Opinie o pl.oriflame.com - Oriflame Poland Sp. z o. o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Oriflame Products Poland Sp. z o.o. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Oriflame Products Poland Sp. z o.o o rekrutacji.

Branże: Sprzedaż chemii kosmetycznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Oriflame Products Poland Sp. z o.o w Warszawa

Grubson

Witam was, info z pierwszej ręki słyszałam podobno że mają nam dać, jakieś karty z bonusem podarunkowym w wysokości około 200zl, ale pewnie jest to jakieś wyrównanie, za styczeń co naliczyli nam podwójnie podatek, ale wszyscy się cieszą.

w tam
@Grubson

jakie info z pierwszej ręki jak był oficjalny mail...do wszystkich. \nie będzie imprezy z jedzeniem przed Wigilią a kasę z jedzenia przeznaczą na karty, zamiast przejeść w firmie kazdy kupi sobie sam, spoko

@Grubson

A zgłaszaliście firmie naliczenie tego podwójnego podatku? Wiadomo coś o tym więcej?

Chyba nie da się ukryć że niedługo w Orfleim będą same Panie z Ukrainy pracować na stałe.My Polki nic nie będziemy miały do powiedzenia z resztą już nie mamy. Panie z Ukrainy się panoszą,do nas Polek mają pretensie bo ich języka nie rozumiemy. Firma przyjmuje Panie Ukrainki które języka Polskiego nie znają.Poźniej Firma ma pretensie że źle produkcja idzie i są palety do przebrania. Mało tego firma przyjmuje jeszcze takie Panie na stałe która nie mówią i nie piszą po Polsku. Maskara. My Panie stałe która tam tyle lat pracują musimy ich pilnować i więcej pracy mamy przy tym.

My

Może z tym zatrudnianiem trochę się zmieni bo wielbiciel Pań z Ukrainy (M.K.) wreszcie się zwalnia. Skończy się faworyzacja ich, skończy się tez rozdawanie im kasy z socjalu. Same się chwalą , że jak brakuje im kasy to idą do M. , a on załatwia im zapomogi. Oby wreszcie ktoś wyżej przekazał na oczy co tu się dzieje.

Zzz

W tej firmie to już niedługo nawet Ukraina nie będzie chciała pracować .standardy jak w farmacji a pensje jak w Biedronce i ciągły monitoring i straszenie za byle co . Tak jak piszesz ,połowa osób w ogóle nie ma pojęcia o robocie albo ma ja gdzieś a za wynik ocenia się starych pracowników i zdziwienie że plan nie wyrobiony .

My

Gdybym na własne uszy nie słyszał to bym plotek nie rozsiewał. Dobrze ,że M.K odchodzi to może razem z nim pójdą jego panie, które tylko ładnie wyglądają , a pracownice z nich rzadne.

Zyt
@Zzz

Tak kierownik strasznie obstaje za agencją. Wiadomo nasza firma płaci im chyba najmniejsze stawki jakie są na rynku dlatego biorą wszystkich kto chce pracować. A to że trzeba się męczyć z takimi ludźmi to nasza sprawa. Tak niech nam zamówią jeszcze kombinezony zakryte od stóp do głów żeby przypadkiem nic się nie dostało a raczej wydostało. Farsa jakaś.

...
@Zyt

Nikt z Polaków nie przyjdzie pracować za takie pieniądze jakie agencja płaci. Sama Ukraina pracuje. Nabiorą Pań co dopiero przyjechały z Ukrainy co języka Polskiego nie znają. Jak my z nimi mamy się dogadać i wytłumaczyć co mają robić. Może firma by tłumacza zatrudnieniła języka Ukraińskiego.

TAK BYŁO
@Zzz

Nowy kierownik obiecywał ze zatrudnione będą tylko osoby znające j.polski ponieważ bardzo trudno zachować jakośc i wyrobić plan gdzy na linii jezyk polski zna 1-2 osoby a pozostałe 10 nie, i co? pytam się

@...

nie możecie zbiorowo jakiegoś wniosku o to złozyc ? skoro tak wiele osób pisze ze ten język to taki problem ?

