AUDIOFON Sp. z o.o. Sp. k.

Opinie o AUDIOFON Sp. z o.o. Sp. k.

toja

Ja akurat swojej pensji nie nazałabm lichą. Jestem zadowolona z zarobków a jestem osobą w tej kwestii wymagającą. RKS to rzeczywiście nierób i to bardzo boli. Szefowie są ok. ale niestety chyba się zasiedzieli na górze i dół jest widoczny tylko przez pryzmat RKS-a który niestey bardzo wypacza wizerunek protetyka aby bronić swojej d..y. Moją bolączką jest to że lubię tą pracę a że mam w miarę spokój więc sobie pracuję i nie szukam nic innego.

grina

Jak widac nie trafiles do tego punktu co ja. Poza tym ogloszenie o prace sobie a rzeczywistosc sobie. Najlepiej jesli robisz wszystko za 1 licha pensje.

grina

Coz, jesli chodzi o mobbing- pracownik podpisuje sie ze nie bedzie stosowal mobbingu wobec swoich wspolpracownikow. A jak to wyglada w praktyce??- Jesli nie spodobasz sie regionalnemu kierownikowi sprzedazy- ktory Cie rekrutowal- bo np. zle sie ubarales- a moze za ladnie, lepiej niz RKS. To wlasciwie juz nie pracujesz i bedzie Cie traktowac jak powietrze. A pozniej bedzie opowiadal innym ze sie nie nadajesz do tej pracy, co by Ci zrobic odpowiedni pr. Nigdy wiecej w takiej firmie sie nie zatrudnie.

wiem że żyję

Atrakcyjne wynagrodzenie to w tej firmie - najniższa krajowa. Czy takie wynagrodzenie można uznać za atrakcyjne? Mało tego ogromny stres w tej firmie nie jest wart żadnych pieniędzy!!! Na początku wszyscy są zachwyceni, nawet jak nie wyrabiasz limitu, horror zaczyna się jak dostajesz umowę na czas nieokreślony. Mobbing, mobbing i jeszcze raz mobbing!!! Robisz wszystko za wszystkich. Najgorsze jest to że regionalni kierownicy sprzedaży to obiboki (dokładnie tak jak to ujęto w poprzednich komentarzach)jak nie ma sprzedaży to twoja wina, nic od siebie nie dają, nie mają zielonego pojęcia o reklamie a tym bardziej o sprzedaży. Po 3 latach pracy zrezygnowałem z pracy zdrowie psychiczne jest dla mnie ważniejsze niż to "atrakcyjne wynagrodzenie". Powyższe komentarze są jak najbardziej prawdziwe.

Czy rekrutacja na stanowisko Specjalista ds. kadr i płac w firmie AUDIOFON Sp. z o.o. Sp. k. odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
to ja

Pracuję w tej firmie od 3 lat i jestem bardzo zadowolona. Pewnie że są wymagania ale przecież za coś mi płacą. Aparaty są bardzo dobre, chyba że protetyk jest do d..y i nie potrafi ich ustawić. Na atmosferę to chyba mogą narzekać Ci co z nikim nie potrafią się dogadać - nie pracuję tu jacyś psychole którzy człowieka chcą zniszczyć ale jeżeli ktoś chce tu przyjść do pracy żeby w spokoju przesiedzieć 8 godz. to niech lepiej szuka pracy gdzie indziej

zainteresowana
@to ja

Jestem trochę przerażona samymi negatywnymi opiniami bo mam rozmowę w tej firmie. Ale wiem, że zazwyczaj piszą Ci którzy mają tylko negatywne zdanie odnosnie firm i jak się wejdzie na obojętnie jaką inna firmę to też są zawsze tylko negatywne opinie ;) Możesz mi powiedzieć jakich pytań mogę się spodziewać na rozmowie i jakich warunków finansowych mogę się spodziewać? Jest to stanowisko na Asystenta protetyka słuchu/ sprzedawca, ale już mi powiedziano przez telefon, że bardziej określić je należy jako sprzedawca. Możesz mi powiedzieć jakie jest realne wynagrodzenie na tym stanowisku i jakie realne są do zrobienia premie? Czy prawdą jest, że firma może mnie przeszkolić na protetyka słuchu? Mam już doświadczenie, pracowałam w podobnym charakterze w innej firmie. Pozdrawiam.

