opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Instanta

Profil oficjalny - płatna współpraca

1.8/5

Na podstawie 1023 ocen
Opinie(788)
Dodaj opinię
Oferty pracy(2)

Opinie(788)

Dodaj opinię
Oferty pracy(2)
Logo
  • O firmie
  • .
  • Historia
  • .
  • Nasza kawa
  • .
  • Nasze opakowania
  • .
  • Design
  • .
  • Metody współpracy
  • .
  • Kariera
  • .
  • Kontakt

O firmie

Historia

Nasza kawa

Nasze opakowania

Design

Metody współpracy

Kariera

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Katowice
  • Opole
  • Gliwice
  • Sosnowiec
  • Częstochowa
  • Zabrze
  • Tychy
  • Rybnik
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Żory
  • Rogoźna
  • Osiny
  • Rudziczka
  • Woszczyce
  • Warszowice
  • Szczejkowice
  • Palowice
  • Suszec
  • Krzyżowice
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Żory - Instanta sp z o.o. w Żorach

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Żory
  4. /
  5. Opinie o Instanta Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o Instanta Żory

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 7
    • 8
    • 9
    • …
    • 12

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Instanta Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    GONZO

    19.04.2015 22:16

    Inne

    INSTANTA HMMMM CO MIESIAC PRZEDLURZAJA UMOWE ZYC NIE UMIERAC A JAK SIE ROBI NA ZASYPIE TO DOPIERO BURDEL CWANIACTWO STALYCH PRACOWNIKÓW TAKICH JAK PAN KOKESZ
    ReviewUserIcon
    Paweł G. ......były pracownik magazynu

    19.02.2015 09:07

    Inne

    Witam wszystkich :) Oczywiście na wstępie chcę powiedzieć iż szanuję opinie ludzi co tam pracują bądź pracowali. Ja osobiście pracowałem w tejże firmie na magazynie równe 2,5 roku i naprawdę szczerze mówiąc złego słowa o tej firmie nie mogę powiedzieć ,a nawet więcej ja w tej firmie czułem się naprawdę dobrze i również dobrze byłem traktowany przez przełożonych, w swoją pracę byłem zaangażowany na 100% ,jak dla mnie jest to firma godna polecenia jeśli nie boisz się uczciwej pracy. Ale jak to mówią mi też się noga powinęła i też zostałem zwolniony za co absolutnie nie mam i nie będę miał pretensji do kierownictwa po prostu wykonują swoją pracę i obowiązki :) Dlatego z mojej strony nie dam sobie powiedzieć złego słowa o tej firmie :) Pozdrowienia dla Kierownictwa magazynu ,kolegów , koleżanek i dla działu kadr z panią Halinką na czele.
    ReviewUserIcon
    anonim

    19.02.2015 00:24

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    jjjjjjj

    19.02.2015 00:32

    Inne

    bo nikt normalny na dłuższą metę nie wytrzyma
    ReviewUserIcon
    bing

    13.02.2015 17:18

    Inne

    Widze ze dyr techniczny czesto sie zmieni?!?! Jakis powod??
    ReviewUserIcon
    DAGA

    25.01.2015 16:45

    Inne

    Pracowałam tam 5 dni nie wytrzymałam ,chamstwa,przekleństw , kobiety z mojej brygady to idiotki !!! chciały abym po 1 dniu wszystko wiedziała i umiała!!!!!! koszmarna praca i atmosfera !!! podziwiam te kobiety które tam pracują szacunek dla was!!!!
    ReviewUserIcon
    aaa

    19.12.2014 07:34

    Inne

    Skoro tak narzekacie na ten zakład to po cholere jeszcze tam siedzicie, tego to ja nie rozumiem..idz gdzieś indziej pracować, myslisz ze za lezenie do gory nogami beda Ci placic kokosy i po nogac calowac bo zechcialas byc ich pracownikiem...prosze was zejdzcie na ziemie. Typowi polacy tylko narzekaja
    ReviewUserIcon
    Do aaa

