opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Instanta

Profil oficjalny - płatna współpraca

1.8/5

Na podstawie 1023 ocen
Opinie(788)
Dodaj opinię
Oferty pracy(2)

Opinie(788)

Dodaj opinię
Oferty pracy(2)
Logo
  • O firmie
  • .
  • Historia
  • .
  • Nasza kawa
  • .
  • Nasze opakowania
  • .
  • Design
  • .
  • Metody współpracy
  • .
  • Kariera
  • .
  • Kontakt

O firmie

Historia

Nasza kawa

Nasze opakowania

Design

Metody współpracy

Kariera

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Katowice
  • Opole
  • Gliwice
  • Sosnowiec
  • Częstochowa
  • Zabrze
  • Tychy
  • Rybnik
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Żory
  • Rogoźna
  • Osiny
  • Rudziczka
  • Woszczyce
  • Warszowice
  • Szczejkowice
  • Palowice
  • Suszec
  • Krzyżowice
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Żory - Instanta sp z o.o. w Żorach

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Żory
  4. /
  5. Opinie o Instanta Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o Instanta Żory

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 8
    • 9
    • 10
    • 11
    • 12

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Instanta Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    takatam

    06.04.2013 17:48

    Inne

    Na takiej comiesięcznej umowie nie ma żadnej perspektywy;nie ma mowy o kredycie w banku,debetu-i na dłuższą metę szkoda czasu bo niczego się nie dorobisz.Pozatym lepiej się do tego zakladu nie przyzwyczajac bo i tak bez podania przyczyny mogą nie przedłużyc umowy na kolejny miesiąc.Co do brygadzistek to faktycznie trzeba miec szczęście żeby trafic do normalnej.Te z Katowic chyba nie są takie złe-to stare wygi i znają się na rzeczy
    ReviewUserIcon
    ktoś

    05.04.2013 23:05

    Inne

    Nie wiem dlaczego moja wypowiedź się zwielokrotniła.... Ha zabawne Zawsze można pójść i spróbować do tej roboty .Może gdyby dawali normalne umowy o pracę można byłoby powalczyć, a tak no spójrzmy prawdzie w oczy zatrudnia nas agencja pracy tymczasowej tzn że to nie jest prawdziwa praca taka na poważnie. Napewno ktoś kto miał lub ma do czynienia z normalnymi ludźmi w Instancie to będzie chwalił zależy do kogo się trafiło, ale naprawdę niektóre brygady i same brygadzistki to osoby nienormalne i tyle... Nie wińmy jednak instanty czy kogokolwiek to nasz ukochany rząd tak nas urządził niedługo pracodawca będzie miał prawo pracownika wychłostać zgodnie z literą prawa...
    ReviewUserIcon
    ....

    30.03.2013 12:14

    Inne

    nie ma się czego obawiac zależy do kogo trafisz.Praca jak wszędzie,ale trzeba się pilnowacTakie opinie są na wszystkich forum.Pracuję tu już dośc długo i daję rady
    ReviewUserIcon
    ja

    30.03.2013 09:00

    Inne

    Prawda lezy posrodku Joanno
    ReviewUserIcon
    Joanna

    29.03.2013 21:36

    Inne

    JA CHCIAŁA BYM PODJĄĆ PRACĘ W INSTANCIE,ALE PO TYM CO TU CZYTAM JESTEM PRZERAŻONA I NIE WIEM CO MAM O TYM WSZYSTKIM MYŚLEĆ BO NIE WIADOMO KTO MÓWI PRAWDĘ JEDNI ZACHWALAJĄ A DRUDZY GANIĄ.
    ReviewUserIcon
    ....

    28.03.2013 12:19

    Inne

    Musisz być strasznie rozgoryczona że tak zjadliwie piszesz.To własnie przez takie jak ty nie ma zgrania w firmie,Aż kapie jadem z twoich słów.
    ReviewUserIcon
    ja

    23.03.2013 21:40

    Inne

    w I NSTANCIE TO WOGOLE POWINNI PRZYJMOWAC OSOBY NIEPALACE I NIE PIJACE BO PRZECIEZ NA LINI NIE PALA TYLKO W LAZIENCE A PALACE OSOBY PRZED BRAMA TO CO TEZ IDA PROSTO NA LINIE OD NICH NIE CZUC FAJEK ALBO % OD NIEKTORYCH OSOB MOIM ZDANIEM TO TYLKO WYGODA BO W NIEKTORYCH ZAKLADACH MAJA PALARNIE I PROBLEM ROZWIAZANY A W INSTANCIE TO DODATKOWE KOSZTY NA UTWORZENIE TAKIEGO MIEJSCA
    ReviewUserIcon
    hehehe

