AUDIOFON Sp. z o.o. Sp. k.

Opinie o AUDIOFON Sp. z o.o. Sp. k.

@

Pani bardzo mila,i serdeczna, pelen profesjonalizm.❤️Polecam.

Zainteresowana praca

Hej czy wiadomo jak będzie wyglądała podstawa po tym jak wejdzie w życie zawód medyczny , czy podniosą podstawy czy będą to omijać . Jestem protetykiem słuchu .

Dominika

Cześć, mam pytanie- jak wyglada praca przedstawiciela medycznego? Ile zarania się na rękę bez premii? A ile wynoszą premie? Czy samochód jest do użytku prywatnego ? I jak wyglada rekrutacja ? Dzięki z góry za odpowiedz

Mazury

Również miałam taką sytuację. Umowa przedłużona, mówili że są zadowoleni , brak zastrzeżeń. Nagle z dnia na dzień dają wypowiedzenie bez słowa wyjaśnienia i każą wyjść z gabinetu.Jedna wielka porażka Omijac SZEROKIM ŁUKIEM @Pracodawca

Czy rekrutacja na stanowisko Specjalista ds. kadr i płac w firmie AUDIOFON Sp. z o.o. Sp. k. odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
Xx

Strasznie fałszywa firma. Zbierają opinie na google ,jak pracowałam zebrałam kilka opinii , gdzie pacjenci wymienili mnie z imienia. Po zwolnieniu mnie ,nagłym po przedłużeniu umowy opinie na mój temat z google również zostały usunięte;) a Pani która wskoczyła na moje miejsce zbiera opinie od rodziny i znajomych i takie nie są usuwane ;) (usunięte przez administratora)

Zeta
@Xx

Witaj. Skoro przedłużyli Ci umowę o pracę to nie mogli Cię nagle zwolnić. Coś tu nie pasuje. Pozdrawiam.

@Zeta

Mogli. W poniedziałek podpisałam przedłużenie umowy a w piątek dostałam wypowiedzenie (usunięte przez administratora). Na moje prośby o podanie powodu zbywal mnie ,wczesniej nie zgłaszali zastrzeżeń do mojej pracy,wręcz słyszałam same pochwały. Zwolnili mnie z obowiązku świadczenia pracy na okres wypowiedzenia i od razu po wręczeniu wypowiedzenia (usunięte przez administratora) kazał mi się spakować i wyjść. Tak firma traktuje pracowników

Czy istnieje możliwość rozwoju w AUDIOFON Sp. z o.o. Sp. k.?

Byly_pracownik

Trudno wypowiadać się o całej firmie, która ma tyle oddziałów w różnych miastach i regionach. Zapewne można trafić na fajnego RKSa ale łatwo też na takiego z którym współpraca nie układa się najlepiej. Można trafić do super gabinetu, a można do takiego, który bardzo slabo prosperuje. Mam dużo zastrzeżeń co do tego jak obecnie funkcjonują firmy protetyczne. Nie ma znaczenia czy jest się dobrym czy złym protetykiem słuchu. Liczy się to, czy jest się dobrym sprzedawcą. Wyrabianie limitów ma tutaj największe znaczenie. Każdy miesiąc to czysta karta. Zaczynasz walkę o target od nowa. Firma sama w sobie niby nie jest tragiczna. Płacą na czas, jest dodatkowe ubezpieczenie, medicover, fundusz socjalny itp. Wierzę, że można zarabiać dobrze, ale trzeba liczyć się z tym, że limity są co raz wyższe a presja sprzedażowa ogromna. Podstawy są bardzo niskie, nie wazne ile lat sie pracuje wiec jak nie wyrabia sie limitu, nie da sie z tego wlasciwie wyżyć. Obroncy Audiofonu powiedza, ze do pracy przychodza po premie a nie podstawe. Zgadza sie, ale co jesli pewnego miesiaca podwinie Wam sie noga? Nie zaplacicie raty kredytu czy odpuscicie sobie rachunki? Jeśli ktoś zastanawia się nad zatrudnieniem w firmie zachęcony faktem, że można uzyskać zawód medyczny, nauczyc sie robic badania, niech się zastanowi, czy odnajdzie się w roli sprzedawcy drogiego sprzętu medycznego dla starszych ludzi. Dodatkowo, nauki jest sporo, a nie zawsze są zasoby ludzkie i czas na to żeby nowy pracownik się w ten nie latwy zawod spokojnie wdrażał.

