Opinie o POL-ELEKTRA w Łochowice

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy POL-ELEKTRA. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w POL-ELEKTRA na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o POL-ELEKTRA w Łochowice

Czy istnieje możliwość rozwoju w POL-ELEKTRA?

@Lupud

No to ci wspomniani pomocnicy jak często są szukani? Wyżej ktoś o rotacje pytał lecz bez szerszego odniesienia, dlaczego? mnie to stanowisko brygadzisty by interesowało pod względem warunków właśnie. Ile się zarabia w praktyce? Znacie stawki i zakres obowiązków na papierze? nie mogę znaleźć takiej oferty na necie

I tymi wspomnianymi busami pracowniczymi również może zawsze kursować taki główny informatyk, którego poszukują teraz? zastanawiam się czemu nie można pracować chociaż jednego dnia zdalnie. Czy ktoś może mi to wyjaśnić? Ja na operatora i tak patrzę, ale po prostu myślałem, że zza komputera to wszędzie można sobie pracować

kppppp Nowy wpis

czy posiadacie busa pracowniczego w strone nakła ? czy czesto sa nocki ?

Lupud Nowy wpis
@kppppp

Dziwne pytanie - czy częto są nocki... To jest praca zmianowa gdzie masz tydzień pierwszą zmianę, następnie tydzień nocek a następnie 2 zmianę itd... Na trasie do pracy i z pracy kursują autobusy pracownicze z Nakła i do Nakła.

Chciałbym dostać opinie odnoszącą się do pracy w dziale IT. zauważyłem, że dostępna jest oferta dla Głównego Informatyka. Wstępnie myślę o złożeniu dokumentów. Możecie przed tym określić na jakie przedziały placowe mogę się nastawiać?

Nikt do teraz nie udzielił odpowiedzi na zapytania względem specjalisty ds. pomiarów? ponownie została dodana oferta, widzę ze ludzie się nią interesowali lecz bez odzewu. powiecie chociaż to o jakich kwotach mówimy? Może je zwiększa jeśli nikt się nie znajdzie?

Firma POL-ELEKTRA szukała nowego pracownika na stanowisko Przedstawiciel Handlowy. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Senior w Zespole VAT Compliance
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Asystent Zdalnego Wsparcia Serwisowego
Zielona Góra
EKOENERGETYKA - POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA
logo firmy Ślusarz lub ewentualnie pomocnik ze znajomością niemieckiego
4470 Enns - dolna Austria
Allpersona GmbH

Faktycznie jest cos nie tak z kasą? Proszę o potwierdzenie lub zaprzeczenie kogoś kto pracuje lub pracował jako specjalista ds. pomiarów. Od ponad już tygodnia ta oferta na Nakielską wisi i zastanawiam się ile tak średnio można zarobić. widzę w opisie, że wymagane jest doświadczenie z tego samego stanowiska, lecz nie piszą konkretnie ile. Może tu byś ktoś wiedział?

@kanddat

jaka jest atmosfera w firmie aplikowalem na to stanowisko i mam iśc na rozmowę ? ile mozna zrobić, ktos zrezygnowal z tego stanowiska ze jest wakat ?

@@kanddat

Cześć, wiem, że odpowiedź nie została Ci udzielona a przynajmniej nie w tym komentarzu, pisałeś jednak ze idziesz na rozmowie a minął już ponad tydzień od postawienia tej opinii. czy jesteś może już po? także interesuje mnie to w jaki sposób jest prowadzona. po jakim czasie dostaniesz przy tym jakiś feedback?

@Janusz

podobno w jakosci ma sie ktoś zmienic -bedzie lepiejj

Czy istnieje możliwość rozwoju w POL-ELEKTRA?

Rozwój? Jasne, że tak

Agata
@Aneta

A można prosić o szczegóły na temat rozwoju? I do którego stanowiska w tym momencie jest to nawiązanie?

Olcia

Tobie siadła, że tak piszesz? Tak ogólnie to gdzie są powystawiane ogłoszenia? Kiedyś widziałam jedno dla technologa ale jest sprzed lat. na stronie w zakładce z pracą niczego nie widzę a jeden Pan odnosił się do pracy pomocnika jeszcze parę miesięcy temu. Ty z jakiej oferty aplikowałeś i jako kto robiłeś? rekrutacje są szybkie?