Rozczarowana
@Ewa

Nic to nie da ta firma toleruje to że oni nie mówią dobrze po polsku i rozumieją przykład pani zatrudniona odrazu na umowę firmowa nie rozumie nie interesuje się niczym pakuje jak by była na wczasach i nikt tego nie widzi A dziewczyny ręce sobie urabiaja za panią która ma podstawy tyle co ta co pracuje kilkanaście lat i musiała na to sobie wypracować rozumiem czasy czasami ślę to jest upokorzenie dla pań co wszystko umieją i pracują szybko zwinnie

Łucja
@Rozczarowana

No to słabo jeśli tak to wygląda ale skoro serio tego nie widzą to w czym problem, żeby powielić to samo co robią tamte? Może wtedy ktoś by zauważył problem, że robota nie idzie?

Jamywy
@Rozczarowana

....można powiedzieć.."karma wraca" Proszę przypomnijcie sobie panie "stare",jak traktowalyscie "nowe" Polki, które przychodziły do firmy...może gdyby czuły Wasze wsparcie i pomoc wdrażając się do pracy,dzisiaj mialybyscue dobry,wspierający się zespół....Wy jednak wolałyscie pokazywać się z zupełnie innej strony i doskonale wiecie , że tak było...stąd dzisiaj Polek tam nie ma...

Panie Dyrektorze Dubaj

Pytanie:Panie Dyrektorze czy bedzie coś na 30 lecie firmy...? Odpowiedź No, przecież dostaliście 30 szt produktów niepełnowartościowych...

nie do wiary
@Panie Dyrektorze Dubaj

podpowiem to NEONÓWCE JAK SKECZ, bo ich znam

Modlę się

Modlę się ,żeby już do końca mojego przejścia na emeryturę w Cetes były 2 zmiany, praca na 3 zmiany z nocą to koszmar i nieszczenie Rodziny jak i swojego życia. Ludzie, te grosze nie są warte waszego zdrowia.

@Modlę się

Twoje modlitwy się spełniają. Dwie zmiany 2.00-14.00 i 14.00 2.00.oczywiscie dla chetnych za setki -chyba ze nie będzie chetnych to kierownik wyznaczy .niełe jaja tu zaczynają się dziać .

modlę się
@Zzz

to teraz moja druga modlitwa, aby przy maszynie przestał lub przesiedział Kierownik napełniania razem z Dyrektorem w godzinach 18 do 6 rano.I tak przez 3 dni....minimum.Zdrowaś....

Ty
@modlę się

To czas pomyśleć nad zmianą a nie się męczyć nie warto szkoda zdrowia praca jest trzeba szukać.

Zzz

I to jest dobra myśl. Trzeba szukać czegoś nowego ,praca jest i w godziwych warunkach .kiedy oni przejdą na oczy ,tam już nie chce pracować. Śluzowych brakuje ,operatorów brakuje ,mechanikiw brakuje a jeszcze straszą konsekwencjami na każdym kroku i wymagają niewiadomo czego . Opinia o tym zakładzie idzie nie tylko z tego portalu ale i od pracowników a skoro im coraz gorzej się pracuje to jaką opinie przekażą dalej .

Analityk

Ogólnie były 3 etapy. Pierwszy etap - przemiła rozmowa z Panią z działu HR plus test z Excela (poziom testu - średnio-zaawansowany). Kolejny etap - rozmowa z Paniami (Manager), które odpowiedzialne były za zespół, do którego aplikowałam. Jedna z Pań - miałam wrażenie, że bardziej konkretna i kompetentna niż Pani z wyższego szczebla. Usłyszałam pytanie od Pani z wyższego szczebla - "co poradziłabym osobie, która dowiedziała się, że w ostatniej chwili ma przygotować prezentację w Power Point i bardzo się denerwuje?" Moim zdaniem, pytanie kompletnie oderwane od rzeczywistości, no chyba, że nie widzę, ukrytego dna od strony psychologicznej. Miał być jeszcze kolejny etap - z Prezesem - w którym już nie uczestniczyłam. Panie z etapu drugiego obiecały odpowiedź w ciągu 2 tygodni. Niestety, tak się nie stało. Po trzech tygodniach, napisałam maila grzecznościowego do Pani z pytaniem o efekt rekrutacji, który został totalnie zignorowany. Byłam regularną klientką Oriflame - jednak, ich podejście po rozmowie pokazuje niejako podejście do klientów. Może Panie Managerki - każdego dnia walczące o wyznaczony target - powinny poszerzyć trochę swoją wiedzę na temat profesjonalnego przeprowadzania rozmów kwalifikacyjnych.

Standardowe pytania - dlaczego chcesz dla nas pracować, pytania o doświadczenie zawodowe, itp

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
portret Dyrektora

Czy ja też mogę powiesić sobie portret Dyrektora przy maszynie? Czy tylko może wisieć w biurze?

