Opinie o Solid Security w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Solid Security. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Solid Security na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Solid Security w Poznań

ZNAK

UWAGA NA TĄ FIRMĘ! ZATRUDNIA ZBOCZEŃCÓW KTÓRZY DOTYKAJĄ W INTYMNE MIEJSCA MŁODOCIANE KASJERKI. TAK BYŁO W POZNANIU. NIE DOŚĆ ŻE OCHRONIARZ ZOSAŁ PRZYŁAPANY W SMYKU PRZEZ KIEROWNIKÓW NA DOTYKANIU DZIEWCZYN TO GO NIE ZWOLNILI ALE JESZCZE POZWALALI MU PRZYCHODZIĆ DALEJ NA TEGO SAMEGO SMYKA I NA POZOSTAŁE SMYKI W POZNANIU I W LUBONIU

Tajna

Kochani dzisiaj mój mąż dostał wreszcie wypłatę za miesiąc marzec i prawie nie oszalała za przepracowanych ponad 150 godzin w tym były godziny w mobilnej dostał 650 zł. Pytam się co z resztą pieniędzy Nikt nic nie wie , jak w czeskim filmie .I co mamy zrobić z tym fantem ,czuje się jak żebrak. Z tą firmą od siedmiu boleści powinien ktoś się zająć i pomoc tym pracownikom

MAsakra
@Tajna

wziąć te 600 zł skonstruować bombę i wysadzić siedzibę firmy polecam

baczek1496

Pracownicy z Andersia Business Centre - super ekipa , bardzo zgrani , prace mieli poukladaną , na wypłaty nie narzekali -wrecz chwalili , ochroniarze postawni i wyglądający na ochroniarzy , bardzo schludnie i elegancko ubrani ! :)

kUnTa KiNtE

Praca w SS massakra ( dział inspektorów) .Brak decyzyjności , ciągle ktoś odchodzi , marazm , tumiwisizm i patologia , a niech to kur ........ (słowo nie cenzuralne). Proponuję dużo wazeliny .Naprawdę dużo i melisy ......

Koordynator Pracowników

Rekrutacja jak rekrutacja aie jeżeli chodzi o feedback po rozmowie kwalifikacyjnej to ciężko z tym u nich. Plus za Pana który ze mną rozmawiał, pozytywny człowiek. Rozmowa odbyła się przy Obornickiej

Pytania dotyczyły moich przeszłych zawodowych doświadczeń, min o pracę w ochronie. A reszta rozmowy dotyczyła obowiązków koordynatora

logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Poznań
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
Paweł oo

A jak na konwoju? Dostałem propozycję.

ROZO

no nie wiem czy taka wredna pyskata na pewno. ja tam do niej nic nie mialem. jak cie tak interesuje jej los to ją zapytaj a nie tu pierdoly robisz. wątpie zeby kogos pobila ktos gada bo mu sie nudzi. dziewucha robila robote na GI jak kazdy a że chlopaki z jej rejonu mieli problem ze to baba. mi w niczym nie przeszkadzala nawet szło z nią pogadac. normalna dziewucha nawet ładna. wiadomo kto chcial sie jej pozbyc...

Pracownik...
@ROZO

Nie powiedziałem że źle pracowała. Jestem ciekaw dlaczego ją zwolnili. To musiał być duży powód bo właśnie raczej byli z niej zadowoleni. Pierwsza baba na GI i do tego często jeździła pojedynczo. Od chłopaków z jej rejonu za dużo się nie dowiem bo cisną po niej. Nawet gdybym chciał jej zapytać to nie mam do niej nr a ci co mają nie chcą dać. Słyszałem też dużo innych wersji że zaciążyla że wyjechała do Anglii czy gdzieś. Sporo tych wersji ale najzabawniejsza jest ta że pobiła kolesia:)

ROZO
@Pracownik...

nie wyjechala widziałem ją w plazie ostatnio . co ci tak zalezy na nr do niej ? numeru ci nie dam. chyba wiem kto ty jestes a jak ci tak bardzo zalezy to ma fb baranie ale na twoim miejscu nie liczyl bym na zbyt wiele.

Pracownik...
@ROZO

Po pierwsze to sam jesteś baranem. Nie zależy mi tylko jestem ciekaw dlaczego już nie pracuje i tyle. Najlepiej byłoby zapytać ją bo w tej firmie sami plotkarze pracują. Nie mają co robić na służbie to gadają .Próbowałem znaleźć na fb i nie ma a nie będę się każdego pytać.

Qwert
@ROZO

Dokładnie robiła robotę jak należy. Tak to już jest że zwalniają tych których nie powinni i odwrotnie. Jeździłem z nią tylko raz więc za dużo o niej nie wiem ale bardzo miła dziewczyna , dobrze wychowana bo mówiła mi na Pan dopóki nie pozwoliłem przejść na Ty no i to chyba jedyna osoba która przez całą dobę pachniała świeżo i sprzatała po sobie auto. Pozdrawiam

RH
@ROZO

No fakt pyskata to ona była ale radziła sobie. Z tego co wiem uderzyła do konkurencji..