Uzasadnisz tę kontrę? Z tego co widzę nie ma odpowiedzi na temat tego rozwoju, który jeszcze z rok temu jedna Pani deklarowała. Więc w drugą stronę jak to jest? i czy nie ma naborów? nie widzę ofert po dwukropku z dopiskiem, że aktualnie ktoś jest poszukiwany. to w sumie rotacji brak?

Lupud

Z mojej perspektywy szans na rozwój - nie ma! Jeśli ktoś chce się rozijać - nie pracuje w Pol-Elektrze. Tu jest tylko stagnacja! Robisz swoją robotę, a firma wie, że gdy chcesz się rozwijać - będziesz chciał wcześniej czy później więcej pienięzy - Tę firmę na to nie stać. Dlatego... pomocnicy, którzy chcą pójść dalej nie otrzymają za grosz pomocy. Jeśli sam nie zakumasz o co chodzi to nikt Ci tego nie będzie mówił. Brygadziści się nie zmieniają - nic kompletnie nie robią a pomocnicy nie mogą pójść dalej bo ktoś musi pracować!

@Lupud

Witam! Chce aplikować na stanowisko Pomocnika operatora maszyn moje pytanie brzmi czy warto dla osoby młodej po szkole i studiującej zaocznie czy lepiej dac sobie spokój>?? Czekam za informacja

Ola

Witam mam pytanie na stanowisku monter podzespołów na ile zmian pracujecie? Jak z pensja? Są jakieś premie dodatki itp? Dziękuje

Technolog z Bydgoszczy

Proszę o wyjaśnienie tematu akordu przy wtryskarce. Przecież tempo pracy narzucone jest przez cykl wtryskarki, to w jaki sposób operator może wypracować sobie akord? Wykonanie normy to rozumiem ale akord?. A jak ustawiacz ustawi dłuższy cykl pracy wtryskarki niż jest zakładany to kto zapłaci operatorowi stratę? Przecież to jest bzdura która uderza w operatora. Co to jest za akord jeśli operator ma zawsze minimalne wynagrodzenie. Z drugiej strony jeśli na proces ma wpływ tempo operatora (nowy pracownik) to w jaki sposób zagwarantujecie powtarzalność produkcji? Przy maszynie stoi 2 operatorów? Przecież w takim przypadku wtryskarka stoi zawsze na alarmie lub opcja kontroli cyklu jest po prostu wyłączona. No wybaczcie ale ten wasz technolog to chyba jakiś niedouczony gość, który minął się z myśleniem albo powołaniem!!! A macie tam kogoś nad tym technologiem, bo jeśli tak to ten ktoś musi mieć też nieźle narąbane!!! Przecież to jest pozbawione logicznego myślenia a przede wszystkim braku pojęcia o przetwórstwie tworzyw sztucznych. A najgorsze jest to, że ta głupota uderza w pensję operatora.

Bóg Technologów
@Technolog z Bydgoszczy

Nie wiedziałem, że tak podstawowe rzeczy trzeba wyjaśniać "technologowi z Bydgoszczy". System wynagrodzenia uzależniony od stopnia wykonanej normy, jest także systemem akordowym. Więc stawianie tych pojęć jako wykluczających się wzajemnie, jest niezasadne i nawet zabawnie podkreślające brak wiedzy. Tak, nawet na wtryskarkach ze stałym czasem cyklu maszyny i zmiennym czasem pracy operatora, operator jest w stanie wypracować ponad 100% normy. Nie powiem jak, bo jest to zbyt banalne... pozostawię Cię w niewiedzy aż do końca twoich dni ;) W jaki sposób zagwarantować powtarzalność produkcji? Zagwarantować się nie da jeśli w grę wchodzi czynnik ludzki ale można podjąć próbę, właśnie przez wyznaczanie norm. Zabezpieczenie czasu cyklu na maszynie ustawiany jest ręcznie, wtryskarki same nie myślą... Chociaż dla kogoś z Bydgoszczy wydawać się to może magią. Myślę, że dość logicznie zostało wszystko opisane. Wiem, ciężko czasem zrozumieć jest podstawy ale wyładowywanie swojej frustracji z powodowanej ograniczeniami naszego własnego umysłu nie jest niczym chwalebnym. Dlatego jako Bóg technologów skazuję cię na wieczne ssanie wlewków.

maciej
@Bóg Technologów

słuszna

Agata
@maciej

I po takim czasie aktualna? jako kto tu byłeś i czemu już "były"?

