Opinie o WOOL STAR SPÓŁKA AKCYJNA SPÓŁKA KOMANDYTOWA w Buk

Od 2001 roku tworzymy naturalne i ekologiczne produkty wspierające zdrowy sen. Kołdry, poduszki, materace produkowane z połączenia wełny i lateksu cechuje najwyższa jakość, dbałość o każdy szczegół. Nasze wyroby kierujemy do szerokiego grona odbiorców, którzy wybierają zdrowe produkty codziennego użytku, borykają się z alergiami, kontuzjami, schorzeniami skóry, stawów, układu krążenia, otyłością. Informujemy i uświadamiamy Polaków na temat wpływu zdrowego snu na codzienne funkcjonowanie człowieka. Pomagamy Wam odkryć wpływ zdrowego snu na komfort życia każdego dnia. Współpracujemy z lekarzami, instytucjami i specjalistami ds. zdrowego snu.

Branże: Produkcja wyrobów i artykułów medycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WOOL STAR SPÓŁKA AKCYJNA SPÓŁKA KOMANDYTOWA w Buk

W wool jesli masz dobre kontakty z przelozonym to mozesz wszystko.. nie masz?.. to uwazaj ... bo polegniesz. Licza sie tylko pupilki!...

do nowa pisalas juz wczesniej na mojego maila! pozdrawiam

Nowa

do Julian tylko , że ja nie mam Twojego meila Proszę Pana;))) odezwij się do mnie izunkam@op.pl :))))))))))))

pan Julian Le.....

do nowa powodzenia, odezwij sie jak ci idzie na maila, albo jesli bedziesz potrzebowala szkolenia heheeee pozdrawiam

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie WOOL STAR SPÓŁKA AKCYJNA SPÓŁKA KOMANDYTOWA? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Kosmetolog / Asystent Lekarza
Świętochłowice
Job Point Sp. z o.o.
Nowa

nie no ja piszę z człowiekiem który napiasała do mnie jak się jechało pociągiem a o reszcie nie wiem

buahaaa

do nowa dlugo jechalas?;)

mala

Już po 2 etapie. Zwracają pieniądze od razu za pociąg w dwie strony. Nie powiem, dobrze to świadczy o firmie :)

hhehehe

do nowa jak podroz sie podobala?

Nowa

jedzie ktos jutro z was na 2 etap z lubelskiego???

Nowa

ja nie wiem jak zwracają bo jadę jutro dopiero pierwszy raz więc nie wiem

skad jedzie bo ja tez mam jechac jutro na 2 etap, to jak jest z ta kasa za przejazd zwracaja na miejscu czy dopiero jak sie pracuje juz?

ja jeszcze nie byłam jade dopiero

a byles juz na tych etapach tzn 2? bop jest sprawa jak wyglada ten egzamin i z tego co pamietam to mwoili ze za dojazd oddaa kase a ja mam zamiar jechac pociagiem i musza oddac przynajmniej tak mowili jak cow wiesz prosze napisz mi co i jak bede wdzieczna jesli byles na tych etapach

Nowa

witam sluchajcie ja w ten czwartek jade na 2 etap do buku czy ktos sie wybiera jeszcze????jak tam jest na tym 2 etapie??oplaca mi sie jechac czy sie nie wkrecac w ta prace???????

mmmmm
@Nowa

Witam wszystkich chcących pracować w tej firmie krzak Nie płaca nie ma możliwosci zarobku a jak podasz firmę do sadu to chcą cie zniszczyc firma nie warta pracy ja pracowałem kilka miesiecuy i do dzis na moim koncie nie pojawiły sie pieniadze i sie nie pojawią jak najdalej od tego dziadostwa !!!!!!

kris

Jestem już po rozmowie i muszę przyznac że firma daje dobre warunki zatrudnienia.Podobno można zarobic średnio nawet między 5 a 12 tys jeśli ktoś sie przykłada i dobrze sprzedaje. Mam nadzieję że już wkrótce sie przekonam czy to prawda.. :).

karla

Samochody są różne w zależności od tego jak dany handlowiec sprzedaje. Są ople corsa a są też vw tourany... Paliwo jest pokrywane przez firmę, z limitem km się nie orientuje więc nie pomogę. Polecam woolstar, jest napewno dobrym pracodawcą.

Nie cena ale jakość i wygląd zachęca do zakupów :). Ja pracuję dopiero pół roku, ale uważam, że pracuje się super!

Dzięki...za podpowiedz...ogładałem foto na ich stronie...ale tam płci pieknej duzooooo....woww...która sie ze mna spotka na kawusie...zapraszam serdecznie

gregor

Podstawa zależy od stanowiska. Wiem że na domowych inaczej to wygląda, ale na dużych pokazach podstawa jest od 1200 do 2300 zależy od zakresu obowiązków. Pieniądze ogólnie są dobre, bo przecież jest jeszcze spora prowizja :P.

Jaka jest podstawa dla handlowca:????tzn ile kasiorki moze ktos mi powiedziec...z góry dzękuję,za pomoc:)ps...chyba sporo kobietek tam pracuje:)))hmhmhmhm pozdrawiam i czekam na odp

Zostaw merytoryczną opinię o WOOL STAR SPÓŁKA AKCYJNA SPÓŁKA KOMANDYTOWA - Buk

• Jak się pracuje w WOOL STAR SPÓŁKA AKCYJNA SPÓŁKA KOMANDYTOWA?

Zobacz opinie na temat firmy WOOL STAR SPÓŁKA AKCYJNA SPÓŁKA KOMANDYTOWA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w WOOL STAR SPÓŁKA AKCYJNA SPÓŁKA KOMANDYTOWA?

WOOL STAR SPÓŁKA AKCYJNA SPÓŁKA KOMANDYTOWA