Pola
@Byly_pracownik

No właśnie, a jak wygląda konkretnie takie wdrażanie nowej osoby? W sensie jest nauka teoretyczna, czy poprzez praktykę? I ile średnio jest czasu na takie przyuczenie??

Blanczi29

Na portalu pracuj.pl dostępne jest ogłoszenie w sprawie stanowiska pracownika biurowo-sprzedażowego w Poznaniu. Proszę o informację na jakie szkolenia może liczyć osoba bez doświadczenia? Podobno oferują naukę badań słuchu oraz dofinansowanie do szkoleń, kursów oraz szkół. Czy to prawda? Jak układa się współpraca z kierownikiem regionalnym? Na jakie zarobki można liczyć na start?

@Blanczi29

Serio z tą nauką robienia badania słuchu? A to ciekawe. Ale jak już jest mowa o szkoleniach dla juniorów, to dajcie znać, ile płaci się początkującym pracownikom? Widzę tu pytanie o kasę na start, ale ja chce wiedzieć, ile płaca już po okresie startowym i na jakie premie wtedy można liczyć?

Xx

(usunięte przez administratora) Zatrudniają ,są mega zadowoleni a po kilku miesiącach zwalniają z dnia na dzień bez podania przyczyny ,bo nie muszą jej podawać. Nie ja jedna zostałam tak potraktowana, więc to stały numer. Wisi ogłoszenie na pracuj.pl cały czas niby niechcący bo szukają do innego miasta a tak naprawdę szukają kogoś za was ,mimo że jesteście super ,sumienni , chwaleni przez pacjentów. Omijać szerokim łukiem.

@Xx

Jak to możliwe z tymi zwolnieniami? Bo chyba sa jakieś umowy z okresem wypowiedzenia? Tak? Pracownicy pracują na UoP i jest tam okres wypowiedzenia, czy nie, jak to wygląda pod tym kątem? Były odprawy?

Xxx
@Anna

Jest umowa na pewniej okres ale i tak zwalniają przed końcem umowy z dnia na dzień bez słowa wyjaśnienia.

Life
@Xxx

Witam. Jeżeli zwalniają Was bez słowa wyjaśnienia jest to niezgodne z kodeksem pracy. Poniżej info za jakie przyczyny mogą Was zwolnić. Jeżeli nic takiego nie wystąpiło możecie złożyć wniosek do sądu pracy. Zgodnie z prawem. Poniżej przedstawiam prawa pracodawcy: Jakie mogą być przyczyny zwolnienia bez winy pracownika W sytuacjach określonych w przepisach możesz rozwiązać umowę o pracę pracownika bez wypowiedzenia, pomimo że nie dopuścił się ciężkiego naruszenia obowiązków pracowniczych, nie popełnił przestępstwa i nie utracił uprawnień. Masz takie prawo, kiedy pomimo braku winy pracownika jego nieobecność w pracy jest zbyt długa lub uporczywa. Pracodawca może rozwiązać umowę o pracę pracownika bez okresu wypowiedzenia bez winy pracownika: jeśli pracownik jest niezdolny do pracy w skutek choroby trwającej: dłużej niż 3 miesiące – gdy pracownik był zatrudniony u ciebie krócej niż 6 miesięcy dłużej niż łączny okres pobierania z tytułu choroby wynagrodzenia i zasiłku (182 dni lub 270 dni w przypadku gruźlicy) oraz pobierania świadczenia rehabilitacyjnego przez pierwsze 3 miesiące – gdy pracownik był zatrudniony u ciebie co najmniej 6 miesięcy lub jeżeli niezdolność do pracy została spowodowana wypadkiem przy pracy albo chorobą zawodową jeśli usprawiedliwiona nieobecność w pracy, z innych przyczyn niż wymienione wyżej, trwa dłużej niż 1 miesiąc. Nie będziesz mógł rozwiązać umowy o pracę pracownika bez wypowiedzenia, który: jest nieobecny w pracy z powodu sprawowania opieki nad dzieckiem – w okresie pobierania z tego tytułu zasiłku (zasiłek z tego tytułu przysługuje pracownikowi w wymiarze do 60 dni w roku kalendarzowym) jest odosobniony ze względu na chorobę zakaźną - w okresie pobierania z tego tytułu wynagrodzenia i zasiłku. Pamiętaj! Rozwiązać umowę o pracę z tych przyczyn możesz tylko wtedy, gdy pracownik jest z ich powodu nieobecny w pracy. Jeśli przyczyny nieobecności ustaną, a pracownik stawi się do pracy, nie możesz już go zwolnić bez wypowiedzenia. Pozdrawiam.