    22.02.2015 20:55

    Inne

    Ale Ty bzdury piszesz. Widocznie tam nie pracowałas/łes. Nie wiesz jak tam jest to nie pisz,a idź tam do pracy i zobacz jak można poleżec i się poobijać zarazem....
    ReviewUserIcon
    on85

    14.12.2014 00:00

    Inne

    W jaki sposób mozna tam aplikować? Mam doświadczenie w pracy na produkcji w przemysle spożywczym.
    ReviewUserIcon
    fiziu

    15.12.2014 20:34

    Inne

    Złozyc podanie lub zadzwonic
    ReviewUserIcon
    INNY NIEPEŁNOSPARWNY

    08.12.2014 08:00

    Inne

    TO IDZ DO PIELĘGNIARKI I ONE CI WSZYTSKO POWIEDZĄ
    ReviewUserIcon
    Ola

    08.12.2014 07:25

    Inne

    Pracowałam tam.Niestety wszystkie opinie te złe się potwierdzają. Chamstwo , wyzysk poprostu szkoda nerwów. Najgorszy zakład w jakim pracowałam.
    ReviewUserIcon
    Ewa

    07.12.2014 22:45

    Inne

    Szanowny Administratorze w sformułowaniu obóz pracy nie ma nic niecenzuralnego. To jest (usunięte przez administratora), w dodatku wyłudzają od państwa dotacje dla niepełnosprawnych i oszukują -inne kwoty są na umowach a inne są wypłacane. Podobno żeby płacić mniejsze prowizje firmom pośredniczącym. Kierownictwo zdobywają chyba na castingach dla chamów i nieudaczników. Takiego traktowania pracowników jeszcze nie widziałam. Co gorsza dyrektorzy i prezes nie lepsi. Ale jak wiadomo ryba psuje się od głowy.
    ReviewUserIcon
    anonim

    07.12.2014 09:08

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    INNY NIEPEŁNOSPRAWNY

    07.12.2014 20:42

    Inne

    CO ZA BZDURA - jako niepelnosprawna dostaje na leki, badania a ostatnio na sprzet AGD - a pracuje na produkcji - chyba przesadziles
    ReviewUserIcon
    niewolnik w instancie

    08.12.2014 00:31

    Inne

    I tym samym się pożegnam z pracą? nie mówcie że nie bo tak było , jest i będzie w ten sposób się pozbywacie niewygodnych ludzi co chcą tylko szczerości , uczciwości i równego traktowania ..........jesteście zbyt tchórzliwi aby przyznać się do błędu i mam nadzieję ze kiedyś za to bekniecie a tak będzie wierzcie mi ;)
    ReviewUserIcon
    Ewa

    06.12.2014 14:54

    Inne

    Instanta to (usunięte przez administratora) zatrudniający tymczasowych niewolników. Żerują na ludziach, ktorzy muszą tam pracować bo nie mają na życie, a na inną robotę brak perspektyw. Łamane tam są podstawowe prawa pracownicze. Zmusza się ludzi do pracy w soboty i niedziele, w żaden sposób nie ewidencjonuje się tych obecności a za odmowę przyjścia-zwalnia.Nie ma żadnych osłon socjalnych, ludzi się mobbinguje i poniża.Tę firmę należy nagłośnić w mediach. Ciekawe jak będzie szła sprzedaż kawy do Lidla czy Biedronki z takim PR? Sądy pracy czy Pip rozwiążą problem jednostki/o ile, bo w papierach porządek-choć kłamliwy, jest/, system może uzdrowić tylko nagłośnienie, żeby góra była zmuszona do zmian presją społeczną.
    ReviewUserIcon
    aaa

    02.12.2014 19:12

    Inne

    Jeśli komuś zależy na pracy, na pieniadzach to bedzie pracowal, nawet na umowe zlecenie, takie czasy. Wszedzie dobrze gdzie nas nie ma
    ReviewUserIcon
    mkpw

    02.12.2014 19:53

    Inne

    Nie oznacza to jednak,żeby dać sie zeszmacić,no chyba,że tobie tak odpowiada
    JobOffersIcon

    Oferty pracy - Instanta Sp. z o.o.