HA HA HA

Pracownikom w Cetes, którzy pracują na pozostałe 3 fabryki Oriflame pomachano z Dubaju i w nagrodę mogą pójść na kręgle i dostaną 30 szt kosmetyków z wadami na 30 lecie firmy...

Miska
@HA HA HA

Według kierownika mamy się cieszyć że dostaniemy odpady ludzie pracują dają z siebie wszystko A są gorzej traktowani niż Ukraince co nie rozumieją taka firma powinna dac ludzia do tych odpadów jakieś perfumy i parę złoty na konto bo dzięki komu ta firma prosperuje oni się bawią w hotelach a robole mają ochłapy

Ktoś
@Miska

Naprawdę co się dzieje w tej firmie to żarte jakieś. Ukrainki co zostały przyjęte świeżo do pracy nic nie robią tylko na oflajnach siedzą cały czas i pakują sobie w pudełeczka maskary albo inny wyrób.Nie są brane na inne linie. A my stałe musimy (usunięte przez administratora) bo Panie Ukrainki nie będą się przemęczać. Jeszcze jak o coś się je poprosi to pyskują. Chyba biorą takie same pieniądze jak my. Na krzesłach to normalnie leżą a nie siedzą. Na sobotę to chętne pierwsze są. Może by tak popracowały na ciężkich linach jak my.

@Ktoś

A kto tak powiedział, że mają się nie przemęczać? Czy może ty sobie dopisałeś taką interpretację? Ciekawe, czy w tej pracy to w ogóle możliwe…

Miśka

Restrykcje Maja wejść dla Polek bo Ukrainki mają gdzieś pazury pomalowane rzęsy doklejone kudly wyłażą spod czepka i nikt im nie zwraca uwagi pierścionki łańcuszki A Polka dostaje okszan bo co my nie oskarżymy o mobink albo się nie popłaczemy jak one A może trzeba powyginać i poprezyc się do kierownika zmiany

Ktoś
@Miśka

Panie Ukrainki są lepiej traktowane niż Polki. Pazury pomalowane i bez rękawiczek pracują. Było zebranie a to samo jest co o przed zebraniem. Nikt wniosków nie wyciąga.Wogóle każdy jest zdziwiony że Pani Ukrainka prosto z ulicy przyszła o dostała umowa która języka nie zna,a tyle dziewczyn przez agencje pracuje jakiś czas i umowy nie dostały.

Chyba agencja nie potrzebnie wczoraj przychodziła na imprezę firmową bo byli traktowani jak piąte koło u wozu. Tylko stałe pracownice nie pamiętają jak one pracowały przez agencje. Przykre to jest ale prawdziwe. A wracają jeszcze do stałych Pań Ukrainek co pracują na stałe w Orfleim niech trochę lepiej panie traktują Ukrainki z agencji a nie poniewierają nimi i donoszą do liderek że źle pracują. Wstyd żeby rodak rodakowi tak robił.

Krzych

Najadły się i starczy. A co ktoś je miał niańczyć? Oprowadzać po klubie? Pilnować , żeby miały pełne kieliszki? No sorry. Nami też się nikt nie zajmował. I nie ma znaczenia narodowość. Nasze panie też nie zawsze traktują dobrze agencję. Jak ktoś źle pracuje to cóż nikt za niego nie będzie pracował.

Konrad

Witajcie. Moi drodzy ! Z uwagi na liczne komentarze chciałbym poinformować ,że będą podwyżki i premie. Już pieniążki sa naszykowane ,wszyscy dostaniecie po 500zł podwyżki i po 1000zl premi na konto tak ,jak zawsze. Mało tego na dzien dziecka każdy otrzyma kurczaka z rożna w kantynie. ps. lubie was

@Konrad

i grila odpalimy nad stawem będzie ciekawie:)

Robole

I gdzie ten kurczak?

@Konrad

Kurczak z USA GMO. Nie dziękuję. Nie jem padliny. Jestem VEGE. Co dostanę w zamian?

Zuzanna
@Konrad

Ale to w sumie po co takie coś pisać? Ktoś potem czyta forum, nie doczyta do końca i widzi, że 500 zł podwyżki i się na to nastawi i potem będzie tego oczekiwał od pracodawcy.

Culagier
@Konrad

Ja dostałam na wpół surowego i dałam go psu który w wyniku konsumpcji zdechł!

