Opinie o KGHM ZANAM S.A. w Polkowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie KGHM ZANAM S.A.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie KGHM ZANAM S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja maszyn górniczych i maszyn budowniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KGHM ZANAM S.A. w Polkowice

Pedro

8 procent nowi pracownicy 5 procent od marca naliczanie bez wyrównania poprzednich miesięcy? Zaliczka zysku wyrównaniem? Od marca stazowe naliczane odpowiednio 1 procent do od 5-10 powyżej 2 procent w okresie 4 letnim e górę adekwatnie co roku

maniek
@Pedro

Wyjasnij czym się różni nowy pracownik od pozostałych że ma otrzymac większą podwyżkę????

Nie siej fermentu.

@Pedro

Język Polski być trudnym językiem....

Pedro

Cieszy mnie nagrodą ale powinna być wyższa ponieważ znam odnosi nowe sukcesy min nowe oddziały strzałowe prężnie działające powinno to przynieść odzwierciedlenie finansowe dla narzekaczy jak mi się coś nie podoba to zmieniam pracę zawód inwestuje w siebie jak akceptuję warunki nie narzekam bo to nic nie zmienia tylko flustracja narasta

He
@Pedro

Przecież sam narzekasz że nagroda powinna być wyższa. Złożyłeś już wypowiedzenie?

Czako
@Pedro

Co ma piernik do wiatraka, przecież kwoty nagrody jeszcze nie podali. Jest tylko zaliczka 1k. A ile w drugiej transzy to będą liczyć do ... Jak poznam kwotę to będziemy komentować.

:-) w lutym pierwsza nagroda,1000zl brutto

Związkowiec

Potwierdzam

Młody

Zwalniam się

Leszek
@Młody

Czemu? Zwalniasz się bo są nagrody? Nie pomyliło ci się coś? :D Chyba że chodzi co coś innego, więc czekam na odpowiedź.

Olo

Te 10%to w kghm bedą mieli a w zanamie znowu 2% jak zawsze (usunięte przez administratora) negocjuje od tamtego roku , a nagroda 1000zł to będzie wyrównanie za to, że znowu nas (usunięte przez administratora)w lutym ze zjazdami bo będziemy mieli naliczane miesiąc do tylu i tyle, to nie jest żadna nagroda tylko zamknięcie ludziom gęby i tym związkom, żeby była cisza

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie KGHM ZANAM S.A. kandydat na stanowisko Specjalista Technolog ds. Elektrycznych ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
Leszno
lolek

panowie związkowcy w KGHM podpisali porozumienie 10% podwyzki od stycznia,wy cos żyjecie?!

Kiedy płacą nagrodę Prezesa? I kiedy wyrównanie wypłat

rutyna
@Pedro

jaką nagrodę? jakie wyrównanie???

Wtf?

Wtf???????????

Pewny
@Pedro

Póki co, mamy obniżkę wynagrodzeń. W skali roku jakieś 1k zł mniej. A związki nie reagują. Jak zwykle. Wypisuje się bo widzę że one są są pracodawca nie pracownikiem.

Kandydat ś-m

Witam, na jakie zarobki i ogólną atmosferę mogę liczyć na stanowisku ślusarz-mechanik (TM)? Polecacie ?

TM
@Kandydat ś-m

Jako byly pracownik tego wydziału, odradzam płaca zupełnie inna niż oferowana na rozmowie. Poszanowanie pracownika na tym wydziałe również fatalne, a o załodze nie wspomnę- większość cie sprzeda przy pierwszej lepszej okazji. Nie polecam trzymaj sie zdala od montażu. Szukaj szczescia np w TN :)

Stary
@Kandydat ś-m

Daj spokój! Nie dotrwasz do końca próbnego. Będziesz wypowiedzenie składał szybciej niż ja

Olo

nagrody tyle że dla psa na karmę styknie, (usunięte przez administratora) wielkie, najwyższa pora zwijać się z tego (usunięte przez administratora)

fiku
@Olo

To się zwijaj i nie pisz bzdur!!!!!!

Ktoś

Czy ktoś już otrzymał na konto nagrodę stażową ktora miała być płatna do dziś?

Waldi
@Ktoś

Tak,właśnie wpłynęła

Leszek
@Waldi

Ile tego wpadło? Jakaś większa kwota? :)

Darek
@Leszek

Poszło ładnie na fiszce niestety przekroczyłem próg miesięczny i dużo nowy ład zabrał

Pedro

A co Kasiu z nagrodą prezesa była co roku okolice lutego wcześniej styczeń czy to nie jest tak że stazowe zastąpi ta nagrodę?

12-13 stycznia na konto kazdego pracownika ktory przepracowal w firmie min 5lat wpłynie tkz stażowe :-) w lutym moze juz cos wiecej bedziemy wiedziec jakie podwyzki,tutaj czekamy na rozmowy zwiazków z zarządem :-) podwyżka w tym roku moze byc naprawde bardzo fajna,takze Panie i Panowie do pracy.

Niedowiarek.
@Kasia

Jak dostanę aneks do umowy o pracę z fajną podwyżką to uwierzę. Obiecanki cacanki, a....

@Kasia

Chyba pomyleczka, w centrali może i tak. U nas standardowo dwa procent lub 100 brutto do wypłaty hahahahaha

górnik

Jak wyglada rekrutacja do Spółki? Jak oceniacie jej poziom i przebieg? Jest dużo ofert, byłbym zainteresowany.

