Opinie o WSK PZL Świdnik w Świdnik Aleja Lotników Polskich 1

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy WSK PZL Świdnik. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie WSK PZL Świdnik o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pojazdy specjalistyczne - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WSK PZL Świdnik w Świdnik Aleja Lotników Polskich 1

Witam czy przyjmują kobiety do pracy ? Jestem z Chełma i zastanawiam się czy nie aplikować czy mi się opłaci z dojazdami z Chełma do Świdnika i czy tam da się czymś dojechać na zmiany rożne ( np.pociąg, czy pkp blisko ) lub może ktoś z Chełma dojeżdża i by chciał się dogadać z dojazdami ?

@Ania

Tak przyjmują, ale zależy na jakie stanowiska, na produkcję głównie przez agencję pracy. Z Chełma dużo osób dojeżdża

Helena

Na stronie internetowej firmy jest oferta na Inżyniera Wsparcia Produktu. Chciałabym się dowiedzieć na jakie zarobki można liczyć na tym stanowisku? Bo nie wiem czy się zgłaszać. Piszą tam coś o pakiecie socjalnym - co wchodzi w jego skład?

Jakie podwyżki wynagrodzenia będą w 2023 roku?

Marian

Czesc, widziałem.ogloszenie na kontrolera jakości. Może mógłby się ktoś podzielić jak wygląda praca n tym stanowisku?

a
@Marian

Idź na normalnego pracownika.szkoda zachodu

A
@a

Czyli jakiego pracownika? Sa jakies problemy na stanowisku kontroler jakości?

WSK kandydat

Witam, jakie widełki płacowe są na stanowisku technolog/inżynier procesu itp. dla osoby z kilkuletnim doświadczeniem? Pytam, bo w ofercie nie podają widełek. Nie chodzi mi o konkretną kwotę tylko od do mniej więcej.

Hanna
@WSK kandydat

A gdzie jest ta oferta, o której mówisz? Patrz, ja się tyle naszukałam czegoś na temat tej pracy i nigdzie nie widziałam żadnych ogłoszeń.

a
@WSK kandydat

4200 brutto

Xxx

Witam mam jutro rozmowę kwalifikacyjną na stanowisku Frezer mam 20 lat ukończyłem szkołę zawodową nie pracowałem w PL po ukończeniu SQL odrazu za granicę ale teraz chciałbym trochę doświadczenia złapać miałbym szanse tam proszę o odpowiedź pozdrawiam

Bełkot partyjny to nie informa

Jest Bełkot to ten co donosi kierownictwu .Każdego by sprzedał.Musimy uważać na niego.

@Bełkot partyjny to nie informa

A na jakim on dziale??na tyle narodu jak wiedzieć że to ON.

Nicky joe

Czy w zakładzie jest duża rotacja osób? Czy bardziej stała ekipa pracowników? Czy jest jakiś okres wdrożenia do pracy, szkolenie itd?

Bełkot z Turobina

Bełkot z Turobina chwalił się że gdy był na Ukrainie, zamkli go na 24h w więzieniu za przemyt.Jezyka nie znał i wybrał opcje ze slina .Biedaczek nie zdawał sobie sprawy że to oznacza całonocny gangbang z grupą przypakowanych mięśniaków, gdzie jedyna panienką był on i jeszcze musiał założyć sukienkę. Podobno pupę mu sszywali

Heretyk

Witam widziałem ostatnio dwa ogłoszenia pracy na produkcję, oba przez agencje i tu pytanie czy faktycznie jest praca.Bo z tego co mi wiadomo statnio tam słabo było i ludzi zwalniali jak ktoś wie to byłbym wdzięczny za info.

@Heretyk

Także chętnie się dowiem jak wygląda obecnie sytuacja w firmie i czy jest jakaś szansa na pracę w tym miejscu. Masz może w planach kontakt z firmą w tej sprawie? Chyba będzie to najlepsza opcja aby się wszystkiego szybciej dowiedzieć. Jakbyś uzyskał jakieś informacje to daj znać.

