AUDIOFON Sp. z o.o. Sp. k.

2.1 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o AUDIOFON Sp. z o.o. Sp. k.

Pracowałam tam 8 miesięcy nie będąc protetykiem robiłam to co on. Chore.podstawa niska,! Zaczynam u konkurencji ,dają wyższa podstawę o 300 złoty, premie tak jak tu za wyniki. Mam nadzieję że będzie lepiej niż w tym (usunięte przez administratora) gry pozorów i matactwa. Powodzenia

Antoni
@Były pracownik

Hmmm, jakim cudem mogłaś robić to samo co on nie będąc protetykiem? Dziwne, zastanawiające... A tej podstawy ile było jeśli mogę wiedzieć? I od czego zależała premia?

Poziomka
@Były pracownik

Normalnie,to norma,że astystent robi to samo co protetyk,a jakby było mało,to odpala mu procent ze sprzedaży,chociaż ten protetyk nawet nie jest na punkcie : )

Aldoni
@Poziomka

Nie wszędzie tak jest. U nas każdy pracuje na siebie i nie odpala protetykowi żadnej kasy. Ty sprzedajesz - Twoja kasa. Przecież u tak dorzucasz się rym do obrotu, a od tego zależy czy i jaka będzie premia.

Spóźnione pensje.... Kpina... Ludzie też mają swoje zobowiązania!!!!!!!

@Pracownik

Pracuję tu od 5 lat i NIGDY nie było spóźnionej pensji - wszystko zawsze na czas. Raz przez NOWY ŁAD było spóźnienie w styczniu. Takie teksty na goworku to żenada, bo ludzie z zewnątrz pomyślą, że to jakiś standard w firmie, w której bardzo o to dbają. Jak jest problem z zobowiązaniami, to kroki należy kierować do kierownika lub kadr, by pomogli problem rozwiązać, a nie uzewnętrzniać się na goworku.

Porostu ja
@Pracownik

Zgadzam się. Wszedzie ogarniaja wypłaty tylko nie tutaj. Nie kazdy co miesiąc ma premie.

Hamra
@Pracownik

Była informacja, ze wypłaty są przesunięte i był podany powód - zmiany związane z PL wiec nie przesadzaj, bo akurat co do wypłat i terminowości do Audiofon jest wzorowy. Poza tym każdy mógł poprosić o zaliczkę i ja otrzymał - to tez było napisane ba stronie. Trzeba było poprosić.

@Hamra

Kpina to jest podawanie powodu opóźnień jako zmiana polskiego ładu. Co to za księgowi i kadrowcy pracują w tej firmie, skoro nie potrafią przeczytać ustawy, zrozumieć i wprowadzić zmian w ustalonym czasie. Za to protetyk budżet musi wykonać w zadanym czasie, nie ma tłumaczenia.

ZM
@Krysia

Ciekawe co piszecie … prowadzę kilka gabinetów i u mnie nie było kłopotów z wyliczeniem wypłat dla pracowników. Nie było tez opóźnień! Takie opóźnienia to brak szacunku dla pracowników!

@ZM

Zgadzam się, to brak szacunku. Firma arogancka

Iza
@ZM

Spokojnie, może nie każda księgowość poradziła sobie z tymi zmianami? Lub może to zależy też od tego ilu pracowników zatrudnia firma? Wiadomo, że w większych przedsiębiorstwach jest więcej papierkowej roboty. Czy sytuacja z tymi pensjami się już unormowała?

@Iza

Wypłaty zawsze były na czas. Jednorazowe opóźnienie i problemy z wyliczeniem było związane z tym, że u nas pensja była płacona "z góry", do 10 dnia miesiąca. Jak w budżetówce, która też miała opóźnienia z tym związane. Czyli za styczeń do 10 stycznia, za luty do 10 lutego itd. 10 dni kalendarzowych na obliczenie pensji po zmianach Nowego Ładu metodą porównawczą, czyli podwójnie, dla kilkuset osób było nierealne. Teraz jest bezpieczny margines, bo aby sytuacja się nie powtarzała został zmieniony dzień wypłaty na koniec miesiąca. Porównujcie 1:1, a nie z firmami, które miały płacone zawsze na koniec miesiąca lub do 10 kolejnego miesiąca.

Bella
@pracownik

Dokładnie tak. Sytuacja jednorazowa.