Protetyk

Czy w audiofonie realne jest żeby protetyk zarobił 4000 netto? (Podstawa+premia)

Pracownica
@Protetyk

Tak, realne i nawet więcej. Podstawa plus premia 4000 netto to nawet w tych mniejszych gabinetach. W gabinetach większych czy w przychodniach możesz zarobić 2 x tyle.

Gocha
@Pracownica

Potwierdzam, dwa razy tyle, a nawet i więcej :-)

Krysia
@Gocha

A jak jest z tą podstawą, wszędzie są takie same stawki? Na ile netto podstawy może liczyć protetyk?

Czarny
@Pracownica

Co za brednie, małe miasto, sprzedaż 120%, po podziale z 2 pracownikiem nigdy nie przekroczyłem 3000 na rękę. Pozdrawiam

Ucho
@Czarny

Zgadzam się :) zależy od gabinetu , pomimo wyciśniętych potów nie każdy oddział ma szanse na takie zarobki , limity są nie sprawiedliwe .

@Ucho

A można chociaż szybko wynegocjować jakąś podwyżkę swojej pensji?

xxxx
@Iza

Podwyżek pensji podstawowej brak, chyba że rośnie minimum

@xxxx

Słabo :/ są chociaż jakieś inne benefity?

były pracowanik
@Czarny

to fajnie ze chociaż był. Ja takiego szczęścia nie miałam. Tylko jak była sprzedaż to byłam wypraszana z gabinetu przez protetyka, żebym tylko nie nauczyła sie za wiele. na szczęście było- minęło

Olka
@Pracownica

4000 tys z premia w dzisiejszych czasach? Sa ludzie,ktorzy za takie kiepskie pieniadze chca pracowac? Rozumiem 6 tys z premia. Ale kto z doswiadczeniem bedzie chcial 3 tys. Podstawy netto? Tyle od lipca bedzie kwota minimalna…

Iva
@Pracownica

Jeżeli mogę zapytać jak jest teraz? Ile wynosi podstawa netto? Pyta protetyk słuchu 10letnie doświadczenie

Pixi
@Iva

Teraz realnie to 3000 - 3500 netto w zależności od negocjacji …. Teraz dali podwyżki, ja mam 3500 netto, a pracuje 15 lat …

xyz

Szokujące są dla mnie niektóre opinie. Pracuję w firmie od kilku lat i zdecydowanie mogę powiedzieć że naprawdę uwielbiam swoją pracę. Wiadomo, ile ludzi tyle opinii natomiast nie każdy nadaje się do pracy na planach. Większość wypłaty to premia, nie dziwie się więc że osoby które planów nie wyrabiają są negatywnie nastawione. Uważam że firma daje dosyć duże pole do rozwoju osobistego. Różne szkolenia, wyjazdy. Dużym atutem jest też fundusz socjalny. Dopłaty do wczasów, dopłaty do multisportu, świąteczne bony, 13-stki. Trzeba chcieć i pamiętać że to praca w sprzedaży.

@xyz

Mówisz że większość wypłaty to premia, ale jakaś podstawa pensji jest gwarantowana, czy nie? I te plany są do wyrobienia według Ciebie, tak? Ciekawa jestem ile tak mniej więcej przy dobrym miesiącu można u was zarobić. Podpowiesz ?

Aldona
@Iza

Zgłoś się do procesu rekrutacji to się dowiesz.

Zainteresowana
@xyz

Mam pytanie, pracuje w konkurencji i dostalam propozycję przejścia do tej firmy. Oferują mi bardzo wysoką podstawę 6 tysięcy netto plus bardzo małe premie w związku z wysoką podstawą. Co innego czytam we wpisach, że tu są duże premie . Gdzie jest zatem haczyk ? Zastanawiam się co zrobić? Możecie napisać czy te warunki mi proponowane rzeczywiście są możliwe do uzyskania ?

Abc
@Zainteresowana

A o jakim stanowisku mówimy?

@xyz

O, fundusz socjalny? Super. A na czym on polega? Co on zawiera i jakie są warunki korzystania z tego funduszu? Niech ktoś napisze, jak w praktyce ten fundusz wygląda?

kandydaton

Pojawiło się ponownie ogloszenie o pracę do firmy Audiofon Przedstawiciel Medyczny - czy ktoś jest zorientowany jak wygląda podstawa netto? Jak wygląda praca? Jaki samochód? Na jaki okres podpisywana umowa?