Co się dzieje w tej firmie to jakiś(usunięte przez administratora) na kółkach. Najpierw 3 zmiany teraz dwie zmiany a na końcu będzie jedna. Cięcia aby na kim są to na ludziach. I to nie sprawiedliwe jest że edte idzie na 3miany ponieważ będą więcej mieli płatne bo dojdą im nocki.Na dodatek na edte Pani dodatkowe są z agencji a nie stałe panie.

zmniejszona ilość zmian to efekt mniejszej ilości pracy w firmie ?

Zniesmaczona

Zakład jak zakład wmiare robota i zarobki ale kobitki są traktowane jak woły robocze muszą wszystko robić A chłopy stoją i po jajcach się drapią i nikt tego nie widzi tylko kobitki ganiająa to one powinny być najbardziej szanowane bo odwalają najwięcej roboty i marna kasę za to dostają i ciągle zastraszanie ocena 1 i utrata śmiesznej premi

Mega zniesmaczona
@Zniesmaczona

To prawda.Panowie mają w tej firmie nieprawdopodobne fory. Telefoniki w ręku,podpierają palety albo kontenery,na kawę po kilka razy a kobitka od razu dostaje ochrzan albo donoszą na nią i robią z igły widły.

za dużo filmów
@Mega zniesmaczona

przestań oglądac netflix

@Mega zniesmaczona

Nikt nie reaguje na to że oni nic nie robią?

krzak
@Dorota

Reagują, nawet z hru uciekaja i się zwalniają

@krzak

A na wyższe stanowisko też biorą w pierwszej kolejności faceta czy zdarza się kobitka?

równouprawnienie
@Paweł

w biurach prawie same kobitki, w kadrach, w zarządzie pół na pół, na specjalistycznych prawie same kobitki, a kotroli jakosci na czele dwie managerki, na procesie na czele manager kobitka, na magazynie facet...więc kto jest bardzie faworyzowany?????

no tak
@równouprawnienie

ogólnie stanowiska specjalistyczne plus kotrola jakośc tak około 70% kobiety 30% faceci, na stanowiskach fizycznych, cięzkich większoć to faceci -magazyn , proces, ale to jest zrozumiałe

jeszcze 10 dni...

Jak myślicie, zachowają się jak przyzwoici ludzie czy nos urośnie jak z Warszawy do Stokholmu?

@jeszcze 10 dni...

A w jakiej sprawie mają się zachować przyzwoicie?

jeszcze 9 dni...
@Dorota

w sprawie nie wypłaconych podwyżek, przesuwanych od stycznia kilka razy...Dyrektor obiecał publicznie,że do polowy maja, pracownicy dowiedzą się o przyznanej podwyżce i bedzie wypłacona w czerwcu...

8 dni

@7 dni

4 dni

1 dzień
@4 dni

to już jutro...jak myślicie : dotrzyma danego publicznie słowa.....?

Rozczarowana
@1 dzień

Nie licz na to awanse były kasę sobie rozdali a robole niech się cieszą że pracę maja przecież super zarobki podobno mamy ????

Agnieszka
@jeszcze 9 dni...

I co, wypłacono tę podwyżkę czy nie?

Podwyżki że ho ho

I jakaś cisza zapadła? Ochłapy rzucone lud się cieszy. Ktoś w ogóle zauważył tą podwyżkę?

ponoć była...
@Podwyżki że ho ho

Ale jakiś sposób rozliczenia spowodował,że jej nie widać...myślę, że jakby rozliczane było od stycznia "normalnie" a nie przeciagane do czerwca to by nie było takiej sytuacji...teraz to nawet pan Bóg w tym się nie połapie...

Piotruś

Je?ać ten (usunięte przez administratora) A szczególnie managera Mareczka???? pozdrowienia dla mechaników ????

Eldek

Szacun dla dyrektora słowa dotrzymał tylko czy kasą będzie dobra czy będzie procentowo jak inflacja

Taaaaaa
@Eldek

Przecież nie dotrzymał....ogólny mail że coś jest zaakceptowane... Ale co i ile wiesz? Mieliśmy teraz wiedzieć.... A jest w najbliższym czasie...kolejne przesunięcie na najbliższy czas..... Dlaczego nie informują ile kto dostał? Myślę , że niektórzy po tej informacji nie przyszli by do pracy....

