opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Instanta

Profil oficjalny - płatna współpraca

1.8/5

Na podstawie 1023 ocen
Opinie(788)
Dodaj opinię
Oferty pracy(2)

Opinie(788)

Dodaj opinię
Oferty pracy(2)
Logo
  • O firmie
  • .
  • Historia
  • .
  • Nasza kawa
  • .
  • Nasze opakowania
  • .
  • Design
  • .
  • Metody współpracy
  • .
  • Kariera
  • .
  • Kontakt

O firmie

Historia

Nasza kawa

Nasze opakowania

Design

Metody współpracy

Kariera

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Katowice
  • Opole
  • Gliwice
  • Sosnowiec
  • Zabrze
  • Częstochowa
  • Tychy
  • Ruda Śląska
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Żory
  • Rogoźna
  • Osiny
  • Rudziczka
  • Woszczyce
  • Warszowice
  • Szczejkowice
  • Palowice
  • Suszec
  • Krzyżowice
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Żory - Instanta sp z o.o. w Żorach

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Żory
  4. /
  5. Opinie o Instanta Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o Instanta Żory

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    Opinie

    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    • …
    • 12

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Instanta Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Anna

    09.04.2020 10:21

    Inne

    Witam kochani Was serdecznie czy wiecie może czy sa przyjecia do firmy? Pozdrawiam serdecznie wszystkich pracowników!
    ReviewUserIcon
    Nick

    03.04.2020 06:05

    Inne

    Czy ktoś z kierownictwa i osób odpowiedzialnych pofatyguje się, by rano przyjechać do Firmy jak wszyscy do niej wchodzą, bo zaraz wszyscy będziemy chorzy jeżeli, któryś z pracowników jest np potencjalnie zarażony. Czy tak trudno wyznaczyć pola odstępu i zorganizować odpowiednie warunki skoro wprowadzane są zmiany, które powinny być przestrzegane, trzeba pamiętać także , ze nadal jest to teren Firmy!. Kartka na drzwiach z informacja o zachowaniu odstępu dociera do nielicznej części osób - gdzie jest kierownictwo w tej sytuacji o czym doskonale wiedzą!. Postanowiłam napisać maila, bo sama nie chce być chora (w sklepach są lepsza zabezpieczenia i warunki). Ponadto pomiar wykonywany na chłodna głowę, gdy w kolejce stoi się kilka lub kilkanaście minut na mrozie lub w niskich temp nie jest wg mnie wiarygodny. I co w sytuacji jeżeli dana osoba zostanie odciśnięta na portierni ze względu na wysoka temperaturę, gdy przed chwila stała blisko innych osób a te znów blisko obok kolejnych rozumiem, ze wszyscy powinni być nie wpuszczeni do Firmy?, ciekawe jak patrząc na to co napisałam powyżej.... Ten mail kierowany nie jest do właściciela Firmy tylko do kierownictwa, by przypilnowały przestrzegania zasad, a nie myśleli tylko o sobie lub czekali jak będzie za późno!.
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    08.04.2020 20:17

    Inne

    Powinniśmy się oddalać po 15 m od siebie.
    ReviewUserIcon
    Masakrator

    02.04.2020 19:48

    Inne

    Skonczcie kłamac i wychwalac jaka to jestescie wspaniałą firemką ci co pracują i pracowali wiedzą jak jest naprawde i wasze durne pozytywne wpisy na zamówienie tego nie zmienią zmiencie lepiej podejscie do ludzi i przeszkolcie brygadzistów co oznacza ta funkcja a nie pozwalacie im wszystkim leczyc swoje kompleksy wyzywając sie na bogu ducha winnych ludziach pracy nawet juz ukraincy uciekają od was zastanówcie sie nad swoim zachowaniem i zblizcie sie standardami chociaz na 1% do zachodnich firm jesli chodzi o umiejetne zarzadzanie zasobami ludzkimi
    ReviewUserIcon
    Gaga

