Opinie o Solid Security w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Solid Security. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Solid Security na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Solid Security w Poznań

Wolontariusz ???

Inf. dotyczy: wypłat. W Poznaniu problem z wypłatą pensji, umowa o pracę, umowa na zlecenie, nr rachunku podany poprawny, a pieniędzy nie ma, to niepierwszy przypadek precedens? Jak tak dalej stracą pracowników, a wystarczy jedna osoba, która rozniesie plotkę z jednej osoby niezadowolonej pojawi się 30-40 osób (potencjalnych pracowników) którzy nie podejmą pracy, plotka plotką o nie wypłacaniu pensji, a stracą masę kandydatów-przyszłych pracowników. SOLID widocznie nie dba o swoją przyszłość.

Chciałbym poznać sytuację jak wygląda z pornografia na obiektach

Pracuję w tej Firmie i mam umowę na zlecenie, nie jestem zainteresowany umową o pracę...przy umowie na zlecenie mogę wybrać 90 h, 100 h, 140 h pracy a przy umowie o pracę bym był zmuszony pracować 160 h. Jestem emerytem dorabiam do emeryturki. Fajnie, że na rynku pracy ma się do wyboru miedzy umową na zlecenie, a umowa o pracę (:

Do świadczony

Pracowniku !!!! zapomniałeś o 1/2 etatu lub 3/4 etatu na umowie o pracę .1/2 etatu to 84 godziny przy normatywnym czasie pracy 168 godzin w miesiącu , a 3/4 etatu to 134 godziny przy normatywnym czasie pracy 168 godzin w miesiącu.Obecnie twoja wypowiedz świadczy o twojej niewiedzy lub o tym że zostałeś nie właściwie poinformowany .Mozesz pracować mniej godzin na umowie o pracę i nie musi to być umowa zlecenie która obecnie według wielu pracodawców jest kożystniejsza (opłacalna) dla pracodawcy. Zastanów sie i przeczytaj zawarte umowy a na pewno sprawdz ile ich podpisujesz.Przy umowie zleceniu nie masz płatnego urlopu wypoczynkowego i świadczenia chorobowego wiec zastanów się co wypisujesz.

Aneta

@Dge akurat część rzeczy, które wymieniasz są po prostu nie zgodne z prawem pracy. 48 umów, to chyba pewna hiperbola? W tym sensie musiałbyś podpisywać umowę średnio 2 razy w miesiącu? Stawka, o której rozmawialiśmy nie odbiega po prostu od standardów rynkowych - ale wysokość każdy ocenia sam. Nie twierdzę, że to dobrze, lub źle.

Koordynator Pracowników

Rekrutacja jak rekrutacja aie jeżeli chodzi o feedback po rozmowie kwalifikacyjnej to ciężko z tym u nich. Plus za Pana który ze mną rozmawiał, pozytywny człowiek. Rozmowa odbyła się przy Obornickiej

Pytania dotyczyły moich przeszłych zawodowych doświadczeń, min o pracę w ochronie. A reszta rozmowy dotyczyła obowiązków koordynatora

logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Poznań
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
Aneta

@Dge jednak w firmach tego typu to dość powszechna stawka. @(: czy wypłaty są terminowe i nie ma problemu z uzyskaniem wynagrodzenia do wskazanego przez Ciebie dnia miesiąca?

Dge
@Aneta

W firmach tego typu? Czy normalne jest że firma ogólnopolska obracająca milionami złotych płaci gownostawke? Czy normalne jest podpisanie 48umow w roku? Czy normalne jest to że w zusie pół roku pracownik jest bezrobotny pomimo ciągłej pracy dla nich? Czy normalne jest że aby zarobić w solidnie trzeba pracować kolo300 godzin w miesiącu???

były1
@Aneta

Nie są terminowe dla tych z umową zleceniem. Mam wrażenie, ze SS stosuje w tym wypadku system ruletki: w tym miesiącu później dostanie wypłatę Staszek z ochrony, w następnym Darek z konwoju. Musisz chodzić i upominać się o należne pieniądze, kierownik tłumaczy że to wina tych z biura, biuro zwala winę na kierownika. W końcu wypłacają pensję, ale co zyskają na przetrzymanych w banku pieniądzach (odsetki) to ich.

Dge

Solid? Polecam wszystkim Szczególnie wrogom buhahahah Robienie za minimalną spuszczam w kiblu Polska to nie Bangladesz

Tryko

Ja przy podpisywaniu zlecenia miałem zapis że wypłata jest do ... ( W miejscu gdzie powinien być termin były 3kropki :)) więc może wypłaty nie bedzie nigdy? Kto wie zobaczymy dobrze że tylko dzień tam wytrzymałem hehe

Aneta

@były - na szczęście, ja jedynie staram się ustalić fakty, to co zapisane w umowie powinno być, przecież przez pracodawcę respektowane. Odnośnie stawek, może one zależą od stażu pracy i doświadczenia. Ktoś z pracowników Solid Security może to potwierdzić?

LALA

PRZEPRASZAM PROSZĘ MI POKAZAĆ FIRMĘ OCHRONIARSKĄ W KTÓREJ JEST SUPER

Prośba do firmy SOLID: proszę o wypłatę w terminie do 5 dnia miesiąca najpóźniej 7, stawka dla pracownika minimalna to 11zł netto

Aneta

Są różne sposoby i terminy wypłacania wynagrodzenia @pracownik, jeśli pracodawca informuje Cię o nich i jest to zapisane w umowie, to nie ma on sobie nic do zarzucenia, i nie powinno być to powodem do krytykowania polityki danej firmy. Piszesz o niskiej wypłacie, możesz podać jakieś widełki? Dla każdego pracownika wysokość wynagrodzenia to dość indywidualna kwestia.

