Opinie o Ingram Micro Services Sp. z o.o. w Pietrzykowice

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Ingram Micro Services Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Ingram Micro Services Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Telekomunikacja - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ingram Micro Services Sp. z o.o. w Pietrzykowice

anonim1111xx

bardzo dobra firma

aserw

Nie wprowadzaj ludzi w błąd na początku nie dostaną aż takiej premi :)

viola25

Jeśli chodzi o operatorki, to zarobki wynoszą 1390+50% premii i tyle otrzymujemy. Czasem jest to 49%

Pytająca

Jakie teraz proponują zarobki . Chodzi mi o realne . Czy ta premia o której mówią to jest czy nie ?

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
logo firmy PHP Backend Developer
anovekk

I tak (usunięte przez administratora) dziubasek [usunięte przez moderatora] ze swoją wrzeszczącą francą wymiatają. To jest właśnie przykład awansów w firmie. koles pociąga kolesia a ten nagle staje sie o 2 metry wyższy i szybko zapomina jak to sam kiedys zasuwał jako monter[usunięte przez moderatora] to też niezły żart :D

Nikt ważny

Jak czytam to forum i te wypowiedzi biednych polaczków to rozumiem dlaczego trzeba wyjechać z tego kraju. Gdyby którekolwiek założyło własną firmę prowadzilibyście taką samą politykę, albo i gorszą bo nikt nie lubi jak płaci, a pracownik wali w [usunięte przez moderatora] i stoi. Czasy komuny się skończyły, płacą mało albo źle zmień pracę i finał. Jeśli chodzi o opinie to z wieloma się zgadzam, ale wiele to tylko czcze gadanie ludzi którzy nawet jako monterzy się nie sprawdzili. bo jesteśmy POLACZKAMI i narzekamy z zasady. ktoś mówi \"-eee, kierowniku łopata mi się złamała - to oprzyj się na betoniarce \" Oto polska, która mi się kojarzy jak to czytam. wyjechałem, nie żałuje PS. nasz kraj już nie zasługuje by pisać jego nazwę z dużej litery, a wy na to by nazywać was polakami tylko komuc (usunięte przez administratora) i i POLACZKAMI

anovekk

:) brawo wreszcie ktoś powiedział jak tu naprawde jest:)

Pan X

Wszyscy tylko narzekają i marudzą jak to źle i niedobrze. Jestem w tej firmie specjalistą. Czasy ciężkie dowalają roboty i może różowo nie jest, ale bym tak nie dramatyzował. Jak czytam wpisy frustratów to mnie coś trafia. Ludzie to jest wolny kraj!!! Macie wybór, możliwości... jak jesteście tacy (usunięte przez administratora) iści i niedoceniani to wyślijcie parę CV i na pewno wasza (usunięte przez administratora) istość zostanie doceniona gdzie indziej. Nikt was tu nie trzyma. Jesteście kowalami swojego losu więc nie obwiniajcie pracodawców za swoje własne porażki. Trochę dystansu i samokrytyki by się wam przydało. Powodzenia i pozdrawiam wszystkich ANOVO ;)

Jasie HP

[usunięte przez moderatora] już nie pracuje, bo była reorganizacja personelu. Zostawiono największych przy (usunięte przez administratora) asów! On nim też był, ale jego przebili, bo lepiej smerają po (usunięte przez administratora) i. Została jedna wielka klika, która się trzyma jak Concordia u wybrzeży Toskanii. Czekamy kiedy wszyscy pójdą na dno, a My Razem z nimi.

anovika

mam pytanie dlaczego[usunięte przez moderatora]już nie pracuje?? ktoś wie?? kto go zastępuje??

anovekk

co do liniowych jedna wielka szajka kolega ciągnie kolege:) robią z ludzi idiotów a sami nie są zorganizowani :) Kierownik to jedynie marionetka w grze :)

Dokładnie jedyną osobą, która to wszystko trzymała w garści był może nie za dobrze wykształcony Pan kierownik[usunięte przez moderatora], ale wszystko było pod kontrola i w miare dobrze funkcjonowało, a teraz to jedna wielka kpina, nowy kierownik to tam zamiatać powinien i tyle bo o zarządzaniu pojęcia zielonego niema (ma być norma i brak zwrotów bo ja tak mówie, jak nie...to zostaną wyciągnięte konsekwencje) jedyny sposób motywowania jaki ten pan zna.:) a [usunięte przez moderatora] i [usunięte przez moderatora] nie wspominając, [usunięte przez moderatora], robienie z doświadczonych pracowników idiotów jest na porządku dziennym po kilka razy atmosfera tragiczna jesli chodzi o presje ze strony kadry od liniowych Capo po inżynierów.

anovec

Jeden wielki syfffffffffffffffffffff ale nie ma to jak dawny kierownik pan[usunięte przez moderatora] trzymał wszystko w garści :) a teraz.co ........ wiadomo syf...

ivoivo

W każdym razie cieszę sie że [usunięte przez moderatora] juz tu nie ma

jjj

A Ty poducz sie ortografii a w plotce zawsze jest jakas prawda nieprawdaż :)

klik

prorok jakiś czy kto?

