opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Instanta

Profil oficjalny - płatna współpraca

1.8/5

Na podstawie 1023 ocen
Opinie(788)
Dodaj opinię
Oferty pracy(2)

Opinie(788)

Dodaj opinię
Oferty pracy(2)
Logo
  • O firmie
  • .
  • Historia
  • .
  • Nasza kawa
  • .
  • Nasze opakowania
  • .
  • Design
  • .
  • Metody współpracy
  • .
  • Kariera
  • .
  • Kontakt

O firmie

Historia

Nasza kawa

Nasze opakowania

Design

Metody współpracy

Kariera

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Katowice
  • Opole
  • Gliwice
  • Sosnowiec
  • Częstochowa
  • Zabrze
  • Tychy
  • Bielsko-Biała
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Żory
  • Rogoźna
  • Osiny
  • Rudziczka
  • Woszczyce
  • Warszowice
  • Szczejkowice
  • Palowice
  • Suszec
  • Krzyżowice
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Żory - Instanta sp z o.o. w Żorach

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Żory
  4. /
  5. Opinie o Instanta Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o Instanta Żory

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 8
    • 9
    • 10
    • 11
    • 12

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Instanta Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    zupa

    10.02.2014 23:06

    Inne

    Prosze napiszcie mi jak tam teraz wyglądają warunki pracy ? Chodzi mi o godziny pracy, wynagrodzenie, umowy. Wiem że tu już wszystko zostalo napisane ale chciałam być na czasie:-) moze akurat coś poszło ku lepszemu. Pozdrawiam:-)
    ReviewUserIcon
    seba

    14.01.2014 18:06

    Inne

    za dużo nie ma co się wypowiadać bo tu widzę jedna osoba broni na upadłego ,(usunięte przez administratora)baby gorsze od facetów ,nie nadajesz się to woda ,brygadzistce się nie spodobasz nie masz co liczyć na umowe ,szkoda gadać .pozdrawiam wytrzymałych
    ReviewUserIcon
    kuba

    30.11.2013 14:17

    Inne

    za sloik kawy zwalniają a menagery wynoszą PO REKLAMÓWIE NO ALE IM WOLNO [usunięte przez moderatora]
    ReviewUserIcon
    taz

    07.11.2013 08:35

    Inne

    pracowalem w tej niby fajnej firmie porazka,kadra to nie wyksztalceni ludzie co tu mowic jedna wielka klika i te plotki tragedia
    ReviewUserIcon
    xxxx

    26.09.2013 15:51

    Inne

    Pracowałam w Instancie półtora roku i muszę powiedziec że nie byłotak żle jak tu piszą niektórzy;Poznałam dużo fajnych dziewczyn i dobrze wspominam tam pracę.teraz pracuję gdzie indziej a zwolniłam się z powodu umowy.Może kiedyś tam jeszcze popracuję.pozdrawiam.
    ReviewUserIcon
    ja

    18.09.2013 13:05

    Inne

    Raczej wyzsze hehe
    ReviewUserIcon
    oooooo

    13.09.2013 21:32

    Inne

    a jak jest z wykształceniem ?? moze byc zawodowy czy musi byc srednie ????
    ReviewUserIcon
    min97675

    04.09.2013 23:22

    Inne

    a ja dalej czekam na odp, ale i szukam, ale jest strasznie ciezko, a miesiace mijaja
    ReviewUserIcon
    Pracownica

    25.08.2013 11:24

    Inne

    No juz nie robie :) znalazlam sobie prace w sklepie i zarabiam tyle samo i nie jestem tak wyzyskiwana jak to robia ludzie w instancie
    ReviewUserIcon
    ...

    24.08.2013 00:37

    Inne

    skoro tak żle ci w Instancie to co tam jeszcze robisz?
    ReviewUserIcon
    ALA

    21.08.2013 14:35

    Inne

    NO TO SZUKAJ I POWODZENIA....
    ReviewUserIcon
    Pracownica

    17.08.2013 12:26

    Inne

    Ciekawe jak dlugo wytrzymacie :) naprawde lepiej juz poszukac czegos innego, pieniadze sa kiepskie, warunki pracy jeszcze bardziej a atmosfera woła o pomste do nieba :)
    ReviewUserIcon
    ja

    15.08.2013 15:17

    Inne

    oddzwonia oddzwonia troche cierpliwosci
    JobOffersIcon

    Oferty pracy - Instanta Sp. z o.o.

    Specjalista / Specjalistka ds. Promocji Marki

    Instanta Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Żory

    Sprawdź ofertę
    Specjalista ds. eksportu (k/m)

    Instanta Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Żory

    Sprawdź ofertę
    ReviewUserIcon
    Maneki

    15.08.2013 14:28

    Inne

    Myślę, że dobrze byłoby poprawić CV z informacją o aktualnej książeczce sanepidowskiej i jeszcze raz zanieś podanie na portiernie. Głowy za to raczej nie urwą, a jednak w tej pracy jest to ważne.
    ReviewUserIcon
    poszukujacy pracy

    12.08.2013 18:47

    Inne

    bo moim błędem było to ze nie wpisane zostało w cv informacje o książeczce sanepidowskiej która posiadam, boje się ze przez to nie oddzwonią. wiem, mój błąd co powinienem zrobić?
    ReviewUserIcon
    ja

