Opinie o TMR.PLASTICS w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie TMR.PLASTICS. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie TMR.PLASTICS na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TMR.PLASTICS w Bydgoszcz

TMR.PLASTICS ma opinię dobrego pracodawcy. Mam zamiar aplikować , podpowiecie coś o rekrutacji?

Byly pracownik
@Zainteresowany

Podpowiem. Aplikuj gdzies indziej.

@Byly pracownik

Popieram!!!!

Miro

Słyszałem sporo dobrego o firmie. Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

nicki
@Miro

ooo.... kadra się odezwała ;), czyżby ludzi brakowało......?

Adrian

witam, ponawiam pytanie- przez jaką agencje pracy można się do was dostać?

@Adrian

Składasz CV bezpośrednio w TMR .

Nie ściemniam, tak jest

A później się zastanawiasz co cię w ogóle do tego podkusiło i żałujesz

bazyl

tylko jak zaniesiesz osobiście do kadr to nie patrz w prawo bo tam siedzi bazyliszek i zamienia ludzi w g.wno.

Wat

80 % pracowników stanowią pracownicy za wschodniej granicy!

abcdef
@Wat

Co za glupoty wypisuja... zazdrosni ... rodowici Polacy ktorym wyraznie sie nie podoba sie ze ze ktos lepiej od nich pracuje i w koncu trzeba sie wziac do pracy!

marta
@abcdef

a ja nie jestem zazdrosna, polacy też opuszczali swoją ojczyznę za chlebem. lata zajęło nam budowanie opini że jesteśmy dobrymi pracownikami. teraz to wasze zadanie, jednak trzeba się szanować praca w chuowych warunkach za marne grosze to upokorzenie. pamietajcie żę jest coś takiego jak inspekcja pracy. prawo jest równe dla wszystkich. to że jesteć z ukrainy nie znaczy że się Tobie nie nalezy. powodzenia.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie TMR.PLASTICS? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
Zuza

Witam jaki macie system pracy

Uczciwie o firmie
@Zuza

Zalezy od stanowiska. Kardy inzynierskie 8-16, pracownicy produkcyjni i kontrola jakosci system czterobrygadowy za nieco ponad minimalna i premie ktore mozna stracic za byle co. Dodatkowo zdarza sie zostawanie po godzinach pracy na sortowanie. Warunki sa takie 'super' ze nawet pracownice z Ukrainy sie zwalniaja, dzial montazu ciagle szuka ludzi bo nikt na takich warunkach do pracy isc nie chce - i sie nie dziwie. To chyba mowi wiele o firmie.

zolza
@Uczciwie o firmie

zima jest to musi być zimno, nie narzekać.... jak sie nie podoba to pracy jest sporo wokoło

KABAN

Pensja niby duża, ale stosunek premii do pensji podstawowej to porażka. Chorobowe = brak premii za niechorowanie + brak premii w ogóle + 80% pensji. Straty ogromne. Jak żyć, pani B.K. jak żyć?

Na szczęście już były pracowni

Najpierw zacznę od plusów, bo jest ich mniej. Wypłata na czas i brak zmuszania do nadgodzin. Płaca podstawowa uczciwie wypłacana zgodnie z umową. A teraz meritum. W ogłoszeniu jest zapis o atrakcyjnym wynagrodzeniu które można włożyć między bajki. Podstawa czasem wynosi mniej niż minimalna pensja. System premiowy niby jest ale premie zawsze są ucinane i trudno określić na jakiej podstawie. Dobra atmosfera pracy to żart, pracownice żrą się miedzy sobą, ze względu na braki kadrowe coraz więcej ludziom dokładają a wynagrodzenie nie wzrasta. Donosy i podkopywanie to na porządku dziennym. to Praca w żaden sposób ciekawa nie jest. Stanie przy taśmie i patrzenie w kółko na to samo. Chyba że ktoś za ciekawe uważa wykonywanie zadań których nie ma w umowie o pracę. Doskonalenie umiejętności to co najwyżej wytężania wzroku, a szkolenia które oferują sprowadzą się zapewne do nauki ukraińskiego bo i tak większość osób na produkcji to tam z Ukrainy właśnie. Warunki są tak słabe a wypłaty nieadekwatne że nie są w stanie znaleźć pracowników. Pewnie nie dotarło że za najniższą krajową to nikt w kolejce stał nie będzie. Na montażu praca ciężka, na produkcji tak samo, jedynie w biurze mają luźno. Ciągle coś wymyślają, dokładają. Organizacja to szkoda gadać. Nic nie przemyślane, nie zaplanowane. Tylko plan ciągle rośnie i zakładają chyba że pracownice się podwoją żeby ciągle podnoszone wymagania wykonać. Latem ludzie tam mdleli. Zakaz rozmów jakichkolwiek, ciągłe straszenie dyscyplinarką albo naganą. A o przerwę to się trzeba upominać a i tak nie zawsze się dostanie. To chyba wystarczająco o firmie i warunkach. Jak ktoś chce dostać więcej niż 2 tysiaki za pracę w czterobrygadówce to niech szuka gdzieś indziej. A firma żyje z tego że łowią frajerów którzy za psie pieniądze do pracy pójdą. wystarczy zobaczyć ile mają ogłoszeń bo ludzie porezygnowali.