Nie kasujcie znowu wypowiedzi
Kandydat

Jak pracuje się na stanowisku obsługi klienta? Czy w punkcie jest protetyk i os od obsługi klienta? Jaka jest atmosfera?

Ona28
Kandydat

Witam, Czy w salonach audiofon kazdy osobiscie jest rozliczany z wyników? Czy wszyscy pracuja razem na sukces salonu i premie?

Rozmowa kwalifikacyjna
Czy rekrutacja na stanowisko Specjalista ds. kadr i płac w firmie AUDIOFON Sp. z o.o. Sp. k. odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?

Spóźnione pensje... Kpina..

Anonim
Kandydat

Audiofon Zgierz, konsultant sprzedaży, ktoś wie jakie zarobki?

Iwonka

Nowe premie brutto i netto co sadzicie?

Aska
@Iwonka

W sumie jeszcze nie dostaliśmy nic na konto więc ciężko jak narazie coś na ten temat powiedzieć

Antoni
@Iwonka

A jak się przedstawiają te premie? Możesz podać kwoty tutaj czy nie bardzo?

Jaaa
@Antoni

Roznie zalezy od obrotu i klasy aparatow okolo 2 tys.

Abc

Kiedyś lubiałam te firme. Dzsiaj nie-chce mi się tam iść. pracować kiedyś to była firma dbająca o ludzi teraz jest firma która w momencie wielkiej drożyzny kopnęła swoich ludzi w tyłek!!!

Xxx
@Abc

Zgadzam sie z Tobą,ja też kiedyś lubiłam tu pracować i zarabiać przyzwoite pieniądze,teraz zrobili sie pazerni i my na tym stracimy....szkoda

Mi też
@Abc

Mi tez się nie chce pracować po takim zaangażowaniu dostaliśmy tylko nierealne cele :(

Netto

Czy ktoś wie o co chodzi z premiami netto i brutto?

bunia
@Netto

Zapytaj przełożonych - gowork to chyba nie jest miejsce na tego typu sprawy i pytania!

Zawiedziona

I skończyło się zarabianie przyzwoitych pieniędzy w Audiofonie. Trzeba szukać innej pracy. Nie aplikujcie tu. Kiedyś dali zarobić, teraz tak wywindowali limity w gabinetach że zostaniecie z mega marną podstawa i tak samo marna premia o ile ja zrobicie. Tak nam dziękują za ciężką prace bo człowiek zap… jak osioł bo wiedział ze dostanie fajna premie. My dostaliśmy cele których nie mamy szansy zrobić - to się nazywa motywacja w czasach kiedy wszystko drożeje nam obcinają kasę. Ja szukam innej pracy.

My też
@Zawiedziona

My też się oswajamy z myślą ze trzeba szukać nowej pracy. Czas dobrych zarobków się skończył. Szkoda ze firma w takim momencie kiedy wszystko drożeje robi swoim pracownikom takie rzeczy. Liczyliśmy chociaż na niewielkie podwyżki podstaw a będziemy zarabiać dużo mniej. Na rynku podstawy są dużo większe.

Propaganda
@My też

Pierwszy raz jak tu pracuje szkoda mi było mojego RKSa jak nam mówił że to nie są podwyżki limitów tylko jak to nazwał : AKTUALIZACJĄ kosztów !!!!! Jego mina bezcenna hahahaha :) Sami będziecie tu w tych gabinetach zaraz sprzedawać. Moje koszty życia też wzrosły i za samą podstawę tutaj rodziny nie utrzymam.

loja
@Zawiedziona

Jest mi przykro. Wkładałam cale serce w pracę gabinetu. Byłam dumna z naszego zespołu. Teraz po rozmowach z innymi pracownikami zastanawiamy się nad zmianą pracy..

xco
@Zawiedziona

My również otrzymaliśmy limity nie do zrobienia. 10 lat pracy, doświadczenie, dobre wyniki sprzedażowe... wszystko na marne.

My też
@loja

My też. Cały zespół. Dostaliśmy limit prawie jak kiedyś 120% a wiadomo, że tu nikt nie chce na limicie pracować bo przychodziliśmy tu zarabiać pieniądze i dawaliśmy z siebie wszystko. Teraz czujemy się potraktowani jak… . Mamy wrażenie, że kadra zarządcza tego nie przeliczyła bo nam w zeszłym roku tylko raz udało się zrobić obecny plan. Wszystko drożeje, boimy się o utrzymanie swoich rodzin a tu jeszcze będziemy zarabiać dużo, dużo, dużo mniej. Dobrze tu się pracowało ale Audiofon płaci tak mizerne podstawy, ze nie możemy tu tylko za nie tkwić mimo ze atmosfera była kiedyś dobra. Teraz jedni płaczą a drudzy się wogole nie odzywają i wysyłają CV:(. Trzeba szukać innego zatrudnienia bo niedługo nie starczy nam na rachunki.

