opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Instanta

Profil oficjalny - płatna współpraca

1.8/5

Na podstawie 1023 ocen
Opinie(788)
Dodaj opinię
Oferty pracy(2)

Opinie(788)

Dodaj opinię
Oferty pracy(2)
Logo
  • O firmie
  • .
  • Historia
  • .
  • Nasza kawa
  • .
  • Nasze opakowania
  • .
  • Design
  • .
  • Metody współpracy
  • .
  • Kariera
  • .
  • Kontakt

O firmie

Historia

Nasza kawa

Nasze opakowania

Design

Metody współpracy

Kariera

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Katowice
  • Opole
  • Gliwice
  • Sosnowiec
  • Zabrze
  • Częstochowa
  • Tychy
  • Ruda Śląska
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Żory
  • Rogoźna
  • Osiny
  • Rudziczka
  • Woszczyce
  • Warszowice
  • Szczejkowice
  • Palowice
  • Suszec
  • Krzyżowice
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Żory - Instanta sp z o.o. w Żorach

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Żory
  4. /
  5. Opinie o Instanta Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o Instanta Żory

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 4
    • 5
    • 6
    • …
    • 12

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Instanta Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    on

    14.12.2019 15:04

    Inne

    praca jest spoko wypłaty tez 2700 na re ke polecam jak najbardziej
    ReviewUserIcon
    Ona...

    01.10.2019 16:44

    Inne

    Hej czy ktoś przyjmuje się do tej firmy ale na ul.przemyslowa? Tam zaczynają nowa produkcję na kapsułki mam do wyboru tam lub kawowa z tym że na przemysłowej tylko dwie zmiany jak z zarobkami i atmosfera w pracy?
    ReviewUserIcon
    Pracownica instanta

    14.12.2019 09:35

    Inne

    Pracuję na przemysłowej na produkcji kapsułek. Są dwie zmiany, nie ukrywam, że sobót mogłoby być więcej do przerobienia, ale ogólnie praca spoko....Zarobki hmm... Dość dobre, fajni ludzie. Dźwigać nam nie wolno od tego mamy chłopaków. Kawka na święta, Mikołaj dla dzieci, wczasy pod gruszą, piknik rodzinny latem, karta multi, zobaczymy czy jakiś bon dadzą na święta hehe.
    ReviewUserIcon
    kamila

    13.12.2019 19:00

    Inne

    Witam wszystkich pracuje juz 10 lat pracę polecam składac cv super zarobki również
    ReviewUserIcon
    sandra

    13.12.2019 15:57

    Inne

    super praca , jestem zadowolona pracuje 6 lat polecam
    ReviewUserIcon
    Zainteresowany

    24.10.2019 12:02

    Inne

    Witam wszystkich! Jak wygląda praca na magazynie? Polecacie? Jak atmosfera? Da się zarobić?
    ReviewUserIcon
    paweł

    11.12.2019 18:28

    Inne

    polecam wypłaty na czas fajna praca
    ReviewUserIcon
    anna

    09.11.2019 11:30

    Inne

    witam po jakim czasie pracy w instanta dostaję sie umowę o pracę
    ReviewUserIcon
    Xxx

    18.11.2019 21:23

    Inne

    Od razu pod firme Instanta? Na jaki okres dostałaś te umowę? Czy pod agencję?
    ReviewUserIcon
    aga

    11.12.2019 18:26

    Inne

    po okresie próbnym po 3 miesiacach
    ReviewUserIcon
    Anna

    21.10.2019 19:26

    Inne

    Witam chciałam zapytać jak wygląda atmosfera w firmie instanta? Jakie płacę i jak wygląda praca? Proszę o szczere informacje
    ReviewUserIcon
    pracownica produkcji

    25.11.2019 11:23

    Inne

    co ty gadasz,atmosfera fajna ludzie pracują tu po kilka a nawet kilkanascie lat z tego co się dowiedziałam. a nareke tez chyba piszesz nieprawdę. ja pracuje kilka miesięcy i zawsze mam nie mniej niż 2350na reke
    ReviewUserIcon
    nina

