Opinie o Gejzer Technology Sp. z o.o. w Lublin

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Gejzer Technology Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Gejzer Technology Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Zbieranie odpadów komunalnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gejzer Technology Sp. z o.o. w Lublin

Użytkownicy czekają na odpowiedź 58 dni.

Jaka umowa obowiązuje w Gejzer Technology Sp. z o.o. podczas okresu próbnego?

Nie polecam!!! Nowy wpis

(usunięte przez administratora). Nie płacą pracownikom. (usunięte przez administratora) Klientów. Działają tylko na dofinansowaniach z UE. Mają tysiąc podobnych spółek na które pozyskują dotację, a później je zamykają. I tak w kółko. Radzę się trzymać od tych firm z daleka. Nie polecam.

Gejzer Technology nie wypłaca należnego wynagrodzenia od ponad 3 miesięcy. Firma zarejestrowana w Lublinie, adres firmy jest fikcyjny, korespondencja wysyłana na adres rejestracji Gejzer Technology powraca z adnotacją braku odbiorcy. JAK NAJDALEJ OD TEJ FIRMY.

Wojciech

Obiecują i później mówią, że nie mają kasy na wynagrodzenia. Mnie wiszą kasę od prawie roku za kilka miesięcy .

szkoleniowiec Nowy wpis
@Wojciech

Nie mają pieniędzy bo nie potrafią rozliczyć otrzymanych pieniędzy i stale do jednostki nadrzędnej przesyłają błędne dokumenty rozliczeniowe, a umawiają się ze wszystkimi na rozliczenie kiedy pieniądze spłyną. NIE UMAWIAJCIE SIĘ NA ROZLICZENIE SOLIDARNOŚCIOWE czyli po wypłacie przez jednostkę nadrzędną pieniędzy. JEDYNIE PO ZREALIZOWANEJ USŁUDZE, ale na to nie pójdą bo wiedzą, że nie potrafią. ŻENADA.

Odpowiada, odpowiada. Ja się dodzwoniłem. Próbuj. ;)

pracownik Nowy wpis
@Marek

i dowiedziałeś że i tak pieniędzy nie dostaniesz :)))

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Gejzer Technology Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Poznań
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
logo firmy Praca w szklarni przy pomidorach
Lipsk
Gemüseproduktion Schkölen GmbH
Natalia

wiecie jak dziś firma sto z pieniędzmi? tak pytam, bo kto tu pisał, że podobno po parę miesięcy potrafili wisieć za wynagrodzenia swoim pracownikom. to prawda? a jeśli nawet tak to czy do dziś już wszystko jest uregulowane i tego typu problemy nie występują? jeśli kasa jest na czas to w jakiej mniej więcej wysokości?

@Natalia

Firma zalega od ponad roku z wypłatą wynagodzenia, pomimo nakazu zapłaty przez Inspektora Pracy ma to gdzieś i nie płaci.

@Natalia

nic nie jest uregulowane od ponad 1,5 roku. Pomimo nakazu sądowego o wypłacie wynagrodzenia Gejzer nie odbiera wyroku sądu wysyłanego pocztą (jak się wyroku nie odbierze to wyrok się nie jest prawomocny i komornik też jest bezradny) bo zmienia ciągle adresy do korespondencji tak aby jak się już adres "namierzy" to już jest nieaktualny. Podany adres siedziby firmy w Lublinie przy ul. Mełgiewskiej też nikt nie odbiera poczty, telefon podany w rejestrze firm do kontaktu nie odpowiada. Ludzie to są zwykli cwaniacy i kanciarze kpiący sobie z wymiaru sprawiedliwości.

Kazimierz
@Waldek

Współczuje. Długo tam pracowałeś zanim zaczęły się te kłopoty finansowe? Teraz firma dalej funkcjonuje jak ciągną się za nią takie długi?

@Kazimierz

niestety ciągle działa i werbuje pracowników

Grażyna
@Waldek

Jak to werbują? Czyli jest masa ludzi z miesięcznymi niewypłaconymi pensjami? Z tego co piszesz to tak chyba można pomyśleć... Jak to się w ogóle odbywa?

@Natalia

nie jest i nie będzie to sposób działania. .Czekam kilka miesięcy po zrealizowaniu zlecenia. Proszę się dwa razy zastanowić. I ja nie jestem jedna.