Ronaldinio
@loja

Do pracy przychodzi się zarabiać - chyba że nie musisz pracować i Jesteś tu dla przyjemności. Jeżeli zarobki spadną ws tego co było, to nie da rady tu zostać bo dookoła coraz większa drożyzna. Wszystko pójdzie w górę i to pewnie kilka razy. Pracy się nie boimy - ale 2300 na rękę za chwile na kredyt nie wystarczy :(. Możesz lubeć te robote ale sytuacja zmusi człowieka do zmiany.

Netto
@xco

Nie na marne. Zarobiliście pieniądze dzięki tym wynikom. Teraz jak już nie będzie można zarobić to trzeba szukać innej roboty i z wyższa podstawa bo tylko to jest gwarantowane.

Kandydatką
Kandydat

Po co chwila odświeżacie ogłoszenie o pracę? Myślicie, że ludzie będę się na nie nabierali. Szukacie wśród ludzi z uprawnieniami, a jest to wąskie grono, więc raz się można nabrać, ale nie więcej razy. Tak naprawdę badacie rynek oraz próbujecie wyciągać informacje na temat konkurwncji. Serio jest to słabe. Albo inna odpowiedź - nie proponujecie niczego ciekawego i nie możecie znaleźć chętnych do pracy. Szkoda czasu aby do Was aplikować.

Nina

Jak dla mnie ta firma to porażka. Pracują ludzie bez szkół, badają i pobierają formy z ucha. Naprawdę chcielibyście iść do lekarza lub pielęgniarki bez wykształcenia w tym kierunku ? Sprzedaż sprzedażą, ale inne rzeczy też powinny się liczyć. Kiedy to wreszcie zrozumiecie , ktoś powinien zrobić z tym porządek.

@Nina

Nina niestety nie tylko w tej firmie, ale w każdej dużej korporacji, także w Geersie, Sluchmedzie czy Kindzie. Zatrudniają ludzi na stanowisku asystenta protetyka, a każdą mu robić czynności, które ma prawo wykonywać tylko protetyk. Szkoda, ze odpowiednie służby tego nie kontrolują. Osobiście czekam dnia kiedy te korporacje wyzyskujące pracowników i oszukujących pacjentów zaczną być kontrolowane

Hmm

Dokładnie tak jest.

Beneton
@Krysia

Piszesz to na podstawie prawnej czy „ bo Ci się tak wydaje”? Chciałam zacząć pracować w tej branży. Zostałam zatrudniona, zdecydowałam się także pójść do szkoły i nie wyobrażam sobie żebym dopiero za 3 lata mogła pracować tak jak protetyk!!. Po pierwsze uczę się wykonywania obowiązków PS co mnie stawia w gabinecie na równej randze, tak samo zarabiam. Co sprzedam to moje. Nikt mi nie każe niczego oddawać. Wy tak naprawdę? Chcecie być asystentami co tylko wykonują badania i siedzieć za podstawę czy może być tylko asystentami ale się dopominać premii? Kto Cię tu wyzyskuje? Nie wiem z jakiego regionu jesteś ale mnie nikt nie wykorzystuje. Wręcz przeciwnie - czuje się częścią zespołu. Od razu jak mnie witała moja RKS - dokładnie omówiła ze mną system premiowy i zasady obowiązujące w firmie. I tak jest. Wiec chociaż piszcie prawdę. Po 4 miesiącach zarabiam w premii 2-3 tys zł + podstawa.

