Opinie o Solid Security w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Solid Security. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Solid Security na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Solid Security w Poznań

Aneta

@kinhong, a co uważasz za największy plus pracy w Solid Security? Atmosferę, tryb pracy, rodzaj proponowanej umowy? @Pigula, a możesz napisać coś więcej o pracy? Twoja opinia teraz jest bardzo ogólnikowa, a poparta konkretami mogłaby być bardzo przydatna dla osób zastanawiających się nad podjęciem pracy w tym miejscu :)

Pigula
@Aneta

Kierownik spoko ,kasa na czas przelewana jest na konto co jeszcze trzeba.Poniektórzy chcieli by leżeć w domu do góry brzuchem nic nie robić a kasę brać .

PRACOWNIK S

TERAZ TO PRZOBACZYSZZESADZIŁEŚ ZLE TOBIE TO IDZ DO INNEJ FIRMY NIKT NA SIŁĘ NIE TRZYMA IDZ do MSU BYDGOSZCZ HAHAHAHA DOPIERO

SORY ZA BŁĘDY ALE TROSZKĘ NERWY MNIE PONIOSŁY ALE ZROZUMIESZ O CO MI CHODZI

Tom

A ja zmienilem robote na lepsza,jestem zadowolony,z szefem rozmawiam jak z czlowiekiem...:)ktory nie bierze mi pieniedzy za zadne przepaly:)..Dlaczego???..Juz tlumacze:).. Bo sa firmy ktore maja miejscowke,gdzie mozna wypic herbatke,kawke,zjesc NORMALNIE POSILEK:)..I ZWYCZAJNIE SIEDZIEC..A nie w samochodzie hah

Robol
@Tom

Tom gdzie ta firma jest? Bo szukam i szukam i nic. Daj znać gdzie mozna aplikować?

Tom
@Robol

Co za duzo wiedziec to nie zdrowo:) takich miejscowek sie nie rozpowszechnia,tylko o nie dba,tak zeby ktos Ci jej z przed nosa nie sprzatnal:)...

Pola

To teraz na Twoim miejscu prywatnie,bym ja szantazowal w tym sklepie bardzo czestymi wizytami,z przyjaciolmi,i nie tylko,tak zeby poczula sie jak Ty...Widac glupia tepa idiotka...Ale na kazdego z nich przyjdzie kara...

Pracowałam w firmie Solid w HCP Poznań na umowie śmieciowej ,ale zwolnili mnie i koleżankę aby zrobić miejsce teściowi menagera i córce drugiego chociaż stanowiska nie zostały zlikwidowane. Obłudnie stwierdzili ,że muszą zatrudnić osoby niepełnosprawne. Pozatym w/w wymieniony rozpowiada iz cieszyłam się ze zwolnienia.Żenada-nie mogę się odwołać wg nich bo jestem na umowie cywilno-prawnej.

Koordynator Pracowników

Rekrutacja jak rekrutacja aie jeżeli chodzi o feedback po rozmowie kwalifikacyjnej to ciężko z tym u nich. Plus za Pana który ze mną rozmawiał, pozytywny człowiek. Rozmowa odbyła się przy Obornickiej

Pytania dotyczyły moich przeszłych zawodowych doświadczeń, min o pracę w ochronie. A reszta rozmowy dotyczyła obowiązków koordynatora

logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Poznań
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
logo firmy Księgowa/Księgowy
Uniwersytecki Szpital Kliniczny
Tulek

Mam pytanie. Jakie są dodatki za pracę w święta i nocki ? Bo słyszałem, że jedynym dodatkiem do pracy w te dni jest dodatek w postaci większej ilości alarmów xD Ludzie zacznijcie się cenić. Robiłem w tym (usunięte przez administratora) 3 lata. Za 8zł do 10.25. Naprawdę ta robota to mi nic w życiu nie dała i cieszę się, że już nie pracuję w tej pseudo firmie, która okrada ludzi za jakieś przepadły czy nie odjechane na czas do klienta czy banku.