To najgorszy rodzaj firmy przymilający się do klienta za nic mający pracowników, innych ludzi. Typowe januszostwo i grazyństwo -- najgorsza wersja przedsiębiorcy.

Jakie warunki zatrudnienia oferuje firma Gejzer Technology Sp. z o.o.? Czy oprócz pensji w wysokości około 6400 PLN można liczyć na dodatkową premię?

Areczek

Hahaha dobre.Przecież obiecują i nie płacą.

Areczek

Panie Areczku wypłaty i premie są dla zarządu.Dla Pana jest ciężka praca i rachunki do płacenia XD

Poszukuję pracy jako Manager w mieście Bytom. Do jakich firm warto się zgłosić? Ile można zarobić? Czy Gejzer Technology Sp. z o.o. to dobry wybór?

Menago

Jak chcesz zostać (usunięte przez administratora) i pozostać bez zapłaty wynagrodzenia - to polecam firmę Gejzer Technology sp. z o.o.

@Menago

Byłam właśnie na rozmowie. Przedstawianodobre warunki finansowe 2 albo 3 ktotne podwojenie pensji, umowe o pracę, godziny otacy 8 do 16. Możesz coś więcej napisać? Jak tam wygląda oraca w tej firmie ? Jak z wynagrodzeniem i traktowaniem pracowników?

Jan
@Mala czarna

ta firma od ZAWSZE MA TRUDNOŚCI FINANSOWE I NIGDY NIE SPEŁNIA DO KOŃCA WARUNKÓW UMOWY LUB OBIETNIC, szczególnie jeżeli chodzi o wypłaty (rzadko na czas i terminowo). Firma żyje z "piramidy finansowej" na koszt swoich klientów, którzy na wstępie płacą za szkolenia a potem nie mogą się tych szkoleń doczekać zgodnie z terminem. ZATRUDNISZ SIĘ I RYZYKUJESZ.

@Jan

Dziękuję za opinie. Jak dawno tam pracowałeś? Była już zatrudniona jakaś Pani koordynator która ciągle się uśmiechA?

Jan
@Mala czarna

Ja z panià koordynator nie miałem do czynienia, a uciekłem od nich po pół roku bo mi nie zapłacili

@Jan

Byłam tam na rozmowie i wszystko wydawało się takie piękne i oczywiste. Zarobki z dwukrotnie podwojama wypłata czy nawet 3 krotnie. Dodatkową kasa za wnioski. Czyli mam rozumieć że nawet tek podstawy nie wypłacali która jest na umowie ? Tej najniższej? W głowie mi się to nie mieści.

Bytom

Firma na nowo ropoczęła działalność w Bytomiu.Oferty pracy są oferowane przez PUP Bytom. Czy UP w Bytomiu pomaga oszustom ? Proszę o aktualne opinie o firmie.

Lampart

jak najdalej od tej firmy, niewiarygodna i nie wywiązuje się ze swoich zobowiązań wobec pracowników i klientów. Zalega z płatnościami. Jak najdalej od tej firmy!

Sikor

Kolejna "firma widmo", która powstała (jak wszystkie poprzednie) by pozyskać pieniądze. Najbardziej zastanawia mnie, dlaczego jest Lublin skoro firma i zarząd są z Bytomia. Gorąco NIE polecam pracy w tej firmie. Problemy z umowami, kłopoty finansowe. Chętnych na stanowisko w tej firmie proszę o sprawdzenie opinii o innej ich działalności "mała Polska flota powietrzna". Na Google wystawiają opinie właściciele hoteli, w których odbyły się spotkania i szkolenia małej polskiej floty ale firma zalega z płatnościami i nie odbiera telefonów. Nie dajcie się naciągnąć :/

Ghost
@Sikor

PRAWDA, ta firma zalega z płatnościami, (usunięte przez administratora) klientów, NIE POLECAM PRACY U (usunięte przez administratora)

Lampart
@Sikor

firma nie wywiązuje się terminowo wobec swoich zobowiązań w stosunku do klientów. Firma niewiarygodna w swoich działaniach i relacjach z klientami.

Zostaw merytoryczną opinię o Gejzer Technology Sp. z o.o. - Lublin

• Jak się pracuje w Gejzer Technology Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Gejzer Technology Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gejzer Technology Sp. z o.o.?

Gejzer Technology Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Mełgiewska 7-9
    20-952 Lublin

Gejzer Technology Sp. z o.o.