Opinie o WOOL STAR SPÓŁKA AKCYJNA SPÓŁKA KOMANDYTOWA w Buk

Od 2001 roku tworzymy naturalne i ekologiczne produkty wspierające zdrowy sen. Kołdry, poduszki, materace produkowane z połączenia wełny i lateksu cechuje najwyższa jakość, dbałość o każdy szczegół. Nasze wyroby kierujemy do szerokiego grona odbiorców, którzy wybierają zdrowe produkty codziennego użytku, borykają się z alergiami, kontuzjami, schorzeniami skóry, stawów, układu krążenia, otyłością. Informujemy i uświadamiamy Polaków na temat wpływu zdrowego snu na codzienne funkcjonowanie człowieka. Pomagamy Wam odkryć wpływ zdrowego snu na komfort życia każdego dnia. Współpracujemy z lekarzami, instytucjami i specjalistami ds. zdrowego snu.

Branże: Produkcja wyrobów i artykułów medycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WOOL STAR SPÓŁKA AKCYJNA SPÓŁKA KOMANDYTOWA w Buk

Pracownik dużych pokazów

a kto ci każe siedzieć w tym boksie!!!??? zapraszam na duże pokazy... jak mi było źle w pracy to ją zmieniłem, to takie proste:)

Zadowolony pracownik

Szanowna Elito Widze' że na wiele sposobów próbujecje swoich zdolności, aby psuć opinię firmie Wol Star. Czynią to byli, jak i obecni pracownicy. Dla mnie to nutka zmowy, by oddać piękne za nadobne, bo komuś nie wyszło, albo za to że został zwolniony . Jeżeli macie tak wielki żal, to obwiniacie samych siebie i psujecie swoją reputację. Już p. Maciej użył określenia '' TCHÓRZE'' a i słusznie. Jeżeli ktoś ma pretensje, to niech je przekaże ossobiście. To co robicie to żenująca dziecinada i brak własnej godności. Publiczne plotkowanie i rzucanie oszczerstw to kiepski materiał. Ja osobiście powiem, że nie jest łatwo w Wool Star, ale to sytuacja na rynku utrudnia obroty. Pozostaną odporni psychicznie, a ci co nie chcą pracować nad sobą, dlaej będą narzekać. Proponuje - załóżcie własne firmy, zatrudnijcie handlowców niezadowolonych z Wool Star i załóżcie takie samo forum, to zobaczycie z kim macie do czynienia. Nie powiem żadnego złego słowa o Wool Star. Każdy ma w tej firmie równe szanse, ja ją próbuje wykorzystać. Jeśli mi nie wyjdzie' trudno' nie będę miał o to do nikogo pretensji' i na pewno się nie poniżę do tego stopnia, aby tu się usprawiedliwiać. Pozdrawiam wszystkich i proszę zostawcie mnie bez komentarza.

Ja również jestem pracownikim Wool Star i dodam,że nie z rodziny włascicieli.W tejże firmie mam możliwośc rozwoju i realizowania swoich marzeń.DODAM, ŻE NIKT MI NIE ZAPŁACIŁ ZA NAPISANIE POZYTYWNEJ OPINI I PROSZĘ TEZ NIE UZNAWAĆ MNIE ZA CHORA,Wiem tez ze osoba wyzej, którzy negatywnie wypowiadają sie o firmie to własnie im powinna firma zarzucic nieuciwosc.

pracownik WS

Ja pracue 3,5 roku i prawie połowa pracowników tyle czasu pracuje i niektórzy -wcale nie "z rodziny" jak to ktoś nazywa-, pracują jeszcze dłużej. Jestem zdrowa, nic mi nie jest, nie padło mi na psychikę ani moim wspópracownikom, tym co padło to już nie pracują i te jajca teraz wypisują. Piszą też Ci co odeszli i założyli swoje małe firmy i myślą, że pisząc źle o naszej firmie będą mieć okazję wybić się na rynku,No i piszą też te Ufoludy, które jeszcze pracują u nas i to oni są najbardziej chorzy na głowę. Myślą, że ktoś ich trzyma na siłę no żal....naprawdę

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie WOOL STAR SPÓŁKA AKCYJNA SPÓŁKA KOMANDYTOWA? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Dietetyk
logo firmy Technik Farmacji
Ruda Śląska
SMART-HR
anka

