Opinie o Ingram Micro Services Sp. z o.o. w Pietrzykowice

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Ingram Micro Services Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Ingram Micro Services Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Telekomunikacja - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ingram Micro Services Sp. z o.o. w Pietrzykowice

monterro

hAHAhHHAHAHAAHAHahhahaHAA wiedziałem wiedziałem. Bankruty, tak jak za dawnych czasów 3 lata TEMU za czasów dekoderów Sky, firma splajtowała , nie potrafią sie utrzymać nawet 3 lata na rynku, jak sie grabi kase z pracowników i robi na ilośc to wiadomka...[usunięte przez moderatora] CHodzi wozi sie klatą, i swoją megane.. a tak na prawde to jednostrzałowiec, był dzien ze juz w jego strone leciały ciosy, to drugi kiero go bronic zaczał z płaczem. OMG.

operator ..

w Wołomińskim padole pracowalem prawie 5 lat. co tam sie wyprawia szkoda gadac. jak by sie hp dowiedzialo ile oni sprzetu im popalili bo im sie cyferki nie zgadzalo juz dawno by ich olali i zabrli swoje chinskie badziewie gdzie indziej naprawiac. glowna domena firmy najlepszym pracownikiem jest niewolnik. 8-16.00 przestajesz byc czlowiekiem jestes alfa i omega maszyna generujaca cyferki. nie nalezy ci sie szacunek ani margines bledu. wyznacznikiem twojej pozycji w ich rubryczkach excela jest ile zlotowek jestes w plecy w tym miesiacu. glowny pan ciemnosci milosciwie tam panujacy nad linia it posiadajacy rozdwojenie jazni ML to kolejny ewenement niby gosc z olbrzymia wiedza i doswiadczeniem a zarazem totalny zdziwaczaly, ze swinskimi oczkami ...... generalnie target twoim panem jest, podobnie jak i prawe jajo pana ML pani [usunięte przez moderatora]. kolejna persona o wyjatkowej sklonnosci do bycia wyjatkowo dwulicowa ....... ( wstawiam kropki bo i tak ocenzuruja ) usmiecha sie pogada a za plecami juz knuje jak by tu jakas nowa sensacje wymyslec i przypodobac sie swojemuu mistrzuniowi. najlepiej znalesc na kogos jakies brudy dokopac mu zgnoic itp. wtedy jest dumna.nie liczy sie tam jakosc itp mrzonki o kontroli jakosci itp to totalna bzdura. wszystko jest ppic na wode. jak przyjezdza audyt to na dwa dni wczesniej wszyscy lataja jak poparzeni zeby sie pokazac a po nim wszystko wraca do dawnego syfu itp. a RZECZ NAJWAZNIEJSZA DLA PRZYSZLYCH PRACOWNIKOW GRUPA A-NOVO OGLOSILA BANKRUCTWO!!!!. pozdrawiam kolegow w [usunięte przez moderatora] i rzycze im jak najszybszego opuszczenia tego syfu

ziom

O proszę jak kogoś ze śmietnika zwanego anovo w oczka gryzie! Ludzie nie polecam Wam tej firmy!!! Omijajcie to szerokim łukiem. Robią zwolnienia gdy im tak pasuje i wychodzi z cyferek, brak jakiegokolwiek szacunku do pracowników, zastraszanie zwolnieniami o obcinaniem wynagrodzenia! [usunięte przez moderatora] Zastraszyć potrafią! To jest właśnie praktyka tej firmy... A jakim są serwisem?! Wystarczy poczytać na innych forach... Niedokładność, liczby a nie jakość to jest ich główna domena! SZCZEGÓLNIE ODRADZAM!!