Zjarany
@Taaaaaa

Daj szanse ja jestem dobrej myśli troche tu pracuje i myślę że to tylko takie gadanie mówią odejdziemy A siedzą kolejne lata przecież nikt nie przykuł w tej firmie nikogo droga wolna zygac się chce od waszego gadania odejdę to idź pokaż że nie rzucasz słów na wiatr nie strasz bo oni się nie boją wypowiedzeń

Taaaaaa
@Zjarany

Chyba faktycznie zjarany skoro nie zauważasz osób które odchodzą a nie gadają.

Zjarany
@Taaaaaa

Chyba nie z tego działu bo napełnianie tylko gada i kobity siedzą narzekają i podkręcają linnie żeby było dobrze

@Eldek

Z czym, czyżby jakieś podwyzki wypłaty? To chyba warto tam uderzać do pracy teraz do Was??

zapraszamy
@Dorota

A na jakie stanowisko? na pracuj jest 5 ogłoszeń.

Zniesmaczony

Wszyscy czekamy na te podwyżki a tu fama że jeśli będą to mogą nie wyrobić się z wypłaceniem w czerwcu bo mało czasu od stycznia maja panie które nic nie wiedzą jak chcesz coś się dowiedziec możemy pomóc jakoś inflację szybko obliczają i podnoszą może trzeba z nich wziąść przykład. Obyśmy się nie rozczarowali bo naprawdę ludzie dają z siebie wszystko

@Zniesmaczony

Za mało osób złożyło wypowiedzenia i nie mają czym dzielić. Jeśli jedna osoba udowadnia,że da radę pracować za dwie to wycisną ludzi jak cytryny. Część sama się zwolni, część zwolni firma i będzie do podziału.

Kondinio

Szanowni nie wiem co Anka wymyśliła na święta pewnie po laurce z hrów ale ode mnie macie po 3 kremy do stóp więcej i po 2 do rąk. A niech no stracę. Wesołych i nie zapomnijcie o pozytywnym nastawieniu.

Pka
@Kondinio

Mam cynka, uważajcie na siebie po dodobno kadrówki mają urządzic przedwczesny smingus dyngus i mają wszystkich jajkami z wodą polewać!!!

Łucja
@Pka

i co, ostatecznie było coś czy na cynku się skończyło?

Mazurek
@Łucja

Był Mazurek, miło.

bartosz
@Mazurek

Dobra kompanija

dziękujemy za "szacunek"

i odchodzimy, wpisujcie działy gdzie są składane wypowiedzenia: -Proces -administracja -dział operacyjny - magazyn

@dziękujemy za "szacunek"

Już się nie wygłupiajcie, załatwię do jabłek gruszki na stołówkę i będzie git.

@Ania

Chyba gruszki na wierzbie jak ze wszystkim w tej firmie

@1234

Czy śliwki na sośnie? W d pach się poprzewracało. Podwyżek się zachciało przecież ciągle to samo robicie. Jakby każdy tak dostał podwyżkę to by nie starczyło na nasze nowe autka. Już starczy tych negatywnych emocji- tylko spiryt paszyn i te sprawy.

Małgorzata
@dziękujemy za "szacunek"

Co jest nie tak z szacunkiem ze strony firmy? I nie wymieniasz produkcji, czy to znaczy że np. dla mechanika produkcji to nadal jest opłacalna praca?

heh hej jest dobrze
@Małgorzata

bo nie słyszałam,żeby mechanicy się zwalniali, jesli jest tak to dopisz ich dział, przecież jest wyrażnie napisane: proszę dopisywać :) czytamy!

Lisa
@heh hej jest dobrze

Mechanicy mechanikami ale kudłacz wymyślił że inwentaryzacja to normalny dzien pracy więc nic nikomu się nie należy. Mam nadzieje że już tylu chętnych nie będzie na kolejną i wtedy się zastanowi skąd baranów weźmie do ogarnięcia bałaganu. Rece opadają co tutaj się wyczynia.

były nadzieje
@Lisa

były nadzieje, że będzie świeży powiew wiatru, a tu okazuje się ,że wiaterek nie jest świeży tylko mocna przesiaknięty stęchlizną, długo nie trzeba było czekać na dostosowanie się nowego kiero do naszego smrodku. zmienił zasady gry w czasie meczu a tak się nie robi, na podwórku się mówi: (usunięte przez administratora)

Pkp
@były nadzieje

Tak szczerze mówiąc i patrząc na grafik pracy to tylko dobra wola jest kierownictwa że między świętami mamy wolne i tak naprawdę to jest normalny dzień pracy, kierownik może urlopu nie zatwierdzić, wyznaczyć osobę na inwe i nic pracownikowi do tego. No możesz wziąć na żądanie ale wtedy inwentaryzacja nie będzie trwała 2i pół dnia tylko pełne trzy. Więc dziwi mnie płakanie że nie zapłacili za dzień który i tak jest płatny.