@Beneton

Oczywiście, ze na postawie prawnej. Chodząc do szkoły powinnaś wiedzieć o tym jak i kiedy zdobywa się uprawnienia protetyczne. Widzę, że poziom arogancji i bezmyślności sięga aż tak daleko, że nawet nie wiesz jakie masz uprawnienia. Czy Ty zdajesz sobie sprawę, że obsługując ludzi bez uprawnień i umiejętności możesz im zaszkodzić? Żaden pracownik bez uprawnień nie powinien zostawać sam w odziale, bo niby od kogo się uczysz jak jesteś sama? Odpowiem Ci metoda prób i błędów, raz wyjdzie innym razem nie. I teraz zadaj sobie pytanie czy chciałabyś być tak obsłużona u dentysty? Nie rozumiesz, ze protetyk to zawód medyczny, ze bierzesz odpowiedzialność za to co robisz, ze bierzesz odpowiedzialność za pacjenta. Jak najbardziej powinniśmy mieć możliwość nauki, ale zawsze pod okiem doświadczonego protetyka, który ustrzeże Cię przed błędem, a pacjenta przed utratą zdrowia i źle wydanymi pieniędzmi.

Beneton
@Krysia

Tak to właśnie jest jak chce się pokazać, że jest się mądrym. Po pierwsze proszę podaj tę podstawę prawną, po drugie gdzie ja napisałam, że pracuję sama ?. Jak wołami jest napisane, że nie!!!. Do tego trzeba umieć czytać ze zrozumieniem. Po kolejne - proszę zajrzeć do słownika i sprawdzić co oznacza słowo „ arogancja” . A na końcu wisienka na torcie: sprawdź listę zawodów medycznych. Jak Ci się tu nie podoba to po co tu pracujesz?. W Audiofonie nikt nikogo na siłę nie trzyma. Jak się pracuje efektywnie to się zarabia niezłe pieniądze jakie w żadnym innym miejscu u konkurencji nie dostaniesz. Do tego benefity.

@Beneton

Proszę bardzo Zarządzenie nr - 131/209/DSOZ. Resztę Twojej wypowiedzi poprostu zignoruje, szkoda mojego czasu. Mądrzy ludzie i tak wyciągną mądre wnioski. Nie każdemu korpo zryje beret tak jak Tobie.

Napiszesz coś o warunkach zatrudnienia?

Dron
@Pytanie

Bardzo dobre. Umowa o pracę. Pensja zawsze na czas. Pensja + premia za sprzedaż. Uczciwy pracodawca. Praca w sprzedaży, wiec stres jest ale przynajmniej jak sprzedajesz to pieniądze wiele większe niż gdzie indziej.

AnnA
@Dron

A jaka jest podstawa bo słyszałam, że bardzo niska ,ok. 3000 netto

@@@@
@AnnA

Jakby taka była to większośc z nas byłaby szczęśliwa. Tyle to jest,ale brutto

@AnnA

W niektórych punktach nawet niższa.......

Ja
@Pytanie

Ja na szczęście nie jestem już pracownikiem tej firmy . Prawda jest taka ze zarabiają w tej formie tylko protetyce . Pracownicy na niższym szczeblu maja najniższa krajowa . Na rozmowie rekrutacyjnej oczywiście obiecywane są złote góry , co w praktyce wyglada zupełnie inaczej . Także zdecydowanie nie polecam

Zocha
@Ja

Nie zgodzę, pracownicy na niższym szczeblu również mogą zarobić bardzo dobre pieniądze, kwestia chęci, zaangażowania, determinacji.

Socha
@Ja

Nie wiem z jakiego regionu jesteś ale jak się zatrudniasz to oczywiste jest, ze protetyk za dyplom ma wyższa podstawę. Jeżeli chodzi o premie na która masz Ty wpływ to już każdy ma tak samo. Przynajmniej u nas. Ile sprzedasz tyle zarobisz. Nikt nikomu nic nie oddaje i nikt nikomu nic nie odbiera ( chodzi o to, ze protetyk nie bierze z prowizji więcej niż asystent). Idz do szkoły i zrób protetyka - podniosą Ci na pewno podstawę.

Gocha
@Ja

Ja nie jestem protetykiem, a zarabiam dużo powyżej średniej krajowej. Dlatego nie zgadzam się z Twoją opinią. Osoby, które wiedzą czego chcą potrafią tutaj zarobić świetną kasę - tak jak ja :-)

@Socha

Nie zgadzam się, zatrudniłam się z tej firmie mając dyplom protetyka. Miałam tę samą podstawę co pracujący tam asystent protetyka (na którego firma dodatkowo wkładała pieniądze żeby wyszkolić), czyli najniższa krajowa. Po kilku latach pracy i wyróżnieniu w ocenie rocznej mojego regionu nie dostałam żadnej podwyżki. Niestety musiałam się zwolnić.