    11.12.2019 18:25

    Inne

    od 2700 do 3000 na reke
    ReviewUserIcon
    Nowa95

    10.10.2019 22:59

    Inne

    Zajrzałam tu przez przypadek i mam trochę odmienne zdanie co niektórzy. Pracuje bardzo krótko,w mojej brygadzie pracuje się przyjemnie. Może to kwestia podejścia lub pojedynczych osób. Ogólnej rzecz biorąc jestem zadowolona . Wypłata na czas. Wszystkie rzeczy o których usłyszałam przy przyjęciu są zgodne z prawdą.
    ReviewUserIcon
    ciekawa

    02.12.2019 19:33

    Inne

    a która brygada jest najlepsza
    ReviewUserIcon
    Nowa95

    05.12.2019 08:29

    Inne

    Hej, Niczego ciężkiego się nie dźwiga. Brygady są różne, tak samo jak różni są ludzie :) Masz ochotę to spróbuj.
    ReviewUserIcon
    Xxxx

    28.11.2019 17:38

    Inne

    Kierownictwo zróbcie coś z brygadzistkami , coraz bardziej sobie nami rządzą, nie każda nadaje sie na brygadzistkę.
    ReviewUserIcon
    Pytanie

    21.11.2019 09:08

    Inne

    Co wchodzi w socjal Instanta Sp. z o.o.?
    ReviewUserIcon
    pracownik19

    24.11.2019 23:21

    Inne

    nie ma za wiele rzeczy ale o kilku słyszałam: wczasy pod grusza karta sportowa wyjazdy spotkania intergacyjne bony na swieta wyprawka dla pierwszoklasisty i takie tam
    ReviewUserIcon
    xxx

    06.11.2019 18:41

    Inne

    witam czy są jakies przyjęcia do pracy jak wygląda praca czy jest cieżko naprawde proszę o szczere informacje osób które najdłuzej pracują
    ReviewUserIcon
    anonim

    23.10.2019 23:07

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    JA

    27.10.2019 17:32

    Inne

    Pracowałam w instanta 8 lat .(usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Cień

    09.10.2019 11:55

    Inne

    Może by tak pan prezes ruszył swoje .......i zrobił zebranie z zalega kv przedstawił się opowiedział o planach itp........porażka
    JobOffersIcon

    Oferty pracy - Instanta Sp. z o.o.

    Specjalista / Specjalistka ds. Promocji Marki

    Instanta Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Żory

    Sprawdź ofertę
    Specjalista ds. eksportu (k/m)

    Instanta Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Żory

    Sprawdź ofertę
    ReviewUserIcon
    Toja

    08.10.2019 17:55

    Inne

    Przykre jest to ze ukraincy umia sie zachowac na wyzszym poziomie niż pracujace w tym obo*** pra** "kobiety" Polki. Tylko dla ludzi bez zadnych ambicji .. zdecydowanie nie polecam
    ReviewUserIcon
    Toja

    08.10.2019 17:46

    Inne

    Mialam nieprzyjemności pracować w tej żenującej budzie. "Osoby" ktore tam pracują zachowuja sie gorzej niz zwierzęta i nic oprocz "kur**" i " pier****" nie umią powiedziec. Bardzo ograniczone slownictwo. Brak szacunku dla drugiego czlowieka. Świat to widzial żeby "kobiety" sie tak zachowywały. Zarozumiały kierownik ktoremu nie zalezy na pracownikach, łazi,sie gapi i smieje jak ludzie charuja. Gorszego syfu nie widzialam. (usunięte przez administratora) i czysta żenada.
    ReviewUserIcon
    Ewa

    30.09.2019 11:20

    Inne

    Bardzo szkoda ze niewygodne opinie sa na biezaco usówane a czytając wiele z nich były prawdziwe
    ReviewUserIcon
    pracownik

    10.08.2019 14:47

    Inne

    Przyjęto mnie ostatnio na magazyn do instanty. Dostałam umowę zlecenie na miesiąc i chciałam się dowiedzieć czy jest możliwość po miesiącu ubiegać się o umowę o prace? Czy raczej zwolnienie?
    ReviewUserIcon
    Anonim

