalej głosujcie na Sobonia i na pis

K
@A

Dostaliscie kontrak na 2 miliardy od pisiorow i jeszcze wam malo,zadna firma w Polsce tyle kasy z monu nie wydoila co wasza.Za to co wyprawiacje z serwisem to powinni was calkowicie olac

Marian Prawdziwy Patriota

Mam pytanie do ludzi pracujących w tej... "firmie". Jak wam się podobają zwolnienia i obniżenie pensji? Niedługo będziecie pracować za miskę ryżu a i tak będziecie zadowoleni. Pis nawet nie musi wam nic obiecywać a i tak na nich zagłosujecie. Tfu na cały hamburk naiwniacy.

kierownikwróżowejkoszuli

stary i zaniedbany zakład, a raczej (usunięte przez administratora). Brudno i (usunięte przez administratora) wszedzie, śmierdzi i chemia w powietrzu. Bardzo szkodliwe warunki. Kierownicy chowają się za śmigłowcami i robią zdjęcia i potem donoszą do kierownictwa firmy. Chcą mieć haki na każdego. Żadnego bhp, ani wsparcia. Obiady na stołówce to mega shit, obleśne i niedobre, odgrzewane w mikrofalówce, zadnej wentylacji i drogo. Za takie(usunięte przez administratora) jakie podają szkoda złotówkę wydać

Pracownik etatowy

Patologia jest w każdym większym zakładzie pracy, a słabi tworzą grupki bo mają słabe umiejętności w pracy i zawsze muszą nadrobić swoje niedociągniecią w pracy wiadomo w grupie można się ukryć i poplotkować

Alson

Ten zakład należy omijać szerokim łukiem. Zarobki są mizerne. Praca w chemii, hałasie oraz pyle z szlifowanych powłok. Maseczek przeważnie brakuje, odkurzacz jeden na 20 pracowników. Nie polecam. Kierownicy zrzucają wszystko na załogę, nie dając nic od siebie. Planowanie oraz dostawy - śmiech na sali.

riddick

jestem tu bo potrzebuje zarobic kase. moge polegac tylko na sobie. nie mam nic do ludzi. pilnuje roboty. to wszystko.

Kasa bardzo słaba, brak szacunku do pracownika.

Czy w WSK PZL Świdnik jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Pracownik produkcji

Tak reakcja jest natychmiastowa wiem po sobie

Grzegorz
@Pracownik produkcji

Co dokładnie tutaj sugerujesz? Nie wiem jak rozumieć Twoją wypowiedź, bo wydaje mi się, że jest to sarkazm. Jeśli możesz, to przybliż proszę kwestię rozwiązywania problemów w firmie i powiedz coś na temat warunków. Dzięki.

anonin

Dziwi mnie nazwa ? powrót do starych komunistycznych nazw chyba i tak nie wiele wnosi w tym przypadku? Czy teraz PZL oznacza Prywatne zakłady Latawców? WSK Wytwórnia Spierniczonych Kombajnów czy mioteł dla czarownic? I dotego Leonardo Dicaprio i ostatni rejs Titanica.

Julek
@anonin

To nie jest powrót do starych nazw, tylko jedna nazwa od początku. Nikt nie zmienia, bo po co?. To generuje koszty, a korzyści żadnych.

On
@anonin

Panie z podziemia antykomunistycznego. Skrót PZL wywodzi się z lat 20

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie WSK PZL Świdnik?

BYŁY od pracownik

Pytają czy szukać pracy na stałe wiec mówisz tak. Czy miałeś do czynienia z suwmiarka to mówisz tak. Biorą wszystkich bo nie maja ludzi. Duże rotacje bo kierownicy o wszystko się czepiają i robią zdjęcia ludziom z ukrycia żeby mieć dowody ich potem wyrzucić. Nie licz na więcej niż 2200 netto. Chyba ze zostajesz na nadgodziny w tym (usunięte przez administratora) śmierdzącym i brudnym ale po po pół roku może dopiero jakieś nadgodziny. Rada? Uciekaj stamtąd

VeryInterested
@BYŁY od pracownik

Czy nadal poszukują ludzi do pracy? Bardzo ciekawi mnie oferta pracy ślusarza.

Pablo

Wynagrodzenie początkowe oferowane przez tą firmę to 1600 z groszami do ręki ... Masakra! Przy dzisiejszych cenach żywności i mieszkań to totalny wyzysk! 1600 na zachodzie zarabia sprzątaczka najdłużej w tydzień. Ale cóż to blok wschodni i nawet w Polsce w innych regionach zarabia się więcej.Dodam że praca jest 3 zmianowa,więc za 1600 robisz również nocki. To nowoczesne niewolnictwo .

