Opinie o Dussmann Polska Sp.z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Dussmann Polska Sp.z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Dussmann Polska Sp.z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy sprzątające
Firmy sprzątające Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dussmann Polska Sp.z o.o. w Warszawa

tez pracownik

Maciwe rację, że w firmie Dussmann panuje jedno wielkie kolesiostwo. Jesteś zaufanym człowiekiem Prezesa - czyli podpieprzasz kolegów - to masz. Chcesz być ok - to nic nie dostaniesz. Ostatnimi czasy to Prezes daje podwyżki nie za prace tylko za lojalność i głosno o tym mówi. Jeden z kierowników - Warszawa - dostał podwyżkę mimo że swoja niekompetencją naraził firmę na duże kary. Prezes powiedział przy innych pracownikach, że zamiast kary dostanie podwyżkę, bo jest lojalny. To już jakaś kompletna paranoja.

pokrzywdzony

Pan Prezes tak dojezdza kierownikow ze sie lecza na depresie.

@pokrzywdzony

Współczuje - to jak najprędzej do sądu z nim . Nie należy się go bać , bo nie wiele więcej wie od zwykłego pracownika . Takich mądrali koniecznie należy nauczyć rozumu , bo jak Was zwolni , to już wtedy niewiele zrobicie .

Czytając ten wpis widzę , że nie masz żadnych wiadomości na temat organizacji pracy i struktury pracy w P.DUSSMANN , tam wszystko jest postawione na głowie i nie ma nikogo kto wysłucha uwag koordynatora , czy kierownika i wprowadzi w życie na obiekcie . W firmach porządkowych koordynator i kierownik obiektu - to takie same stanowiska . Kto sprawuje takie stanowisko tak naprawdę nic nie może samodzielnie podejmować decyzji , nie może również wykazać się swoim pomysłem , swoją inwencją w dobrym prowadzeniu obiektu bo jest traktowany jak " za bardzo samodzielny " który nie powinien wychodzić przed szereg . To właśnie ci ludzie i zwykli pracownicy są przepracowani i zmęczeni natomiast w P.DUSSMANN tworzy się stanowiska " Kierownika regionalnego " który jeszcze mniej umie i wie w sprawach obsługi obiektów niż koordynator i jeszcze mniej może w podejmowaniu decyzji niż koordynator . Tak niestety działa firma P.DUSSMANN i inne podobne firmy prowadzące usługi porządkowe . Mam podstawy tak twierdzić ponieważ pracowałem jako koordynator i kierownik w różnych firmach ( również w P.DUSSMANN ) i jako kierownik regionu również . Aby bardzo dobrze wykonać zadania na takich stanowiskach potrzebne są środki w postaci dobrze skalkulowanego kontraktu , dobrego wynagrodzenia dla pracowników , systemu motywacyjnego ( finansowego ) i więcej samodzielności w podejmowaniu " dobrych " decyzji przez koordynatorów i kierowników obiektów . To powinien zrozumieć pan Prezes Skwarczowski i wprowadzić naprawę działalności Firmy poprzez PONOWNE ZATRUDNIENIE SPRAWDZONYCH KIEROWNIKÓW którzy odeszli sami , bądź zostali " zmuszeni " do odejścia za wychodzenie przed szereg . Pozdrawiam

Była

Trzymajcie się z daleka od tej firmy. Płaca beznadziejna, nagdodziny niewypłacane, jedno wielkie kolesiostwo. Kadra kierownicza - porażka. Wiekszość nie ma wykształcenia. Zatrudniaja swoich znajomych, ktorzy nie pracuja tylko sa na listach obecnosci. A reszta musi harowac za pracownikow figurujacych na papierze. Nie wiem jak jest w innych miastach, ale w Warszawie to nagminne.

...
@Była

A jeśli mogę spytać to, gdzie konkretnie pracowałaś. Jaki obiekt?

Pracownik Ochrony

Przyjemne lecz rzadko odzywali się ponownie chociaż obiecywali

NESTLE HOUSE Domaniewska 32, Warszawa, Mokotów No właśnie nawet nie zdążyłem sie nic dowiedzieć jako nie doszły pracownik ochrony! Pani z rekrutacji umówiła na spotkanie przez telefon z kierownikiem Panem Grzesiem. Ten zadzwonił by się umówić by obejrzeć obiekt i co? Odniosłem wrażenie, że kierownik ma zaniki pamięci wszystko co mu mówiłem zaraz zapomniał, ale kręcił nosem bo on by studentów chcieli przed 26 rokiem życia...Takie odniosłam wrażenie lecz konsternacja kierownik kazał jechać do domu, że zadzwoni i powie kiedy trzeba przyjechać na szkolenie stanowiskowe obiektu ochrony. Jakie zabrać dokumenty potrzebne do zatrudnienia i zadzwonił powiedział (wypad z baru) czyli starszych po 50 roku życia dyskryminują i nie zatrudnił!!!