Pracuję w najlepszej firmie z jaką przyszło mi współpracować w życiu.Nie należę do rodziny Szefowej, daleka jestem od wazeliniarzy. Oczywiście może czasami coś chciałabym zmienić, coś mi się nie podoba

xxx

KOLEGO Z TEGO CO WIDZĘ TO TY PROWADZISZ CAŁE FORUM, ODPOWIADASZ NA INNYCH OPINIE I NA SWOJE WŁASNE.WIDZĘ TEŻ ŻE JESTES CZŁOWIEKIM BEZ ZAINTERESOWAŃ POZA FORUM KTÓRE JEST NIEZŁA ZABAWĄ DLA CIEBIE.

wow - 2009-12-07 22:20:47 ciekawe dlaczego niektóre wpisy pojawiają się w weekendy hm? może w tygodniu nie możesz tego robić bo akurat jesteś w trasie z koleżanką i kolegą hmmm? żal.... WOW co za odkrycie !! oczywiście że nie mam czasu bo muszę pracować w team-ie i chyba oczywistym jest że w weekend mam wolne - Szerloku ;p:) ( a teraz mnie poszukaj buhahahahaha)

darek

czytam i nie wierze .aniu zrób cos z tym bo miałas piekna firme

ZŁE_ZŁO
@darek

zgadzam się swego czasu firma była naprwede godna , a ludzir pracujący tam szanowali sie nawzajem szło zarobić dobre pieniądze. opinia z lat 2006-2008

mother flower
@ZŁE_ZŁO

Szło zarobić,bo wtedy biednych staruszków jeszcze nikt nie uświadomił,że to pułapka finansowa.Dobrze,że po nagłośnieniu w mediach takie "firmy" padają jak muchy po muchozolu.Nareszcie zbliża się koniec zjodziejstwa i oszustwa.

xxx

własne ciastko?ja zmobilizowałam się upiec ciasto bo chciałam ale dostałam pieniądze za to.uwazam ze ciasto domowego wypieku jest super i tak tez uwaza cały mój dział

WS

czytając te wszystkie oskarżenia pod adresem różnych osób zastanawiam się nad jednym faktem dlaczego osoby które to wszystko piszą chodzą na imprezy firmowe, wigilię i integruja sie oraz składają sobie zyczenia szczeęscia itd,co to za obłuda?co mnie jeszcze zastanawia to to dlaczego nikt nie wyrazi opini w ankietach zadowolenia pracownika, myślę że dlatego że wyraznie się boi szefostwa nie chcąc stracic pracy w firmie w której dobrze sie pracuję, ale na forum po nr IP można zlokalizować taka osobę również dla wtajemniczonych i odważnych.

Anka

Ja pracuję w Wool Star i wypłaty są na czas zawsze. Jeśli chodzi o prowizje handlowców, to z tego co wiem to też nie narzekają. Wręcz często chwalą się że są bardzo wysokie ( koło 6 lub 8 tys.)Chyba że mają kiepską sprzedaż, to narzekają i na sprzedaż i na małe wypłaty ale na pewno nie na ich opóźnienie. Faktycznie jest dużo szkoleń, dużo fajnych akcji, gdzie można spotkać się z innymi ludźmi po pracy, teatr i ogólnie różne wycieczki i wyjazdy współfinansowane przez firme. A prezenty na gwiazdkę też są bardzo fajne. Bo w jakiej firmie dostaje się premię pieniężną i jeszcze prezent w towarze ( wspominane prezenty od Lukasa) i o całkiej niezłej wartości...Z tego co widziałam to niektórzy nawet kino domowe mogli sobie wybrać. Ogólnie polecam firmę za atmosferę i pieniądze, bo są faktycznie dobre. Ale pieniądze są też za coś, czyli jak ktoś się stara to sporo zarabia,jak się nie stara to zarabia dużo mniej i później wypisuje na takim forum jaka firma jest zła i niedobra bo mu pieniędzy za nic nie chce dać...Śmiechu warte. Pozdrawiam resztę ekipy pracowników...

anett

Chyba raczej jest tutaj mowa o domówkach, bo z tego co wiem i na pokazach wyjazdowych wszystko gra jeśli chodzi o wynagrodzenie.

xxx

piszesz dlatego że inne firmy tak pisza?co za absurd!najwyrażniej nie masz własnego zdania.a poza tym co Ty jeszcze robisz w Wool star?

