opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Instanta

Profil oficjalny - płatna współpraca

1.8/5

Na podstawie 1023 ocen
Opinie(788)
Dodaj opinię
Oferty pracy(2)

Opinie(788)

Dodaj opinię
Oferty pracy(2)
Logo
  • O firmie
  • .
  • Historia
  • .
  • Nasza kawa
  • .
  • Nasze opakowania
  • .
  • Design
  • .
  • Metody współpracy
  • .
  • Kariera
  • .
  • Kontakt

O firmie

Historia

Nasza kawa

Nasze opakowania

Design

Metody współpracy

Kariera

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Katowice
  • Opole
  • Gliwice
  • Sosnowiec
  • Częstochowa
  • Zabrze
  • Tychy
  • Rybnik
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Żory
  • Rogoźna
  • Osiny
  • Rudziczka
  • Woszczyce
  • Warszowice
  • Szczejkowice
  • Palowice
  • Suszec
  • Krzyżowice
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Żory - Instanta sp z o.o. w Żorach

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Żory
  4. /
  5. Opinie o Instanta Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o Instanta Żory

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 5
    • 6
    • 7
    • …
    • 12

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Instanta Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Zosia

    17.08.2018 10:37

    Inne

    Kazda brygadzistka powinna byc codziennie w innej brygadzie był by spokoj
    ReviewUserIcon
    Kinia

    07.08.2018 16:15

    Inne

    Dlaczego jak brygadzistki dostaja kartki do wypisywania premi chowaja je albo wypisuja premie w ukryciu ktora ile dostala dlaczego nie wpisujessz premi i nie informujesz ze dostajesz tyle i tyle wiecej lub mniej za to i za tamto przy wszystkich dlaczego bo był by dym i to wielki .... a tak tajemnica
    ReviewUserIcon
    kinia

    08.08.2018 18:24

    Inne

    No cale szczescie ze nie funkcjonuje ale funkcjonował
    ReviewUserIcon
    Pracownik.

    17.08.2018 08:31

    Inne

    Ciekawe kiedy następna podwyżka stawki podstawowej zeszłoroczna była o parę stówek brutto co roku taka podwyżka i premiować nie trzeba.
    ReviewUserIcon
    Zmiana C

    03.08.2018 07:09

    Inne

    Instanta to istny cyrk. Magazyn pęka w szwach i linie stoją. Wspolczuje pracownikom magazynu i pytam o kompetencje ich przełożonych. W sumie cieszę się że pracuje na produkcji przynajmniej przełożeni ok.
    ReviewUserIcon
    zoja

    07.08.2018 16:04

    Inne

    A kto te linie podkreca lub zwalnia nieraz złosliwie zeby osoby na poprawianiu sie nie wyrabiały
    ReviewUserIcon
    Ciekawski

    08.08.2018 12:30

    Inne

    A który to taki kapus?
    ReviewUserIcon
    XyXy

    06.08.2018 12:42

    Inne

    PRACA na produkcji to katastrofa a brygadzistki (usunięte przez administratora) pomagaja a wymagaja od nas wydajnosci zeby zgarniac nasza premie !
    ReviewUserIcon
    Bozena

    07.08.2018 16:10

    Inne

    Jak cie brygadzistka nie lubi albo jestes zbyt madra to choc bys nie wiem jak sie wysilała to i tak ci da mniejsza premie notorycznie miesiac w miesiac w plecy 200 zł. W brygadach nie wolno rozmawiac o premiach lizodupy i nieroby sie nie przyznaja ale sa osoby ktore dziela sie ta informacja .Za duzo władzy maja co niektore osoby dlatego po co sie wysilac
    ReviewUserIcon
    D K

    11.01.2018 23:33

    Inne

    Czy instanta Żory oprócz wynagrodzenia oferuje coś z ZFŚS tak jak mają to inne firmy? Jakieś paczki na święta itp?
    ReviewUserIcon
    AAA

    02.08.2018 13:24

    Inne

    JESZCZE WCZASY POD GRUSZĄ, POZYCZKI NA CELE MIESZKANIOWE,
    ReviewUserIcon
    zoja