Beny

Robótka jak trzeba. Polecam

Wanda
@Beny

Coś więcej jesteś w stanie powiedzieć? :D fajnie, że robota na plus, ale dlaczego? Może się zatrudnię :)

Beny
@Wanda

Bardzo dobre zarobki. Przyjemna praca. Możliwość rozwoju.

Dominika
@Beny

Dobrze to brzmi. A to podstawa wynagrodzenia jest taka dobra czy masz na myśli podstawę + premia?

eee

Fajna praca na krótki okres, z dłuższej perspektywy współpracownicy stają się wścibscy o byle szczegół bo każdy zły tylko nie ja. Prędzej obgadają cię z połową hali niż wyjaśnią wprost co możesz w sobie poprawić. Dyrekcja nie waha się przed stosowaniem (usunięte przez administratora) szczególnie w czasie pandemii. Profesjonalizm pokazują dopiero gdy niemiec przyjedzie na kontrolę, wtedy dociera kto tu rządzi. Pracownik to tylko cyferka w statystykach, nie licz na gram szacunku. Brygadziści, mistrzowie - robią co mogą i co muszą, z mojej strony pochwała. Rada dla przyszłych pracowników - nigdy nie dawajcie z siebie więcej niż wymagane minimum, kariery tu nie zrobicie.

aaa
@eee

Całkowicie się z tobą zgadzam, praca bez przyszłości. Całe szczęście, że ci Niemcy przyjeżdżają jeszcze na kontrolę bo inaczej by już chyba tej firmy nie było. Dziwię się nawet, że dyrektorem tej firmy nie jest ktoś z Niemiec, tylko zatrudnieni są jacyś chłopcy bez doświadczenia w tego typu produkcji. Z drugiej strony kto by przyszedł do pracy z Niemiec do Polski, chyba jakiś desperata, do tego takimi chłopcami bez pojęcia technicznego łatwiej się steruje i do tego nie wykręcą żadnego niebezpiecznego ruchu dla firmy. To są tzw. maskotki lub Maskottchen. Może gdyby Niemcy znali całą prawdziwą prawdę to by zmienili sposób działania ale chyba oni nie chcą znać tej prawdy. Dla nich ważne jest tylko ile mogą zarobić na polaczkach. Ambitni pracownicy w takim systemie są tylko problemem, (usunięte przez administratora) jak mrówki i gdy się zorientują o co chodzi to od razu się zwalniają. No cóż firma dla ludzi mało ambitnych szukających nowych wrażeń poza domem. Czy taka firma ma przyszłość? .

ooo
@aaa

a ja się nie zgadzam. Wreszcie ktoś przyszedł kto ma jakiś pomysł kto z nami rozmawia. Byle tyko bylo co robić.

Pracownik.

Firma dobrze prosperuje, dobre zarobki, możliwość podnoszenia kwalifikacji, polecam

Antoni
@Pracownik.

Dobre czyli jakie? :D Możesz podać jakieś konkrety? I piszesz o możliwości podnoszenia kwalifikacji, jakie szkolenia w takim razie oferuje firma?

Joanna

Jak to możliwe że wywala się osoby z hali bo za dużo widziały pdkrecanie liczników gdzie brygadzita dopiero teraz się interesować ciekawe czy mistrz o tym wie zabrane kiuczyki i po temacie i biznes plan wynoszą braki w torebce gdzie można się spodziewać po tak długo letniej pracownicy żal mi tych dziewyn co zostały wydalone

Edyta
@Joanna

Mówisz o tej pani z Patrrka to dla tego ma taką furę ale ona ma Sparcie od Pana N

Aneta

Na mojej hali 4 i obok na 5 fajnie się kiedyś pracowało, była super atmosfera, większa pomoc przy maszynach,i ludzie super,szkoda,bo ci normalni już nie wrócą,a teraz to jest jakaś (usunięte przez administratora). Pozdrawiam Aneta

GJ
@Aneta

A.....do kogo te żale ,sama przyczyniłaś się do takiej atmosfery jaka panuje na halach więc daruj sobie te żałosne wpisy....ha ha ha Brak Tobie nowych wrażeń czy jak ??????????

