Opinie o KGHM ZANAM S.A. w Polkowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie KGHM ZANAM S.A.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie KGHM ZANAM S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja maszyn górniczych i maszyn budowniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KGHM ZANAM S.A. w Polkowice

Celebrytka ze wsi

Witam wszystkich !

Biurowiec

Jakieś propozycje odnośnie strajku myślę zrobić jeden weekend sobota niedziela na początek bez obłożenia dostaną kary umowne i moze coś ruszy potem następny weekend i do bólu oni tak my tak . warto ustalić nasze poostulaty na związki nie ma co liczyc oni wszystko klepią są w kieszeni zarządu prosze o propozycje i postulaty potraktujcie to poważnie to wasze życie i pieniądze postawny swoje granice! Liczę na asertywność do dzieła Przyjaciele!

Ciekawy

Kiedy płacą zyski??

Fafik
@Ciekawy

chyba nigdy każdy nabrał wody w usta

@Ciekawy

Jak co roku, z końcem czerwca, może początek lipca. Ma wszystkich stronach związkowych o tym pisali już jakiś czas temu.

xxx

Kiedy płacą nagrodę abstenencyjną?

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie KGHM ZANAM S.A. kandydat na stanowisko Specjalista Technolog ds. Elektrycznych ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
To są jaja

W tym roku brak kart podarunkowy dla dzieci z okazji ich dnia. Czy ta firma już się na łby pozamieniała? Wycieczka dla wybranych, a reszta dzieci i rodzin to co? Mniejsze wczasowe, dnia dziecka nie ma, zyski druga część to już historia. Co jeszcze nam zabiorą? ....nerw ostry....

PRACOWNIK ZANAMU

Witam Drodzy Państwo, cieszymy się , że nowy Dyrektor nadejdzie do kadr. \panie telefonów z kadr nie obierają, Nie można pozyskac żadnych informacji. Ale to jeszcze nic. To w większości młode dziewczyny. Pani z socjalnego super dziewczyna., I Uwaga. Najlepsze są płace. Dyrektorze nadchodź jak najszybciej. Opryskliwe . Pani Marzanna wiosna już minęła, a Pani nadal tu. No straszy kobieta wszystkich kto nie wejdzie. Pracuje z łaską, o co by nie zpaytać FOCH MASAKRA

Operator SMg
@PRACOWNIK ZANAMU

A rekrutacja istnieje w tej firmie? Numer zle podany na stronach, zero odzewu po rozmowach….

@Operator SMg

Cały zanam.

kasia
@PRACOWNIK ZANAMU

PRAWDA

Wkurw....iony

Dlaczego w tym roku nie ma nic dla dzieci oprócz wycieczki na dzień dziecka? Co jest z tą jebana firma ? Wszystko ucinają nam, a nic z funduszu nie wraca do nas. To są już jakieś kpiny!!!

kasia
@Wkurw....iony

Jest wycieczka do Majalandii. Proszę się najpierw doinformować

Enzo

Wiadomo kiedy płacą wczasowe ?

Zajechany pracownik

Panie Wielmożny Prezesie i panowie niby związkowcy co nic dla nas nie robia , Może czas najwyższy zrezygnować z ciepłych posadek i wziąć się do roboty. Wczorajszą ze tak sobie pozwolę napisać jałmużna doprowadzicie do tego że ludzie się tak (usunięte przez administratora).... I wkoncu staną bo tak być nie może. Robicie nas jawnie I w żywe oczy w (usunięte przez administratora)... . Wczasowe to już śmiech na sali

Chętny na prace

Ponawiam pytanie poprzednika, jakich zarobków na rękę można spodziewac na stanowisku specjalista do spraw zakupów?? Mowa o pracy w KGHM ZANAM Polkowice

Wewe
@Chętny na prace

Jest ale wypłata bym tego nie nazwał tylko kpina 800zl mniej niż miesiąc temu wypłata taka jak w 2019

Hmm

Będzie dziś wypłata???

Kol

Będzie dzisiaj wypłata?

Zwiazki

Nagrodą jest w trakcie realizacji informacje o wypłacie pod koniec tygodnia

Maciek
@Zwiazki

Jest szansa, że wypłacą w najbliższym czasie? Czy zrobią nam kumulacje czerwiec/lipiec razem z zyskami?

Krzych
@Zwiazki

Siema, i co? Bo w marcu też było pisane tu, że nagroda już już. Wiadomo kiedy wypłacą?

On
@Krzych

Nie będzie. Póki co to nasz nierząd nam stołówkę zamyka. Lubinpex słusznie ceny podniósł bo wszystko drożeje ale najwidoczniej dla innych inflacja istnieje tylko w korzystnych dla siebie tematach

Miro

Coś ucichł temat zysków!!!

Nika

Orientuję się ktoś jakie jest wynagrodzenie na stanowisku biurowym specjalista ds. zakupów w Zanamie? Teraz jest rekrutacja na to stanowisko ale nie wiem czy warto aplikować. Za uszczypliwe komentarze z góry dziękuję.

Zakupowiec
@Nika

7-9k w zależności od doświadczenia. Polecam

Bobek
@Zakupowiec

Tak chyba w rublach

Nika
@Zakupowiec

Ilu pracowników potrzeba na to stanowisko? Jak duży jest ten dział?

Puk

Oddział TM proszę o opinię zarobki plus minus spawacz i operator.

Operator
@Puk

7,5-9 tyś na ręke.

@Operator

Sorki, że się wtrącę. To 7,5 to bez doświadczenia?

Zirytowana

Jak to jest że po podwyżce na konto wpłynęło mniej jak przed podwyżka. Po 1 sobocie w każdym miesiącu porównawczym i nieznaczna różnica w premi. Ktoś się zajmie tymi oszustwami?

Czako
@Zirytowana

Wypłata za marzec, a premia za luty (premia zawsze za miesiąc wstecz) więc naliczana jeszcze według starej podstawy.

Zirytowana
@Czako

Wiem jak jest naliczana premia. A wypłata już na nowym aneksie bo podwyżka obowiązuje od 1 marca. Więc twój wpis nie wniósł żadnych wyjaśnień.

Czako
@Zirytowana

Twój wpis to jakiś bełkot. Piszesz o różnicach premii a potem palisz franka... Naucz się wypowiadać tak żeby każdy wiedział co autor miał na myśli.

Co autor miał na myśli?
@Czako

To że nie rozumiesz co,,zirtowana '' ma na myśli, wiele mówi o tobie.

Ciekawy

Kiedy firma zapłaci zysk??

Dido

Czy to jakiś żart? Gdzie ta podwyzka? Wyplata nic się nie różni a nawet nizsza niz w marcu! O co tu chodzi? Czy ktos mi to wytlumaczy co jest grane?

Sitech
@Dido

To ile wy zarabiacie że jest tak źle ja mam 3800zł?

He
@Sitech

Brutto czy netto?

Zwiazki

Drodzy pracownicy Wesołych Swiat Wielkanocnych życzymy a na osłodę i zajączka też coś się znajdzie pod koniec miesiąca ????

?
@Zwiazki

Co masz na myśli?? I ile tego będzie? I dlaczego tak mało ????

Haha
@Zwiazki

Wesołego Alleluja Tylko po co kłamać ludzi i pisać takie głupoty.

Zostaw merytoryczną opinię o KGHM ZANAM S.A. - Polkowice

• Jak się pracuje w KGHM ZANAM S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy KGHM ZANAM S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 562.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KGHM ZANAM S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 481, z czego 90 to opinie pozytywne, 83 to opinie negatywne, a 308 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

KGHM ZANAM S.A.