Pseudo Grupa interwencyjna

Śmiech na sali! Chcą żebyś pracował po 72 godziny bo nie mają ludzi. A podejście do ludzi:( o tym za chwile! Auta: bez hamulcy, klaksonów, grzania, chłodzenia, chodzące ledwo!!! Stan techniczny to złom! Wiadomo jak odmowisz prowadzenia to podziękują! Ludzie bez kwalifikacj POF pracują gdzie jest to zabronione no ale nie tu! Żeby pracować trzeba mieć swoje narzędzia pracy( kajdanki, latarki, ładowarki do tele i navi) za brak to Cię zwolnią! I uwaga po rejonie w dzień i w noc jeździsz SAM! Jak dostaniesz w pysk no coż? Jak zawiśniesz na płocie? Trudno. Jak skręcisz, złamiesz nogę trudno w nocy trzeba głośno krzyczeć to może ktoś nam pomoże i kierownictwo o tym WIE i nic sobie z tego nie robi! Brawo Wy panowie wielcy kierownicy. Jesteście ŚMIESZNI!!!

BHP
@Pseudo Grupa interwencyjna

Czy zdajesz sobie sprawę że przechodzenie przez płot wyższy niż 50cm jest naruszeniem przepisów BHP.Ja już od dawna nie przechodzę. Żaden inspektorzyna nie będzie mnie zmuszał do łamania przepisów BHP.Bo to po prostu karalne!Może skutkować również brakiem wypłaty odszkodowania.

Lpg

Ja tam jestem Remik za poprzednikami! To nie jest normalne! I nie chodzi o narzekanie! Jak jesteś na rejonie wiejskim gdzie masz 5 alarmow i robisz 100 km to sie ciesz! Bo sa rejony gdzie masz ich 20 w dzien i 10 w nocy i robisz po 330-400 km! I stawka jest ta sama! I tez jesteś sam i jesteś wydygany bardziej niż tirówa!! No ale co Ty mozesz wiedzieć jak swojego rejoniku nie oddasz bo inne cie przerazają bo trzeba zapie.... od alarmu do alarmu i robić wuchte km .

kante
@Lpg

Jeździłem latem na jednym z rejonów i poniżej 400km nie schodziłem. A rekord to 713 w 24h... 48 dojechanych w tym 30 w nocy...Coś jeszcze.

Remik

Niektórzy chyba tylko narzekać potrafią!!!

A wuj z taką robotą

Potwierdzam kolegę. Nawet do kibla trzeba chodzić z telefonem i odbierać alarmy bo jest sie samemu. Co do stanów technicznych to mój dziadek ma lepszą i bardziej sprawną furmankę. W pizzeri i innych jedzenio dajniach dają 11 pln i bez skakania przez płoty i narażania. A najlepsza jest Akcja z ulotkami!! Grupa interwencyjna jeździ i wtyka ulotki. He he he he he.... jakie to żenujące! Ciekawe czy niedługo będziemy stać na skrzyżowaniach jako maskotki i wtykać za wycieraczki te ulotki??? A może to fucha zarezerwowana dla tych wyżej sterujących nami??

Chryste Panie...

(usunięte przez administratora) firma, zwodza z umowa o prace, klamia, jak nic sie nie zmieni, (usunięte przez administratora) stad

unknown
@Chryste Panie...

I jak??? Dali w końcu?

tuci
@unknown

Na pewno mu dali hahaha. Chyba więcej alarmów xD

Chryste Panie...
@tuci

Dali probna

Dołlączam sie do opinii wczesniejszej jeśli chodzi o kolejową. Jest faktycznie tam pan siwy ale chyba jest bez wąsa:) taki wyższy. Ogólnie masakra. Nie jes niekulturalny ale wręcz hamski. Jestem daleki od zwalniania kogos z pracy ale może dac mu szansę gdzies na inne stanowisko gdzie nie będzie miał kontaktu z ludzmi...

Witam wszystkich a w szczegolności dyrekcję firmy (jesli to w ogole czytają) Pisze to sam a zapewne wiele osób chętnie sie pod tym podpisze. Chodzi mi glównie o obslugę Arvato na Kolejowej w Plewiskach. Jestem tam bardzo często i szanowni państwo jest tam jeden Wasz pracownik który jest na bramie wjazdowej. Jest to wysoki siwy pan z wąsem. Jest tam dwóch panów i nie chodzi mi o tego grubszego tylko o tego wyższego. W życiu nie spotkałem sie z takim chamstwem i takim człowiekiem. Jest to osoba ogromnie niekompetentna. Jak by nie było to jest osoba która jako pierwsza ma kontakt z ludzmi ktorzy przyjezdzają czy wchodzą. A czasem tu chodzi własnie o pierwsze wrażenie. Zróbcie coś błagam z tym. To jest wizytówka Arvato aletez i samego Solida. Chodzi ten pan przecież z waszym logo na ubraniu.