Tm
@górnik

Rozmowa jak rozmowa, nawet nie masz co stawiac wymagania odnośnie podstawy bo i tak walna jaką by chcieli, lepiej idz do jakies firemki typu pugib albo UDG a pozniej próbuj do zg. Zanam to wielka rotacja pracowników, stąd tak duzo ofert

górnik
@Tm

dziękuję za info. Długo czekaliście na odpowiedz ? Czy są jakieś wiadomości zwrotne kiedy nie przechodzisz dalej?

Olo

żeby się tylko nie spocili od tych rozmów o podwyżki. Od tamtego roku dyskutują ale o tym żeby jak najmniej prezes dał, a jak znowu da to dlaczego któs się za to nie weźmie, że ciągle mamy podwyżkę od kwietnia czy maja a nie jest to wyrównane od stycznia czy lutego

Witam, ile zarabia nowo zatrudniony na stanowisku ślusarz-mechanik od ziemia (TM)

Tm
@Nowy

Grosze jakos 3300 uciekaj póki możesz

Przodkowiec

Witam . Stoję przed podjęciem życiowej decyzji. Czy zmiana pracy z PGG do KGHMu to dobra decyzja czy przysłowiowe z deszczu pod rynne ?

Czako
@Przodkowiec

Urzekła mnie twoja historia. Szczęść Boże dla całej załogi w 2022!

Przodkowiec
@Czako

Nie uczyli rodzice, że jak nie mosz nic mądrego do powiedzenia, to sie nie odzywej.

@Przodkowiec

Jeśli mowisz o KGHM a nie strikte o Zanamie to bardzo dobrze. Mamy kilku co przyszli z węgla, zarobkowo to bedziesz zadowolony

On

Długo jeszcze ludzi kłamać manipulować nimi będziesz panie Kamieńczyk? Czy inny wodospad. Niagara czy jak.

He
@On

O co kaman z tą Niagarom???

Rudna zwr

Panowie, czy mamy lub będziemy mieli odrobiony 0.01.2022. W końcu to była sobota.

PG kali

Czy opłaca się przejść z zg kalifaktor powierzchnia do zanamu na specjalistę serwisu maszyn p/z?

Darek
@PG kali

To byłby strzał w kolano.

Zgol
@Darek

Dlaczego? Patrząc na zarobki jako specjalista lub mistrz w zanamie wychodzi więcej na miesiąc lecz w skali roku wygląda to podobnie do zarobków w zg na powierzchni. No i wiadomo w zanamie jest jakaś szansa awansu , w zg ciężko jeśli nie masz kontaktów wybić się gdzieś na powierzchni ..

Były zggd
@Zgol

Nawet nie ma oczym gadać Zanam ma tylko KGHM w nazwie i nic więcej. Zero szacunku dla ludzi, dobrze jak jest dobrze. Ludzie Zanamu są od czarnej roboty i nic więcej.

Zgol
@Były zggd

Czyli lepiej nie warto przechodzi nawet jeśli kasa większa w skali miesiąca i robota za biurkiem oraz możliwość rozwoju ? W zg niestety ciężko się przebić jako powierzchniowy ..

@Były zggd

Naciągacze i nic więcej.obiecuja na rozmowie co innego niż na umowie kiepskie zarobki i tyle.

Zg

Możesz rozwinąć wypowiedź?

@Zg

Obiecywali na rozmowie całkiem inna kwotę niż była na umowie . zarobki niskie a wymogi pracy wysokie.jak ktoś lubi być pilnowany jak (usunięte przez administratora) to polecam.

pako

witam ,mam dobrą wiadomość dla pracowników firmy ZANAM ,nasz miłościwie panujący zamienił nam w deputacie masło na margarynę ,oczywiście nie w ramach oszczędności tylko w trosce o nasze zdrowie , wicie cholesterol te sprawy i nie jest to żart niestety ,pozdrawiam i życzę Wesołych Świąt

Pablo
@pako

Niestety ale nam tylko się margarynka należy.Email z zanamu jest ze nie wydawać nam masła. Szanowny Panie prezesie i panie Sz..wc (dyr.utrzymanua ruchu szukający oszczędnosci).dziękujemy za świąteczny prezent, a i w ramach oszczędności to kostki smalcu są tańsze..

pako

witam, mam dobrą wiadomość dla pracowników firmy ZANAM ,nasz miłościwie panujący zamienił nam w deputacie masło na margarynę ,oczywiście nie w ramach oszczędności tylko w trosce o nasze zdrowie , wicie cholesterol te sprawy i nie jest to niestety żart ,pozdrawiam i życzę Wesołych Świąt ;)

Stary
@pako

Nie możliwe. Masz normalnie możliwość wyboru między masłem a margaryną

Olol
@Stary

ZANAM negocjuje cenę. Niestety podrożało i nam zanamowi się nie należy. Dziś odbieralem

Pablo

Zostaw merytoryczną opinię o KGHM ZANAM S.A. - Polkowice

• Jak się pracuje w KGHM ZANAM S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy KGHM ZANAM S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 563.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KGHM ZANAM S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 482, z czego 90 to opinie pozytywne, 83 to opinie negatywne, a 309 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

KGHM ZANAM S.A.