    Specjalista / Specjalistka ds. Promocji Marki

    Instanta Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Żory

    Sprawdź ofertę
    Specjalista ds. eksportu (k/m)

    Instanta Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Żory

    Sprawdź ofertę
    ReviewUserIcon
    ja

    28.11.2014 22:13

    Inne

    Słuchaj kol czy jak ci tam , może to ty jesteś prezesem i masz stracha co? Pracowałam w instancie i doświadczyłam mobbingu, dyskryminacji i wszelkiego rodzaju poniżenia a dodatkowo na niebezpieczeństwo zostało wystawione moje zdrowie. Wierzcie mi że gdybym nie miała w tej chwili innej dobrej pracy dziś prezes zapłaciłby mi wysokie odszkodowanie. Wiadomo że wieści się rozchodzą a świat jest mały nie chciałabym sobie w nowej pracy zaszkodzić ale tak wchodząc na to forum miałabym ochotę mu dokopać. Mam tylko nadzieję, że od nowego roku skończą się te umowy śmieciowe. Druga sprawa jakim prawem Instanta tak długo zatrudnia ludzi wykonujących pracę w tym samym miejscu i regularnie na umowę zlecenie?
    ReviewUserIcon
    fiziu

    24.11.2014 17:37

    Inne

    nie
    ReviewUserIcon
    DYZIO

    03.11.2014 11:32

    Inne

    CZESC A NA ZASYPIE JAK TAM WYGLADAJA ZAROBKI TEZ TAK SZYBKO ZWALNIAJA
    ReviewUserIcon
    Cantu

    28.10.2014 21:02

    Inne

    Czy wewnętrzny regulamin zakładu jest do ogólnego wglądu?Jak tak to gdzie , u kogo go mozna poczytać?
    ReviewUserIcon
    kol

    10.10.2014 21:11

    Inne

    prezes niewie co sie dzieje tu jestem pewny gdyby wiedział krew by go zalała.My kierowcy kiblujemy tam po 20 h czekając na towar.Wożą po jenej palecie odbieram towar w innych firmach jestem załadowany w ciągu pół godziny.Nie winie pracowników pracujących na magazynie winie za to menagerów tych w białych bluzkach i pod krawatami są to debile nie umieją zorganizować płynnej logistyki.Już nigdy nie przyjadę tam po odbiór towaru.Ładują palety rozpychając auto po 5 cm logistyka leży nas łapią zieloni my płacimy.Podziwiam tylko tych pracowników którzy muszą ten towar ładować- sprytni chłopcy.
    ReviewUserIcon
    Małgosia

    09.10.2014 20:09

    Inne

    Serdecznie witam, miałam okazję pracować w tym roku w INSTANCIE. Udało mi się wytrwać miesiąc, po czym zrezygnowałam. Przeżyłam już wiele i pracy się nie boję. Mogłabym tam pracować i po 12 godzin, gdyby nie skandaliczna atmosfera! Kobiety, które są w brygadzie dłużej od nas, mają się za najmądrzejsze i najlepsze, choć w rzeczywistości są nikim. Najczęściej są to stare baby, którym brakuje kilku lat do emerytury, albo pyskate smarkule, które tylko patrzą komu ubliżyć. Możesz się starać, stawać na głowie, a i tak cię poniżą i zmieszają z błotem. Jak ktoś, kto jest pierwszy dzień w pracy ma wszystko umieć i wiedzieć? Nigdy wcześniej nie spotkałam się z takim chamstwem i prostactwem. Każdemu kto szuka pracy radzę: nie idźcie tam bo szkoda waszych nerwów! Przyjmą Was bez problemu, a jak! Jednak uwierzcie, że warto poszukać czegoś innego i zachować zdrowie psychiczne. Na koniec jeszcze dodam, że po każdym powrocie z tego ZAKŁADU pracy (żeby nie napisać gorzej...) wracałam i płakałam, że nie chcę tam iść.
    ReviewUserIcon
    Ola