@kandydaton

O, mnie też to zaciekawiło. Też szukam info o podstawie netto. Ale może doda ktoś informacje o premiach na tym stanowisku. Są jakieś regularne premie? Albo okazjonalne premie?

M.B

Witam serdecznie. Polecam. Super obsługa w miejscowości Rawicz. Pani bardzo miła.

Mati

Bardzo fajna obsługa. Polecam serdecznie

Kinia

Czy jest szansa dla protetyka słuchu w woj. Śląskim razem z premia wyjść około 4500,00 na rękę?

@Kinia

Tak, zarabiam tyle ???? czasem i 6 się zdążyło.

Zuzanna

ale pracujesz w firmie AUDIOFON? i tutaj tyle zarabiasz?

Llll
@Kinia

Ja planuje miec 4300 netto podstawy, a tutaj 4500 z premia? Nie wiem czy sens w ogole w takim razie rozmawiac?

Zadowolona

Pracuje w Audiofon od roku. Jestem pracownikiem sprzedaży. Wcześniej pracowałam w różnych firmach, tych dużych i mniejszych jednak o żadnej o nich, nie mogę powiedzieć, że czułam iż to co wkładam w te prace ( zaangażowanie, pomysły, rozwój) jest mi oddawane. Czytam jak niektórzy narzekają. Najbardziej Ci z najdłuższym stażem. Takich zapraszam do prawdziwych korpo albo do cwanych prywaciarzy, którzy przy rekrutacji obiecają Wam wszystko a w realu będziecie stamtąd uciekać po kwartale. Zobaczycie ile znaczycie dla pracodawcy. Nic. Całe zero! Cały czas stres, ciśnienie i myśl, ze jak nie zrobisz wyniku ( mało realnego ) to Cię zwolnią. O takich premiach możecie zapomnieć. Dostaniecie max 500 zł i to może raz na 3-4 miesiące bo cele będą odrealnione od rzeczywistości. Jak Wam tak źle to przestańcie narzekać albo poszukajcie innej, może lepszej pracy. Przecież tutaj nikt nikogo nie trzyma. Tutaj jeżeli jesteś zaangażowany, pracowity, robisz co do Ciebie należy dostajesz naprawdę bardzo dobre wynagrodzenie ( podstawa + premia). Jednak gdy ktoś liczy tylko na podstawę to może się czuć rozczarowany. Jak ktoś potrafi się zaangażować to będzie się czuł bardzo usatysfakcjonowany. To jest bardzo dobra praca dla tych, którzy przychodzą do pracy, żeby zarabiać pieniądze i pracować na wyniku premii. Realizujesz cel ( dodam, że cele są realne!!!), przy wypłacie czujesz satysfakcje:):):). Umowa o prace, liczne dodatki socjalne, dobre traktowanie. 8h pracy w dobrych warunkach. Szefowie Regionu wymagający ale na poziomie. Robisz swoje masz spokój. Właściciele dzwonią po gabinetach i gratulują najlepszych wyników. Doceniają to. Kto tak dzisiaj robi? Fakt, wracam bardzo zmęczona ponieważ pracy jest dużo ale przecież idziesz do pracy pracować, a nie leżeć. Doceniam fakt, że tutaj pracuje.

Audi
@Zadowolona

Jak trafisz na punkt w dużym mieście i sprzedaż się kręci to praca ok. Wystarczy że zrobi się przestój albo wylądujesz na zadupiu w małej mieścinie to przestaje robić się kolorowo. Wiadomo że firma nastawiona jest na sprzedaż ale są czasami sytuacje których nie da się przeskoczyć. Praca na pewno jest stresujaca dla odpornych. Jak ktoś to lubi to i może chwalić ale patrząc na koleżanki z sąsiednich miejscowości nie jedna i nie raz ze mną włącznie ryczały i panikowały jak pacjentów nie było a RKS owi wiecznie mało.... Po nocach człowiek myśli o robocie, rano oczy otwiera już się martwi jak to będzie. Teraz odczówam cały ten stres po tylu latach pracy. Zdrowie mi się posypało... Ktoś może stwierdzić że jestem mało odporna na stres, może i tak jest ale lata przepracowane w Audiofonie to lata wycięte z życia... :(

Otóż_to!
@Zadowolona

Ewidentne napisała to Rks z Wawy... Ma bardzo wysoką podstawę to na co narzekać ? Szeregowiec dostaje marne grosze a robi zdecydowanie więcej niż ona. Ona jedynie dzwoni i pyta o prognozy. Arogancka i bardzo niechętna do pomocy, nos w komputer i tak cały dzień... a podobno przyjeżdża do salonu pomoc pracownikom. Dotykowo całkowity brak decyzyjności- a niby Rks. Żal. Współpraca porażka !

