opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Instanta

Profil oficjalny - płatna współpraca

1.8/5

Na podstawie 1023 ocen
Opinie(788)
Dodaj opinię
Oferty pracy(2)

Opinie(788)

Dodaj opinię
Oferty pracy(2)
Logo
  • O firmie
  • .
  • Historia
  • .
  • Nasza kawa
  • .
  • Nasze opakowania
  • .
  • Design
  • .
  • Metody współpracy
  • .
  • Kariera
  • .
  • Kontakt

O firmie

Historia

Nasza kawa

Nasze opakowania

Design

Metody współpracy

Kariera

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Katowice
  • Opole
  • Gliwice
  • Sosnowiec
  • Częstochowa
  • Zabrze
  • Tychy
  • Bielsko-Biała
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Żory
  • Rogoźna
  • Osiny
  • Rudziczka
  • Woszczyce
  • Warszowice
  • Szczejkowice
  • Palowice
  • Suszec
  • Krzyżowice
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Żory - Instanta sp z o.o. w Żorach

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Żory
  4. /
  5. Opinie o Instanta Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o Instanta Żory

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 8
    • 9
    • 10
    • 11
    • 12

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Instanta Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Ja

    17.11.2012 13:30

    Inne

    Co to za cisza, nikt nic nie pisze, opuszczacie się drodzy państwo. Nagle podoba wam się w Instancie, czy nastała cisza bo "góra" zaczyna czytać co tu się wypisuje
    ReviewUserIcon
    blona

    02.11.2012 00:46

    Inne

    taki jeden Jeśli będziesz kiedykolwiek potrzebował świadka to bardzo chętnie opowiem o tym co widziałam i czego doświadczyłam. O ile wiem stosowanie mobbingu jest karalne i oczywiście osoba dopuszczająca się tego nie może się czuć bezpieczna, szczególnie zaś brygadzista. Nie może mieć nic na swoje usprawiedliwienie, więc nie powinna się bronić naciskami z tzw. góry. Najlepiej powiedzieć ale ja nie mogę nic na to poradzić, że ta osoba się nie nadaje. Nie radzi sobie. W rzeczywistości osób, które się nie nadają jest niewiele, to mogą być ludzie lekko upośledzeni, bo normalni po prostu muszą do pewnych rzeczy nabrać wprawy.
    ReviewUserIcon
    taki jeden

    23.10.2012 11:44

    Inne

    Pracuje w tej firmie naprawde dosc długo ..........i to co widzę co sie tam dzieje to normalnie masakra jakas :( mobbing ze strony brygadzistów/brygadzistek wykorzystujacych swoje pozycje do ponizania i wykorzystywania stosunkowo nowych ludzi aby leczyc swoje kompleksy jest tam na porzadku dziennym nie wazne czy jesteś osobą zdrową czy niepełnosprawną ........ Wiem jedno ze niedługo to sie skonczy poniewaz odpowiednie pisma zostały wysłane do ministerstwa i firma będzie płaciła kary a niektórzy stracą swoje ciepłe posadki mowa o głównej kadrowej :( Mam nadzieje ze ci z góry, mówie o ludziach powaznie myślących o rozwoju firmy i dbaniu o jej zdrową atmosferę w koncu przejrzą na oczy co robią brygadzisci czy to na produkcji czy to na magazynie i wysłali ich na badania psychologiczne dla dobra firmy i ludzi tam naprawde ciezko pracujacych i oddanych firmie. .....oczywiscie są wyjatki ludzi naprawdę w porządku wobec wszystkich :) Pozdrawiam serdecznie :)
    ReviewUserIcon
    blona

    23.10.2012 10:26

    Inne

    lepiej byś Ada zrobiła jakbyś na jadalni się spytała kto jeździ z Jastrzębia, np. na śniadaniu, albo dała ogłoszenie
    ReviewUserIcon
    Ada76