logo firmy Przedstawiciel Regionalny ds. pozyskiwania gruntów
Katowice
Green Volt Konrad Rakowski
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator
Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Techniczna
gośka

Jedn problem to stawka 6 zeta od ilus tam lat ta sama ;chociaż na nowych obiektach jest 7 zeta tak jest na sląsku druga sprawa to pracownicy zgrupami .na 100procent załogi na obiekcie 80procent to grupy chodzą na chorobowe jak chcą ikiedy chcą nawet swoich godzin nierobią bo i tak na umowie mają swoie .swiete krowy od dyrekcji bo jest kasa za każdego . a te panie o zdrowych głowach zapir......ją za nich kierownik nic nie zrobi bo ma łomot po głowie od warszawy .panie dyr .jak jest wizytacja to pracownicy z grupami są wcieniu a mądre glówki wszystko ogarną i właścićele są zadowoleni poz drawiam

Paula

Spróbuj jeszcze raz przeroś i obiecaj poprawę jeśli możesz napisz na którym obiekcie zSgr

krzyś

Zawaliłem , zwolnili ale żałuję.....

Astraine

Pracowałam w firmie dussmann 2 miesiące na próbnej umowie o pracę 1/2 etatu. Potem zaszłam w ciążę i mimo to szef dał mi umowę na 2 lata na 3/4 etatu i zaraz po jej podpisaniu poszłam na L4. Szef życzył mi wszystkiego dobrego. Nie było awantur, przykrych sytuacji. Co prawda ja byłam sumienna i wywiązywałam się ze swoich obowiązków. W biurze rzeczywiście baby są wredne, nie da się nic załatwić ani ustalić...

Prawda jest taka że

W Krakowie jaśniepani "kierowniczka" GRUBA Świnia Gabryśka G. nie ma żadnych studiów i trudniła się przed podjęciem pracy w Dussmannnie wróżbiarstwem (google wróżka gracja ul. św. Jacka Kraków) czyli naciągctwem i szarlatanerią, a jej czopek Agnieszka P. jest "dziewką bez szkoły" i nie ma matury i nie wiadomo nawet czy zawodówę skonczyła, a koordynatorkę Gosie testował sam prezesik mimo, że żonaty i dzieciaty. Dlatego wam płaci mało bo jakby dał więcej to by mu na "dziewki" nie starczyło.

@Prawda jest taka że

Prawda jest taka że możliwe że szkołę masz ,ale jak widzisz jesteś leniem patentowanym i żal Ci (usunięte przez administratora) ciska że nawet sprzątać nie potrafisz , a co tu zaraz mówić o zarządzaniu. Jesteś wulgarny i mało kreatywny by coś w życiu osiągnąć.Taki chojrak a boi się podpisać ciota jedna.

@Prawda jest taka że

Prawda jest taka, że jesteś nieudacznikiem w życiu albo masz jakiś spory kłopot jeśli masz pretensje i czelność obrażać pracowników tej firmy. Dali ci pracę za nie najgorszą stawkę na takim stanowisku jakie miałaś, a jeżeli wolisz coś lepszego to znajdź super bogatą firmę, która będzie rozdawać pieniądze po kątach albo przeprowadź się za granicę na zachód, bo tam na pewno będzie lepsza płaca za takie samo stanowisko(to się tyczy wszystkich z komentarzami płaca za 6 zł). Poza tym w ogóle tej firmy nie znasz od środka i nie masz prawa obrażać ich, skoro oni znaleźli pracę i są na lepszej posadzie od ciebie. Interesuje mnie jeszcze tylko fakt, skąd wiesz kim ktoś kiedyś był lub, czy ktoś kogoś niby podrywa, ma dzieci, żonę. Proponuję Ci abyś zajął/zajęła się pracą, a nie siedzeniem w google. Jeśli coś ci nie pasuje to "Do widzenia" i koniec.

@...kr...

Szkoda strzępić sobie język na odpisanie na ten post , ten ktoś jest kompletnym ignorantem , idiotą , albo należy do tej " elity " Dussmanna którzy z za biurka udają mądrych na poprawę wskaźników rentowności aby otrzymać profity . Panowie z Dussmanna - tak się nie pracuje , trzeba znać środowisko w którym macie obiekty , płace i stopień bezrobocia na danym terenie . W Poznaniu za 6 złotych możecie przyjechać sami i sprzątać . Są firmy które płacą już 8 złotych netto za godzinę i mają problemy z zatrudnieniem pracowników . Zejdźcie na ziemię , albo najpierw sami się zwolnijcie bo tamte czasy już dawno minęły ( kiedy kolejka chętnych do pracy była długa ) , natomiast może czas już zmienić prezesa i cały zarząd który już się wypalił .