Leo
@Otóż_to!

Co ty piszesz? Pierwszy naprawdę zaangażowany RKS w tym regionie. Zachowanie zawsze kultura i klasa!!. Jak trzeba to pożartuje ale jak trzeba to powie, że jest źle i trzeba poprawić. Nie owija w bawełnę ale z szacunkiem. O co nie poprosisz to Ci załatwi. Czasem nie jest to od razu ale jak może to masz co potrzebujesz, chyba ze chcesz żeby aparaty za Ciebie sprzedawała?? :). O prognozy pyta? A co ma pytać? Walnij się w czoło

Warszaffffka
@Otóż_to!

Wam tam nigdy żaden RKS nie pasował jak pracuje tu 10 lat. Każdy był (usunięte przez administratora) . Wy tam chcecie tylko leżeć i pachnieć , aaaa i kasę brać. Warszaffffka ????:)

@Otóż_to!

A Ty skąd wiesz jaką kto ma podstawę? Idź wylewać swoje frustracje gdzie indziej.

Żalik ha ha ha
@Otóż_to!

Kto by to nie pisał, to tzn, że jak jest zadowolony z pracy w Audiofonie to już Twój wróg? A co tam jest nie tak napisane????. Obiektywna prawda i tyle!!!. Ty wolisz pisać, że jest źle, beznadziejnie bo nie można już przyjść do pracy, posiedzieć na FB , zamknąć sklep i iść do domu. A potem tylko czekać na pensje.

Xyy
@Zadowolona

Dla każdego dobre wynagrodzenie oznacza co innego, zatem pytanie - na jakie wynagrodzenie może liczyć handlowiec z wieloletnim doświadczeniem? Jaka podstawa? Czy przy pełnym zaangażowaniu, skupieniu na realizacji celu jest osiągalne 6-7 tyś netto?

Bety
@Xyy

Tak. Przy takich zaletach i gabinecie potencjalowym - bez problemu.

S.
@Xyy

Podstawa plus premia 2-3 tys bez problemu do zrobienia.

Julia
@S.

Ta premia tyle wynosi? Czy w sumie sie zarobi 2-3tysiace? Daj znać bo to jednak spora różnica. No i ile wynosi ta podstawa?

Stone

Pracowałam w firmie 12 lat. Na końcu swojej pracy nie wyrabiałam chorądalnych limitów, sama w punkcie, nie miałam nikogo do pomocy, choć w tym punkcie zawsze pracowały dwie osoby i te limity były na dwóch. Improwizacja pseudo kierowniczków, którzy mydlą oczy górze, że pracują. Góra albo udaje, że tego nie widzi albo rzeczywiście jest tak zaślepiona co dzieje się w regionie podlaskim. Przy rozwiązaniu umowy o pracę, zostało poważnie złamane prawo, podsunięte podstępem dokumenty do podpisania. Sprawa skierowana do sądu, oczywiście moja wygrana. Także jak jest dobrze i zawalasz ponad swój czas ponad normy godzinowe jest ok. Jak tylko nie robisz limitów i targetów jesteś już nikim, traktują Cię jak zero, zero szacunku, traktowanie przedmiotowe i za jakiś czas...papiery pod nos i żegnaj. Szkoda, że wielu ludzi nie wypowiada się na forum, nie opowiada o swojej historii w Audiofon. Ciekawą książkę można by było napisać. Na koniec jak ktoś jest za dużym zagrożeniem dla firmy dają lojalkę na 2 Lata i związują Ci ręcę w branży. Tak jak potraktowano mnie, moich znajomych z innych punktów, świadczy o firmie, kiedyś pracowało się tam super, teraz to żal na to patrzeć. Czekam aż los im odpłaci za krzywdy wyrządzone pracownikom.