    12.08.2013 08:03

    Inne

    tak wystarczy zlozyc CV na portierni i czekac oddzwonia
    ReviewUserIcon
    Joanna

    19.01.2014 22:57

    Inne

    oddzwonią napewno bo moja kolezanka dwa razy składała tam cv i zadzwonili
    ReviewUserIcon
    poszukujacy pracy

    11.08.2013 22:39

    Inne

    witam, mam parę pytań, czy są przyjęcia? czy należy do cv umieścić informacje o książeczce sanepidowskiej ? czy jest możliwość, ze oddzwonią? pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Mada

    08.08.2013 17:37

    Inne

    Zarobki kiepskie
    ReviewUserIcon
    ktoś

    06.08.2013 23:18

    Inne

    klimatyzacja naprawdę? No to się wam los poprawił, kierujecie się ku lepszemu.
    ReviewUserIcon
    ja

    04.08.2013 18:27

    Inne

    Takatam z tym to masz racje przerwa jest zdecydowanie za krotka przynajmniej 20 min zeby spokojnie zjesc
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Instanta?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.
    ReviewUserIcon
    takatam

    04.08.2013 11:22

    Inne

    Mogłaby byc dłuższa przerwa....
    ReviewUserIcon
    ja

    28.07.2013 17:37

    Inne

    Pracownico to moze Ty malo wiesz w instancie plotki sa na porzadku dziennym slyszysz pierdoly a nastepnym pociskasz taki kit zeby takie rzeczy mowic to trzeba cos na ten temat wiedziec i widziec a nie gadac sobie co Ci slina na jezyk przyniesie widac byle co jesz byle co piszesz
    ReviewUserIcon
    Piotrek

    26.07.2013 16:15

    Inne

    Za te pieniadze jest pelno roboty o wiele luzniejszej i w milszej atmosferze :) szkoda nerwów na tą prace
    ReviewUserIcon
    Aneta

    19.07.2013 12:44

    Inne

    Jest klimatyzacja :)
    ReviewUserIcon
    ktoś

    18.07.2013 23:01

    Inne

    ciekawa jestem jak tam temperatura na hali w tym roku? Tak jak zwykle ze 40 stopni hę? Co prawda niewiele było upałów ale pewnie kaloryfery gorące?
    ReviewUserIcon
    ja

    25.06.2013 23:23

    Inne

    Praca jest, a chetnych brak... ? dlaczego ? wszyscy pracujacy w instancie znaja odpowiedz na to pytanie...
    ReviewUserIcon
    Joanna

    19.01.2014 22:54

    Inne

    WITAM PROSZĘ NAPISAĆ JAKIE SĄ GODZINY PRACY

    Kontakt - Instanta Sp. z o.o.

    Kawowa 3 44-240 Żory

    NIP:6511563428

    KRS:0000067391

    https://www.instanta.pl/
    Branża główna: Artykuły spożywcze
    ReviewUserIcon
    ja

    15.06.2013 10:57

    Inne

    Podanie mozna zlozyc tu zawsze brakuje ludzi mechanikow paletowych na produkcje
    ReviewUserIcon
    ja

    05.06.2013 10:49

    Inne

    No ale potem nie narzekajcie ze nie ma pracy bo jest a jakos chetnych brak
    ReviewUserIcon
    on

    04.06.2013 07:59

    Inne

    Paletowych zawsze brakuje bo kobiety i brygadzistki sobie ich nie szanują a potem płacz i lament bo nie ma kto palet owinąć.
    ReviewUserIcon
    ona

    03.06.2013 22:59

    Inne

    Brakuje paletowych sa jacys chetni ???
    ReviewUserIcon
    Joanna

    31.05.2013 09:40

    Inne

    NIE DZIĘKUJĘ BO ZAPESZĘ.
    ReviewUserIcon
    ja

    30.05.2013 19:44

    Inne

    To zycze powodzenia:)
    ReviewUserIcon
    Joanna

    29.05.2013 16:44

    Inne

    OK CV ZŁOŻE A KSIĄŻECZKĘ POSIADAM DZIĘKUJĘ ZA INFORMACJĘ
    ReviewUserIcon
    iza

    29.05.2013 12:16

    Inne

    a pensje nadal takie fajne?
    ReviewUserIcon
    ja

    29.05.2013 11:49

    Inne

    Podstawa to ksiazeczka sanepidowska
    ReviewUserIcon
    ja

    29.05.2013 11:47

    Inne

    Nie trzeba zadnych znajomosci poprostu skladasz podanie na portierni i sami do Ciebie dzwonia ze masz sie wstawic do pracy
    ReviewUserIcon
    Joanna

    28.05.2013 15:44

    Inne

    POWIEDZCIE LEPIEJ JAKIE TRZEBA MIEĆ ZNAJOMOŚCI ŻEBY DOSTAĆ SIĘ TAM DO PRACY
    ReviewUserIcon
    ....

    28.05.2013 13:37

    Inne

    Ja poprostu Kocham Instantę
    ReviewUserIcon
    ja

    28.05.2013 10:37

    Inne

    Kolezanko czy to jakas prowokacja ......?
    ReviewUserIcon
    koleżanka

    26.05.2013 20:39

    Inne

    no co tak cicho !!! słyszałam ,ze jedna pracownica wyleciała za opisanie na forum swojej brygadzistki. Szkoda że nie znam szczegółów!!!!

    Zostaw merytoryczną opinię o Instanta Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.