    02.08.2018 14:50

    Inne

    Tak ale tylko pod umowa Instanta pod firma sienie naleza dadne wczasy pod grusza ani pozyczki
    ReviewUserIcon
    fu

    25.01.2018 10:52

    Inne

    Nigdy nie piłem tak kijowej kawy jak wasza. Wstyd by mi było takie coś wgl produkować
    ReviewUserIcon
    Zoonk

    02.08.2018 11:05

    Inne

    Wow ! Smakosz od kaw? Nie pisz bzdur jak się nie znasz. Jest wiele gatunków kaw jakie są w produkcji, więc jeśli nie wiesz to nie zajmuj stanowiska w tej sprawie.
    ReviewUserIcon
    Lider

    02.08.2018 07:26

    Inne

    Najgorsze jest to, że na produkcji się narobimy , a ciągle są problemy dookoła. Jak nie ma czegoś z magazynu to przestawiania ciągłe, tego nie ma tego nie ma. Jak mamy robić tą wydajność !
    ReviewUserIcon
    jazin

    26.01.2018 16:02

    Inne

    ok spoko rozumiem umowa co miesiąc nowa, ale jak z urlopem on przechodzi na kolejną umowę czy trzeba wybrać w danej umowie ? bo co przyjdą wakacje i ja bez urlopu zostane ? :(
    ReviewUserIcon
    x c xx r

    26.07.2018 21:17

    Inne

    Za każdy przepracowany miesiąc są 2 dni. Urlop sumuje się z kolejnych umów i można go sobie zbierać by wziąć dłuższe wolne. Normalnie jest on wydany kiedy pracownik chce tylko trzeba złożyć wniosek
    ReviewUserIcon
    Olo

    28.07.2018 19:32

    Inne

    Nieprawda bo mi wypłacili urlop bez pytania
    ReviewUserIcon
    JANKA

    23.07.2018 11:33

    Inne

    Tu lepiej siedzieć cicho i słowem sie nie odzywać bo Cię za wszystko zlinczuja . W firmie więcej Ukraińców niż Polaków A na bramie ani jednego cv. Nikt tu nie chce pracować NIKT. A kto mądry ucieka zanim zacznie.
    ReviewUserIcon
    x c xx r

    26.07.2018 21:10

    Inne

    Ukraina rządzi! Szkoda, że przez to klimat w firmie się popsuł i warunki pracy też bo Panie z obczyzny zamiast pracą zajmują się przeglądaniem w lusterkach na liniach :D :D :D
    ReviewUserIcon
    bobo

    27.07.2018 11:35

    Inne

    Przeciez jest zakaz wnoszenia na hale czego kolwiek jak lusterek jedzenia czy telefonow
    ReviewUserIcon
    Pracownik xxx

    10.07.2018 10:06

    Inne

    Weronika aktualnie zostały przekazane nowe warunki . Żaden z pracowników nie zarabia mniej niż 2000 zł na ręke , a ja zarabiam średnio 2400 zł i w innych brygadach jest pewnie podobnie. Umowy obiecali po roku pracy. W tym czasie także masz umowę o pracę tylko pod agencją. Nie jest źle, a zawsze znajdzie się jakaś osoba co psuje opinie. Mi ta praca odpowiada Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma...
    ReviewUserIcon
    Olo

    11.07.2018 21:54

    Inne

    yhy chyba na 2
    ReviewUserIcon
    x c xx r

    26.07.2018 21:14

    Inne

    Dokładnie ! Praca nie jest zła. Atmosferę tworzymy sami w brygadach a reszta w porównaniu do innych firm też jest do przyjęcia!
    ReviewUserIcon
    Julita

    20.07.2018 20:22

    Inne

    Podpowiedzcie czy firma prowadzi jakieś rekrutacje ?
    ReviewUserIcon
    Bob

    21.07.2018 10:52

    Inne

    Ciągle
    ReviewUserIcon
    Ciekawa

    14.06.2018 01:48

    Inne

    Witam. Planuję złożyć CV do firmy, w związku z czym prosiłabym o jakiekolwiek opinie na jej temat (atmosfera, zarobki, itp). Z góry dziękuję.
    ReviewUserIcon
    Olo