    22.03.2013 18:59

    Inne

    No pewnie , ze bez fajek da sie wytrzymać bez wiekszego problemu ale to troche głupota ten zakaz w przypadku instanty akurat. Tłumaczą sie tym , że kawa jest higroskopijna i pochlania zapachy.. no ok, ale tego smrodu z kanałów pomiędzy liniami 1/2 i 2/3 to nie pochłania? Przeciez wali tam tak , że nie idzie wytrzymac.. :D Albo te śmieszne umowy.. umowa na 1 miesiąc a proszek na 3 miechy :D wtf ? A tak poza tym to jest ok.
    ReviewUserIcon
    ktoś

    20.03.2013 22:52

    Inne

    Papierosy hm. W zakładach, w których jest zakaz palenia za palenie po kątach zwalniają dyscyplinarnie, od jakiegoś czasu jest to powszechnie stosowane. Ja jako palacz z dużym stażem, niemalże lokomotywa, wiem, że 8 godzin da się wytrzymać bez palenia. To coś więcej niż łamanie przepisów, które są czasem niewykonalne. Cóż smutna prawda jest taka, że trzeba się przyzwyczaić bez palenia przez całą szychtę. Nie ma wyjścia.
    ReviewUserIcon
    ....

    20.03.2013 12:05

    Inne

    teraz za papierosy a kiedy indziej za nieprawidłowy oddech lub za nie takie spojrzenie- każdy powód jest dobry...lepiej omijać instantę szerokim łukiem.Jestem ciekawa co znowu wymyślą -szkoda że nie są tacy kreatywni w dobrym zarządzaniu tą firmą.
    ReviewUserIcon
    ja

    17.03.2013 20:40

    Inne

    Kura a ile Ty przepisow i zakazow łamiesz bo watpie w to ze taka przepisowa jestes co ?
    ReviewUserIcon
    kura

    17.03.2013 17:09

    Inne

    palenie jest łamaniem zakazu więc może to w końcu dotrze do wszystkich .....
    ReviewUserIcon
    Ja

    17.03.2013 13:57

    Inne

    Czysty bezses zwalniaja ludzi wykwalifikowanych za bzdety a na istotne rzeczy nie zwracaja uwagi
    ReviewUserIcon
    Ktoś

    11.03.2013 22:10

    Inne

    [usunięte przez moderatora] ,ludzi mają za nic ta firma jest gorsza niż smak. Zamiast ludzi odpowiedni oplacac wola bezsensowne idiotyzmy wymyslac typu normy itd....
    ReviewUserIcon
    Ja

    03.03.2013 15:45

    Inne

    Co wy gadacie jak wszystko jest na czas to praca jest wporzadku nie jest tak zle wiadomo z babami robi sie najgorzej kazda inna jedynie zarobki nie sa adekwatne do wykonywanej pracy
    ReviewUserIcon
    takatam

    02.03.2013 14:24

    Inne

    i z tym się w pełni zgadzam
    ReviewUserIcon
    blona

    28.02.2013 23:05

    Inne

    Jeśli ma się obowiązki np wobec rodziny, lub wobec samego siebie, żeby nie wisieć rodzicom na garnku to zarabiając w jakichkolwiek warunkach zachowujemy godność. Oczywiście wszystko ma jakieś granice, priorytetem jest przetrwać ale nie tracąc zdrowia ani nie wichrując sobie psyche.
    ReviewUserIcon
    takatam

    27.02.2013 16:53

    Inne

    uważam że osoba która mówi co myśli poprostu ma odwagę i własne poczucie godności nawet za cenę zwolnienia.Natomiast ci którzy zaciskają zęby i dają się poniża muszą byc w dramatycznym położeniu że się na to godzą i raczej trzeba im współczuc a nie podziwiac.Pozdrawiam.
    ReviewUserIcon
    blona

