Opinie o Dussmann Polska Sp.z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Dussmann Polska Sp.z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Dussmann Polska Sp.z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy sprzątające
Firmy sprzątające Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dussmann Polska Sp.z o.o. w Warszawa

A kto to jest ten Tamborski ? skąd ten człowiek się znalazł w Dussmanie , czy ktoś wie gdzie pracował do tej pory i czym się zajmował , bo widocznie również nie kuma jak usprawnić rozwój firmy skoro nawtykał w Berlinie głupot o rozwoju cateringu i zarządzania obiektami pozostawiając w tyle sprzątanie . Panie - ta firma powstała w oparciu o bardzo dobre rekomendacje w utrzymaniu czystości na obiektach . Ktoś napisał , że ten człowiek chce rozwalić sprzątanie w Dussmanie i na pewno jest w tej wypowiedzi dużo prawdy . Więcej prawdy na tym forum i może również z nim zrobi się porządek - bo niektóre wpisy ( moje również ) o prawdziwej działalności " kierownictwa " P.Dussmann są usunięte . Panowie - boicie się prawdy ? WSTYD mi za takich decydentów i z Bożej łaski biznesmenów .

Is

Jasne pogrążył sam nie wierzysz w to co piszesz. Poczekamy zobaczymy. Wszystko wyjdzie po drodze. Juz mi sie chce śmiać z tego cyrku co sie juz zaczął :D

Były prezes to te firmę pogrążył. Nie cenił wiedzy ani zaangażowania a tylko lojalność, tak to nazywał. Także ci którzy podpieprzali i bezmyślnie wykonywali kretyńskie polecenia byli na gorze. Jedno osiagnął - masę przygłupów na jednej powierzchni

Arek

W Polsce to wszyscy tylko narzekają. Nie ma pracy - źle. Jest praca - tez źle, bo nie taka. Ja tam pracuję w Dussmannie od roku i jakoś źle mi nie jest. Jak ktoś chce pracować i umie docenić, że jest praca to nie będzie narzekał.

Pracownik Ochrony

Przyjemne lecz rzadko odzywali się ponownie chociaż obiecywali

NESTLE HOUSE Domaniewska 32, Warszawa, Mokotów No właśnie nawet nie zdążyłem sie nic dowiedzieć jako nie doszły pracownik ochrony! Pani z rekrutacji umówiła na spotkanie przez telefon z kierownikiem Panem Grzesiem. Ten zadzwonił by się umówić by obejrzeć obiekt i co? Odniosłem wrażenie, że kierownik ma zaniki pamięci wszystko co mu mówiłem zaraz zapomniał, ale kręcił nosem bo on by studentów chcieli przed 26 rokiem życia...Takie odniosłam wrażenie lecz konsternacja kierownik kazał jechać do domu, że zadzwoni i powie kiedy trzeba przyjechać na szkolenie stanowiskowe obiektu ochrony. Jakie zabrać dokumenty potrzebne do zatrudnienia i zadzwonił powiedział (wypad z baru) czyli starszych po 50 roku życia dyskryminują i nie zatrudnił!!!

logo firmy Przedstawiciel Regionalny ds. pozyskiwania gruntów
Katowice
Green Volt Konrad Rakowski
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator
Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Techniczna
Wiesława

A ja przyjechałam do Warszawy z Warmii, tam teraz trudno o pracę. Cieszę się że pracuję w Dussmannie. Mam z czego płacić rachunki. Narzekają ci co nigdy prawdziwej biedy nie zaznali.

Dopiero teraz dwóch panów przejęły władze w firmie. Chcieli wywalić prezesa i to zrobili ale karma do nich wroci !!! Wasik niech tak sie nie cieszy bo zeby nie Prezes dawno by go juz nie było w firmie a teraz juz nikt go bronił nie bedzie

wszystko bez zmian tylko Prezes się zmienił .

Czy ktoś wie jakie zmiany nastąpiły w zarządzie P.Dussmann ? Jaki jest teraz skład zarządu i kierownictwa w Warszawie ? Proszę o info . Czy Skwarczowski i Wąsik już nie pracują ?

Dark

No to chyba sam Prezes napisał

...kr...

zgadzam się z tobą i innymi komentarzami, że praca jest okej jak się wywiązujesz i masz spoko szefa. Obecny do tej pory prezes był spoko,ale pewnie był jakiś spisek w firmie dotyczący panów, których wymieniłeś w swoim komentarzu i dlatego zwolnili prezesa, który przypomnę wszystkim odbudował firmę z gruzów kiedy niemcy miel się już wynosić z Polski i zapewnil ludziom pracę (pracuje tam okolo 1500 os). Więcej nie będą mieli na kogo narzekać, bo zawsze wina spada na tego najwyżej postawionego w firmie.