    13.07.2018 09:42

    Inne

    Wszystko przeciez pisze czytaj ze zrozumieniem kolezanko
    ReviewUserIcon
    Mindfuck

    05.07.2018 23:47

    Inne

    Dziwi mnie fakt, że do kierownictwa nieraz dotarły informacje o wszechobecnym mobbingu na pracownikach, a mimo wszystko pracownik dalej jest ośmieszany, szykanowany i kierownictwo nic nie robi, żeby to zmienić. Nie wspomnę już o karygodnym traktowaniu pracowników z Ukrainy. Na myśl przychodzą tylko słowa piosenki... "Każdy ponad każdym, s.... Innego traktują, jakby był niczym. Wszyscy najmądrzejsi, je.... Myślą chyba, że są wybrańcami. Wszyscy tu, niestety. Na takie podejście brak mi słów..."
    ReviewUserIcon
    ja

    08.07.2018 22:25

    Inne

    Bo pewnie ludzie sa nie do ruszenia
    JobOffersIcon

    Oferty pracy - Instanta Sp. z o.o.

    Specjalista / Specjalistka ds. Promocji Marki

    Instanta Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Żory

    Sprawdź ofertę
    Specjalista ds. eksportu (k/m)

    Instanta Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Żory

    Sprawdź ofertę
    ReviewUserIcon
    Yoł

    22.06.2018 17:58

    Inne

    Normalnie od kilku dni mam taki ubaw czytajac wasze komentarze. No i co zrobicie nic nie zrobicie pewni ludzie sa nie do ruszenia... A pyskowac na forum kazdy moze...
    ReviewUserIcon
    Kinia

    25.05.2018 20:53

    Inne

    Ja juz nie pracuje w tym zakładzie z powodu kumoterstwa w brygadach ryba psuje sie od głowy . Na te zarobki szkoda zdrowia
    ReviewUserIcon
    Ziom

    25.05.2018 20:39

    Inne

    Te same obowiązki, ale różne pensje
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    19.05.2018 11:14

    Inne

    Dobry pracownik w tej firmie to Wazeliniarz Karierowicz i różne inne brzydkie wyrazy niestety. Pozdrawiam . nie tych dobrych!
    ReviewUserIcon
    Zisia

    19.05.2018 17:25

    Inne

    O to prawda duzo by tu o tym pisac i o tych premiach
    ReviewUserIcon
    hania

    28.08.2017 16:14

    Inne

    Ja musze przyznać, ze kierownictwo stara się polepszyć aktualny stan rzeczy. Podwyszyli wyplaty, płacą za soboty, ludzie dostaja normalne umowy. Wszystko idzie w dobra strone.
    ReviewUserIcon
    Instanta

    13.05.2018 16:28

    Inne

    No w końcu!
    ReviewUserIcon
    Marek

    01.05.2018 01:46

    Inne

    Na jakie stanowiska jest rekrutacja i na które warto iść? Jak wygląda sytuacja z zarobkami na początku?
    ReviewUserIcon
    Zainteresowana

    20.04.2018 18:36

    Inne

    Czy warto starać się o pracę?
    ReviewUserIcon
    Beata

    30.04.2018 12:09

    Inne

    Premi tez
    ReviewUserIcon
    Werusia

    30.04.2018 12:13

    Inne

    Jak chcesz wolne urlop to tez nie zawsze dostaniesz dostaja wybrani a jak ci sie nie podoba to usłyszysz to sie zwolnij
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Instanta?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.
    ReviewUserIcon
    Kamcia

    16.03.2018 19:02

    Inne

    Cześć zapytanko mam jak wygląda system 12X2 jakie godziny pracy?
    ReviewUserIcon
    Angel

    14.04.2018 08:48

    Inne

    2 dni pracujesz 6-18 ,kolejne 2 dni wolne, kolejne 2 dni 18-6 znów 2 wolne itd . Naprzemian rano-nocki
    ReviewUserIcon
    Clever