wer
@Pkp

w tym roku nie było wolnego pomiędzy świętami i praca była do samego końca a te kilka dni jeśli się zdażą w grudniu służą do wykorzystania zaległych urlopów. Biura w tym czasie są puste, nie przychodza na inwentaryzacje a ludzie pracując w systemie 3 zmianowym też chcą odpocząć, jak siedzisz w biurze to nie wiesz jak taki system jest męczący.Zachątą dla chętnych zawsze na inwie był dodatek więc nie pitol o grafiku bo (usunięte przez administratora) będą szukać ze świeczką.

wer
@Pkp

i jeszzce jedno do posta poniżej, dodatek miał być wypłacony do premii, wiięc ktoś tu kłamał w żywe oczy.

Pkp
@wer

To że pracujesz w trzech zmianach to nie argument - inne firmy pracują tak samo, a nawet niektóre z weekendami i żadnego wolnego między świętami nie mają. Jeśli chodzi o biura to inwa ich nie dotyczy, jeśli uważasz że mają lepiej to idź do biura pracować. Ja pracuje na produkcji w trzech zmianach i zawsze się dziwię tymi roszczeniami, teraz chociaż jest sprawiedliwie bo wszyscy nie dostali a tak to zawsze tylko ulubieńcy dostawali - i zawsze ci sami. I na koniec, już się ulwea sluszac że wszyscy niedługo się zwolnią, jakoś niky się nie zwalnia a napewno nie ci co szczekają najgłośniej. Jeśli się zwolnią to fachowcy ale dopiero jak sytuacja polityczna się ustatkuje.

inwa ich nie dotyczy
@Pkp

buuuu haaaa ha aaa , inwa ich nie dotyczy, dobre, firma ma obowiązek zrobić inwentaryzację i nie ma znaczenia kto ją robi, mogą nawet pracownicy biurowi. A co ma np. do liczenia surowców pani z linii produkcyjnej.Ten okres był okresem wypoczynku dla biur i czasem pracy dla roboli. Jesli chodzi ,że nie każdy dostawał...to chyba wiesz jeśli takiś mundry ,że to wina przewodniczącego K, który sam sobie wybierał kto ma dostać, wyszyscy wiedzieli ze to nie spraawiedliwe, góra nic z tym nie robiła, a owszem zrobiła : w tym roku mieli dostać wszyscy: mniej ale wszyscy.Nie kłam publicznie,że tak nie miało być.tak było przekazywane pracownikom.

mam pytanie
@Pkp

Do zdania: "Jeśli się zwolnią to fachowcy ale dopiero jak sytuacja polityczna się ustatkuje." Czy ten robot na produkcji za 1 mln (może się mylę, jeśli jest tańszy, przepraszam) pracuje? Miał pomóc kobietom na produkcji. Czy on pracuje?? Proszę o odpowiedź.

Adaś

Nie za fajna firma ,sporo alkoholików i ćpunów ,ale to jak wszędzie. Widać,że się tam nie lubią , Wypierdziane korytarze,zapijaczone mordy,sztuczne usmiechy. Nie polecam. Omijać szerokim łukiem Cetes

Mars koło Błonia

Składajcie CV do Marsa, fakt że 4 brygadówka, ale sumując to wychodzi grubo ponad 1000 zł więcej na wejsciu niż po 15 latach w Oriflame, na stanowiska techniczne to jest kilka tys zł różnicy. Magzynier od 4800 brutto na wejściu az doświadczeniem to pewnie i więcej

@Mars koło Błonia

Powiem tak nie pracuje już w tej firmie pieniądze są ważne w życiu ale najważniejszy jest spokój atmosfera .

spokój i atmosfera

....zgodzę się, w Cetes ich nie ma.

Zostaw merytoryczną opinię o Oriflame Products Poland Sp. z o.o - Warszawa

• Jak się pracuje w Oriflame Products Poland Sp. z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Oriflame Products Poland Sp. z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 105.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Oriflame Products Poland Sp. z o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 96, z czego 9 to opinie pozytywne, 33 to opinie negatywne, a 54 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Oriflame Products Poland Sp. z o.o?

Kandydaci do pracy w Oriflame Products Poland Sp. z o.o napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Oriflame Products Poland Sp. z o.o