Kinga

Do tmru to tylko Ukraińcy mogą przyjść pracować...bo firma ma chyba lepsze korzyści znich niz z nas Polaków którzy chca TMr pracowac za te nędzne pieniądze które firma proponuje...

Darek

A jaka atmosfera w dz. jakości? czy jest szansa na zatrudnienie w jakości? z góry dziękuję za odpowiedz

STARY

Dajta se luz tą firmą. Jedna wielka ściema. Kłamstwo, kłamstwem pogania.

Natalia

@wztka, widzę, ze masz informacje dotyczące stawek w TMR.PLASTICS. Wczesniej rozmawiałam o tym z użytkownikiem @nick, ale nie odpowiedział on na moje pytanie do końca. Moze Ty wiesz czy wysokość stawek, o których pisaliśmy jest realna?

Andrew.

Pracowałem w tej firmie od jej pierwszych chwil " życia". Była tam jeszcze pusta hala . Podłączałem pierwsze wtryskarki . Było bardzo fajnie , garstka ludzi wszyscy uśmiechnięci chętni do pracy . Co się teraz tu dzieje to nie do pojęcia . Chętnie bym tu wrócił.Pozdrawiam.

Natalia

@Nick, mam rozumieć w takim razie, że stawka, o której wcześniej pisaliśmy jest w TMR.PLASTICS nierealna, nie odniosłeś się do tego, dlatego pytam jeszcze raz? Co do nierównego traktowania, wynika to tylko z narodowości, czy może jest też spowodowane, np. stażem pracy/umiejętnościami, czy chodzi o coś jeszcze innego?

Natalia

@Nick ja jedynie przytaczam wypowiedzi niektórych użytkowników. Jeśli to nieprawda, przepraszam za nieporozumienie. Jeśli masz lepsze informacje, czy mogłabyś się nimi podzielić i podać chociaż w przybliżeniu na co można w TMR.PLASTICS liczyć?

@Natalia

W TMR PLASTICS można liczyć na terminową wypłatę wynagrodzeń, na nierówne traktowanie pracowników na tych samych stanowiskach( mam na myśli stawkę godzinową) i pracy tyle ,że zaczynają mdleć przy maszynach.Jest tak, że nawet Ukrainki mają więcej na 1h. Czy my Polacy w Niemczech dostajemy stawkę większą od Niemców?

wztka

Ciekawe skad wiesz jaka kto ma stawke? Ukrainki to dobre pracownice. Pracuja. Nie choruja. Nie narzekaja ... i nie sa zawiste. TMR to dobra firma. Prawda jest taka ze w kazdej firmie znajda sie ludzie ktorym zle - jesli jestes jednym z nich pamietaj ze mozesz zmienic prace w kazdej chwili. Mamy rynek pracownika. Jestes niezadowolony poszukaj sobie nowej pracy. Jest duzo ludzi ktorzy pracuja w TMR i sa zadowoleni ale regula jest taka ze swoje zale w internecie wylewaja zawsze Ci wiecznie niezadowoleni. Bo najlepiej pokarzekac w internecie - anonimowo. A w pracy jeden z drugim stoja i nic nie powiedza glosno.

Natalia

Forum służy wymianie informacji @Nick ale dobrze byłoby uzasadnić swoją opinię, skoro ludzie ludzie piszą o pensji 4000, co nie jest małą kwotą, to może warto napisać dlaczego mimo takich zarobków, nie opłaca się TMR pracować.

@Natalia

Pensja 4000 zł? Natalia, ty chyba z biura jesteś? Kto na produkcji z operatorów wtryskarek ma 4000? Chciałam by tyle zarabiać. No sorry to tylko marzenia.

kvl

Jako operator wtryskarki to czy warto zarówno finansowo i w zespole, czy odradzacie tą firmę?

Chory zakład . Szkoda nawet mówić o tym.

4000 zł brutto

Ciekawy

Witam, Może ktoś podpowiedzieć jakie oferują zarobki na stanowisku Specjalista ds. jakości ?

janmatejko

Wspolczuje dziewczynom co z panią B musza obcowac na codzien przez 8h.

Zostaw merytoryczną opinię o TMR.PLASTICS - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w TMR.PLASTICS?

Zobacz opinie na temat firmy TMR.PLASTICS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 63.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TMR.PLASTICS?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 53, z czego 3 to opinie pozytywne, 40 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

TMR.PLASTICS
2.4/5 Na podstawie 368 ocen.
  • Deszczowa 63 lok. A
    85-467 Bydgoszcz