    06.09.2019 16:25

    Inne

    Byłam na rozmowie w Instancie nie ma sie czego obawiac. Cały proces rekrutacyjny przebiegł wporzo. Pracodawca w żaden sposób nie weryfikuje umiejętności. Z tej rozmowy na której byłam to praca tam wygląda całkiem dobrze, fajna kasa,premie, imprezy firmowe, paczki dla dzieci,dodatkowo płatne soboty i niedziele(nie ma konieczności żeby iśc w weekend do pracy). Także wydaje mi się że warto.
    ReviewUserIcon
    Pelikan

    09.09.2019 08:29

    Inne

    Warto na kapsułki, bona produkcję na Kawowej żeby premię dostać to się trzeba narypać jak pies, a i tak gwarancji nie ma że się ją dostanie. Dużo Ukraińców którzy spowalniają pracę bo nie rozumieją, brygadzistki drące dzioby na wszystkich jak się maszyny psują. Wytrzymałam rok i więcej sobą pomiatać nie dam.
    ReviewUserIcon
    anonim

    04.08.2019 10:09

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Xtreme

    07.08.2019 22:51

    Inne

    Zgadza się! Kolejna losowa ofiara. I za co niby te podwyżki dla brygadzistek które nie pracują??
    ReviewUserIcon
    Podwyżka

    08.08.2019 06:52

    Inne

    Nie Podwyżka tylko dodatek. Z resztą obejmuje wszystkich pracowników więc jeśli nieznasz to nie wypowiadaj się.
    ReviewUserIcon
    Yosif Elenov

    05.08.2019 18:11

    Inne

    INSTANTA Sp. z o o Witaj, czy możesz podać nam informacje o godzinach pracy zagranicznych firm w tej firmie? Dziękuję.
    ReviewUserIcon
    wieloletni pracownik

    12.10.2018 10:35

    Inne

    Z całym szacunkiem do was ale nikomu bym nie polecił pracy w tej firmie, jest jedną z najgorszych w regionie o ile nie najgorszą , a to tylko ze wzgledu(usunięte przez administratora) wiecznie obiecuje gruszki na wierzbie i na koniec wychodzi ze (usunięte przez administratora), kombinują , dzielą ludzi na lepszy i gorszy sort , (usunięte przez administratora), (usunięte przez administratora) , brak empatii , słabe zarobki za cieżką prace , ciagłe zabieranie premi za nic , obrastanie w piórka , brak szacunku dla ciezko pracujacych ze strony brygadzistów , kierownictwa , przeciez jesteście tylko ludzmi a nie kims wyjątkowym wiec nie ośmieszajcie się swoją wyższoscią , ludzie tam pracują bo musząa nie ze chcą ,a wy to wykorzystujecie i nigdy nie uczycie sie na błedach , kazda inna firma ma przynajmniej minimum szacunku do swoich pracowników ale nie instanta tam panuje przekonanie ze twardą reką zmusicie pracowników do lepszej wydajnosci? jesteście w błędzie i to wielkim , ludzie jak tylko mają okazje to uciekają od was , nie jesteście atrakcyjni dla nowych pracowników i stad u was takie rotacje , naprawdę oddanych i pracowitych olewacie i poniżacie , a leni i lizusów wystawiacie na piedestał , a tacy ludzie to przecież słabe istoty i szybko im sodówka uderza do głowy i bawią sie przełożonych , brygadzistów inaczej , dobry lider , brygadzista jest za swoją brygadą / pracownikami , swoim podejsciem i wyrozumiałością jest w stanie dokonac naprawdę wielkich rzeczy , ale po co? (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    wieloletni pracownik

    04.12.2018 19:36

    Inne

    Czytaj ze zrozumieniem.....jak siedzisz cicho to nic ci nie zrobią , ale jak powiesz że robią coś żle (powiesz po prostu prawdę ) to wtedy możesz być pewien że długo tam nie popracujesz …..oni nie potrafią się przyznać do błędów oni zawsze mają racje …..i druga sprawa to ...już tam nie pracuję , znalazłem cos o wiele lepszego i temat uważam za zamknięty , ale jak ktoś się mnie zapyta czy warto tam pracować to zawsze będę odpowiadał ….dopóki nie zmieni się kierownictwo z kadrową na czele to nie nie i jeszcze raz nie naprawdę nie polecam pracy w tej firmie , chyba że jesteś naprawdę zdesperowany :)
    ReviewUserIcon
    Lila