HanSolo
@Pablo

W Berlinie sprzataczka z solidnej duzej firmy, wynajmowanej prze korporacje, zarabia miesiecznie ok 2200 euro. Jest takim samym normalnym pracownikiem jak kazdy. Pracuje dobrze bo kej placa. Ma szacunek ludzi, poniewaz jej praca jest wazna i potrzebna.

Bcube

Praca tam to tragedia. Już nie jedna osoba poleciała bo na jej miejsce trzeba byli wsadzić tłuka po znajomosci. Jeżeli jesteś spoza układu będziesz bardzo złe traktowany i licz się z tym ze jak znajda kogoś z rodzinki to byle pretekst będzie dobry żeby cię zwolnić. Panienki tam pracujące powiedzmy ze na hali ( nie wdając się w szczegóły- jakiś dział) o innych koleżankach gdy te nie słyszą zwracają się pet k... a jak widza koleżaneczkami to uśmiech od ucha do ucha. Pracuje tam niezła patologia. Kobieta klat 40 pare nie potrafił złożyć zdania bez użycia tzw przecinka. Sama słyszałam jak kobieta wyglądająca jak obsikany przez kundla hydrant o koleżance ze to debilka nic nie umie nic nie wie a o wspomnianej hydrant obsikany przez kundla reszta działów mówi ze to debilka co nic nie potrafi ale ma plecy. Szkoda na nich słów radzę uważać z nimi nigdy nic nie wiadomo.

bcube1
@Bcube

jak wygląda obsikany przez kundla hydrant? ????próbuję skojarzyć.

Taki jeden
@Bcube

Tam jest jeden wielki bajzel, a atmosfera gęsta, że można nożem kroić. Praca dobra ale tylko na krótki czas, chyba że ktoś ma twardą (usunięte przez administratora) ę to wytrzyma dłużej.

A to ci dopiero
@Bcube

Jakim trzeba być pustym łbem, aby pisać takie rzeczy. Kogo obchodzą takie mierne komentarze- opowieści dziwnej treści. My tu chcemy sie dowiedzieć jak płacą i na jakich warunkach przyjmuja, a nie co jedna panna myśli o drugiej albo czy ktos poprawnie zdania składa używając ,jak sądzę, ozdobników. Opinia zupełnie nie pomocna, do niczego. podobnie jak jej autorka.

Taki jeden
@A to ci dopiero

To zależy na jakie stanowisko ktoś startuje. Fizyczny wiadomo, że dostanie mniej od tego biurowego. Atmosfera w pracy też jest ważna, chyba że jesteś bucem kartoflanym, i jest ci wszystko jedno.

A to ci dopiero
@Taki jeden

Startuję na fizycznego, jak każdy chcialbym, aby atmosfera sprzyjała pracy, ale komentarz zamieszczony przez autorkę B-Cube jest dość obraźliwy dla osoby określonej jako obsikany hydrant. Autorka sama wystawia sobie świadectwo osoby raczej nie tworzącej dobrej atmosfery.

Tymczasowy

Drodzy pracownicy tymczasowi. Miejcie świadomość, że pracujecie na liczne premie, karty sportowe, abonament medyczny, dopłaty do wczasów i wycieczek oraz darmowe kursy języków obcych pracowników etatowych pzl. Stanowicie tanią siłę roboczą i tak jesteście traktowani. Miejcie świadomość, że uczestniczycie w patologicznym systemie ale wiedzcie też, że firma by sobie bez was nie poradziła. Proponuję potraktować PZL jako firmę tymczasową. Tymczasem.

@Tymczasowy

Pracowniku tymczasowy przede wszystkim pracujesz na siebie ,zanim zaczniesz pracować na etatowca to minie sporo czasu i wtedy dostaniesz umowę o pracę, etatowcy dadzą sobie radę i sami na siebie zapracuja, pracownicy agencyjni są zatrudniani żeby uzupełnić braki kadrowe i po pewnym czasie dostają umowę przez, zaklad....jeżeli ktokolwiek myśli że pracujecie na nasze przywileje pokażcie że posiadacie umiejętność czytania rysunku technicznego ,możecie samodzielnie pracować bez pomocy innych i wtedy zapracujecie na przywileje etatowca sami nim będąc

