Audiofon Wojciech Matyja

Kielce

Opinie o Audiofon Wojciech Matyja

ben

ceny aparatów to prostu masakra to nie można nazwać zdzierstwo to po prostu ROZBÓJ !

ambasada

Pracowalam tam pol roku. Kontakt z centrala - kadry, serwis itp okej. Dzialamy dla wspolnego dobra wiec ludzie sa pomocni. Z drugiej strony jest cos takiego jak instytucja regionalnego koordynatora sprzedazy-jesli on pracuje kiepsko to cale g*wno spada na protetyka. Pensja podstawowa-mocno slaba-premie okej, ale tylko wtedy gdy zrobi sie limity. Po zakonczeniu pracy kontakt z panstwem zly-brak odpowiedzi na maile, listy, gdy dzownisz z zapytaniem np do kadr to odpowiedzia jest krzyk...nagla zmiana nastawienia. Takie robienie czarnego PRu wsrod bylych pracownikow, a o klientow trzeba dbac i w tylek im wchodzic. Niestety protetyk wszystkiego sam nie zalatwi-czego niektorzy w tej firmie nie wiedza. Jedzcie za granice, tam jest lepiej.

czyli

czy tylko ja mam wrażenie, że ostatnio dodane wypowiedzi n/t pracodawcy są pisane przez tą samą osobę? w dodatku mającą problem z zapamiętaniem, w czyim imieniu się wypowiada- kobiety czy mężczyzny...żenujące

Zostaw opinię o Audiofon Wojciech Matyja - Kielce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Audiofon Wojciech Matyja