    20.10.2012 09:39

    Inne

    Piszę tutaj bo nie bardzo wiem gdzie mogę zamieścić moją prośbę otóż zwracam się do pracowników Instanty z Jastrzębia o pomoc w dojazdach do pracy. sama niestety nie mam samochodu dopiero co zaczęłam pracę a koleżanka z którą jeździłam zrezygnowała Oczywiście dokładam się do paliwa tel [usunięte przez moderatora]
    ReviewUserIcon
    blona

    14.10.2012 22:26

    Inne

    To prawda, paletowi też mają [usunięte przez moderatora] Niektórzy myślą, że za 1500 zł czy może przy dobrych wiatrach za 1600 zł miesięcznie [na rękę]bo taka wypłata może się zdarzyć raz na kilka miesięcy,niczym kość rzucona psu, żeby warto tak bardzo się eksploatować. Wydaje im się, że są mocni, nadzwyczajni, ach cudni, bo radzą sobie na każdym stanowisku a brygadzistka ich chwali. Ale same siebie oszukują i oszukują swój organizm, bo jeśli kiedyś przyjdzie im zapłacić za wykończone ręce kręgosłupy i zakawione płuca, za rabunkową działalność na swoich organizmach, to firma z uśmiechem na ustach i bardzo życzliwie nie przedłuży umowy. [Oczywiście pominąwszy osoby z grupą, które rządzą tym interesem i wykańczają \'zdrowych\'] Nie mówię tu o jakichś byle grypkach tylko o poważnych chorobach, które takiego pracownika prędzej, czy później dopadną i które będą trwały dłużej niż 2 tygodnie. Ta praca kojarzy mi się z pracą górnika tyle, że górnik ma szacunek i dobrze zapłacone, uznane ewentualnie choroby zawodowe, szkodliwe, a pracownicy instanty za marną stówkę niszczą sobie zdrowie, a jak trzeba będzie się leczyć to powodzenia... A będzie trzeba może nie po siedmiu latach ale po piętnastu będzie astma ciężka astma, pylica.
    ReviewUserIcon
    skreczot

    12.10.2012 11:57

    Inne

    także pracowałem w Instancie 4 dni jako paletowy. Jednym słowem masakra. Zamiast zajmować się swoją pracą, któej tempo i tak jest wykańczające to jeszcze Panie tam pracujące oczekują co chwilę pomocy. Nie polecam, tragedia.
    ReviewUserIcon
    blona

    09.10.2012 20:54

    Inne

    Jeśli chodzi o pieniądze to uczciwie mówiąc przelew jest: - na zleceniu dwudziestego następnego miesiąca - przy umowie o pracę dziesiątego nigdy nie słyszałam,żeby spóźniali się z wypłatą lub coś kombinowali. Termin jest ustalony i do tego się stosują.Czasem przelewy nawet są dzień lub dwa wcześniej.
    ReviewUserIcon
    greg

    09.10.2012 16:19

    Inne

    Dzieki za info, a możecie jeszcze napisac jak te agencje wypłacają, czy jak masz zlecenie to trzeba miesiacami czekac na przelew, czy normalnie 10 kaske dostane, bo zależy mi żeby było szybko
    ReviewUserIcon
    blona

    04.10.2012 22:00

    Inne

    Piszę dalej. Kobiety mają tak: pierwszy miesiąc umowa zlecenie, potem umowa o pracę, Umowy o pracę są na 1 miesiąc, co miesiąc nowa umowa o pracę i tak latami. Co 18 miesięcy inna agencja, oni tak sobie przekazują pracowników jedna agencja przekazuje drugiej to są takie kombinacje.Nie wiem dokładnie o co tu chodzi. Kiedy tam przyszłam była gadka,że dziewczyny tu zarabiają po 2 tysiące bo to niby cała brygada tak samo, ale zarobiłam na zleceniu 1020zł, za lipiec z 2 sobotami 1300, i za sierpień umowa o pracę też 1300 więc do 2 tysięcy daleko... Te zarobki to były w zeszłym roku żeby wyszpanować normę a teraz to już chyba nie ma szans na lepsze pieniądze no ale gdzieś pracować trzeba, więc składaj podanie...
    ReviewUserIcon
    blona