RE> Lukas

Pisze o firmie taki słowa, tylko dlaczego jest taka sama wypowiedź na firmę konkutencyjna z Opalenicy i napisana po kilku minutach.

llllllllll

ludzie! wciąż czegoś chcecie a sami od siebie nie potraficie niczego dać... każda praca ma swoje plusy i minusy. niestety jest coś takiego jak regulamin pracy, jak obowiązki i zatrudniając się w jakiejkolwiek firmie musisz się do nich stosować. To nie ty stawiasz warunki, lecz firma w której decydujesz się pracować... a jak ci nie pasuje to droga wolna, po co trujesz tyle.. pracuje w firmie woo lstar i nie moge złego słowa powiedzieć, bo wiele jest przypadków gdzie firma pomogła pracownikowi. Daje możliwość wzięcia zaliczki, rozwoju, wykazania się, zarobku, integracji po pracy..ale jeśli idziesz pracować jak ten intruz, to trudno takiemu dogodzić.. Jeśli weźmiesz sie porządnie za prace, to tez dobrze zarobisz. Ale jeśli sciemniasz i wciąż narzekasz, to nic dziwnego że atmosfera się psuje i praca i zarobki ci nie pasują. Nie ma nic za darmo, ani za sciemnianie. Załóż własną firmę i zobacz jak to jest, czego bedziesz wymagać od pracowników itd... a to że przerwy krótkie, no sory, ile razy w czasie pracy robisz sobie kawe? ile razy nadajesz z kolezanką? za przerwy zadna firma ci nie zaplaci... a jesli bedziesz tak narzekac i nic z siebie dawac to cie zwolni, na co taki niby wzorowy" pracownik? i jeszcze bys awans chciał lub chciala... kto ci da awans za nic? niestety na wszystko trzeba sobie zasluzyc i zapracowac!! nie dziwie, sie ze nie dostalea/as awansu! a premie dostajesz taką na jaką sobie zapracujesz. ja dzwonie juz kilka miesiecy i sobie wciaz radzę, osiagam dobre wyniki i nie narzekam, bo sie staram i umiem docenic i zauwazyć ile firma dla nas robi. A do kierownikow nie mam zastrzezen, bo mimo wszystko czesto idą nam wszystkim na reke.. powodzenia intruzy

bagno

Podobno pracujesz w konkurencji to skad wiesz ze to bzdury :) i zapewniam cię że cięzko nie jest do wool staru sie dostac, biora wszystkich :)

bodzio

TO JEST JAKIS SKANDAL, PRACOWAC W FIRMIE KTÓTEJ SIĘ NIE NAWIDZI I NA DODATEK WYPISYWAĆ TAKIE BZDURY.PRACUJE W FIRMIE KONKURENCYJNEJ I Z TEGO CO WIEM BARDZO TRUDNO SIE DOSTAĆ DO WOOL STAR, TAM TRZEBA BYC POPROSTU DOBRYM I TYLE.

foczka

ale z Was pustaki hehe, jak wam nie pasuje coś w WOOL STAR to idźcie pracowac do kamieniołomów, tam napewno będzie wam lepiej i nie będziecie narzekać hehe

buahahaha :D
@foczka

A z ciebie burak ze śmierdzącym ciulem !!!!!!!!!! Tak dobrze mówi osoba tylko liżąca (usunięte przez administratora) na innych by dobrze zarobić- zapraszam do burdelu po wyzszy zarobek !!!

notka521

wypłata zawsze na czas, jak ktoś się naprawde stara to dobrze zarobi,żal czytać co inni wypisują a tym bardziej jeśli są to obecni pracownicy a reszta wiadomo to osoby, które otwarły małe bez sensu firemki w Opalenicy, Buku i okolicy(nie wiem po co), te firmy nawet na naszej klasie szukają handlowców hehe no zawsze ogłoszenie za darmo buahahha. jeszcze raz żal, że otwieracie te maleństwa bez przyszłości.

robert

Witam! Dostałem właśnie propozycje pracy w tej firmie jako Handlowiec i po przeczytaniu tego wszystkiego zaczynam się zastanawiać choć bardzo chciałem podjać pracę właśnie w tym kierunku ponieważ chce być handlowcem a od czegoś trzeba zacząć..Jak sprawa wygląda na spotkaniach zorganizowanych , jacy są ludzie jeżdzacy tam w team-ach? Czy da się coś zarobić..? Z góry dziękuję za odpowiedzieć i POZDRAWIAM SERDECZNIE

Zostaw merytoryczną opinię o WOOL STAR SPÓŁKA AKCYJNA SPÓŁKA KOMANDYTOWA - Buk

• Jak się pracuje w WOOL STAR SPÓŁKA AKCYJNA SPÓŁKA KOMANDYTOWA?

Zobacz opinie na temat firmy WOOL STAR SPÓŁKA AKCYJNA SPÓŁKA KOMANDYTOWA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w WOOL STAR SPÓŁKA AKCYJNA SPÓŁKA KOMANDYTOWA?

WOOL STAR SPÓŁKA AKCYJNA SPÓŁKA KOMANDYTOWA