@Aneta

Płacicie 13 brutto / h przy 160 h to 2080 zł brutto, na rękę 1515,30 zł to nie jest kwota duża, pensja minimalna.

Były - na szczęście
@Aneta

Ciekawe informacje . To dlaczego otrzymywałem dwie wypłaty w dwóch różnych terminach , mimo ze wykonywałem tę samą pracę w danym miesiącu ? Dlaczego nie dostałem umowy w dniu rozpoczęcia pracy? Dlaczego nie otrzymałem obuwia roboczego a otrzymany mundur był za duży? Dlaczego mój zmiennik wykonujący te same zadania co ja a pracuje mniej ode mnie ma wyższa stawkę? To wszystko było zapisane w umowach ? Szkoda gadać.

Uwaga do tej firmy: Wypłata pensji do 20 dnia miesiąca na umowie zlecenie, przy umowie o pracę do 10. Czy to normalne aby pieniądze wypłacać za przepracowane godziny w miesiącu 20 dnia następnego miesiąca. Ludzie muszą popłacić rachunki za czynsz, prąd mieć na życie. Zarobki małe, nastały czasy, takie życie że wypłata nie wystarczy na minimum godnego życia.

Aneta

@Bob a jak wyglądała rozmowa? Proces rekrutacyjny składał się właśnie z jednego etapu? Opowiedz proszę coś więcej, wszystkie praktyczne wskazówki są pomocne, dla potencjalnych pracowników tej firmy.

Bob

Ja w poniedizalek ide do nich podpiusac umowe choc po przeczytaniu forum odechciało mi się, no ale sam musze sie przekonac jak to wyglada. Mi gadali na spotkaniu ze 1 umowa na 3msc i jest to zlecenie, potem umowa o prace. Stawka wiadomo najnizsza czyli 11na reke :D zmiany po 12h w systemie 2dni tyry/2 wolne, godzin w miesiacu nie zabraknie. Na ta chwile chce tylko odlozyc troche kasy i udezam za granice, tutaj narazie nie widze przyszlosci

Bob
@Bob

Byłem, sprawdziłem, NIE POLECAM! Juz pierwszy kontakt z tą firmą odpycha, samo podpisywanie umowy zajęło mi ponad 4h :) Szkoda nerwów nie spotkałem osoby która by ich chwaliła, gdy byłem podpisywać umowę, większość współczuła:)

tret

A jak wygląda praca na stanowisku Pracownik ds. Telefonicznej Obsługi Klienta? Ktoś coś?

Moni

Prawda .Co róz zmieniają tresc ogloszenia na Gorzow wlkp .Szukają naiwnych ludzi . Umowy nie widac. Ludzie omjajcie ta firme . Jest hak w umowie zlecenie.!!!!!

M.k

Obiekt sady pracowalem tam po 3miesiacach Insp.L.Cz powiedzial ze jestem nie potrzebny i da mnie na inny obiekt.ta jasne czekam juz od tygodnia.powiem krotko "Panie dyrektorze oddzialu powinien sie zastanowic kogo zatrudnia na stanowisko inspektora bo to debile" A ci inspektorowie z rejonu sady tarnowo p i kazmierz to szkoda gadac.

Zaczynający w solidzie

@aneta Zatrudnij siebie to się dowiesz ;) brak organizacji pracy brak jakiegokolwiek ogaru mam ciekawsze oferty :) poza tym nie jest to moja 1 praca w firmie ochroniarskiej

Zaczynający w solidzie

Mija tydzień od kiedy wypełniłem stos papierów, szkolenie odbyło się na biedronce (poznań) i zastanawiam się już czy nie iśc gdzieś indziej, straszny nie ogar mają w firmie..

Rank1
@Zaczynający w solidzie

Proponuj (usunięte przez administratora) z tej firmy .Wszystkie inne ale nie wymieniona.

Doświadczony POF
@Zaczynający w solidzie

Rotacja ludzi większa niiż w agencji towarzyskioej . Odradzam.

MarcinX

Bałaganiarze! SOLID, a nie panuje nad kadrami. Podpisywałem już kilka razy umowy, a okazuje się, że wypłaty nie mogę dostać bo brakuje umów, żeby wypłacić mi pieniądze uczciwie zarobione. Słabe to!

były ochroniarz z Biedry

napiszę krótko i na temat solidowi wzieła się za dupę państwowa inspekcja pracy za te zasrane wałki na umowach i oszukiwanie pracowników więc info dla tego całego syfu z obornickiej do zobaczenia w sądzie pierwsza rozprawa 8 maja dozobaczyska Krzysztof .O

również oszukiwany
@były ochroniarz z Biedry

napisz proszę jeszcze tylko kto był Twoim inspektorem? być może jakoś Ci pomogę

również oszukiwany
@były ochroniarz z Biedry

podaj proszę adres Sądu i sygnaturę sprawy to prześle do Sądu coś co również Ci pomoże

Zostaw merytoryczną opinię o Solid Security - Poznań

• Jak się pracuje w Solid Security?

Zobacz opinie na temat firmy Solid Security tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 53.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Solid Security?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 47, z czego 4 to opinie pozytywne, 35 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Solid Security?

Kandydaci do pracy w Solid Security napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Solid Security