    08.12.2014 08:58

    Inne

    Zgadzam się w 100 %.Wszystko prawda co napisałaś. Jak dla mnie szkoda moich nerwów. Wolala bym nawet ulice zamiatac niż tam pracować.
    ReviewUserIcon
    ktoś

    03.10.2014 19:18

    Inne

    Pracuję tam od 15 września... Trafiłem do brygady z grupą, brygada naprawdę fajna ale zachowanie osób innych a w szczególności tych z za biurka przeraża... A inni paletowi to sobie nie raz do gardła skaczą bo ten nie ma przekładek a ten ma setki. Zdarzają się tam osoby z którymi się da pogadać. I co najgorsze nie wierz czy na drugi dzień będziesz pracować.
    ReviewUserIcon
    gall

    03.10.2014 20:13

    Inne

    A Z KIM ZA BIURKA GADAŁES
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Instanta?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.
    ReviewUserIcon
    dupa

    02.10.2014 12:32

    Inne

    Jeszcze raz wyrażę swoją opini (usunięte przez administratora) dziękuję dowidzenia
    ReviewUserIcon
    anonim

    01.10.2014 18:44

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Jay

    02.10.2014 08:20

    Inne

    No dokladnie musi si tym zainteresowac ktos bo to jest nie do pomyslenia zebydzien przed koncem umowy, zwolnili 60 osob, od tak se bez wytlumaczenia.
    ReviewUserIcon
    pupcia

    01.10.2014 04:45

    Inne

    porazka.zatrudniają,zwalniają,znowu zatrudniają po czym slyszy sie ze trzeba zmniejszyc ilosc pracownikow ale ciagle przychodza nowe osoby do pracy.zwolnione zostaly kobiety ktore pracowaly po 8 czy 10lat.tylko czekac az wywiesza liste na drzwiach wejsciowych z twoim nazwiskiem i informacja ze umowa nie zostaje przedluzona.heh
    ReviewUserIcon
    roland

    25.09.2014 09:07

    Inne

    ale bełkot nieroby jedne!!! skoro taki kołchoz to co tam robicie? dlaczego nie idziecie pracować do koreańców albo innych oszołomów? a atmosfera w pracy jest w waszej gestii, to wy ją tworzycie, jak ktoś jest problematyczny to się go pionizuje, rozmawia z nim, macie przełożonych którym możecie zgłosić temat, jak przełożony jest burakiem, od razu poinformujcie go że równolegle rozmawiacie z jego przełożonym...
    ReviewUserIcon
    dorotka

    13.09.2014 11:48

    Inne

    powiedzie mi a kto dojezdza z boguszowic! gdyz mi zadzwonili ze mam zglosic sie w poniedzialek na 10 godz podam moj tel 693627986 a do reki ile sie dostaje
    ReviewUserIcon
    ktosssiek

    10.09.2014 04:25

    Inne

    3 zmiany tak jak na wiekszosci produkcji. 1680zł brutto rowniez jak wszedzie. moze po czasie zarobisz wiecej tego juz nie wieem
    ReviewUserIcon
    nou

    10.09.2014 11:26

    Inne

    Ja tylko dodam, że przez cały czas jest się pracownikiem TYMCZASOWYM :-) Nie ważne czy pracujesz dwa, trzy, czy pięć lat.

    Kontakt - Instanta Sp. z o.o.

    Kawowa 3 44-240 Żory

    NIP:6511563428

    KRS:0000067391

    https://www.instanta.pl/
    Branża główna: Artykuły spożywcze
    ReviewUserIcon
    dorotka

    05.09.2014 10:49

    Inne

    powiedzcie ile tam jest zmian i czy dobrze placa
    ReviewUserIcon
    mm

    16.08.2014 08:53

    Inne

    "Gad" nie wypisuje bzdur. Skoro tak sądzisz, znaczy jesteś jednym z członków kliki określanej na tym forum mianem "chamów", bo inaczej nie da się określić takiego zachowania przełożonych jak tu pracownicy z linii opisują. Cała SSE - MCS, Instanta, Mokate, Lakma, JBG, i inne to jedna wielka zmowa dla traktowania pracowników produkcyjnych pod względem zarobków. Tutaj nie ma szans na jakiekolwiek zmiany w żadnym z tych zakładów pracy - chyba "karnej" za takie stawki.
    ReviewUserIcon
    ja do gad

    06.08.2014 09:37

    Inne

    Gad bzdury wypisujesz
    ReviewUserIcon
    gad...