Basia

A moja znajoma pracuje w DUSSMANNie i z tego co wiem, jest bardzo zadowolona. Firma solidna, czego nie można powiedzieć o niektórych pracodawcach. Jak jesteś uczciwy i dobrze pracujesz - nie masz się czego obawiać.

Władysław

Dla mnie jest ważne że Dussmann płaci regularnie. Pracowałem w innych firmach i różnie z tym bywało. A tu wszystko na czas.

myśliciel

Kierownik nie zawsze jest twoim przyjacielem, to fakt. Niemniej nie można powiedzieć, że opieprza Cię bez powodu. Ja nigdy takiej sytuacji nie widziałem. Pracownicy też są różni, ale nie widziałem jeszcze nikogo, kto by wyleciał bez powodu. Niektórzy piszą, że to na specjalne życzenie dyrektora lub prezesa, ale tak na chłopski rozum, dlaczego ktoś tak wysoko postawiony miałby wchodzić w kompetencje kierownika i decydować się na zwolnienie kogoś, kogo pewnie nawet raz w życiu nie widział?

Marian

Ja tu pracuję i jestem zadowolony. Ludzie są ok. Trzeba się cieszyć, że jest praca. A nie tylko narzekać.

Berka

A ja w sumie też miło wspominam pracę w Dussmannie. Pracowałam tam 2 lata i dało się żyć. Wszyscy tylko narzekają, a fakty są takie, że jak jesteś w porządku i nie nawalasz, to szefostwo też jest w porządku.

ola
@Berka

Popieram, jak nie nawalasz to jest ok. Firma Dussmann jest wypłacalna a to najważniejsze , kasa na czas i bez problemów . Ja pracuję już 3 lata, jak najbardziej polecam.

Darek

Ja też pracowałem W Dussmannie kilka lat i nie mogę narzekać. Miałem kiepski moment w życiu, nie mogłem znaleźć pracy, a tam mnie przyjęli. Z kierownikami można się dogadać, są spoko. Jak chciałem wyjść wcześniej z pracy bo dziecko chorowało, też nie było problemu. Ja byłem zadowolony.

Jagoda

W firmie pracowalam kilka lat i polecam z czystym sumieniem. Wiadomo, jak wszedzie, sa problemy,nidopatrzenia czy niedomówienia. Wszystko na biezaco trzeba wyjasniac i nauczyc sie problemy rozwiazywac i przede wszystkim trzeba umiec rozmawiac !Najlepiej gadac za plecami,albo na tym forum... Mysle, ze jakbyscie naprawde byli w porzadku wobec firmy, Waszych obowiazkow i uwazali, ze potraktowano Was niesprawiedliwie Prezes by Was wysluchal... Pozdrawiam

To ja już się pogubiłem,prezes krzyczał bez powodu??? Jasne, takie bajki to sprzedawaj komu innemu. Nagrane to ty chyba masz na bani. Każdy docenia pracę jak ją straci.

Poszkodowany

ja praowalem w tej firmie kilka lat Nagle zostalem zwolniony Bo pan dyrektor powiedzial tak prezesowi a on zwolnil. Naszczescie posiadam nagrania z rozmow z prezesem jak krzyczal I wyzywal mnie. Tez zamiezam je wyslac do Berlin.

Jak chcesz poparcia to załóż związki zawodowe -a jak mówią chwal szefa swojego bo możesz mieć gorszego. Buntownie ludzi nic tu nie da, znam gorszych prezesów.Większość z tych osób wyleciało za picie,lub nie przechodzenie do pracy,więc zdanie mają jakie mają,co tu skarżyć - załóż swoją firmę i zobaczysz czy nerwy ci nie puszczą mając taką załogę nieudaczników i pijaków nieprzychodzacych do pracy. Żaden pracodawca nie pozbędzie się dobrego pracownika,więc odpowiedzcie sobie sami myśląc logicznie zamiast pisać te głupoty.

@pracownik

Najwyeaźniej należysz do kliki pana Prezesa, skoro wypisujesz takie bzdury. Nerwy nerwami, a chamstwo chamstwem. Tez dostałes podwyzke za głupotę?

Zostaw merytoryczną opinię o Dussmann Polska Sp.z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Dussmann Polska Sp.z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Dussmann Polska Sp.z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 60.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dussmann Polska Sp.z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 50, z czego 8 to opinie pozytywne, 30 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Dussmann Polska Sp.z o.o.?

Kandydaci do pracy w Dussmann Polska Sp.z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Dussmann Polska Sp.z o.o.