@Etatatowy

Ty (usunięte przez administratora)Pewnie siedzisz za biurkiem A jeżeli nie to weź sprawy w swoje ręce i naucz człowieka roboty Za komuny młody człowiek przychodził do pracy i dostawał opiekuna który uczył go roboty Zreszto to dzisiejsze dziadostwo jakim jest Leonardo zatrudnia 650 inżynierów Niech jedna trzecia zejdzie na warsztat i nie będzie problemów pod warunkiem że znają rysunek techniczny i potrafią się posługiwać syfmiarką

@Zwolniony fachowiec

A więc pracuję na bezpośredniej produkcji ,chciałbym siedzieć za biurkiem i może wtedy miałbym wpływ na mój dział produkcji, podpisując umowę każdy pracownik ją wcześniej czyta i zna warunki pracy ,I przychodząc do pracy powinien mieć jakiekolwiek pojęcie o tym co będzie robił, przestańcie być tacy roszczeniowi jako nowi pracownicy i może ten czas przez który narzekacie w pracy wykażcie inicjatywę i sami zacznijcie się uczyć produkcjii a jak nie to przecież nikt was nie zmusza do pracy w Leonardo

@Etatatowy

niestety ci nie narysuje ... gdzie jest wasza firma. (usunięte przez administratora)

@.

Oo widzę brak argumentów i zaczynają się obelgi,podanie o pracę skladałem bez niczyjej pomocy i znajomości a skoro takim problem są pracownicy etatowi nie zatrudniajcie się w Leonardo

@Etatatowy

Podanie o pracę składałeś w innych warunkach i rzeczywistości To była zakład WSK PZL Świdnik SA Należący do spółki skarbu państwa bez żadnych cwaniaczków i złodziei z agencji Odbyłeś staż ? Odbyłeś Zostałeś przyjęty na etat ? Ciekawe jakie miał bys myśli będąc pracownikiem agencyjnym Coś mi się wydaje że robisz na 2 Na montażu W 2010 r z montażu kadłubów zwolnili 3/4 fachowców I to takich po przeszkoleniu we Włoszech

@Etatatowy

Po co ci agencyjni Wystarczy jak z ciebie Leonardo i jego zdrajcy i usłużni wierni pretorianie polscy wyduszą ostatnie soki z wydajności Bo jak czytam w tym syfie za dobrze ci sie powodzi

ganimedes

czytam wasze wpisy. mam swoje zdanie. balagan ;) dlaczego ? dla pieniedzy. jak posprzatamy polowa straci zatrudnienie. patologia. ludzie bronia stanowisk pracy i niebawidza gdy przychodza nowi pracownicy z agencji

@ganimedes

Na tych co pozostali z masakry z 2010r zaczęli wyciskać cytrynę jak tylko się da Tzn jak największa wydajność za na jak najniższe wynagrodzenie Po co więc zatrudniać agencyjnych skoro tak bronią swoich miejsc pracy należy zlikwidować agencyjnych a z tych etatowych wydusić kolejne poty aby jeszcze więcej zaiwaniali dla Leonardo i to za te same pieniądze Proste ? Proste

dno i metr mułu

kilka agencji zatrudnia w pzl. Żeby dostać umowe na stałe musisz przepracować najpierw 18 miesiecy przez agencję. Wiec umowa tymczasowa prawie na dwa lata. W między czasie moga cie zwolnić za byle co, głównie przez skargi kierowników, którzy chowają się i obserwują i robią zdjęcia z ukrycia, jak np staniesz na chwilę czy z kimś porozmawiasz. Cały czas rotacje ludzi, ale to dlatego ze przełożeni nie mają szacunku do pracowników. Na hali (usunięte przez administratora) i brud, bhp pisze mandaty za bzdury, a jak nagminnie łamie się przepisy bhp to tego nie widzą. Unikajcie tego syfu, szkoda czasu i nerwów.

???

Na ogrodzeniach drut kolczasty a na ścianach kołchoźniki i krzyże. Ale zakład.

Zostaw merytoryczną opinię o WSK PZL Świdnik - Świdnik

• Jak się pracuje w WSK PZL Świdnik?

Zobacz opinie na temat firmy WSK PZL Świdnik tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 48.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w WSK PZL Świdnik?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 8 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy WSK PZL Świdnik?

Kandydaci do pracy w WSK PZL Świdnik napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

WSK PZL Świdnik
2.2/5 Na podstawie 71 ocen.

WSK PZL Świdnik