Nikola
@Były pracownik

Hej, a zdradzisz jaka to była podstawa?

Rqr
@Gocha

Świetną tzn jaka?

Kasia
@Rqr

W każdej umowie jest informacja, by nie zdradzać szczegółów wynagrodzenia. Tak szczegółowe kwestie jak wysokość pensji omawia się na rozmowie w sprawie pracy, a nie na goworku.

kandydatka

Zależy gdzie, w takim Bielsku-Białej proponują 3200 brutto

kandydatka
@Kasia

Tak tylko robią firmy w Pl, wszędzie w Europie wynagrodzenia są jawne i nie ma (usunięte przez administratora) zabiegów typu tajne przez poufne. Ludzie rozmawiają o tym na forach, bo normalnie nie mogą. A nie mogą, bo pracodawcy mieliby problem i ciągłe wioski o podwyżki.

Kinia
@kandydatka

I tylko w Polsce po rozmowie kwalifikacyjnej nie potrafią zadzwonić, albo chociażby wysłać emaila z informacją, że dziekujemy za udział w rekrucji, ale wybraliśmy innego kandydata. To jest brak klasy i profesjonalizmu.

Mat
@Gocha

No tylko jakie miasto? Na co mozna liczyć w małych miastach, szczególnie woj. Lubelskie

Iwonka

Mam pytanie jak Wam sie pracuje w regionie wielkopolski ? Jakie srednie zarobki?

Przeminęło
Kandydat

Swoją przygodę z firmą zakończyłem już jakiś czas temu. Nie trwała.zbyt długo i powiem Wam tak: sprzedaż czegokolwiek w dzisiejszych czasach to ogromny trud. Sprzedaż aparatów tym większa bo są bardzo drogie! Piszecie o różnych problemach o rksach, o tym że punkt słaby itd. pewnie to fakt, mimo wszystko nie wszystko zależy od sprzedawcy choć każdy RKS będzie Wam wmawiał co innego :) Nikt tu nie pisze o (uwaga!) Współpracy z lekarzami :) Żeby sobie ja wypracować to czasem trzeba dluuuugiego czasu a czasem trafi się na lekarza tak.opornego że nic nie.pomoze. Szkolenia jak szkolenia kto się chce nauczyć to się nauczy wsparcie jest ale tak jak ktoś napisał nie daj Boże Ci no idzie to szukanie dziury w całym analizowanie rozmów z pacjentami - co mogłeś powiedzieć czego nie powiedziałeś blebleble. Trzeba to kochać sprzedaż i niestety wciskać kity żeby to.robic.

Bera
@Przeminęło

Z jednym się zgadzam w 100%: żeby to robić trzeba lubić sprzedaż.

Kamil
Kandydat

Jaką podstawę dostaje nowy pracownik?

Niki
Kandydat

Cześć, zastanawiam się czy złożyć u Was swoje CV, jestem protetykiem, a dokładnie w sierpniu zdałam egzaminy. Napiszcie mi na co mogę liczyć w Waszej firmie. Pozdrawiam

Kasia z centrali
@Niki

Cześć, najlepiej się skontaktować z działem HR. Można to zrobić przez www.adiofon.com.pl/kariera lub na naszym FB. https://www.facebook.com/AudiofonKariera Kasia

asia

Na jakim poziomie są możliwe do osiagnięcia premie w audiofon(widełki) chodzi mi o punkty prosperujące na przyzwoitym poziomie, nie z pierwszej dziesiątki

Kandydatka
Kandydat

Ogłoszenie widnieje od dawna, odświeżane jest każdego miesiąca. Nie ma odpowiedzi na przesłane cv, po co to robicie? Zbieracie dane osobowe? Inspekcja pracy powinna zainteresować sie tym procederem

Audi
@Kandydatka

Nam mówili że w ten sposób badają rynek pracy tzn w razie gdyby potrzebowali to będą wiedzieć ilu chetnych by było i jakie mają doświadczenie.

Kasia Pelasia
 Problem
@Audi

A nam mówili, że ogłoszenie jest dodane, bo szukają na nasze miejsce ludzi i jak nie będzie więcej niż target to nas zwolnią. Tak mówił RKS ;) By sprzedaż poszła w górę.