Zbieram dowody
@Stone

I o dziwo każdemu kto się z nimi sądzi to wypłacaja lojalkę przez dwa lata. Nie macie wrażenia ze płacą za milczenie (zeby nie wywlekac brudów firmy ) zeby nie mozna bylo mówić głośno o krzywdach które tam cie spotykają , o wydawanych poleceniach niezgodnych z prawem i żebyśmy nie mogli się komunikować celem zbierania dowodów .

Była pracownica
@Stone

Zgadzam się , też tak mam , lojalka 2 lata...przykre niestety, podziękowanie za 13 letnia prace

Krystyna
@Była pracownica

czyli za tak konkurencyjnych uważają własnych ludzi? Nie wiadomo czy się cieszyć czy nie tak w sumie... A sankcja na lojalce jaka jest? i 13 lat? Co was tak długo tu trzymało?

Telimena
@Krystyna

Lub trzyma … Premia + podstawa = w żadnej innej firmie protetycznej tyle nie zarobisz. Wszędzie już są lojalki . Nie chcesz podpisywać to szukasz czegoś innego. Chcesz pracować - podpisujesz . Wszystko w umowie jest . Nikt nikogo nie zmusza.

Oli
@Telimena

Ja pracuje wkonkurencji już 16 lat i nie mam lojalki . Wiec to nie prawda ze wszędzie

Oli
@Telimena

Nie przesadzajmy ze w tej firmie super się zarabia . Mam kolezanki wiec wiemy jak jest

Były

Krystyna
@Oli

ale ja w zasadzie teraz to już nie wiem... jeśli masz wiarygodne info o podasz dla jasności już? te koleżanki jakie podejście do firmy mają?

@Stone

Powyższa wypowiedź jest absolutnie prawdziwa. Były pracownik

Ann

To się wylałeś z własnych goryczy. Firma bardzo, bardzo dobra. Szanuje i dba p pracowników. Jest tylko 1 zasadniczo warunek: musisz być dobrym pracownikiem ( czytaj: uczciwy, zaangażowany, skuteczny, chcieć się rozwijać).

Były pracownik XY

I tak sobie tam siedź, aż doświadczysz tego samego, świeżaczku - wtedy poczytamy o Twoich "żalach". Uczciwym chce się być, jeśli także jest się uczciwie traktowanym. Ja na szczęście nie musiałam wielmożnym panom padać do nóg - sama się zwolniłam. Firma jest Tragiczna! A sprawy sądowe oczywiście, że pracownicy wygrywają i chyba się z oslem na głowę zamieniłeś, jak myślisz, że publicznie podam tu jakiekolwiek dane w tym temacie - choćby inicjały (zwłaszcza, że na odległość śmierdzisz centralą..) Nie powiodło się najwidoczniej Tobie, skoro musisz pracować w Audiofonie. A wypłata pensji za przepracowany u pracodawcy czas, w związku z podpisaną O USTRONNIE umową, nie jest żadnym przywilejem pracownika, tylko (usunięte przez administratora) obowiązkiem pracodawcy, wynikającym z kodeksu. Ale skoro Ty traktujesz to jako swój przywilej, to pozostaje mi tylko Ci współczuć takiego pomiatania Tobą..

@Były pracownik XY

To po prostu następnym razem czytaj co podpisujesz. PS: tam tez jest napisane, ze po ustaniu stosunku pracy przez cały okres zakazu konkurencji otrzymujesz 25% średniego wynagrodzenia . Oczywiście … zapomniałeś wspomnieć.,

Kasia J.
@Stone

Jak to jest z tą lojalką? Czy firma rzeczywiście weryfikuje czy pracownik przypadkiem nie pracuje dla konkurencji? W jaki sposób?

Pracuje w tej firmie juz kilka lat.Firma bardzo dobrze płaci szczególnie premie są wysokie.Jeśli wyrabia się 120 % to zarabia się więcej niż osoby na kierowniczym stanowisku.Przez kilka lat firma bardzo się zmieniła,więcej oczekują od pracownika ale też wynagradzają wysoko za pracę.

patB

Firma jak firma. Czasem jest lepiej, a czasem gorzej. Ostatnio jest jednak gorzej - oby tylko "górę" zainteresowało dlaczego jest gorzej. Szukać nie muszą daleko. Wystarczy spojrzeć w kierunku ostatniej zmiany personalnej.

@patB

Kogoś zwolnili czy przyszedł ktoś nowy?

Nowa osoba od stycznia.