Niebo

PRACA OGULNIE FAJNA,ZMIANA JEDNA ZAROBKI NIE SA ZŁE.. ALE PLOTKARZE SA INTERESUJA SIE CZYIMŚ ŻYCIEM,PLOTKUJA A NIE ZAJMA SIE SWOIMI SPRAWAMI JAK CI KTÓRZY LUBIA PLOTKI NIECH CZEPIA SIE ROBOTY A NIE OPOWIADANIE BZDURY ZA PLECAMI JESLI MASZ ODWAGE PLOTKOWAC ZA PLECAMI MIEJ ODWAGE POWIEDZIEC TO TEJ OSOBIE PROSTO W TWARZ..

Tadeusz

Sprawa jasna - zatrudniles sie wczesniej dostales technika, stanowiska sie zapchaly i zebys stawal na glowie to technika nie dostaniesz. Sam [usunięte przez moderatora] mowil ze nie jest juz mozliwy awans bo jest pelny sklad technikow (dodal tez ze duza czesc z nich pozamienialby stanowiskami z monterami). Wiec o czym Ty czlowieku wogole mowisz? Dobrze mi bylo jasne ze tak bo przynajmniej produkcja miala rece i nogi a nie ciagla nagonka stanie za plecami , patrzenie na rece. Mowiac ze trzeba bylo sie znalesc w dobrym miejscu i o dobrym czasie sam pograzasz firme bo firma gdzie za zaslugi sie awansu nie dostaje tylko za to ze zatrudniles sie 2 miechy wczesniej pokazuje jze nie pracowitosc tylko szybkosc wysylania cv(ewentualnie kolesistwo-bardzo w Anovo modne) daje Ci wyzsze wynagrodzednie . Wracajac do mowienia o mnie \"biedny monter\", dziwisz sie ze sie ludzie oburzaja ? skoro lider goni Cie tak samo co technika za 600 zl mniej ? Tobie by to nie przeszkadzalo ? Najwidoczniej trafiles w dobry moment i dobry czas lub masz dobrych kolegow co podejrzewam :) Tak czy inaczej moja opinia : zatrudnic sie tam - oczywiscie polecam na 3-4 miechy max jesli niue ma sie nic innego. Ale szukac szukac szukac

tech-on

ChorowityTadeusz - 2012-03-11 16:08:16 zarobki w anovo = 1600 zl brutto +premia szansa na awans- brak Teraz doszlo do tego ze monter za 1600 brutto ma zrobic tyle samo sztuk drukarek co technik zarabiajacy 2500 brutto a jak Ci nie pojdzie to zjeba. Stawiasz sie ze to niesprawiedliwe to lider Ci powie "tam sa drzwi":) od kiedy pan[usunięte przez moderatora]. nie jest kierownikiem zrobil sie gnojSkoro tak dobrze Ci było za jurysdykcji "[usunięte przez moderatora]." to czego Cię nie mianował na technika ? Nie wypisuje bzdur. Jak Ci tak źle idź do związków zawodowych może oni Cię pociesza, chociaż szczerze wątpię bo to też jest niezły układ, nawet nie potrafią się odezwać w obronie ludzi

Pan Yapa

Panie Chorowity Tadeuszu Nikt nie podpisywał w imieniu \"biednego\" montera umowy o pracę. Ani Technik ani Kierownik linii. Pretensje można mieć tylko do samego siebie, że zgodził się na taką stawkę. Co do awansu to istnieje taka maksyma \"right time & right place\" = niestety już nie realna w obecnym czasie, chyba że masz dłuuuuugiego jęzora. Pamiętaj, że na niedalekiej TSSE ludzie pracują jeszcze w gorszych warunkach za podobne pieniądze jak ty \"biedny\" monterze.

Zostaw merytoryczną opinię o Ingram Micro Services Sp. z o.o. - Pietrzykowice

• Jak się pracuje w Ingram Micro Services Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ingram Micro Services Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ingram Micro Services Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 1 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ingram Micro Services Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Ingram Micro Services Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ingram Micro Services Sp. z o.o.