    23.01.2020 14:18

    Inne

    Proszę napisać jakie teraz zarobki czy umowa jest pod firma instanta czy pod pośrednikami czy warunki pracy się poprawiły bo swego czasu legendy krążyły i nikt nie chciał pracować ????gdzie najlepiej się pracuje np.magazyn. linia czy inne proszę o opinię .pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Mari

    08.02.2020 13:50

    Inne

    Premie są. Praca normalna. Fajna ekipa.
    ReviewUserIcon
    Ja2

    31.03.2020 18:02

    Inne

    A dlaczego tak się dzieje, że w końcu jest normalna umowa? Gdyż ludzi do pracy brakuje, w końcu jest rynek pracownika, a nie murzyna. Ciekawa jestem czy pani kadrowa nadal rządzi firmą i uważa się za buk wie kogo. Ot, taka malutka dygresja w stosunku do tej pani, która myśli,że jest buk wie kim.
    ReviewUserIcon
    Rddd

    30.03.2020 10:26

    Inne

    Witam firma pracuje sa przyjecia?
    ReviewUserIcon
    Anonim

    21.03.2020 19:15

    Inne

    Witam. Pracuję już jakaś s czas i wiele mogę firmie zarzucić lecz najsłabszym ogniwem są ludzie. Zależy od brygady w jakiej się człowiek znajdzie . W jednej jest ok a w drugiej terror przekleństwa i brak zrozumienia. Jak y każdy słoik wyprodukowany był na wagę złota - kosztem czyjeś godności. Są brygadzistki które wykazują zrozumienie dla nowych czy ktoś ma słabszy dzień a są takie które wręcz przeciwnie ludzie to przedmioty !!! Szkoda że kierownik biura c z tym nie robi. Szkoda bo ludzie też mają swoje granice wytrzymałości . Płaca biebajdorsza porównując do tego typu zakładów.
    ReviewUserIcon
    pracownik

    03.03.2020 17:00

    Inne

    polecam praca na magazynie jest spoko 3tys spokojnie zarobisz
    ReviewUserIcon
    Zofiass

    28.02.2020 14:54

    Inne

    Nowy pracownik nie na czasu na nauczenie tylko odrazu wymagają nir pokażą jak na robić tylko odrazu krzyczą Ukraincy lepiej traktowani
    ReviewUserIcon
    Karola

    10.12.2019 16:16

    Inne

    Witam, czy warto podjąć tam pracę ?
    ReviewUserIcon
    Anna

    27.02.2020 09:45

    Inne

    warto polecam praca na magazynie jest spoko
    ReviewUserIcon
    pracownica

    27.02.2020 09:46

    Inne

    bez premi siatecznej tez idzie wyciagnac 3 tys jak sie jest wagową to dodatkowa premia jest dla tych osób polecam
    ReviewUserIcon
    Ja

    23.02.2020 20:08

    Inne

    Swoją drogą jak czytam te pozytywne komentarze, to aż się chce wracać ???? ale rozsądek bierze górę. Zapłacili Wam za usuwanie negatywnych komentarzy? Sory ale nie wierzę, ludzie się nie zmieniają, a co dopiero firma, która wcześniej ludzi miała za nic. Pozdrawiam serdecznie
    ReviewUserIcon
    ELa

    24.02.2020 17:51

    Inne

    Popieram !! Ludzie się nie zmieniają ! A można się spodziewać zapłaty za pozytywne komentarze !
    ReviewUserIcon
    Iwa

    20.02.2020 09:05

    Inne

    Czy teraz są przyjęcia na kapsułki?
    ReviewUserIcon
    Anonim

    21.02.2020 01:07

    Inne

    Podobno na kapsułki nie ma przyjeć, ludzi potrzeba ale Ukraincami zapycha się dziury a szkoda bo Polak to wydajniejszy pracownik i wszystko rozumie. A nie ciągle Ja Nie Panimaju.
    ReviewUserIcon
    dawid

    21.02.2020 07:51

    Inne

    przyjdz a dowiesz sie wszystkiego dobrego zycze i przyjemnej pracy
    ReviewUserIcon
    Karolinaa

    17.02.2020 23:19

    Inne

    Witam. Czy w firmie są obowiązkowe soboty? Pracuje aktualnie, w takiej firmie, gdzie jest mus.
    ReviewUserIcon
    Angelika