player one - 2011-07-03 02:11:36 Jeszcze nie tak dawno temu stwierdziłbym że firma Anovo czy A-novo jest ok. Jeszcze nie tak dawno... Niestety to co wsześniej wszyscy podjerzewali okazało się prawdą. Smutną prawdą. Może wszystko po kolei. Firma opiera się na kolesiostwie: Jeden pozer sciąga drugiego, drugi trzeciego i tak w kółko aż wszystkie intratne stanowiska zostaną zajęte... Zajęte przez pozerów. Myślą że jest ok, że mają szacunek wśród ludzi. Jaki szacunek?!?! (usunięte przez administratora) wszyscy dali sobie spokój. I hala świciła pustkami aż ją miłościwe nam panujący zlikwidował. Firma (usunięte przez administratora), 2. Szczególnie zasłużeni informowaniem kierownictwa co się dzieje i 3 grupa moja ulubiona: tacy bardzo firmę kochający. Tacy co ja(usunięte przez administratora) Po całej redukcji zatrudnienia część rozlokowana po wszystkich projektach (a właściwie to w jednym jedynym* jaki został - clean room`ie(a co, niech mają w nagrodę wsześniejsze wyjścia do domu i mnóstwo dodatkowych przerw), a reszta czekała grzecznie na swoją szansę która niedługo miała nastąpić. [* Automatyki przemysłowej się nie czepiam bo to inna bajka.] Później firma złapała nowy kontrak(usunięte przez administratora)Znów zatrudnianie po znajomości ludzi i którch pisałem wyżej. Później resztę na hura... Nieszczęsną resztę biednych pracowników pracujących na rzecz tych wszystkich wyżej. Projek (usunięte przez administratora) sorki za powyższe. Chodziło mi o tą wypowiedź! Typ mądrze pisał!!

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
logo firmy PHP Backend Developer

JAAAA - 2011-07-03 18:50:42 ziom - 2011-07-03 18:25:58 zrobili nam \\ zajebiscie napisane!!! i napisała to osoba któraa nie wymyśliłaby sobie tego ot tak... ta firma taka po prostu jest sama w sobie... NIE WARTO TAM ISC!!!! właśnie! Dlaczego ten post został usunięty?! Kogoś widocznie w oczy raziło!!!!

a najbardziej szkoda ludzi , którzy mają jakieś zobowiązania finansowe kredyty itp. bo nie ma nic gorszego jak stracić pracę z dnia na dzień, zwłaszcza, że o pracę dziś ciężko...sam miałem podjąć pracę w tej firmie ale na szczęście dostałem lepszą ofertę. Studia mam , języki znam ale co z tego jak pracy szukałem dobry rok...a co mają powiedzieć ludzie bez szkoły, pójdą do innego \" kołchozu\" i to samo ich spotka w odróżnieniu do przeszłości dziś nie szanuje się ludzi... życzę wszytkom powodzenia.

cywil

(usunięte przez administratora) ktorym ludzie sa traktowani jak smieci.zadnych perspektyw same znajomosci miliony kierownikow marne pieniadze i tak dalej...niezgodne z prawem (usunięte przez administratora)...dzisiaj ide do pracy z mysla ze jutro moge dostac wypowiedzenie...szczerze nie polecam

tyrajacy w kieracie lecz niedlugo;)

100% PRAWDY NAPISANE!!! tezmi szkoda ludzi ktorzy stracili tam prace bo trzeba tam (usunięte przez administratora)a robic drukarki i jeszce sluchac żewnych gadek.

dokładnie! traktowanie ludzi jak pionki bez szkoły... wiekszość tam jest tylko dlatego, że sa wolne weekendy w które moga sie spokojnie uczyć! A jak prosisz kierownika o wolne na zaliczenia egzaminy to dostajesz odpowiedz \" a Wy to tylko te studia i studia\" no tak... jak sie nie ma szkoły i jest sie na takim stanowisku po znajomosci to tak wlasnie jest...

to było do przewidzenia.... bez obrazy ale ludzi na stanowiskach produkcyjnych traktują jak (usunięte przez administratora) szkoły, a niestety okazuje się , że ten który naprawia bądź \" czyści\" te drukarki częstokroć ma większe kompetencje i wyższe wykształcenie, ob tych , którzy wydają polecenia!no ale cóż....w naszym pięknym kraju liczą się tylko znajomości :(

JAAAA

ziom - 2011-07-03 18:25:58 zrobili nam \ zajebiscie napisane!!! i napisała to osoba któraa nie wymyśliłaby sobie tego ot tak... ta firma taka po prostu jest sama w sobie... NIE WARTO TAM ISC!!!!

player one

Freeman

Jeżeli nie jesteś zdesperowany to daj sobie spokój.