    04.10.2012 21:38

    Inne

    Słuchaj greg. Do Instanty możesz się dostać przez firmę Work Express chyba jeszcze Horizont, co do tej drugiej nie jestem pewna. Ogólnie i tak piszesz CV i zostawiasz je w portierni firmy. Czyli przyjeżdżasz do firmy Instanta w Żorach i w wejściu są panowie u których zostawiasz CV. Nie wiem czy chcesz zostać paletowym czy może mechanikiem. Czy są przyjęcia możesz zadzwonić sobie do tej firmy i się zapytać. W każdym razie jeśli będą przyjęcia to po złożeniu podania długo nie będziesz czekał na telefon.Jak się zgłosisz na rozmowę to z dnia na dzień będziesz już pracował.
    ReviewUserIcon
    greg

    30.09.2012 21:41

    Inne

    Są teraz tam przyjecia? A jak wypłaty, czy płacą, tak jak mówią, czy wypłaty w terminie?
    ReviewUserIcon
    Pączek

    28.09.2012 22:23

    Inne

    Hej, Napiszcie proszę przez jaką agencję pracy dostane się do instanty, bo nie wiem gdzie wysłaź cv. Jakie są zarobki na poczatek? i czy praca jest na zlecenie czy umowę o prace? Pozdrawiam
    JobOffersIcon

    Oferty pracy - Instanta Sp. z o.o.

    Specjalista / Specjalistka ds. Promocji Marki

    Instanta Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Żory

    Sprawdź ofertę
    Specjalista ds. eksportu (k/m)

    Instanta Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Żory

    Sprawdź ofertę
    ReviewUserIcon
    blona

    28.09.2012 18:20

    Inne

    życzę ci Marta wszystkiego najlepszego dużo wytrwałości i powodzenia
    ReviewUserIcon
    marta

    26.09.2012 15:35

    Inne

    takiej to dobrze :-))) ja musze zaciskac zeby bo wyjscia nie mam ale jak sie co trafi to [usunięte przez moderatora] z tamtad bez wachania pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    blona

    22.09.2012 21:15

    Inne

    Mam już inną pracę, w ogóle ją miałam z dnia na dzień. Nie należę do próżniaków. Prawda jest taka,że gdyby nie propozycja z innego zakładu pracowałabym nadal w Instancie. Męczyłabym się, ale panuje bezrobocie i nie ma zbytniego wyboru, więc zaciskałabym zęby i pracowała. Rozumiem, że niektórzy po prostu nie mają wyboru. Nie wszystkie brygady są złe, jest tam wiele serdecznych ludzi. W tym nowym zakładzie jest normalnie, od kierownika po zwykłego robola wszyscy się szanują. Oczywiście trzeba [usunięte przez moderatora] tak jak wszędzie, czuję się tam jednak dobrze, jest sprawiedliwość i żadnego obgadywania, sexafer, ani kumoterstwa. Śpię w nocy, śpię po nocce,budzę się wypoczęta, tak mogę żyć i 200 lat.
    ReviewUserIcon
    Ewa

    22.09.2012 12:00

    Inne

    Pracuję już 6 lat w tej firmie i to co się teraz tu dzieje to jakaś porażka, pensje coraz niższe, wymagania ogromne, zero poszanowania pracownika, rozwija sie mobbing a dyrektor udaje że nic nie widzi. szkoda gadać - unikajcie tej firmy jak ognia.
    ReviewUserIcon
    Asia

    22.09.2012 11:56

    Inne

    podpisuję się pod tymi słowami, kierownictwo z podejściem mechanistycznym, człowieka traktują na równi z maszynami. ŻałosneDroga jest prosta: albo bezgranicznie przyporządkujesz się nieudolnemu kierownictwu albo na twoje miejsce już są nowe osoby. Wszystkie te fakty może potwierdzić ogromna rotacja pracowników. Jeżeli chcesz się rozwijać to omijaj tą firmę szerokim łukiem - naprawdę szkoda czasu i zdrowia. .
    ReviewUserIcon
    Ja