    16.03.2018 23:34

    Inne

    Witam jezdzi moze ktos z pawłowic ?
    ReviewUserIcon
    :)

    29.03.2018 21:11

    Inne

    Tak jeżdżę:)
    ReviewUserIcon
    Patryk#

    16.03.2018 16:49

    Inne

    Witam mam pytanie odnośnie systemu pracy w Instancie jak się zadeklarować na 8 godzin czy 12 gdzie jest lżejsza praca?
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    05.03.2018 20:29

    Inne

    5 sobót z rzędu każda po 200 netto plus 300 za przepracowanych 5 chcę to na piśmie.!
    ReviewUserIcon
    Rafonix

    08.03.2018 13:27

    Inne

    Już widzę kolejki do zapisania się osób w sobote na nockę ????????Takie same jak z CV na portierni
    ReviewUserIcon
    ja

    08.03.2018 16:14

    Inne

    Jak nie bedzie chetnych to bedzie obowiazkowo sa zamowienia musi byc zrobione
    ReviewUserIcon
    Ziom

    01.03.2018 16:13

    Inne

    Wreszcie zrobili z ta brygadą porzadek ale jeszcze nie tak do konca a szkoda bardzo szkoda dzwoni ale nie w tym kosciele ale lepiej tak niz wogole :):)
    ReviewUserIcon
    anonymous

    27.02.2018 15:54

    Inne

    Przebieg rekrutacji Rekrutacja przebiegała w bardzo miłej atmosferze. Pani Halinka pytała się o moje dotychczasowe doświadczenie zawodowe oraz przedstawiła mi warunik pracy ora ile będę zarabiał. Polecam
    ReviewUserIcon
    x

    27.02.2018 18:30

    Inne

    To fakt potrafi pięknie obiecywac gruszki na wierzbie a po zatrudnieniu i przepracowaniu miesiaca wielkie rozczarowanie zarobkami i jej zachowaniem hehehehehe

    Kontakt - Instanta Sp. z o.o.

    Kawowa 3 44-240 Żory

    NIP:6511563428

    KRS:0000067391

    https://www.instanta.pl/
    Branża główna: Artykuły spożywcze
    ReviewUserIcon
    Irrek

    29.11.2017 10:56

    Inne

    Jak wyglądają zarobki?. Interesują mnie szczere odpowiedzi.
    ReviewUserIcon
    ryl

    19.02.2018 19:54

    Inne

    To idz i dzwigaj te wory
    ReviewUserIcon
    Jns

    26.02.2018 22:50

    Inne

    Silownia za darmo :>
    ReviewUserIcon
    Produktant

    26.02.2018 16:42

    Inne

    Wrzucam na stół w najbliższym czasie wypowiedzenie jak wiele innych osób też to planuje .. praca ciezka jak w wielu innych zakładach ale nie za takie pieniądze, kadra zarzadzajaca to dno ciągłe rotacje w załodze a szkoda gadać
    ReviewUserIcon
    XXX pracownik

    23.02.2018 12:01

    Inne

    Nareszcie firma wyciąga ręce w stronę pracownika. Od marca ruszają karty Multisport. Szkoda, że takie małe dofinansowanie , ale i tak większość ekipy jest zadowolona z tego faktu.
    ReviewUserIcon
    M

    05.01.2018 12:26

    Inne

    Jest ogłoszenie o pracę oferują 2500 brutto plus tysiak brutto premii? Czy tak jest faktycznie czy to ściema?
    ReviewUserIcon
    Masakra