rademenezone

Jutro idę na rozmowę na dział Drukarek. Czy polecacie tą pracę? Warto tam się pojawić? Jaka płaca na starcie? Teraz z Robotą jest naprawdę ciężko. Z tego co widzę to Oddział w Pietrzykowicach, pracownicy sobie najbardziej chwalą. Czy słusznie. Pozdrosy

Freeman

Może i dział elektroniki jest ok, ale dział drukarek to istny cyrk, (usunięte przez administratora)t, jeden z kierowników pod jego butem też nie ma pojęcia lub udaje, że nie ma problemu, od niedawna wynajęli firmę która mierzy każdemu czas ile trwa n(usunięte przez administratora). Jak im się coś nie spodoba uwalą ci premię. Omijajcie szerokim łukiem tą (usunięte przez administratora)ę !

Dział elektroniki przemysłowej to jeden z lepszych działów w Anovo. Praca przyjemna, nie ma priorytetu czasowego na naprawę urządzeń. Dużo testowania, parametryzowania, podłączania, rozbierania itp. jak dla mnie sama przyjemność. Kierownictwo bardzo miłe, Pensja zawsze na czas. Dwie przerwy śniadaniowe. Jak było kiedyś źle tak jak niektórzy piszą (choć trudno w to uwierzyć) to teraz na pewno zmieniło się na lepsze.

automatyk

mis Yogi - 2011-01-15 22:44:23praca na zmiany, premia jest ale uznaniowa poki firma ma k(usunięte przez administratora)tak mowi prawo. poza tym jak odstajesz albo masz gorsze sztuki nic ich nie obchodzi, najpierw 3 5 8 10 i tak bedzie malo bo mozna wieceja target to najwazniejsza rzecz. obecnie zarabiam znacznie wiecej robie cos fajniejszego i jestem o niebo lepiej zadowolony niz z przcy w anovo . lepiej nie trafic na lidera z koziej (usunięte przez administratora) ktory tylko lata i cie opierdala ze zle robisz za malo itp. nikogo nie obchodzi ze brakuje czesci w koncu ty jestes od naprawy, a jak i czy wogole sie da...hmmm ale pamietaj target ponad wszystko...z tego co zrozumialem na rozmowie o pracę to bylbym od testowania urządzeń automayki a nie od ich naprawiania. Praca miala by być od 7-15. Czy twoja wypowiedz na pewno dotyczyła pracy na stanowisku automatyk?

Pracujący w ANOVO

Automatyk nie przyszedł po prostu do pracy. Jak się potem okazało założył sobie własny interes i tyle go widzieli. Jak robisz swoją robotę nie opier...lasz się i nie nawalisz jakoś krytycznie to na pewno po okresie próbnym (usunięte przez administratora) Atmosfera w firmie jest OK. Wiadomo, są dni lepsze i gorsze jak wszędzie. Ale generalnie jest super.

mis Yogi

praca na zmiany, premia jest ale uznaniowa poki firma ma kase, laski nie robia ze placa do 10 , tak mowi prawo. poza tym jak odstajesz albo masz gorsze sztuki nic ich nie obchodzi, najpierw 3 5 8 10 i tak bedzie malo bo mozna wieceja target to najwazniejsza rzecz. obecnie zarabiam znacznie wiecej robie cos fajniejszego i jestem o niebo lepiej zadowolony niz z przcy w anovo . lepiej nie trafic na l(usunięte przez administratora)..hmmm ale pamietaj target ponad wszystko...

automatyk

Witam, byłem na rozmowie kwalifikacyjnej w anowo w pietrzykowicach. Osoba z ktora rozmawialam powiedziala ze poprzedni automayk odszedl z firmy z niewiadomych przyczyn. Wie ktoś może dlaczego? Czy praca w tej w firmie ma jakąś przyszłość? Chodzi mi o to czy bede mogl sie rozwijac zawodowo no i oczywiscie czy powiedzmy po okresie probnym nie zostanę zwolniony bo czytając wypowiedzi ludzi roznie to moze byc...Prosze o odpowiedz

Zostaw merytoryczną opinię o Ingram Micro Services Sp. z o.o. - Pietrzykowice

• Jak się pracuje w Ingram Micro Services Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ingram Micro Services Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ingram Micro Services Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 1 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ingram Micro Services Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Ingram Micro Services Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ingram Micro Services Sp. z o.o.