@patB

Ciekawe jak długo zajmie komukolwiek sprawdzenie czy ta osoba radzi sobie na stanowisku. Ja pamiętam jedną zmianę, kompletnie nietrafioną i wtedy górze zajęło na prawdę sporo czasu, żeby dojść do wniosku, że jednak ta osoba nie nadaje się do tej firmy i zwyczajnie jest za słaba.

Ffsg
@Była

Niestety, ale po słabym początku jest tylko gorzej. Brak kontaktu, chęci zbudowania jakiejkolwiek relacji z osobami innymi niż 3-4 osobami będącymi nad nią. Tak się nie wchodzi do nowej firmy, tak się nie zdobywa szacunku. Nie wspomnę o sposobie komunikacji.

Katia

Co to za osoba??

Ninx

Jak osoby niemające styczności z centralą u mnie w regionie już słyszały o tej osobie to znaczy, że jej wejscie do firmy nie wygląda tak jak oczekiwano.

Bel
@Ninx

U mnie w regionie to samo (chyba że jesteśmy w tym samym :)). Ja słyszałam, że oczekiwania były duże, a jest słabo. Pytanie, czy ktoś w ogóle się zapytał kogolowiek jak wygląda współpraca. U nas RKS pyta jak się pracuje z nowozatrudnioną osobą.

@patB

Czy sytuacja się poprawiła czy wciąż tak samo jak bylo w styczniu?

@Była

Nie, nie jest lepiej. Chyba już nie warto się łudzić, że będzie lepiej.

Zdecydowanie nie polecam pracy w tej firmie, jeśli już chcecie spełniać się w tym zawodzie, macie do wyboru wiele innych firm. Niestety firma ta nie docenia swoich pracowników, nie zależy im na nich, są nastawieni tylko na zysk. Nieważne czy jesteś protetykiem z doświadczeniem czy asystentem z ulicy, którego dopiero szkolą, robicie tyle samo, zarabiacie tyle samo. W tej firmie zaczęłam pracę będąc po wyższej szkole protetycznej, po kilku latach pracy i osiągnięciu wyróżnienia w ocenie rocznej mojego miasta poprosiłam o podwyżkę, ponieważ w dalszym ciągu zarabiałam tam tyle co asystent, w którego a propos firma dodatkowo wkładała pieniądze na szkolenie. Po dwukrotnych prośbach o podwyżkę dostałam dwukrotną odmowę z odpowiedzią, że jeśli przez następny rok będzie jeszcze lepszy, to dopiero to rozpatrzą.. Niestety nie miałam innego wyjścia musiałam się zwolnić, nie mogłam dać sobą pomiatać. Kolejna sprawa to umowa lojalnościowa, wiem że tego typu firmy wymagają umów lojalnościowych, ale bądźmy ludźmi, ta firma grosza na moje kształcenie nie wydała, od kiedy zaczęłam tam pracę wzrosła sprzedaż, wzrosły limity, jedyne co nie wzrosło to pensja pracownika. Ani widu, ani słychu o podwyżce. To nie jest fair i w takim przypadku, firma powinna odstąpić od umowy lojalnościowej, skoro nie stać jej na zatrzymanie pracownika dając mu marną podwyżkę, a stać ich na wypłacanie pieniędzy w związku w umową o zakazie konkurencji, to coś tu jest dla mnie niezrozumiałe. Po prostu nieludzkie podejście firmy do pracowników, ciekawa jestem czy szefowie wiedzą co się dzieje w punktach, co regionalni wyprawiają, bo to jest dla mnie aż dziwne. Cały czas walczę o moje odstąpienie z umowy o zakazie konkurencji, pisałam pismo, wszystko na marne. Wiem że dużo osób odchodzi z Audiofonu, wystarczy spojrzeć ile ofert pracy (pracuj.pl) ma Audiofon, a ile np. Geers czy Słuchmed, to daje do myślenia :) Pozdrawiam

zdziwiona

Jestem zdziwiona Twoją opinią, bo ja pracuję w Audiofonie kilkanaście już lat i moja opinia o firmie różni się od Twojej o 180 stopni. Mój RKS jest w porządku, zarobki mam na bardzo dobrym poziomie i mówię nie tylko o prowizji, która jest bardzo wysoka, ale również o podstawie, która wg mnie jest na uczciwym poziomie. Nie miałam z podwyżką problemów - fakt, musiałam udowodnić, że mi się należy nie tylko za staż pracy, ale przede wszystkim za efekty - no ale to chyba to jest normalne i uczciwe. Moje koleżanki też nie narzekają. Dla mnie dziwne jest to, że narzekania słyszę tylko tutaj na goworku. Wiadomo, że w każdej pracy jest coś do ulepszenia, ale to, o czym piszesz nie dotyczy ani mnie ani moich koleżanek z mojego regionu.