    02.08.2014 15:07

    Inne

    Witam.pracuje tam juz naprawdę długo i najbardziej cierpią tam niepełnosprawni.to przecierz zpch.są wykorzystywani do ciężkiej pracy a zdrowi zajmują się wchodzeniem menadrzerom w tyłek.
    ReviewUserIcon
    Miki

    01.08.2014 15:44

    Inne

    Hej . Mam pytanko, jak sprawy się mają w firmię, ogólnie chcialam zapytać, czy pieniążki się zgadzają, czas pracy, i napewno jak atmosfera ? Ogólnie chciałabym iść na produkcje więc gdyby ktoś był miły i napisał była bym wdzięczna . ; )) Pozdrawiam .
    ReviewUserIcon
    Anka

    04.07.2014 16:50

    Inne

    Witam . jak to wygląda w Instancie ? wie ktoś moze jaka jest stawka na samym poczatku jak się przyjmuje? i dają umowę o pracę ? i weekendy też się pracuje?
    ReviewUserIcon
    Zibi

    25.06.2014 22:08

    Inne

    Straszne co tu piszecie. Ale przeciez nie moze byc tak zle. Zlozylem tam niedawno podanie a skoro tyle kobiet tam pracuje to musi byc calkiem znosnie. Napewno znajda sie jakies interesujace panie. Macie tam przeciez jakies inne zajecia poza praca ;-)
    ReviewUserIcon
    ktoś

    10.09.2014 12:18

    Inne

    To zakład "Pracy Chronionej" tylko nikt tam sie nie przejmuje ludziskami z grupami,tak -ten zakład powinien upaść-dla dobra tych ludzi,istnieje tam kumoterstwo jeden przyjmuje drugiego na jakieś Smieszne stanowisko,."Koń by się uśmiał jakie tam są funkcje ;-)a to pani od gaszenia światła w łazience,pani szkiełkowa nie mówiąc o wyższej półce czyli elicie instanty-brak szacunku do pracownika!!!!!!!!!!! WSTYDZCIE sie ludziska-po szkołach o nie umiecie się zachować (oszukujecie i chałubicie ludzi niejednokrotnie walczących o przetrwanie)...
    ReviewUserIcon
    sdasda

    29.03.2014 23:03

    Inne

    straszna lipa i chamstwo, umowy co miesiac, kierownictwo co chwile kombinuje z brygadami, ostantnio pozatrudniali ludzi i teraz ich zwalniaja, a ci co zostali beda mieli zwiekszona norme.(usunięte przez administratora), jedno wielkie kolo wzajemnej adoracji, jezeli macie na tyle sil psychicznych, zeby wchodzic w tylek ludziom ktorzy was ponizaj i na was krzywo patrza gdy powinie wam sie noga w chocby najbardziej blachej sprawie to powodzenia. nic dodac, nic ujac, ten zaklad powinien upasc, dla dobra ludzi
    ReviewUserIcon
    on

    02.11.2014 00:11

    Inne

    to sie w gowie nie miesci kazda kobieta wynosi kawe.
    ReviewUserIcon
    on

    02.11.2014 00:14

    Inne

    dlaczego nie mas jakiegos namiaru na złodziei zeby byc anonimowa
    ReviewUserIcon
    Kaja

    16.03.2014 22:35

    Inne

    Witam . Szukam pracy mam 18 lat , mam skonczoną szkolę zawodową a w tej chwili uczę się zaocznie w LO , powie mi ktoś czy mam jakieś szanse się tam dostać ? i co mam zrobić ? Z góry dziękuję za sensowne odpowiedzi :)
    ReviewUserIcon
    zoou