Daniel
@Heretyk

Zwalniaja pod koniec roku jak jest mniej pracy ,czasami nawet 1/3 1/2 pracownikow z dzialu laminatów,lakierni nie wiem jak z reszty.Wiem ze zawsze jest problem z nitowaczami bo co przyjda ludzie to uciekaja i agencje dalej szukaja az bedzie komplet.Co roku kogos szukaja prawie nie jest to pewna praca dla ludzi fizycznych.Jak juz nauczysz sie dobrze czegos robic to cie przerzuca na drugi koniec zakladu i od nowa jestes swiezakiem.Kobiety rzadzej zwalniaja tak mi sie wydaje jesli sie bardzo angażują.

Kuzyn
@Daniel

A ile kobiet tam około może pracować???

Hanna
@Kuzyn

A co to za różnica ile kobiet może pracować? Dziwne pytanie…

@Kuzyn

Kobiet jest sporo, nawet na wyższych stanowiskach

@Daniel

Zwalniają tylko tymczasowych, plus emerytów Zwolnienia grupowe pamiętam chyba tylko raz, może 2 przez ostatnie 15 lat (usunięte przez administratora)

@John Doe

Jeśli kogoś zwalniają to chyba najgorszych z najgorszych. Poczytaj kolego ogłoszenia. Nawet na o. L. X. Cisną na wszystkich bo kontrakt przecież... Umiesz suwmiarkę obsługiwać? Ok będziesz laminatem niterem ślusarzem lakiernikiem lotniczym. A jeszcze jak do Świdnika możesz dojechać to już jesteś na 100 przyjęty. Taka prawda niestety.

@Belos

Laminatem hehe sory. Słownik . ????

Zajefajnie jest. Czyli super extra. Jak coś umiesz to jesteś gość. Będą o Ciebie walczyć i namawiać o zostanie na zawsze. Podwyżka co sezon albo dwa zależy czy jesteś dobry. Lepsze czasy dopiero nadejdą. Tylko najpierw trzeba się dostać. Ponoć czasy (usunięte przez administratora) już dawno za nami. Byle kogo nie biorą...

Pracownik pzl

Napisał pewnie jakiś pociotek... zapytaj byle kogo kto pracuje na warsztacie czy jest zadowolony z pracy. Przychodzą młodzi bez doświadczenia i zarabiają tyle co doświadczony pracownik z 10-12 letnim stażem. Gdzie ten strajk się pytam który miał być...

@Pracownik pzl

Planowaliście strajk? :O A nie lepiej pojedynczo podejść i zapytać o możliwość podwyżki? Tak długi staż pracy wydaje się wystarczającym argumentem, żeby mieć więcej od tych nowych pracowników?

Hehehe no to . A hehehe. Du reń

Joanna
@Belos

A jaki to ma związek z poprzednią wypowiedzią? W sensie uważasz, że to co wyżej napisane to nieprawda czy jak?

@Belos

Byle kogo nie przyjmują. Aaaaa hehehe. Ogłoszenia poczytaj: jeśli masz zdolności techniczne czy manualne możesz dojechać do Świdnika .....jesteś idealnym kandydatem ! Hehehe . Zarobki ? Jest możliwe że jej przyjdziesz teraz to będziesz miał stówę dwie więcej od pracownika co pracuje 10 lat . I ten pracownik będzie cię uczyć. A jak coś się nauczysz to przyjdzie ktoś co dostanie stówę dwie więcej i będziesz go uczyć....ale sam jednak niewiele wiesz bo cię uczył ktoś WKU. Rwio. Ny. Na ten puff

heretyk
@Belos

Byle kogo nie prrzyjmuja udajesz idiotyzm czy taki się urodziłeś?Tam został (byle kto) reszta robi na zachodzie za godne pieniądze sama młodzież Niemcy.Francja,Belgia,Holandia,Hiszpania. ...

heretyk
@Belos

Sry to nie do ciebie do kiepa above...