Gosia
@Prawda jest taka że

Ale jesteś poinformowana.A może też chciałabyś być testowana przez Prezesa tylko Cię nie chce :) Jak można takie głupoty pisać to są pomówienia karalne.

@Asia

Gabryśka - studia ma , Agnieszka -szkołę średnią , Gośka nie jest testowana , ciekawe z jakiego obiektu zostałaś zwolniona ?

Irena
@Piotr

pracuję z nimi długo i nie jest źle (usunięte przez administratora) wszędzie trzeba to jasne ! A Beatka /ta od tych kłamstw/ ma problemy z główką i z chęcią do roboty ,też znana jest z .......

@Piotr

Piotrze, czytaj dobrze mój wpis. Ja nie zostałam zwolniona dalej pracuję , a tych leni którzy wypisują te bzdury na firmę i ludzi naprawdę uczciwie pracujących obrażają to można wywnioskować jedno. MARGINES SPOŁECZNY , nawet do sprzątania się nie nadają

...kr...

Czasy się zmieniają to prawda, ale to nie tylko wina firm, lecz również rządu, który co chwilę wprowadza nowe ustawy. Mniejsze firmy często bankrutują, a ta się jeszcze jakoś trzyma. Tak jak z frankowiczami, rząd może im pomóc, ale nie chce, bo niektóre banki mogą na tym stracić, więc większość zależy od państwa, a nie od zarządu. Pozdrawiam

Już kiedyś pisałem na temat " kierownictwa " a docierają dalsze sygnały , że w Poznaniu wobec niewygodnych koordynatorów stosuje się podstępne intrygi , pomówienia , oceny pracy na podstawie doniesień ( ponieważ pełniący funkcję Dyrektora pan Zieliński nawet dobrze nie zna obiektów w Poznaniu i nie zna pracy koordynatorów a podważa zasadność dobrej pracy ) . Ten człowiek nie nadaje się na takie stanowisko , czy naprawdę pan Prezes ma bielmo na oczach zatrudniając tak nieodpowiedzialnych ludzi , czy zapomniał prezesina jak trudno było utrzymać MOP i na jakich zasadach firma Dussmann pozostała na obiekcie ? Czy za wpadkę grupy mobilnej z myciem okien ma brać na siebie odpowiedzialność koordynator ? Panowie - to jakiś mobing i zastraszanie które kwalifikuje się do PIP-u za Waszą nieudolność . Po takich informacjach mam do Was radę , a szczególnie do Zielińskiego - zostawcie ten obiekt w spokoju , niech funkcjonuje sobie dalej bo zastanawiam się czy nie puścić dalej tej sprawy i zrobię wszystko aby ci pracownicy byli spokojni . Panie Prezesie - a może należy przypatrzeć się bliżej kierownikowi regionalnemu ? co robi , jak pracuje i gdzie pracuje . Nie bądźcie tak mało inteligentni kto naprawdę uczciwie dla was pracuje .

@były pracownik

Jeśli ten kierownik ma takie stanowisko jakie ma to nie masz żadnych podstaw, aby twierdzić, że nie zna się na robocie. Może jest przepracowany jak większość ludzi w kraju albo ma bardzo szczegółowych klientów, którzy o wszystko się czepią i dlatego może mu coś nie pasowało, a koordynator właśnie po to jest na obiekcie, aby sprawdzać, czy wszystko jest okej i upominać, jeśli coś nie jest dobrze zrobione, a nie żeby sprawdzać, czy ludzie coś po prostu robią. Pozdrawiam

rozanka

Ja jestem z Poznania i jestem zadowolona z pracy w tej firmie. Płaca jest średnia, ale atmosfera jest bardzo dobra. Zapewniają też strój roboczy, dobre warunki pracy i elastyczny grafik.

Jan

Mam nadzieje ze PIP w końcu wejdzie i ktoś z tego łysego zarządu beknie.

To jedna wielka zgnilizna. W biurze maj (usunięte przez administratora) i na obiektach tez. W biurze pieprza się wszyscy ze wszystkimi a na obiekcie masz szansę przeżyć jak zostaniesz kochanka któregoś z kierowniczych duchów. Ochyda. Nie ma z kim gadać. Prezesa nigdy nie ma. Druga lisa pala się pojawia a trzeci siedzi zamknięty i myśli tylko kogo zmieszać z błotem.