    17.03.2014 17:46

    Inne

    Wyslij e-mailem CV na adres do kadr znajdziesz go na stronie internetowej firmy Instanta i czekaj az oddzwonią musisz mieć ksiazeczke sanepidowska
    ReviewUserIcon
    zoou

    17.03.2014 17:46

    Inne

    Wyslij e-mailem CV na adres do kadr znajdziesz go na stronie internetowej firmy Instanta i czekaj az oddzwonią musisz mieć ksiazeczke sanepidowska
    ReviewUserIcon
    elewinka

    05.03.2014 10:02

    Inne

    chyba się nie zdecyduję.to co piszecie jest przerażające.ja brzydzę się chamstwem.chyba bym psychicznie nie wytrzymała.
    ReviewUserIcon
    jjaaaaa

    05.03.2014 17:36

    Inne

    Sama jesteś niewykształcona to ze pracujemy na produkcji w Instancie nie znaczy ze jesteśmy niewartosciowymi ludzmi i niewykształconymi to Tobie cos się w głowce pomieszalo zaczynasz obrazac ludzi
    ReviewUserIcon
    ktoś

    28.02.2014 00:22

    Inne

    Pracowałam kiedyś w Instancie, naprawdę nie do końca ma tu znaczenie stopień naukowy.Z resztą to robota fizyczna, więc z jakiej racji mieliby wykonywać ją wykształceni ludzie? Nie o to chodzi, nawet człowiek fizyczny może być inteligentny i kulturalny, i na odwrót. (usunięte przez administratora)Przecież proszę państwa to powinno trafić do sądu i powinno się ich zamknąć, bo szkody jakie wyrządzają ludziom przychodzącym do nich do pracy są większe niż korzyść że ich zatrudniają. Tam szargane są fundamentalne prawa człowieka. No ruszaj się!!!Ty się do niczego nie nadajesz!!!!Nagle dowiadujemy się, że nic nie potrafimy, my ludzie, których szanowano za wychowanie dzieci, za rożnego rodzaju działalność, tak dowiadujemy się, że jesteśmy śmieciami. Podchodzi do ciebie osoba 20 lat młodsza i sypie wiązankę przekleństw w twoim kierunku. Ocena dużo mniej niż 0. Co miesiąc nowa umowa, a jak nie daj Boże ciężko zachorujesz to lepiej od razu się pociąć bo l-4 do końca miesiąca i wypad, tam babki jeśli zachodzą w ciążę nawet macierzyńskiego nie dostają. Jak to jest możliwe nie mam pojęcia ale tak jest. One o tym mówiły.
    ReviewUserIcon
    Lolka

    24.02.2014 19:48

    Inne

    Przyjęcia są nieustannie, ale szczerze odradzam się tam przyjmować. Praca jest bardzo ciężka, 8 godzin ciągłego stania na nogach i zapxxxxx plus wysłuchiwanie wulgaryzmów z ust niewykształconych kobiet. Ogólnie tą robotę na taśmie można by przetrwać, ale atmosfera wzajemnej niechęci jaka tam panuje jest nie do wytrzymania. Marne pieniądze, które tam płacą nie są warte stresu i nerwów, które traci się tam pracując z osobami nie kulturalnymi i nie wykształconymi.
    ReviewUserIcon
    elewinka

    17.02.2014 16:23

    Inne

    mam pytanko,czy są przyjęcia?właśnie szukam pracy.
    ReviewUserIcon
    Rerex

    13.02.2014 19:34

    Inne

    a może ktoś wie ile płaci Instanta w biurze na stanowisku eksport menadżer?
    ReviewUserIcon
    ktoś

    10.09.2014 12:05

    Inne

    Nie ma się co rozpisywać,niewolnicza praca,kumoterstwo co niektórych brygadzistek(dostaja się na lepsze maszyny)zmuszanie do pracy w soboty-oczywiście nielegalnie bo listy podpisują na papierkach co trafiają do kosza.no i przede wszystkim dają wolne za przepracowaną sobotę kiedy im pasuje a nie nam.Ogulnie wołanie o kontrole z PIP-U ale nie zapowiedzianą wcześniej..

    Zostaw merytoryczną opinię o Instanta Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.