    14.01.2018 23:21

    Inne

    Absolutnie nie ma takiej kasy :(Dla fizycznych największe pieniądze na AG aglonerator .Największe tzn 2500 na rękę za system 2X12 .W tym soboty , niedzielę i zmiany nocne.Wszystko pinad najniższą średnią nazywają premia a tak naprawdę to Twoje wypracowane godziny świąteczne i nocne. Na liniach zarobisz max 2300-2400 .Sprzataczki max 1900-2000 zależy od premi .Magazyn 2500 Umowy nie licząc starszych stażem pracowników i aglomerator comiesięczne wciąż kolejne agencje.Podobno do maja mają zniknąć agencje w tej chwili dziala tylko jedna do niedawna byly jeszcze 2 inne.Urlop nabywasz 2 dni za przepracowany miesiąc jak masz l-4 to w danym miesiącu tracisz urlop. Kto chce to pracuje ale chamstwo jak bylo tak jest ! Proszę pytać chętnie odpowiem .Dodam jeszcze , że nawet ludzi mają od usuwania negatywnych komentarzy wciąż śledzę ten proceder.Dodam jeszcze , że pracuje w tym bałaganie :)
    ReviewUserIcon
    Masakra

    14.01.2018 23:34

    Inne

    Im wyższe brutto tym mniejsza premia na jedno wychodzi mówiąc o kasie na rękę. Wiem bo pracuje:)
    ReviewUserIcon
    gosia

    06.01.2018 12:47

    Inne

    a jak wygląda z umową?? podobno kiedyś dawali z miesiąca na miesiąc nową.. ?
    ReviewUserIcon
    Masakra

    14.01.2018 23:33

    Inne

    Dalej tak jest przynajmniej przez kilka miesięcy.
    ReviewUserIcon
    Zocha

    07.09.2017 19:50

    Inne

    Nie ma otwartej, jawnej agresji, atak na ofiarę przeprowadzany jest środkami manipulacji psychicznej ITD
    ReviewUserIcon
    Masakra

    14.01.2018 23:29

    Inne

    Ta wypowiedź trafia w samo sedno .BRAWO !!!
    ReviewUserIcon
    dolby

    06.01.2018 12:28

    Inne

    Czy w instancie zmuszają do sobót czy każdy pisze się kiedy chce?? Jest problem z urlopem w terminie który chcemy ? czy narzucają?
    ReviewUserIcon
    Tysia

    23.10.2017 13:39

    Inne

    Hmm ten zaklad to katorga czlowiek musi sie wyrabiac sie juz pierwszego dnia jak by potrafili to by ci słojem by mogly przypi... hmm bron boze o wolnym to tak samo nie dostaniesz sa wybrane pupilki co dostaja .. nie polecam to nie zaklad dla mlodych ludzi
    ReviewUserIcon
    Zimna

    17.10.2017 14:09

    Inne

    A pracujesz za dwie nie oszukujmy sie :)
    ReviewUserIcon
    XDDDD

    10.10.2017 08:17

    Inne

    Bakacie za 2000 swiatek piatek i niedziela. Jepac zagranicznych inwestorow
    ReviewUserIcon
    .

    16.10.2017 00:28

    Inne

    2400 bez zadnej soboty to nie tragedia
    ReviewUserIcon
    Brygada RR

    03.10.2017 11:57

    Inne

    Kto wypisuje te głupoty ? W całej brygadzie na ten miesiąc były super wypłaty. Soboty , premie wszystko jest ok. To, że na pasku jest to niewidoczne to fakt.
    ReviewUserIcon
    Kowalska

    03.10.2017 11:22

    Inne

    Jeśli macie wątpliwości wystarczy się dopytać czy wypłata się zgadza. Nikt chyba nikogo za to nie wyrzuci. Byłam 2 soboty i wszystko jest ok.
    ReviewUserIcon
    mimi

    03.10.2017 10:06

    Inne

    Oni jak potrzebuja to obiecuja złote gory a jak przyjdzie wypłata to.... wiecznie problem z tymi sobotami dlaczego nie ma wyszczegolnionych sobot na pasku co to ma byc premia czy sobota traktujecie nas jak bysmy byli głąbami a nie ludzmi uznaje ze nie mam wyplaconej soboty
    ReviewUserIcon
    Ale beka

    03.10.2017 10:00

    Inne

    Złodzieje................czujcie ze ktos pujdzie w sobote do roboty taki h.....

    Zostaw merytoryczną opinię o Instanta Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.