    05.08.2019 17:15

    Inne

    Zgadzam się z tym że gdyby prezes wiedział o wielu rzeczach tak by nie było. Może trzeba zacząć słuchać trochę ludzi. Analizować co da się z tego poprawić. Ale i tak w ciągu wielu lat naprawdę dużo zmieniło się na korzyść.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Instanta?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.
    ReviewUserIcon
    Souflay

    11.01.2019 03:06

    Inne

    Omijajcie tą firmę szerokim łukiem....praca w tej firmie jest irytująca, brak miejsca na magazynie, brak ludzi trzeba pracować za trzech....jeżeli chodzi o wypłty szału nie ma....brak socjala
    ReviewUserIcon
    Souflay

    09.04.2019 18:19

    Inne

    Pracowałem 2650....tyle na rękę....niema socjala dla tych co są pod artimą urop tyle ile se wyrobisz czyli 2 dni za miesiąc pracy.za sobotę 150brutto i to jeszcze trzeba się prosić , ponieważ stali bywalcy mogą cie nie wpuścić na tą sobote..szału nie ma ....wszędzie tyle idzie zarobić nawet więcej przy nadgodzinach...nie doceniacie pracowitych i sumiennych pracowników
    ReviewUserIcon
    Kika

    05.08.2019 17:05

    Inne

    Co Ty opowiadasz. Za sobotę jest znacznie więcej. A urlop jest wg kodeksu. Chyba gratisów w urlopach nigdzie nie ma.
    ReviewUserIcon
    Ewa

    29.07.2019 21:59

    Inne

    Hejka jak wypada zmiana po nocce?? Zastanawiam. Się nad złożenia. Cv
    ReviewUserIcon
    Mcgiber

    03.08.2019 16:44

    Inne

    Po nocce na 14. Nie polecam (usunięte przez administratora) i wyzysk.
    ReviewUserIcon
    Boxboy

    23.07.2019 11:40

    Inne

    Firma ma gdzieś swoich pracowników. Nie polecam. Ukraina góra!
    ReviewUserIcon
    Anna

    19.06.2019 12:32

    Inne

    Witam w poniedziałek idę na rozmowę kwalifikacyjną do instanta jak jest w tej firmie? Proszę o szczere odpowiedzi
    ReviewUserIcon
    pan dobra rada

    22.06.2019 15:01

    Inne

    Moja szczera rada , omijaj tą(usunięte przez administratora)szerokim łukiem :) komentarze poniżej niech ci przemówią do rozsądku :)
    ReviewUserIcon
    nowy

    17.06.2019 12:04

    Inne

    witam czy ktos ma jakies doswiadczenie z ta firma w Skibnie ? Prosze o jakies info. Dzieki
    ReviewUserIcon
    Ewa

    13.06.2019 16:47

    Inne

    A tą brygadzistke co w godzinach pracy jest kilka razy dziennie na kawie w jadalni i nie tylko tez powinni zwolnic albo dołozyc jej roboty

    Kontakt - Instanta Sp. z o.o.

    Kawowa 3 44-240 Żory

    NIP:6511563428

    KRS:0000067391

    https://www.instanta.pl/
    Branża główna: Artykuły spożywcze
    ReviewUserIcon
    anonim

    11.06.2019 18:19

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Wujek samo zło

    12.06.2019 15:48

    Inne

    Szczerze mowiac to byl piknik rodzinny spędzał czas z rodziną na pikniku i mial racje kolo mnie przechodzil i się przywitał chyba pracowniku liniowy masz duze mniemanie o sobie moze jeszcze mial ci się klaniac trza bylo podejść do i się przywitać to byś niemial problemu
    ReviewUserIcon
    były pracownik

    05.06.2019 23:32

    Inne

    Firma tragiczna, kierownik działu zaopatrzenia-dramat, wyżej.... inaczej się tego nie da opisać. Nie potrafi się przyznać do swojego błędu, ale z chęcią będzie wyzywał pracowników i szukał błędów, które nie zawsze są lub nie zawsze można je nazwać błędami. Jest kilku takich, którzy kablują na lewo i prawo, więc nie warto komukolwiek tam ufać. Najważniejsza osoba w firmie nie ma szacunku do pracowników. Pieniądze w biurze średnie, obiecywali złote góry. Nigdy więcej i nie polecam.
    ReviewUserIcon
    niedoszły klient