Malgośka
@GJ

Zgadzam się z GJ. Tu się pracuje a nie szuka wrażeń i atrakcji ...... Jak atmosfera Tobie nie odpowiada i chcesz się dowartościować to zmień pracę , nikt nie będzie za Tobą płakał . Może w innej firmie zabłyśniesz :):):)

Wiesz kto
@Aneta

Aneta,masz w 100% rację, kiedyś zioła nie było czuć na całej hali,no i nikt nie latał na golasa po stołówce, było normalnie. Pozdrawiam

@Wiesz kto

Ojjjjj....i tu się mylisz , biegała niejedna i niejeden będąc samemu na nocce :) Jedna to nawet usta malowała przed końcem zmiany czekając na swojego księcia (usunięte przez administratora)

Z 5 czy z 4 ?

Jolanta
@Aneta

U nas jest jeszcze lepiej wyrzucono dziewczyny na inne hale bo za dużo widziały pdkrecanie liczników gdzie brygadzita dopiero teraz się interesować ciekawe czy mistrz o tym wie zabrane kiuczyki i po temacie i biznes plan wynoszą braki w torebce gdzie można się dorobić

Ewelina

Widzę, że co do Pol-Elektry, to się @Zainteresowany martwiłeś, że tak długo wisi ogłoszenie o pracę technologa. Ale jak zobaczysz te oferty w ich zakładce praca, to one są nieaktualne: https://www.pol-elektra.pl/praca/ Mnie bardziej zastanawia, że do tak dużego zakładu absolutnie nie szukają teraz nikogo. A może jest nabór, ale nie umiem znaleźć ogłoszeń? Ktoś coś?

Proszę o informację na temat pracy w dziale technologicznym. Interesuje mnie bardzo ogłoszenie na technologa przetwórstwa tworzyw sztucznych. Problem w tym, że ogłoszenie to jest już od roku co wzbudza pewną niepewność i zaniepokojenie w aplikowaniu na to stanowisko. Obserwując na stronie internetowej detale jakie są wykonywane, jak również park maszynowy wtryskarek czy samej mini-narzędziowni (trudno to nawet nazwać serwisem form!!!), stanowisko to nie powinno stwarzać wielu problemów czy trudności a pomimo tego poszukiwany jest technolog przez tak długi okres czasu. Oprócz tego, firma daje sobie rade przez tak długi czas bez technologa, tzn. czy w ogóle jest potrzebne takie stanowisko? To wszystko jest bardzo podejrzane. Zazwyczaj w takich sytuacjach najczęstszą przyczyną jest kasa ale to jest przecież temat do załatwienia. A może chodzi tu o atmosferę, zespół ludzi w dziale? Dlatego też proszę o rzetelną odpowiedź, o co tak naprawdę chodzi? Co jest nie tak z tym stanowiskiem?

Praca
@Zainteresowany

Wszystko jest ok praca zarobki.

@Praca

A czy mógłbyś przybliżyć jak dokładniej w Pol-Elektra wyglądają zarobki? Jakiej stawki można się spodziewać na start? Czy w późniejszym czasie jest ona wyższa czy cały czas taka sama? :)

Rr
@Aneta

Zarobki sa bardzo dobre. W okolicy nic lepszego sie nie znajdzie

Robol
@Zainteresowany

Bo za takie pieniądze jak proponują nie mogą znaleźć jelenia hahhaa

obserwator
@Aneta

Zarobki jak wszędzie za pracę płacą,za siedzenie na(usunięte przez administratora) też.Najlepiej do sprzatania,czy śpi,czy leży.......

@Rr

W ogłoszeniu o pracę od Pol-Elektry czytałam również o rozwoju zawodowym. Jak firma umożliwia taki rozwój swoim pracownikom? Czy chodzi o organizację różnego rodzaju szkoleń, czy może o awans?

Mała

Czy ktoś może coś powiedzieć o pracy w sekretariacie? Jakie zarobki, jaka atmosfera?

Czterolistny

Bardzo dobra praca Dobra wypłata Firma z tradycjami Polecam pracę

Pracownikk

Praca ok stabilna umowa ciepło na halach. Zarobki dobre. Polecam

Niunius
@Pracownikk

To naprawde fajnie ze jest cieplo!

Zocha
@Pracownikk

Poczekoj do lata bedzie za cieplo

Pawel
@Pracownikk

A mniej więcej ile na miesiąc i jak ze zmianami i z kad autobus zakładowy jeździ i czy z sadek też jedzie autobus

Zostaw merytoryczną opinię o POL-ELEKTRA - Łochowice

• Jak się pracuje w POL-ELEKTRA?

Zobacz opinie na temat firmy POL-ELEKTRA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w POL-ELEKTRA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 4 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

POL-ELEKTRA