Byly pracownik

Praca nie godna,system pracy 24,ale najlepiej jak bys pracowal 48..Alarmow wiecej niz wlosow na glowie,socjal zapomnij,zadnego socjalu,przeciez sie nalezy heh to fikcja... Najlepszych ludzi juz nie ma... Szkoda ze tak zakonczyla sie moja przygoda z ta firma..Ludzie byli spoko,kierownictwo nie wypowiadam sie????..

purpura
@Byly pracownik

Socjal tylko dla tych po znajomosci... Hahahahah

Inspekcja Pracy

Zgodnie z umową w SOLID: przy umowie o pracę do 10 dnia miesiąca, przy umowie na zlecenie do 20 dnia miesiąca, jeśli dzień wypłaty wypada w sobotę, niedzielę, święta, wypłatę musza przekazać na konto pracownika 1..2 dni wcześniej tak aby pieniądze były zaksięgowane na koncie w wyznaczonym dniu ( zgodnie z umową) Przy umowie o pracę proszę nie zwlekać z przekazaniem in. do Inspekcji Pracy, wystarczy przedstawić umowę o pracę z wskazanym dniem wypłaty, wyciąg z konta na którym widnieje data zaksięgowania wypłaty. Kare się nałoży nauczą się dokonywać wypłatę w skazanym dniu.

Inspekcja Pracy

Namawiam do założenia konta w ZUS, dotyczy konta: na podstawie którego Państwo będą mogli mieć wzgląd w inf. np czy zostały odprowadzone składki. Widnieje kwota brutto od której została odprowadzona składka, zachęcam do kontrolowania czy wypłata została naliczona właściwie np kwota 13,70 zł brutto mnoży się przez ilość godzin, po podliczeniu maja Państwo kwotę brutto pensji, zachęcam do korzystania z kalkulatora ( przelicza kwotę brutto na netto) https://zarobki.pracuj.pl/kalkulator-wynagrodzen, po podliczeniu pojawia się kwota netto, suma, kwota pensji do wypłaty. Jakiekolwiek problemy z wypłata pensji, naliczaniem pensji, proszę kierować pisma do Firmy SOLID za potwierdzeniem odbioru, np pieczątka potwierdzenia odbioru pisma przez sekretariat, jest to dowód zgłaszania problemu.

Jogi

12-03-2018 ze skrzynki pocztowej wyjąłem przesyłkę od SOLID a w niej 2. PIT-y, od jednej umowy i drugiej, pity dotarły, rozliczyłem się (:

Jam
@Jogi

Ja też się zdziwiłem że przysłali ;)

Alan

Dzwonisz i rozmawiasz z panem,ktory umawia sie na spotkanie.Czlowiek idzie i czeka 40min i nikt do niego nie przychodzi.Po wykonanym telefonie okazuje sie ze do sekretariatu mialem wejsc.No nie bo nikt tego pana nie poinformowal ze siedze.Przepraszam bardzo umawialem sie z panem na dana godzine.Tlumaczyl sie pan ze na konferencji byl no ok.A ja wrozka z kad mialem wiedziec.Umowilem sie i czekalem.Zreszta nie po raz pierwszy w tej firmie bylem i jak wczesnie z kims rozmawialem to ten ktos przychodzil po osobe umowiona.Szkoda ze pan nie dotrzymal swoich kompetencji.

klient

Dnia 27.02.2018.r miasto Poznań ul. Marcelińska przy biurowcu po niewłaściwym zaparkowaniu samochodu zostaliśmy przez pracownika ochrony firmy solid-security wyzwani od kierowców-debili takich niewychowanych i aroganckich ludzi zatrudnia i toleruje się w solid-security takie typy nie powinny być wypuszczane miedzy ludzi.

nick
@klient

Spokojnie. Niedługo na grupę będą zatrudniać inwalidów, bezdomnych i karanych. Kwestia 2-3 miesięcy. Ludzie ! Mamy zimę gdzie nikt się nigdy nie zwalniał bo chciał przeczekać. Latem się wuchta ludzi zwalniałq. Podejrzewam, że do lata zostanie tylko na grupach i w biurze hulający po kątach wiatr...

&!&!$!_!÷.!$
@nick

I kolejny usnal i wpierdolil sie do rowu. brawo panowie!!!

tobi
@&!&!$!_!÷.!$

Ludzie muszą (usunięte przez administratora) po 400h żeby dostać 3500. Zmęczenie robj swoje a w dodatku Wszawa Warszawa zabiera ludziom pieniądze za byle bzdury.