Agnieszka

raczej PIC a nie PIP. Nawet nie wiesz jakimi sprawami ta instytucja się zajmuje.Wszyscy jesteście apstynęntami którzy piszą te głupoty. A kole to chyba ciebie brak mózgu i zazdrość ze tak nisko upadłeś :)

...
@pracownik

Prezes jest, ale nie może być w każdym zakątku Polski jednocześnie. Poza tym ma bardziej stresującą pracę niż reszta pracowników. Pozdrawiam

Milopoz

Czy ktoś z Was jest z Poznania i jest w tej firmie zatrudniony? jakie macie zdanie o pracy na grupie..? czy umowa jest od razu? czy to obóz pracy? sprzątanie mam na myśli w biurach. Proszę o obiektywne zdanie i konkrety... :)

proszenka

To gdzie Ty pracujesz? Ja w Wola Parku i tam dbają o pracowników, pieniądze są co miesiąc jak napisałaś, dają służbowy strój. Umowę dostałam po kilku dniach, więc sprawdź lepiej czy nie ma jej dla Ciebie już od dawna gotowej

nowa

JA PRACUJE OD NIEDAWNA W TEJ FIRMIE,I SREDNIO ZADOWOLONA JESTEM,NA UMOWE CZEKAM JUZ 2 MIESIAC I NIE ZOSTALAM ZGLOSZONA DO ZUSU,ALE FAKTYCZNIE KASA JEST CO MIESIAC NA KONCIE,I RACZEJ NIE DBAJA O PRACOWNIKA,DZIEJA SIE CYRKI,ALE NIKT Z SZEFOSTWA NIE WSTAWIAJA SIE ZA PRACOWNIKIEM

Jeden wyzysk. Pracuję więcej godzin niż mam na umowie(za te nadgodziny nikt mi jeszcze nie zapłacił), a jak raz wyszłam 10 minut wcześniej to miałam ogromną awanturę. Ciągle są jakieś pretensje i bez przerwy nowe wymagania dodawane a pieniądze stale te same. Codziennie kilka telefonów z pretensjami, nawet w weekend. Niby nie trzeba przychodzić w sobotę i niedzielę, ale jak nie przyjdziesz to na 80% będzie zwolnienie. nikomu nie polecam

Pikuś

Do burżuja Gratuluje złap 500h w miesiącu to naprawdę będziesz miał przyzwoitą pensję :)),jeżeli przy 200h uważasz że to przyzwoita pensja to masz chorobę umysłową i należy Ci się grupa

burżuja

Pracuję na umowę zlecenie, w miesiącu mam bardzo dużo godzin (jeśli ktoś chce to jest możliwość dodatkowej pracy) i pensję mam naprawdę przyzwoitą. Kierownictwo jak to kierownictwo, nie może być ciągle miłe, ale ze swojej strony nie spotkałem się z szykanowaniem, obrażaniem czy poniżaniem. Ba, spotkałem się nawet z sytuacją gdzie pomogli jednemu z pracownikowi gdy ten miał problemy rodzinne.

@burżuja

też tam pracowałem i za 13 dni a raczej nocek dostałem 478zł i to jest jałmużna a nie wypłata!!!

Krakowianka

Pracowałam w szpitalu Dussmann i Scneider=Koordynatorka do odlewu ,płaca 6 zł./godz,poniewieranie człowiekiem.Nie polecam ,dodam że mam grupę .

KOZAK
@Krakowianka

hahahaha jeśli krakowianka miała grupę to po pierwsze nie ma dwóch umów i ma umowę o pracę a nie zlecenie ,a na pewno nie 6 zł. Na najniższa krajowa stawka godzinowa jest o wiele większa PANI KRAKOWIANKA TO PODSTAWIONA OSOBA I PISZE GŁUPOTY!!!!!

Pikuś

Jeszcze pracuję w firmie Dussmann,ale już szukam pracy.Ludzi na obiekcie jest za mało,a ci którzy są obarczeni są nadmiarem obowiązków.odradzam pracę w tej firmie,cytuję przedmówcę,,oni potrzebują parobków,a nie pracowników!!! Pozdrawiam z Warszawy

Zostaw merytoryczną opinię o Dussmann Polska Sp.z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Dussmann Polska Sp.z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Dussmann Polska Sp.z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 60.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dussmann Polska Sp.z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 50, z czego 8 to opinie pozytywne, 30 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Dussmann Polska Sp.z o.o.?

Kandydaci do pracy w Dussmann Polska Sp.z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Dussmann Polska Sp.z o.o.