    22.09.2012 11:17

    Inne

    Masz calkowita racje ja tez pracuje w instancie i duzo jest prawdy w tym co piszecie tak bylo jest i bedzie watpliwe zeby sie cos zmienilo w tym zakladzie na lepsze a i zarobki coraz gorsze
    ReviewUserIcon
    blona

    18.09.2012 10:59

    Inne

    Aha. Marta i uważaj, żeby twój rozstrój nie stał się czymś więcej. Powodzenia. Może lepiej jest zaryzykować i pójść porozmawiać na górę a nie czekać na moment kiedy będzie trzeba wyjść.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Instanta?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.
    ReviewUserIcon
    blona

    18.09.2012 10:55

    Inne

    Nie mogę powiedzieć. Jeśli chodzi o te grube miliony to owszem w 2011 roku mieli ponoć dobry rok i duże, premie, ale to przeszłość. Za cały miesiąc przepracowany na umowę o pracę zarobiłam 1300 złoty, więc szału nie ma. Nie jestem jakąś ciepłą kluchą, jestem silna, zrównoważona, radziłam sobie naprawdę w różnych trudnych sytuacjach i nie boli mnie tam jakieś byle poniżonko. To nie jest moja pierwsza praca. Starałam się przypodobać, nie dyskutowałam. To było bez sensu, niektórym osobą daje się zbyt wielką władzę, zły system zarządzania, który działa na szkodę firmy. Na jej dochody i wizerunek. Nie mogłabym spać spokojnie mając taką firmę, zbyt ciężko byłoby mi na sumieniu.
    ReviewUserIcon
    marta

    17.09.2012 17:01

    Inne

    hej a mozesz zdradzic u jakiej byłas brygadzistki bo ja tam pracuje 2 miesiace i tez ide z roztrojem zoładka do pracy
    ReviewUserIcon
    blona

    16.09.2012 19:33

    Inne

    Pracowałam w Instancie 3 miesiące. Jestem osobą upartą, solidną i nie lubię zmieniać pracy przy pierwszym niepowodzeniu staram się dać z siebie wszystko, zostać zaakceptowaną przez współpracowników. Potrafię się ułożyć, poniżyć, pozwalam się krytykować i siedzę cicho bo wiem, że początki wszędzie są trudne. Popełniłam błąd, bo zamiast się postawić pozwalałam im na wszystko, bo myślałam, że kiedyś przecież przestaną. I mimo to, że bardzo zależało mi na pracy tak, naprawdę nie chodziło o harówkę, nie chodziło o wysoką temperaturę, bo czasem dochodziła do 40 stopni, po prostu pewnego dnia mój mąż powiedział dosyć kobieto jesteś w głębokiej depresji. Nie dostrzegałam tego na prawdę wciąż powtarzałam, że to tylko zmęczenie, że nikt za darmo pieniędzy nie daje, że podoba mi się tam, ale nie spałam. Mam dzieci, nie mogłam ryzykować i wiecie co? Mój stan to nie był efekt ciężkiej pracy, ani temperatury ani poganiania to było złośliwość i c (usunięte przez administratora) stwo współpracowniczek, które zachowywały się tak jakby były na wojnie. Nikt tego od nich nie wymagał, po prostu dobrze się bawiły. Łącznie z brygadzistką. To było bolesne doświadczenie, że kobiety, matki bez powodu tak potrafią krzywdzić. Ale ja nie jestem mściwa, więc mogą spać spokojnie, nic nie powiedziałam, a pytali mnie. Zastanówcie się, bo każda przykrość komuś wyrządzona wraca. Wszyscy tam nie są tacy, ale ja akurat miałam pecha.
    ReviewUserIcon
    Ludzikowa