    18.02.2020 20:23

    Inne

    Nie ma sobót praca od pn do piątku na produkcji
    ReviewUserIcon
    ja

    19.02.2020 17:06

    Inne

    Czasami idzie sie w soboty jak jest mycie zakładu za dzien wolny
    ReviewUserIcon
    Karolaa

    19.02.2020 09:58

    Inne

    Witam. Czy są aktualnie przyjęcia do pracy na produkcję?
    JobOffersIcon

    Oferty pracy - Instanta Sp. z o.o.

    Specjalista / Specjalistka ds. Promocji Marki

    Instanta Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Żory

    Sprawdź ofertę
    Specjalista ds. eksportu (k/m)

    Instanta Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Żory

    Sprawdź ofertę
    ReviewUserIcon
    Iwa

    19.02.2020 09:24

    Inne

    Czy są przyjęcia na kapsułki
    ReviewUserIcon
    Marcin

    19.02.2020 07:29

    Inne

    Polecam jak najbardziej pracę na magazynie zarobki 3 tys.
    ReviewUserIcon
    pracownik

    14.02.2020 19:25

    Inne

    polecam prace na magazynie super atmosfera i praca
    ReviewUserIcon
    Anonim

    10.01.2020 20:46

    Inne

    Witam. Czy są przyjęcia na ul. Przemysłową na dwie zmiany?
    ReviewUserIcon
    anonim

    03.02.2020 10:18

    Inne

    jakie warunki trzeba spełnić, żeby dostać pracę w firmie Instanta? Czy kobieta z przedziału wiekowego 45-50 ma szansę?
    ReviewUserIcon
    Pola

    08.02.2020 13:46

    Inne

    Też polecam.
    ReviewUserIcon
    anonim

    30.01.2020 19:35

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    pracownica

    03.02.2020 09:30

    Inne

    no tak a za co maja dac ci premie jak cały miesiąc na L4 to logiczne ze bez premi tak jest
    ReviewUserIcon
    pracownik

    31.01.2020 20:01

    Inne

    wypłata super 3 tys jest na koncie polecam pracę
    ReviewUserIcon
    pracownik

    29.01.2020 20:13

    Inne

    polecam prace na magazynie
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Instanta?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.
    ReviewUserIcon
    Ja

    29.01.2020 13:03

    Inne

    Atmosfera w pracy jest fajna. Babeczki ze zmiany są super. Płaca też w miarę atrakcyjna w porównaniu do innych zakładów.
    ReviewUserIcon
    Megi

    29.01.2020 14:13

    Inne

    Witam proszę dac jakieś namiary żeby można zlozyc cv bo wysyłam na kadry i nic .pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Ewa

    27.01.2020 10:27

    Inne

    Relacje w firmie poprawiły się.
    ReviewUserIcon
    Marcin

    22.01.2020 20:31

    Inne

    polecam prace na magazynie jak najbardziej
    ReviewUserIcon
    Edi

    22.01.2020 20:30

    Inne

    Witam polecam pracę super ludzie i praca super
    ReviewUserIcon
    Karolina

    22.01.2020 09:01

    Inne

    Ooo kierownik kazał dodać jedna opinie pozytywna dziennie ! Gratulacje!
    ReviewUserIcon
    JA

    22.01.2020 15:25

    Inne

    A gwiazdek wciaz jedna
    ReviewUserIcon
    Daniel

    19.01.2020 16:30

    Inne

    polecam prace na magazynie pracuje już 20lat jestem zadowolony z pracy polecam wszystkim

    Kontakt - Instanta Sp. z o.o.