;(((
@Kasia Pelasia

Niech sami sprzedają jak tacy mądrzy, to są ludzie bez żadnych zasad i tylko im podobni w tej formie przetrwają. Pandemia dla nich nie stanowi żadnego problemu. Przecież aparat słuchowych to artykuł pierwszej potrzeby.

dotrola
@;(((

Tak, to artykuł pierwszej potrzeby dla kogoś, KTO MA NIEDOSŁUCH! Jak myślisz, fajnie jest nie słyszeć, mądralo? Jesteś zwykłym hejterem! Podłym troliszczem, który uwielbia pluć jadem na prawo i lewo. PS. Jestem mądra i sprzedaję aparaty osobom, które tego potrzebują.

Ona
@dotrola

Brawo - jak Wam źle to szukać innej pracy.

Otóż_to!
@Ona

100% odpowiedź Rks Warszawa! To samo możesz usłyszeć od niej w pracy a nawet i gorzej ... arogancja pierwsza klasa!

janiekumamtroli
@Otóż_to!

o znów Ty! nie masz nic lepszego do roboty? ile można narzekać i obrażać ludzi? może to Ci sprawia po prostu przyjemność? powtórzę - jak ci źle to spadaj stąd i tyle. Po co się tak męczysz ;-)

Nie Brother trolliii
@Otóż_to!

A to że mazowieckie tyle sprzedaje to Twoja zasługa ?? Jaśnie panna się znalazła. Jaka delikatna olaboga!!!! Mazowieckie nigdy nie było w tak dobrej kondycji jak teraz. Ale Ty na pewno zrobiłabyś to lepiej. Jak Ci źle z takim szefem co wymaga porządnej pracy to złóż CV do takiego szefa co pozwala najlepiej leżeć i pić kawę a może Ci jeszcze do niej coś przyniesie. A jak uważasz ze się arogancko zachowuje to powiedz wprost albo zgłoś do szefów. Tylko wtedy trollu jeden będziesz musieć mieć dowody. (usunięte przez administratora)

warszawianka
@Nie Brother trolliii

Brawo, w punkt.

Maz.
@Otóż_to!

Wiesz co? Schowaj te swoje frustracje w ... i nie wymyślaj bo tak nie jest. Pewnie nie masz wyników i robisz ferment tutaj. Zawsze ktoś inny winny jest. Nasz kierownik nam mówi , ze jak dobrze wykonujemy swoje obowiązki to zarabiamy i mamy pracę i co? Mówi prawdę. Ktoś Cię tu trzyma na siłę? Po co tu siedzisz jak Ci nie odpowiada? Pewnie nie masz wyniku to się wyżywasz w necie. Nikt nie prowadzi firmy dla lansu tylko żeby utrzymać ludzi, ich rodziny i siebie. Idz pracować tam gdzie nie będzie stresu, wymagań i nikt ci nie będzie mówił co masz robić. W internecie każdy odważny i mądry. A najlepiej kup buty to biegania i idz pobiegać.

jasio
@Nie Brother trolliii

widać po kulturze wypowiedzi, że nie chciałoby się tam pracować.

zdystansu

Uważam, że żadna praca nie rozwinęła mnie pod każdym względem bardziej niz Audiofon. Chcesz zarobić - 1. Polub sprzedaż. 2. Idąc / odpalając na kompie szkolenie sprzedażowe czy produktowe- WYNIEŚ coś z niego, a nie " odbębnij". 3. Dawaj sobie szanse na porażki- w tej firmie pracują tylko ludzie- nikt cię nie zwolni bo pomyliłaś sie w raporcie albo źle rozliczyłaś NFZ. 4. Miej spokojną głowę - to tylko praca. 5. nie pier*ol i miej do siebie szacunek- jak ci u nas nie dobrze to się zwolnij - daj szanse tym, którzy dużo by oddali żeby za free cały weekend jeść pić i bawić się na koszt firmy. 6. DOCEŃ CO MASZ to ktoś doceni Ciebie.

Zostaw merytoryczną opinię o AUDIOFON Sp. z o.o. Sp. k. - Wrocław

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Drogi Użytkowniku,

NIE dodawaj opinii, która:

łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
jest wulgarnym komentarzem
jest niemerytoryczna

przebieg on-boardingu nowego pracownika
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w AUDIOFON Sp. z o.o. Sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy AUDIOFON Sp. z o.o. Sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 74.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AUDIOFON Sp. z o.o. Sp. k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 44, z czego 6 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

AUDIOFON Sp. z o.o. Sp. k.
Przejdź do nowych opinii