    26.02.2013 11:20

    Inne

    Odwagę trzeba mieć nie po to żeby powiedzieć wprost i zostać zwolnionym lub samemu odejść, raczej odwagę trzeba mieć żeby tam zostać i pracować. Podziwiam zaciskających zęby, odważnych ludzi i gratuluję, bo jeśli tam ktoś wytrzymuje to wytrzymać może wszystko.
    ReviewUserIcon
    takatam

    14.02.2013 17:22

    Inne

    jakoś nic się nie zmienia w tej firmie a nieudolne osoby mają stanowiska.Od produkcji wymaga się maksymalnego zaangażowania za marne grosze a te panie z preselekcji zarabiają tyle samo na dodatek nie ponoszą żadnych konsekwencji jak jest szkło albo rażące buble.Jak na to patrzę to zastanawiam się po co wogóle jest ten dział.Jedno wiem kiedyś było inaczej....
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Instanta?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.
    ReviewUserIcon
    anonim

    14.01.2013 21:30

    Inne

    Jak tak możesz kogoś oczerniać !!!
    ReviewUserIcon
    pracownica z lini

    12.01.2013 18:54

    Inne

    juz wiem jakie osoby kryja sie pod nikiem mietusek ciekawe jak wy teraz spojrzycie pani joli w oczy po tych bredniach co wypisywaliscie jest mi wstud za was
    ReviewUserIcon
    Pracownica

    11.01.2013 17:38

    Inne

    A pracujesz w jej brygadzie ? Bo pewnie nie ?
    ReviewUserIcon
    abcd

    11.01.2013 16:07

    Inne

    Niestety to co napisał miętusek to w 100% prawda ...
    ReviewUserIcon
    pracownica

    10.01.2013 20:15

    Inne

    Dziewczyno Co ty Za Bzdury Wypisujesz Pracuje Bardzo Długo W Brygadzie Joli Bal I Nigdy Nic Takiego Nie Miało Miejsca. Wręcz PrzeciwniE. Dobrze Kolega Mechanik Napisal.
    ReviewUserIcon
    Mechanik

    10.01.2013 16:57

    Inne

    Jak masz odwagę pisać takie bzdury to miej odwagę się ujawnić .

    Kontakt - Instanta Sp. z o.o.

    Kawowa 3 44-240 Żory

    NIP:6511563428

    KRS:0000067391

    https://www.instanta.pl/
    Branża główna: Artykuły spożywcze
    ReviewUserIcon
    Lodzia

    08.01.2013 17:35

    Inne

    Nie mój cyrk nie moje małpy.Jednak planowanie produkcji leży, mnóstwo pomyłek i nie przemyślane decyzje. Beznadzieje zarządzanie. Niestety . Sprawy techniczne urlopy, umowy itd
    ReviewUserIcon
    zniesmaczona

    08.01.2013 17:30

    Inne

    A niektórym brygadzistkom poprzewracało się w głowach od tej "władzy",
    ReviewUserIcon
    Ewa

    08.01.2013 17:28

    Inne

    Ludzie, o firmie pisac nie bede - po co rozdrapywac stare blizny. Powiem wam tylko jedno - mieszkacie w regionie gdzie jest 4% bezrobocia - jezeli macie jaja to olejcie kawiarzy i poszukajcie innej pracy. Jeszcze za wami zaplacza - wiem cos o tym.
    ReviewUserIcon
    blona

    04.01.2013 11:57

    Inne

    Koleżanko nic dodać nic ująć pięknie powiedziane. Zrzucamy całą winę na innych a wszyscy jesteśmy poniekąd za to odpowiedzialni. Ja sama też mogłam na koniec coś powiedzieć a obróciłam się na pięcie i tyle mnie widziano.
    ReviewUserIcon
    kloeżanka

    27.12.2012 18:11

    Inne

    No i po roku mojego wpisu na tę stronę miło jest przeczytać o tym ,że ktoś ma takie samo zdanie .Ja pracę znalazłam !!! może za nie wielkie pieniądze,ale traktowanie człowieka jest inne.Dziwie się ,że ktoś jeszcze po tych opiniach chce tam podjąć pracę .Gnojenie i upodlenie człowieka jest gorsze niż sama praca Ale to człowiek człowiekowi zgotował ten los!!
    ReviewUserIcon
    Becia