Tomek51

wala w rogi jak tylko chcca podnosza zarobki a potem po cichu obnizaja bez zadnej infornaci

ta firma to jakaś poraszka , mój inspektor to jakiś pajac a jego przełożony to nieporozumienie ciągłe telefony bo nie mają ludzi

baca

najgorsze jest że inspektorzy podrzucają świnie pracownikom zwlaszcza na handlówkach po to żeby móc później manipulować pracownikami

Kato

Proszę uważać na firme. Zwolniłem się z firmy i dostałem karę 300 zł bo podobno w umowie było zawarte że jeśli zwolnię się z pracy to będzie kara grzywna. Oczywiście umowy nie dostaniecie bo jest to umowa zlecenie - nie stosuje się do niej przepisów prawa pracy - czyli nie muszą wam w ogóle wypłacać wynagrodzenia. Rozszczenia z tytułu umów cywilnoprawnych można dochodzić jedynie przed sądem cywilnym. Jak będę potrzebował ochrony to nigdy od tej firmy:)

juhas

Patologia pod każdym względem a wszczególnośći Jędra ze swoimi policjantami!!!

many
@juhas

Patologia pod każdym względem Popieram

Tramino

Praca po 14 h pieniądze raz na czas raz nie i nie ustajace telefony od kierownictwa aby w dzień wolny stawić się na służbie cyrk na kółkach

sdfv

hej hej a widze ze nawet przy niektorzych ogłoszeniach to napisali ile będzie można zarabiać np. 10 zł netto

lelu

nie polecam!!!!!!!!!!! kordynator wcisnie ci nawet pijaka mówiąc jaki to dobry pracownik. burdy i spanie na posterunkach to codziennosc. wszystko za wiedzą dyrektora i koordynatora

świeżak

solid stosuje mobbing wobec pracowników. kontrahenci też. jeśli jakiś pracownik próbuje się bronić jest zastraszany przez koordynatorów którzy dbają o to by pomiatany pracownik był wiernym popychadłem kontrahenta. zastraszają nawet wykorzystując sytuację rodzinną lub materialną pracowników. dlatego co rusz ludzie się zwalniają z solidu. koordynatorzy kłamią w żywe oczy że oni odchodzą bo są nierzetelni ale prawda jest inna. nikt na dłuższą metę nie wytrzymuje takiego mobbingu. solid coraz mniej pracowników coraz mniej klientów. w końcu firmy też widzą jaki to wyzysk i oszustwo to zmieniają ochronę jak hm, lpp, superfarm...

każde odejscie pracownika z tej firmy = wkurzanie inspektorów. w końcu ludzi im brakuje i sami muszą stać na obiektach. codziennie masa odchodzi z tej firmy. oni wydzwaniają do pracodawców swoich byłych pracowników i ściemniają ile wlezie

dziadekpoznaniak

Młode byczki siedzą za biurkiem - gapią się w ekran komputera, stare dziadki (jeden ledwo umie czytać) zasuwają na bramie. Żal patrzeć - pisze z własnego doświadczenia

Raul
@dziadekpoznaniak

A kogo mają posadzić za biurkiem przy komputerze, jak dziadki pewnie nie znają się na obsłudze. I sam napisałeś, że jeden dziadek to nawet czytać dobrze nie potrafi.

solid- ochrona poznań,duża firma- arogancja, kłamstwo, kumoterstwo , dużo by pisać ale szkoda na nich słów

ajsza

....... jak można pozwalać na tak niewolniczą pracę , masz rodzine zapomnij o niej,solid to firma z czasów niewolnictwa niczym na plantacji bawełny , harówka od świtu do nocy lub odwrotnie w domu jestes gosciem .... na stanowiskach same głąby, w liczarniach ludzie harują jak woły,a kierownictwo bez kompetencji..... ładnie tylko potrafią mówić na rozmowach o prace , a w rzeczywistości to sciema , pensje pozal się boże, firmą zarząda psełdo kierowniczka ..... jedna głupia odeszła to posadzili drugą niczym sie nie rózniącą od tamtej , brak pojęcia o zarządzaniu, brak asertywności,brak dialogu z ludzmi, siedzi z (usunięte przez administratora) na stołku i tylko na maile potrafi odpisywać, nic dziwnego ,że taka rotacja , a konwojenci uciekają do konkurencji..... do szkoły cała kadro zarzadzająca DO SZKOŁY.... właśnie się rozpoczął rok szkolny

PRAKTYK

Każda firma w branży , tylko nie wymieniona . DNO , DNO I JESZCZE RAZ DNO ........

Zostaw merytoryczną opinię o Solid Security - Poznań

• Jak się pracuje w Solid Security?

Zobacz opinie na temat firmy Solid Security tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 53.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Solid Security?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 47, z czego 4 to opinie pozytywne, 35 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Solid Security?

Kandydaci do pracy w Solid Security napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Solid Security