Kuba

Nie dość że wyciągają kase i to nie mała od ludzi to jeszcze wciskają szajs(usunięte przez administratora) aparaty sa do wyrzucenia . Negatyw dla tej firmy i życzę bankructwa ludzie nie idźcie tam zdecydowanie odradzam !!

Pan Jan

Nie polecam pracy w tej firmie. Kierownicy regionalni nie szanują pracowników. W firmie jest nastawienie na wciskanie ludziom aparatów na siłę. Praca bardzo stresująca, ze względu na niemiłą atmosferę i brak poszanowania.

harry

Hej, jak to jest w końcu z tą rekrutacją do Audiofon? Jest realna szansa się dostac, czy te ogłoszenie wisi sobie pro forma i zbierają baze CV na przyszłe rekrutacje? Możecie napisać mi w ogóle czy warto się nimi bliżej zainteresowac? Co zapewniają pracownikom oprócz pensji, jakiś fajny system socjalny?

monia

Ja właśnie wybieram się na rozmowę kwalifikacyjną do oddziału w Bielsku-Białej. Czy o tej firmie rzeczywiście można powiedzieć tylko w złych słowach? Czy po prostu znalazło się kilku rozgoryczonych byłych pracowników?

aneczka

Kto to jest RKSA? Czy ktoś może coś pow. jak wygląda praca w tej firmie ale w innych oddziałach? Np. w Płocku, może ktoś wie jak wygląda tam praca, właśnie złożyłam tam CV i nie wiem czego się spodziewać ??? Pomóżcie proszę i nap. jakie są wasze doświadczenia z pracy w tej firmie... Z góry dziękuję za opinie i rady :)

POA

Witam Dziewczyno jeżeli chcesz się cieszyć zdrowiem psychicznym, i przeżyć spokojnie lata młodości zabierz CV i omijaj to miejsce zapomniane przez Boga. PS Wymienione przez ciebie miejsce znam doskonale.

wolny

a czemu ludzie z całej Polski piszą na stronie audiofonu z gorzowa? załóżcie sobie nowy wątek i piszcie na swój oddział ,żeby było wiadomo , którego miasta wypowiedzi dotyczą...

adaś

masakra - jeżeli chcecie być zdrowi psychicznie nawet nie myślcie o tej pracy, tym bałaganem żądzą ludzie niezrównoważeni...przestrzegam

Zgadza się pacjent jest na ostatnim miejscu tylko liczy się to aby jak najwięcej z niego wyciągnąć pieniędzy

były pracownik-na szczęście

dodam tylko,że sam zarząd firmy nie jest taki zły, atmosferę o jakiej piszę wprowadza szanowna "Pani" RKS, a szkoda, firma powinna uważniej dobierać ludzi na te stanowiska:/

były pracownik-na szczęście

niestety to prawda-dla nich liczy się tylko i wyłącznie sprzedaż, nie jest ważne, czego tak naprawdę klient potrzebuje-ważne ile są w stanie z niego wyciągnąć! nie mają skrupułów, wciskają towar jak leci! a tych, którzy myślą o tym,żeby tam pracować, uprzedzam, że pracownika też się tam nie szanuje, mobbing to dla nich normalka:/

protetyk

Zgadzm się z przdmówcami oni zachowuja sie jak [usunięte przez admina]..... Tylko sprzedaż i klapki na oczach

Pani Wiosna

A wszystko przez beznadziejnego obiboka RKSa, który od wielu lat nic nie robi i tylko oczernia swoich pracowników przed szefostwem... beznadzieja...

jmet

tak właśnie jest, + [usunięte przez moderatora], praca i płaca nie są warte stresu który się tu przeżyje.

BARBAROSA

SPRZEDAŻ, SPRZEDAZ , SPRZEDAŻ I KLAPKI NA OCZY. KTO NIE WYROBI LIMITU - DO WIDZENIA.

Zostaw merytoryczną opinię o AUDIOFON Sp. z o.o. Sp. k. - Wrocław

• Jak się pracuje w AUDIOFON Sp. z o.o. Sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy AUDIOFON Sp. z o.o. Sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 72.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AUDIOFON Sp. z o.o. Sp. k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 42, z czego 6 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

AUDIOFON Sp. z o.o. Sp. k.