    01.09.2012 17:33

    Inne

    1) Warunki pracy? Chaos, chaos, chaos + liczy się ilość a nie jakość. 2) Poziom stresu? Czasem go brak lub jest niewielki (bardzo rzadko), zazwyczaj - duży/ogromny. 3) Jak ciężka jest praca? A to zależy co się robi i gdzie się robi. Ale pracownicy fizyczni lekko nie mają. 4) Poszanowanie pracownika? Są osoby (tak, na wyższych stanowiskach też), które człowieka traktują jak człowieka, a są zwykłe **** 5) Da się wytrzymać? Da. Zaciskasz zęby i robisz swoje. Z czasem albo się (częściowo) uodpornisz albo zwolnisz - innej opcji nie ma.
    ReviewUserIcon
    Dxxxx

    26.08.2012 12:24

    Inne

    Ania - 2011-02-15 12:17:06 A ja pewnie was wszystkich zaskocze! Wiele bzdur tu wypisujecie. Nie mam pojecia za jakiej kadencji po niektórzy ludzie tam pracowali ale wiele sie tam zmieniło..Niestety w dzisiejszych czasach wszedzie trzeba (usunięte przez administratora) w pracy. A skoro po niektórym sie to nie podoba to po co tam szliscie wiedzieliscie ze idziecie na produkcje...Trza bylo iść na kierownika albo siedziec w domu./...Ludzie czasem zastanówcie sie co wypisujecie..bo jezeli ktos ma lewe rece to zadna praca nie bedzie mu odpowiedala. Z poważaniem operator-pakowacz instanta:)zgadzam się! jak ktoś chce to będzie pracował. ja mam 22 lata i od ponad roku tu pracuje i wcale źle nie zarabiam. I zastanówcie sie co mowicie bo to nie zaden (usunięte przez administratora) !!!!!
    ReviewUserIcon
    majija

    09.07.2012 01:48

    Inne

    pracuje w instancie od 3 miesiacy jako pracownik produkcji, pierwszy tydzien to był koszmar trzeba sie bylo przyzwyczaić. Wiedzialam jednak na co się piszę, byłam na hali w dniu kiedy miałam podpisać umówę, zeby zobaczyc co i jak i ewentualnie zrezygnować, i znalam powszechną opinię na temat tego zakladu. Praca jest dla ludzi którzy pracy sie nie boją, a nie dla tych co by za same siedzenie chcieli wyplaty. Widze ze krytukują tu tylko osoby które po prostu nie daly tam rady.

    Kontakt - Instanta Sp. z o.o.

    Kawowa 3 44-240 Żory

    NIP:6511563428

    KRS:0000067391

    https://www.instanta.pl/
    Branża główna: Artykuły spożywcze
    ReviewUserIcon
    luk

    07.07.2012 15:35

    Inne

    odrazu jak Cie przyjeli?haha to widocznie masz dobre \"tyły\"lub kogoś z rodiznki w firmie i nie pisz mi takich głupot. 3 miesiące pracy i nie narzekasz?haha nic tylko sie cieszyć..sproboj tylko iśc na L4 to szybko Cie w[usunięte przez moderatora]
    ReviewUserIcon
    lule

    07.07.2012 15:30

    Inne

    to prawda jak ktos ma lewe rece to nie ma czego tam szukać, tam trzeba umięc myslec a nie odwalic swoje. ALE NAWET osoby , ktore potrafia robic i swietnie sobie radza sa gnojone!! tamwazeliny mają sie najlepiej, najlepiej zwolnić tych w biurach a mowie o osobach które siedzą i pierdzą w stołki bo im więcej ich tam jest tym więcej blędow popelniają..
    ReviewUserIcon
    nina

    07.07.2012 14:35

    Inne

    brygadzistki same miedzy soba rywalizuja nie będe podawać nazwisk, ale wlasnie najwiecej pokazuja te z grupami...
    ReviewUserIcon
    ...