    18.12.2012 20:30

    Inne

    Az wstyd bez komentarza
    ReviewUserIcon
    KIKI

    11.12.2012 21:12

    Inne

    a o kim myślisz....
    ReviewUserIcon
    Lolek

    07.12.2012 16:22

    Inne

    Rotacja pracowników powinna zaczac sie od gory od tych co zajmuja stanowiska bez odpowiedniego wyksztalcenia i doslownie pierdza w stołki
    ReviewUserIcon
    Daga

    07.12.2012 16:15

    Inne

    Jeden wielki (usunięte przez administratora) poczawszy od gory po sam doł syf kiła i mogiła..........
    ReviewUserIcon
    blona

    06.12.2012 23:33

    Inne

    Dawno tu nie byłam, ale tak sobie dzisiaj poczytałam. Cóż, to taka bajka o krasnoludkach i sierotce [usunięte przez moderatora] Prezes nie może nie być świadomy.... Obecnie pracuję w innej firmie gdzie [usunięte przez moderatora] aż mi się z [usunięte przez moderatora] kurzy, ale większość tego zmęczenia mija po wypoczynku i znowu jest ok. Inni też ciężko pracują a jakoś nikt nie odchodzi. Przecież ta duża rotacja pracowników Instanty jest dowodem na to, że jakieś [usunięte przez moderatora] toczy się p-rzez ten zakład i śmierdzi na cały Śląsk. I niech prezes nie udaje że na chleb mówi się pyp, bo gość nie jest upośledzony...Wprost przeciwnie to bardzo bystry człowiek, w przeciwnym razie nie byłby tym kim jest.Jemu to po prostu pasuje....Więc jak z kimś kto świadomie i z premedytacją prowadzi coś takiego można po ludzku rozmawiać kiedy jego oczy zarosła pajęczyna, która nazywa się chciwość. Ja mam to gdzieś, dla mnie była to nauka pokory, nauczka, cenna lekcja...Zaglądam tu jednak bo czuję jakiś niedosyt, może kiedyś napiszę artykuł.
    ReviewUserIcon
    ja

    05.12.2012 20:09

    Inne

    do KIKI co tu duzo mowic tam reka reke myje a prezes nie ma o niczym zielonego pojecia
    ReviewUserIcon
    KIKI

    01.12.2012 22:07

    Inne

    No cóż, tak jak zauważył "JA" - "góra" czyta i zastanawia się, czemu to wszyscy tak pod anonimem nauczyli się w RP rozmawiać - a może by tak uświadomić osobiście Zarząd firmy co się dzieje w jej murach?Prezes to też człowiek i pewnie chętnie posłucha...
    ReviewUserIcon
    blona

    23.11.2012 21:19

    Inne

    Słuchaj drogi Ja to, co napisałam to szczera prawda przekazana obiektywnie i niezłośliwie i nie wiem, czy wiesz, że może mamy w Polsce biedę jak za Stalina, ale komuna to na szczęście już przeszłość i mam głęboko w duszy jaka góra to czyta. A czytać powinna bo za takie rzeczy jak znęcanie się nad ludźmi można dzisiaj ciężko beknąć.Im grubsza ryba tym większą można aferę wywołać i to niezłośliwie, bo powiem szczerze że mam trochę wyrzuty sumienia za to, że z czystego lenistwa nie zareagowałam należycie na to czego byłam świadkiem. Nie piszę tu, bo po prostu mam jeszcze inne w moim życiu sprawy. Ale jeśli kiedyś tu wejdę i się rozzłoszczę to szybko pokażę górze gdzie jest miejsce takich, którym się wydaje, że im wszystko wolno.To tyle. Na pewno miasto Żory bardzo się cieszy, że ma na swoim terenie obóz... Co na to prasa? Na pewno mieliby smaczny kawałek mięska...
    ReviewUserIcon
    core

    19.11.2012 18:53

    Inne

    Hej czy wiadomo kiedy beda jakies przyjecia w instanta, podobno firma sie rozbudowała?

    Zostaw merytoryczną opinię o Instanta Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Oferty pracy - Instanta Sp. z o.o.

    Specjalista / Specjalistka ds. Promocji Marki

    Instanta Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Żory

    Sprawdź ofertę
    Specjalista ds. eksportu (k/m)

    Instanta Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Żory

    Sprawdź ofertę
    JobOffersIcon