Aneta

@MarcinX mam nadzieję, że do tego czasu udało Ci się wyjaśnić sytuację, o której pisałeś. Czy zostały odnalezione podpisane przez Ciebie umowy? @Zaczynający w solidzie co dokładnie sprawia, że zastanawiasz się nad zmianą pracy po tak krótkim czasie?

Snoop Pool
@Aneta

Przecież napisał że straszny "nie ogar. w firmie" . Aneta czytaj opisy ze zrozumieniem.

@Aneta

Aneta to (usunięte przez administratora) z adminologii

Katarina

Chyba musza miec cieplo xD Miejsce pracy: Poznań, Rokietnica, Suchy Las, Czerwonak, Puszczykowo, Borówiec, Swarzędz Opis stanowiska: - Podejmowanie interwencji w momencie zgłoszenia zagrożenia - Podjazdy kontrolne pod obiekty chronione w celu sprawdzenia stanu prawidłowego zabezpieczenia Wymagania: - Niekaralność - Dyspozycyjność - Sumienność i obowiązkowość Oferujemy: - Umowę z pełną składką ZUS - Wynagrodzenie około 2500 zł netto - Praca w systemie zmianowym 24/48 h - Stabilne warunki zatrudnienia Osoby zainteresowane ofertą prosimy o kontakt telefoniczny lub o przesłanie CV za pomocą portalu.

kombat
@Katarina

Wielu moich znajomych rezygnuje z usług tej firmy, powód: jakość, jako, jest coś takiego w życiu jak poczta pantoflowa tzw inf. przekazywane przez ludzi, żyjemy w grupie społecznej ktoś zna osoby pracujące, byłych pracowników, osoby które korzystały z usług tej firmy, ludzie spotykają się rozmawiają, przekazują inf. Niestety mają to co mają, nie potrafi zrozumieć, przyjąć do wiadomości może nie chce, Właściciel tej Firmy, że trzeba ludziom płacić godnie, nie tworzyć (usunięte przez administratora) ludzie pracują, po 300h nawet. Wstyd a może brak sumienia i cwaniactwo i brak szacunku do ludzi, stworzyć formę zatrudnienia np. umowa o pracę ( wypłata pensji do kwoty: minimalna krajowa, pieniądze zarobione powyżej tej kwoty wypłacać z umowy na zlecenie termin płatności do 20 dnia miesiąca!! Przy umowie o pracę wypłacają pensję do 10 dnia miesiąca, a dlaczego nie do: 01 dnia miesiąca?? Umowy o prace w formie np: pracownik pracuje w biurze, np operator systemu e-simon,stacja monitorowania alarmów, osoby pracują jako dyspozytor, przy tej kombinacji, wszystko robią w tym kierunku aby jak najmniej pracownikowi wypłacić. Dobrze, że obecny rząd Polski podwyższył stawkę płacy minimalnej do 13,70zł, był okres, że płacili pensje bardzo niskie 4-6 zł netto. Tzw (usunięte przez administratora), wyzysk, najmniej dać, zapłacić, a dla siebie najwięcej.

@Katarina

Kolejne ogloszenie i kolejna sciema. Wiedza ze nie daja nic od siebie ale co tam. Wazne ze kolejny kretyn przyjdzie i MOZE popracuje ze dwa trzy miesiace. Tak wlasnie to dziala. Byle jakis czas przetrzymac. Moze sytuacja sama sie naprawi. Panowie KIEROWNICY GI nic sie samo nie zrobi. Za wasz brak szacunku do ludzi wlasnie placicie slona cene. Miejmy nadzieje ze wasze tzw rzady sie skoncza raz na zawsze i przyjdzie ktos bardziej kompetentny na wasze miejsce. Co do pana Sitka to z tego co wiem podobnie jak kierownictwo GI ma ludzi gdzies. Tyle na teraz. Pozdrawiam stara ekipe.

bobson
@Katarina

Zapomnieli dodać że 2500zł to za 250 godzin przerobionych w miesiącu. Nie dodali też w ogłoszeniu że umowa o pracę ale razem z umową zleceniem. Kary za przepały również pominęli. I Tak się kręci ta fikcja.

Xxxxx
@Katarina

Chyba powaliło na główkę . Katarino. Widocznie za (usunięte przez administratora) plus dodatki te fałsze piszesz.

Zostaw merytoryczną opinię o Solid Security - Poznań

• Jak się pracuje w Solid Security?

Zobacz opinie na temat firmy Solid Security tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 53.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Solid Security?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 47, z czego 4 to opinie pozytywne, 35 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Solid Security?

Kandydaci do pracy w Solid Security napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Solid Security