John Doe

Brednie niestety. Nadal dużo kolesiostwa, podwyżki rozdawane wedle uznania Ale jest dużo lepiej niż 15 lat temu Pracownika zauważają dopiero jak złoży wypowiedzenie i wtedy proponują podwyżke 500-1000 pln, ale zazwyczaj taki ktoś idzie do pracy dużo lepiej płatnej

Jakie narzędzia pracy zapewnia WSK PZL Świdnik? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

majster

Tak jak sobie kupisz i jak dokupisz kartę i zarejestrujesz to będziesz miał telefon bo tak to nie

@majster

Telefony służbowe są na niektórych stanowiskach Można korzystać prywatnie, potem można wykupić

Lubelak

Witam, w piątek mam rozmowę na młodszy specjalista IT, czy ktoś coś wie na temat pracy tam na tym stanowisku?

P etatowy biurowy

Jestem zadowolony z pracy, jest możliwość rozwoju i awansu. Firma międzynarodowa więc czasami są potrzebne wyjazdy najczęściej do Włoch. Atmosfera pracy jest bardzo dobra, koledzy z działu są życzliwi, nie ma gonitwy szczurów i donosicielstwa. Natomiast rozumiem frustrację pracowników tymczasowych, życzę im aby jak najszybciej mogli być etatowymi i poczuć stabilizację. Od 9 lat każdą wypłatę mam na czas, a u różnych pracowaców pracowałem. Jeżeli ktoś jest pracowity i nie nażeka tylko pracuje, albo jeszcze lepiej szuka jak coś robić lepiej i efektywniej napewno zostanie dostrzeżony i dostrzeżony.

Były Tymczasowy
@P etatowy biurowy

A ja odszedłem z PZL. Więcej zarabiam i mam lepsze warunki pracy. Wszystkim życzę tego samego. Z uwagi na panującą epidemię do Włoch nie chciałbym jechać nawet za darmo.

beny
@P etatowy biurowy

nie liczy się pracownik i jego umiejętności, pracownika,który nigdy niczego nie zepsuł, miał dobre opinie zwalnia się, wiec z tym dostrzeganiem różnie bywa, to raczej ślepy prędzej by zauważył

Fizyczny
@beny

Są stanowiska na których nie da się części popsuć ale są i takie stanowiska na których bardzo łatwo tzw braka zrobić.

@P etatowy biurowy

Ta firma to porażka, pracuje tu 11 lat i żadnego rozwoju, a tym bardziej awansu nie doswiadczylem(jestem sumienny i pracowity). Ludzie z którymi pracuje to prawda są spoko. Wśród kierownictwa to wyścig szczurów, brak organizacji, haos i (usunięte przez administratora) Takie mam doświadczenie z wydziału 370 totalna porażka, kierownik powinien być wywalony na zbity pysk. Dziekuje

?
@Że co?

Skoro pracujesz 11 lat to dlaczego mimo braku awansu albo rozwoju nie poszedłeś do innej pracy,w której mogłeś wykazać się?czas który zmarnowaleś na zakładzie mogłeś spożytkować na karierę w innej firmie ,no cóż pracowitość i sumienność chyba nie jest atutem osoby oczerniającej anonimowo innych .

@?

@? A to dlatego, że żadna inna firma nie da mi takiej stawki na początek jaką sobie wypracowałem przez 11 lat. A mam iść i liczyć że następny prywaciarz mnie doceni i będzie mnie obsypywał podwyżkami? I co powie mi pan/pani żebym znowu zmienił pracę, a nie marnował kolejne lata pracy?

@?

Po wypowiedzi widać że pisała to osoba pokroju mistrz/kierownik bądź osoba z biurowca, bo zwykły pracownik z produkcji nie napisałby takich bzdur.

Martens
@P etatowy biurowy

Tą opinię napisał pracodawca. Jest propagandowa.

Pracownik pzl
@P etatowy biurowy

Pracownicy na jakichkolwiek wyzszych stołkach(praktycznie niedostępnych dla pracowników warsztatu że względu na to że wyżej ida tylko pociotki) może i tak maja ale ludzie pracujący na prawdę nie są zadowoleni z pracy w firmie świeży pracownicy mają praktycznie te same zarobki co ludzie z 10-12 letnim doświadczeniem, i to ma być uszanowanie pracownika po śmiesznych podwyżkach. Gdzie ten strajk miał być.... Negocjowanie powyżej to jakiś śmiech na sali związkowcy nie podali żadnej kotwy to wglądu dla ludzi i w końcu podpisali podwyżki które zaoferowała firma na 1 spotkaniu A spotkań do negocjacji było ze 20. Noc nie warte te związki powinni ich na taczkach wywieźć przez bramę.