    23.05.2019 15:02

    Inne

    Ostrzegam przyszłych Klientów tej firmy, że zostaną potraktowani jak intruzi. Brak profesjonalizmu w rozmowie z nowym dużym Klientem. Brak zainteresowania nowym Klientem. Potraktowanie go tak jakby miał sobie kupić w sklepie internetowym jedno opakowanie kawy.
    ReviewUserIcon
    Była pracownica

    24.04.2019 16:57

    Inne

    W instancie jest jedna bardzo fałszywa osoba ktura wszystkich kabluje(usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Była pracownica

    08.05.2019 14:19

    Inne

    Pomyliłam się operatorka We......... nie ma 10 iq tylko 1 iq że usuwa moje wpisy faktycznie prawda w oczy kole .We......... musisz być najlepszą koleżanką Beaty że ją tak broni żenada
    ReviewUserIcon
    Renata

    08.05.2019 18:55

    Inne

    Tak było jest i bedzie dlatego sie zwolniłam
    ReviewUserIcon
    Adam

    10.01.2019 18:19

    Inne

    Hej jak praca na magazynie w Żorach jaka at m8mosfera i jaki system pracy.
    ReviewUserIcon
    Souflay

    19.03.2019 21:34

    Inne

    Ogólnie to kolesiostwo nie polecam
    ReviewUserIcon
    Souflay

    09.04.2019 18:08

    Inne

    Nie polecam koleśostwo....a te 5000 brutto jak piszą to pic na wodę
    ReviewUserIcon
    Cień

    11.12.2018 11:09

    Inne

    Ale firma ma pieniądze skoro kupili hutę
    ReviewUserIcon
    Dumlo

    12.12.2018 21:14

    Inne

    Skąd takie informacje....
    ReviewUserIcon
    Cień

    04.03.2019 13:35

    Inne

    Informacje są sprawdzone. Kupili KV WOŁCZYN
    ReviewUserIcon
    Nowy

    04.01.2019 15:28

    Inne

    Interesuje mnie sytuacja w IT sektor administracja kto coś wie na temat atmosfery itp
    ReviewUserIcon
    Kora

    02.12.2018 19:41

    Inne

    Czy wiadomo co z wolnym w święta i sylwester ? Ludzie trzymają urlop A góra ma nas gdzieś.
    ReviewUserIcon
    Dawid

    27.11.2018 15:05

    Inne

    Witam, jak wygląda praca jako mechanik utrzymania ruchy i na jakie wynagrodzenie można liczyć ?
    ReviewUserIcon
    Adaś

    06.11.2018 16:58

    Inne

    Hej jak praca na magazynie jaki system zmianowy i jak atmosfera no i jakie zarobki
    ReviewUserIcon
    AntyAterima

    16.10.2018 07:58

    Inne

    Zrobiliście z premi uznaniowej premie frekfencyjna bo już nie rozumiem jej funkcjonowania . Trzeba byc idiotą, żeby chodzić chorym do pracy. (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    AntyAterima

    16.10.2018 07:52

    Inne

    Zabieranie premi i 2 dni urlopu w Grupa Aterima jest żałosne ! Ludzie z agencji nie choruja A jak już wezmą dzień l4 to po premi i urlopie ! To się nadaje do sądu pracy !
    ReviewUserIcon
    rysiek

    08.10.2018 18:52

    Inne

    Witam a jak wygląda prac a na magazynie jest ogłoszenie na zastepce kierownika??
    ReviewUserIcon
    Adi

    26.09.2018 23:28

    Inne

    Narzekacie co nie ktorzy a dalej robicie pisałem wcześniej jak macie dwie lewe ręce to nigdzie miejsca nie zagrzejecie. Jest dużo fabryk zawsze możecie się zwolnić nikt was tu na siłę nie trzyma haha
    ReviewUserIcon
    JO

    29.09.2018 09:18

    Inne

    Adi a Ty sie nie wypowiadaj bo juz dawno sie zwolniłes
    ReviewUserIcon
    Dumlo

    01.10.2018 11:41

    Inne

    Dokładnie wypowiadasz sie a sam zwiałes do czech hahaha

    Zostaw merytoryczną opinię o Instanta Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.