AUDIOFON Sp. z o.o. Sp. k.

Opinie o AUDIOFON Sp. z o.o. Sp. k.

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w AUDIOFON Sp. z o.o. Sp. k.? Chętnie zatrudniają?

Abcd

To sprawa bardzo indywidualna w zależności od potrzeb regionu / gabinetu. U nas np potrzebne są osoby na cały etat ponieważ pracujemy pon - pt 8-16.

Anita

Pracowałam w różnych firmach. Tą pracę rozpoczęłam dokładnie na początku czerwca 2020 roku. Jestem bardzo zadowolona, ludzie są serdeczni i uśmiechnięci, można realizować własne projekty, w ciągu miesiąca nauczyłam się więcej niż w poprzedniej firmie przez pół roku. Polecam z całego serduszka szczególnie dla kobiet, ponieważ firma dba o ich prawa, co widać podczas różnych projektów wewnętrznych :)

Marina
@Anita

Myślalam to samo na początku.... niestety czas pokazał, że się niestety myliłam. Gdy skończy się covid - uciekam....tylko on mnie tu zatrzymuje.

Marina

Dziwię się, że taki portal pozwala sobie na usuwanie komentarzy.... Żenada z jego strony . Zapewne ten się nawet nie ukaże.

Magda

Czy mogę prosić o informacje na temat trwającej rektutacji do oddziału w zduńskiej woli? Czy ogłoszenia są nadal aktualne (widnieją na portalach już od kilku miesięcy)? Czy to rekrutacja do istniejącego oddziału czy będzie otwierać się nowy? Dziękuję!

Pewnie nie ma chętnych
@Magda

Dlatego wisi długo ogłoszenie

Czy rekrutacja na stanowisko Specjalista ds. kadr i płac w firmie AUDIOFON Sp. z o.o. Sp. k. odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
mikolaj

Nieważne że pacjent nie ma pieniędzy, każdy pacjent ma kupić aparat. Bardzo duży nacisk ze strony kierownika sprzedaży.

Ona
@mikolaj

To prawda, założeniem jest, że klienta może i nie stać, ale ma rodzinę, dzieci które mogą kupić babci taki aparat...

Doświadczony
@mikolaj

Jak kierownik jest taki bystrzacha to niech sam sprzedaje. Niech pokaże jak to się robi. Niech się nie wstydzi i sprzeda min. 10 egzemplarzy.

Guciu

Czy szkolenia są faktycznie we Wrocławiu? Jak aplikuje np do Rzeszowa lub Krakowa? Ilo dniowe są szkolenia?

hmmm

hmm kurcze po opiniach to chyba nie bardzo warto tu cv składać...jak myślicie?

@hmmm

No teraz Cię na pewno nie przyjmą

Hania

Czy Wasze sklepy są teraz otwarte? Chodzi mi o " czasy zarazy" - koronawirusa, czy pracujecie normalnie i badacie ludzi?

Odp
@Hania

Proszę zadzwonić do interesującego Panią oddziału i zapytać, bądź na infolinię

Ciężko jest w systemie 12/12 w AUDIOFON Sp. z o.o. Sp. k.? Ktoś coś?

zdziwona

Pierwsze słyszę o systemie 12/12 w Audiofon. Pracujemy od pn-pt po 8 godzin dziennie. Żaden gabinet nie jest otwarty przez 12 godzin.

Ciekawa

Mam pytanie, kto wykonuje badania w Lodzi przy ul. Bazarowej? Moja lekarka na początku się śmiała, a potem wysłała mnie do innego punktu, gdzie zapłaciłam, ale tympanometria została wykonana dobrze.

serio?
@Ciekawa

na badaniu masz pieczątkę imienną.. nie wiesz kto Ci robił badanie? .........

Mała

Jakimi samochodami jeżdżą PM

Mamba

Ja dodam tylko, że jest trochę niezdrowa rywalizacja między gabinetami. Troszkę winy w tym "góry"... wysyłacie tabelki, kto ile sprzedał.... Mnie to lotto, życzę każdemu....ale koleżanka z punktu źle na to reaguje, do tego stopnia, że odbija się to na mnie... Zrezygnujcie z tego! Atmosfera będzie lepsza w firmie.