Rekrut

Pani Dzwoniła, odbyliśmy wstępną rozmowę, po Polsku, Po Angielsku, niestety, od ponad dwóch tygodni jest cisza. Miałem dostać informację niezależnie od wyniku mojej aplikacji. Ale nie dostałem takiej informacji.

@Rekrut

I dobrze ze nie zadzwoniła. Nie idz do tego (usunięte przez administratora) Tam brudno. Włosi nie dbają o porządek. Płaca najniższa krajową. Agencja nie przedłuża umów. Tylko co miesiąc masz przedłużane. Zapomnij o umówię na stałe. Każdy będzie na ciebie donosił ze rozmawiasz z kimś a nie pracujesz. Unikaj tego badziewia.

Witam ktoś wie jak jest w dziale planowania produkcji ? Możliwości finansowe ? Ogólnie atmosfera w pracy ? Pozdrawiam

Witam. Czy w obecnym czasie prowadzona jest rekrutacja na produkcje?

pzlowiec
@Kandydat

narazie cisza......

@pzlowiec

A na jakiej wysokości zarobki można liczyć? Produkcja. Praca przy śmigłowcu

Grzegorz
@Kandydat

Aplikowałeś może już do pracy w firmie WSK PZL Świdnik czy dopiero nosisz się z takim zamiarem? Z Twojego wpisu wynika, że chcesz tam chyba pracować prawda?

Rasputin

Na zakładzie zaczynałem ze stawką 1100 brutto. Byłem fizycznym. Potem piąłem się w górę (nie po trupach i bez znajomości). Skończyłem studia. Swoje dostałem w kość. System ciągły nie jest mi obcy. Praca na 3 zmianie itd. Byłem pracowity. Po ośmiu latach mam 4060 brutto. Życzę tego samego innym w tych ciężkich czasach, zwłaszcza jak się żyje na biednej Lubelszczyźnie. Ja nie żałuje tych 8 lat.

HanSolo
@Rasputin

Wyszedlem ze szkoly i pierwszego dnia pracy dostalem 4700zl brutto. Zaluje za dalem sie w taki sposob wykorzystywac. Zmienilem branze i nie zaluje.

@Rasputin

Tyle co wózkowy w magazynie Lidla, na początek....

Różowa koszula
@Rasputin

Ile??????? Tylko to powinieneś mieć netto jeśli umiesz użyć śrubokrętu. Tracisz chłopie czas.

Tafabrykatosyf
@Rasputin

Ile ty zarabiasz? 5 tys netto to się powinno zarabiać po takim czasie tygodniowo. Tracisz czas. (usunięte przez administratora) nie kasa. Ruch..ją cię a ty się cieszysz. Dramat chłopie dramat

Jak się pracuje z ludźmi z WSK PZL Świdnik?

Że co?

To zależy gdzie trafisz. Są stanowiska gdzie sa spoko ludzie, ale i są tacy co będą (usunięte przez administratora)

Piękna

Witam, zbliżają się urodziny Her buca. Czego chcesz mu życzyć w tym dniu? Proszę o piękne i szczere życzenia

@Piękna

Wywiezienia na taczce z wpisem do papierów, żeby nigdzie już roboty nie znalazł.

Zostaw merytoryczną opinię o WSK PZL Świdnik - Świdnik

• Jak się pracuje w WSK PZL Świdnik?

Zobacz opinie na temat firmy WSK PZL Świdnik tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 48.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w WSK PZL Świdnik?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 8 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy WSK PZL Świdnik?

Kandydaci do pracy w WSK PZL Świdnik napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

WSK PZL Świdnik
2.2/5 Na podstawie 71 ocen.

WSK PZL Świdnik