    Kawowa 3 44-240 Żory

    NIP:6511563428

    KRS:0000067391

    https://www.instanta.pl/
    Branża główna: Artykuły spożywcze
    ReviewUserIcon
    Sabina

    18.01.2020 12:46

    Inne

    Witam wszystkich pracuje juz 17 lat pracuje pod firma instanta jestem zadowolona i praca jest w porządku polecam wszystkim
    ReviewUserIcon
    Angelika

    13.01.2020 11:45

    Inne

    polecam prace na saszetkach super jestem bardzo zadowolona
    ReviewUserIcon
    Asia

    16.01.2020 15:25

    Inne

    Mam pytanie czy orientuje się Pani czy sa przyjęcia na kapsułki? Pozdrawiam Asia
    ReviewUserIcon
    Wiktoria

    14.01.2020 11:16

    Inne

    polecam firmę super ekipy i ludzie
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    03.12.2019 23:57

    Inne

    Fajna praca i fajne zarobki ja miałem 2650 zl wypłaty jestem zadowolony z pracy i kasy polecam wszystkim
    ReviewUserIcon
    Rany

    13.01.2020 02:14

    Inne

    Co ? Fajne zarobki chyba jak masz 18 lat i to twoja 1 praca , ja zarabiam miesięcznie 5.5 tyś na rękę i mówię że to mało przy dzisiejszych opłatach
    ReviewUserIcon
    gabrysia

    13.01.2020 12:23

    Inne

    to gdzie tyle płacą? bo chyba nie u nas
    ReviewUserIcon
    Karolina

    09.01.2020 21:04

    Inne

    polecam prace w tej firmie
    ReviewUserIcon
    Kobieta 28lat

    08.01.2020 21:05

    Inne

    Witam. Proszę o informację. Mam magistra administracji jednak do urzędu się dostać to graniczy z cudem tylko przez znajomości a zależy mi na stabilnej pracy. Zastanawiam się nad pracą w tej firmie ponieważ muszę mieć stałe źródło dochodów bo z mężem budujemy dom i liczy się zdolność kredytowa. Dlatego moje pytanie po jakim czasi dostane umowę na czas nieokreślony oraz czy 2500zl będę mieć na rękę ?
    ReviewUserIcon
    Anna

    09.01.2020 21:02

    Inne

    tak 2600 brutto plus premia
    ReviewUserIcon
    Maniek

    09.01.2020 20:09

    Inne

    Polecam Ewę, daje rady, wypłaty na czas
    ReviewUserIcon
    adam

    15.12.2019 19:11

    Inne

    polecam pracę w tej firmie pracuje już 4lata i dużo się zmieniło na lepsze, wypłaty na czas i rewelacyjne da sie zyć i utrzymać bardzo zadowolony
    ReviewUserIcon
    zainteresowany

    16.12.2019 17:58

    Inne

    co z tego ze wyplaty na czas-teraz takie czasy ze nich pracodawca czegos nie wyplaci na czas to moze zbierac walizke i pa pa co jeszcze oferuje ta firemka? maja jakies inne rzeczy poza sama kasa? nizej pisza niektorzy ze atmosfera zla - moze ktos sie wypiowiedziec czy to prawda?????
    ReviewUserIcon
    Basia.

    27.12.2019 21:21

    Inne

    Atmosferę tworzą ludzie. A Ty pisząc firemka już dajesz znak że nie jesteś pozytywnie nastawiony. Warto dać szacunek jeśli samemu się go wymaga. Pozdrawiam świątecznie ????
    ReviewUserIcon
    Ada

    19.12.2019 17:21

    Inne

    juz sa premie swiąteczne super
    ReviewUserIcon
    Marcin

    17.12.2019 16:07

    Inne

    Polecam pracę na magazynie super fajne zarobki
    ReviewUserIcon
    paweł

    18.12.2019 15:02

    Inne

    równiez polecam prace na magazynie
    ReviewUserIcon
    Ewa

    16.12.2019 20:28

    Inne

    polecam prace atmosfera super i ludzie również
    ReviewUserIcon
    Aga

    15.12.2019 21:54

    Inne

    polecam firmę
    ReviewUserIcon
    wieloletni pracownik

    15.12.2019 11:22

    Inne

    polecam pracę na magazynie jestem zadowolony pracuje już 9 lat
    ReviewUserIcon
    Asia

    14.12.2019 17:28

    Inne

    polecam firme wypłaty super idzie zarobic

    Zostaw merytoryczną opinię o Instanta Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.