Snow

Wiesz skąd tyle ogłoszeń? Bo firma się rozwija i chce otwierać kolejne gabinety. Żeby to zrobić potrzebuje ludzi. Dobrze wiesz, ze w tej branży to min 6 mcy nauki, żeby samemu zacząć pracować.

@zdziwiona

W takim razie zazdroszczę podwyżek i regionalnego :) ale mam dziwne przeczucie, ze ten komentarz nie został napisany przez protetyka, a osobę która zajmuje się poprawianiem wizerunku firmy ✌????

Nie wiem kto napisał tamten komentarz, ale ja wierzę, że pracownik gabinetu. Jakby to, co pisze nie było prawdą, to nie mielibyśmy w firmie tylu jubileuszy 20lecia pracy, a średni czas pracy u nas nie wynosiłby 7-8 lat. Nie znam innej firmy prywatnej, z którą ludzie byliby tak związani jak Audiofon. Zakładając, że wszystkie pozytywne komentarze są pisane przez osoby poprawiające wizerunek firmy, moglibyśmy również twierdzić, że negatywne pisze konkurencja. Jeśli ktoś ma wątpliwości, czy się rekrutować, czy nie, to są inne, bardziej wiarygodne źródła niż gowork :)

bunia
@Snow

dokładnie, firma otwiera nowe gabinety i zatrudnia wielu pracowników; wiem, bo pracuję tutaj i dobrze znam realia.

bunia

A mi się wydaje, że ty jesteś "zatrudniona" do tego, by ten wizerunek psuć. I jak - fajnie, czytać taki komentarz? ;-)

Ja co roku przy dobrych wynikach pisze o podwyżkę i ją dostaje bez problemu, tylko zwracam się do samego prezesa, ale RKS też się wstawia. Może trafiłaś na beznadziejego kierownika.

Ilona

Co to znaczy "dobre wyniki"? Możesz to jakoś jaśniej napisać kiedy można uważać, że są to "dobre wyniki"? Zbieram informacje na przyszłość :)))

agu12

zdecydowanie się zgadzam, to sekta nie przyjazna firma , wyzysk i bezwzględne parcie na kasę, brak szacunku dla człowieka jesteś tylko pionkiem do ich bogacenia się, ty niestety nie masz praw !!!!

agu12
@zdziwiona

zobaczymy jak będziesz szczęśliwa jak zdecydujesz się od nich kiedyś odejść nie ma tak łatwo zobaczysz ich prawdziwe oblicze, chyba że chcesz pracować tam do śmierci to powodzenia !!!

Stone

Zgadzam się w 100% z Tobą, jakbym czytała o swoim przypadku. Tyle, że moja finalnie zakończyła się w sądzie, moja wygrana oczywiście bo dokonali fałszerstwa w dokumentach, przy zwolnieniu.

Agata

czyli jak nie zwolniki to ci płacą>

Lidia
@zdziwiona

A możesz powiedzieć jakie konkretnie stanowisko zajmujesz w tej firmie i jakie to są zarobki? Chociażby ile jest podstawy?

Ffff

U mnie byli odwrotnie, byłam zatrudniona jako asystent protetyka i po tygodniu wdrożenia do pracy musiałam sama prowadzić gabinet i współpracować z lekarzami. Bez szkoły robiłam badania i protezowalam ludzi, poszłam w trakcie pracy do szkoły wszystko za własne środki a dojezdzalam po 120 km w jedną stronę. Dla firmy liczyły się tylko sprzedaż aparatów i akcesoriów. Nie liczył się pacjent, trzeba było wydzwaniac do ludzi i namawiać a potem się tłumaczyć dlaczego ktoś nie kupił aparatu. Wspaniały zawód ale jeśli chodzi o pracę w placówkach gdzie liczy się pomoc pacjentom a nie tylko cele sprzedażowe.

Zostaw merytoryczną opinię o AUDIOFON Sp. z o.o. Sp. k. - Wrocław

• Jak się pracuje w AUDIOFON Sp. z o.o. Sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy AUDIOFON Sp. z o.o. Sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 72.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AUDIOFON Sp. z o.o. Sp. k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 42, z czego 6 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

AUDIOFON Sp. z o.o. Sp. k.