    06.07.2012 08:05

    Inne

    ...generalnie cały ten kraj to wykańczalnia...jak możecie pracować za 1200 i wydawać 1500 na utrzymanie ? :)) ... gaście światło i świat czeka (to nie sarkazm). Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    mojmoj

    03.07.2012 21:53

    Inne

    jak mozna aplikowac do tej firmy?
    ReviewUserIcon
    mania

    26.06.2012 17:12

    Inne

    Hej świnka a ty pracując 8 lat też masz umowę co miesiąc podpisywaną ???dzięki za odp.
    ReviewUserIcon
    ŚWINKA

    25.06.2012 13:47

    Inne

    NO CÓZ JAK SAMA ZAUWAŻYŁAŚ "BABY" same sobie taki los gotują, nie potrafią rozmawiać tylko wrzask, krzyk i ciagłe narzekania; ja pracuję juz 8 lat i żyję, więc jak ci jest tak źle to droga wolna - MOKATE, SMAK it (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    KINIA

    17.05.2012 20:01

    Inne

    ty wogóle wiesz co piszesz? To jest drugi [usunięte przez moderatora]ino w żorach.Wiem bo długo tam pracowałam i nikomu niepolecam-wykańczalnia psychiczna. Nerwicy ino można się dorobić a baby jakbymogły to jedna drugą by zeżarła--a szefostwo zero reakcji. Ludzie z grupą bakają ale normy sami se podnoszą a potem jeńczą,że im ciężko-głupie[usunięte przez moderatora] ,a brygadzistki nielepsze
    ReviewUserIcon
    Ewelina

    03.05.2012 13:33

    Inne

    Hej Magda, jak tam po pierwszym dniu pracy ??
    ReviewUserIcon
    Magda

    27.04.2012 09:06

    Inne

    Hej. Dziś jadę na rozmowę do tej firmy. To będzie moja pierwsza praca( jeżeli oczywiście się tam dostanę). Po waszych opiniach bardzo boję się tam jechać nawet na tą rozmowę... Jadę tam dzisiaj bez względu na to, co niektórzy napisali, ponieważ jak to się mówi- jeżeli nie spróbujesz, nie będziesz wiedziała. Później swoją opinię napiszę jak już będę pracowała. POWODZENIA życzę wszystkim co też dziś będą na rozmowie oraz w przyszłości będą pracowali w firmie "INSTANTA"
    ReviewUserIcon
    anioo

    19.04.2012 16:43

    Inne

    Powinniscie sie w łeb walnąć wszyscy za te brednie które wygadujecie ! Co wy mysleliscie idac do pracy ?! ze bedziecie siedziec i popijac kawke jesc ciasteczka lezec do gory nogami i beda wam placic jakies miliony ? jak wam nie pasuje praca w instancie to do biedronki na kase ! jeśli kroś chce pracowac to bedzie pracował ! praca nie jest dla ksiezniczek z pol metrowymi tipsami ktore w zyciu nie pracowaly ! wstydzcie sie tyle wam powiem,.
    ReviewUserIcon
    bywalec

    18.04.2012 09:49

    Inne

    xxx - 2012-01-15 14:22:23 na zlecenie dostaniesz okolo 1000zł. na umowe o prace 1200-1300 plus premia a to róznie z nia bywa.a jesli zrobisz soboty to dochodzi za jedna sobote 140zł. nie wiem jak teraz.za niedziele płaca tyle samo co za sobote.tak samo tym jak i kftp i nifko wszedzie jest to samo, przyjmują zwalniają syf kiła i mogiła
    ReviewUserIcon
    Nobody

    26.03.2012 21:33

    Inne

    Pracuję w tej firmie już parę lat. Kiedyś człowiek był spokojnym człowiekiem, teraz...szkoda gadać. W 90% zgadza się wszystko o czym tu mowa (te 10% to komentarze obronne;)). Pewnego dnia trafi mi się taka oferta, że z bananem na gębie opuszczę progi tej firmy pozostawiając po sobie siarczystego bąka:)
    ReviewUserIcon
    świnka

    21.03.2012 00:36

    Inne

    NO CHYBA WSZYSCY SĄ ŚLEPI- trwa rozbudowa - ludzie!!! nawet jak w domu macie remont to też jest bałagan - więc możę trochę zrozumienia!!!!! a po drugie - nie podoba się to trzeba iśc do pracy gdzie indziej - moze będzie parking, wypłaty na czas it (usunięte przez administratora)

    Zostaw merytoryczną opinię o Instanta Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.