Atena
@Mamba

Jedni sprzedają więcej , inni mniej. Jak w życiu, są różnice na wielu płaszczyznach. Rozumiem że w punkcie jest niższa sprzedaż i to jest powód zmartwień koleżanki, które to przenoszą się na Panią także?. Raport jest informacją „gdzie jesteśmy” – nie ma pozytywnego bądź negatywnego wydźwięku. Nie kreuje i „nie odpowiada za atmosferę”. Atmosferę budują ludzie, mają na nią wpływ także czynniki zewnętrzne, często niezależne od nas. PS. Można kierować samochodem z zamkniętymi oczami, ale osobiście nie polecam. Może lepiej spojrzeć na drogę =„dane=raport” i omijać, pokonywać przeszkody.

Mamba
@Atena

Ma Pani całkowitą rację... wszystko zależy od człowieka. Ps. Punkt w którym pracuje na dobrą sprzedaż.

Zoja
@Atena

Aneta możesz napisac jak wyglądają tam prowizje? Bo byłam na spotkaniu ale odp na to pytanie nie otrzymałam ,a nie ukrywam że jest to dla mnie b ważne

Gdzie odbywają się szkolenia? Bo dostałam propozycję pracy jako asystent protetyka słuchu.

@Gość

Dzień dobry! Już od pierwszych dni pracy nowego pracownika zależy nam aby wzmocnić w nim poczucie bezpieczeństwa i stworzenia komfortowych warunków do pracy. Jeżeli zdecydujesz się Kandydacie dołączyć do naszego zespołu dołożymy wszelkich starań aby proces wdrożenia do pracy odbył się w najbardziej efektywny sposób. Twój przełożony wyznaczy opiekuna, która przejdzie z Tobą cały pakiet szkoleniowy. W centrali firmy będziesz miał szansę uczestniczyć już zaraz po zatrudnieniu w szkoleniu wstępnym dla nowych pracowników, gdzie zapoznasz się ze strukturą i kulturą organizacyjną firmy. Najczęściej szkolenia odbywają się w punkcie sprzedaży, w którym zostaniesz zatrudniony lub w innym wyznaczonym - w zależności od potencjału i możliwości danej lokalizacji. Szkolenie wstępne w centrali we Wrocławiu.

@AUDIOFON Sp. z o.o. Sp. k.

Bardzo dziękuję za odpowiedź. Niestety będę zmuszona zrezygnować, bo Wrocław to jakieś 400km ode mnie. Myślałam, że szkolenia będą jednak na miejscu. No trudno. Przynajmniej juz wiem na czym stoję. Ale dziękuję i pozdrawiam.

Takie pytanie

A jakich pytań spodziewać się na rozmowie kwalifikacyjnej? Bo trochę się stresuje. Nigdy nie pracowałam na takim stanowisku, to dla mnie nowość:-) Bardzo proszę o pomoc.

@Takie pytanie

Szanowny Kandydacie do Pracy! Na pewno będziemy chcieli abyś opowiedział nam o swoim dotychczasowym doświadczeniu zawodowym, o tym, które obowiązki w pracy lubisz bardziej, które mniej, a także o to, czy lubisz pracę zespołową i co dla Ciebie w pracy jest ważne.

Proszę o pomoc

Witam. Gdzie i co ile są szkolenia dla asystenta protetyka?

Ok
@Proszę o pomoc

Ktoś coś wie?

Dzień dobry, czy oferują Państwo benefity pozapłacowe?

nielubietroli
@Monika

tak, firma ma fajny pakiet benefitów. O szczegóły pytaj poprzez maila:(usunięte przez administratora)

Być może

Dzień dobry. CZY każdy może się starać o pracę na stanowisku asystenta? Jest rekrutacja w mojej miejscowości i nie wiem czy startować. A pół etatu akurat jest dla mnie idealne.

Magda

Widziałam że szukają na Koordynotora Sprzdazy w Wlkp. Może ktoś powiedzieć czy muszę mieć wykształcenie protetyczne? Jak się pracuje na tym stanowisku w Audiofon?

@Magda

Szanowna Pani Magdo! Zapraszamy do kontaktu pod adresem mailowym praca@audiofon.com.pl. Chętnie odpowiemy na Pani wszystkie pytania.

Bartosz

Może ktoś ma informację o ewentualnej pracy w firmie/

@Bartosz

Szanowny Panie Bartoszu! Prosimy o informację jakim stanowiskiem pracy jest Pan zainteresowany.

Kamila

Czy ktoś wie jaka atmosfera panuje w Krakowie? Warto tam pracować?

Zostaw merytoryczną opinię o AUDIOFON Sp. z o.o. Sp. k. - Wrocław

• Jak się pracuje w AUDIOFON Sp. z o.o. Sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy AUDIOFON Sp. z o.o. Sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 72.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AUDIOFON Sp. z o.o. Sp. k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 42, z czego 6 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

AUDIOFON Sp. z o.o. Sp. k.