Opinie o Dussmann Polska Sp.z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Dussmann Polska Sp.z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Dussmann Polska Sp.z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy sprzątające
Firmy sprzątające Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dussmann Polska Sp.z o.o. w Warszawa

ciekawa

Podbijam pytanie jak sie pracuje w centrali w Warszawie? Warto składac CV?

zszokowana

Firma Dussman to iść "profesjonalna" korporacja, która najpierw łowi potrzebujących pracy ludzi z orzeczeniem o niepełnosprawności, umówmy się, dlatego, że są z tego niezłe pieniądze z PFRONu, naobiecuje dogodnych warunków pracy a potem z wielkim rozczarowaniem dziękuje za współpracę bo okazało się że opinia lekarska medycyny pracy nie wypisała PEŁNEJ sprawności do pracy człowieka niepełnosprawnego. ABSURD i PARADOKS! Miało być: 7 godzin pracy - tylko w dzień, w dogodnym i dostosowanym miejscu pracy, recepcja, ochrona budynku, po czym na miejscu zastane zostają: 12 godzin pracy (tłumaczenie kierownika, że nie można dać 7 godzin bo wtedy na 5 godzin musiałby zatrudnić drugą osobę), łażenie po parkingu samochodowym jak pies, upomnienia za trzymanie rąk w kieszeni jak w jakimś wojsku, obserwowanie na kamerach każdego ruchu - kierowniczka nadzoruje wszystko na telefonie, tytułowanie jakiś pożal się Boże młodzieniaszków DOWÓDCAMI zmiany i "uprzejme" zwracanie uwagi jeden pracownik drugiemu. Nie wspomnę już raczej bo to temat dla Państwowej inspekcji pracy o tym, że pracownik z orzeczenie o niepełnosprawności został przydzielony do grafiku i pracy przed wykonaniem badań medycznych oraz bez podpisania umowy - to się nazywa branie odpowiedzialności za pracownika. Niby duża firma, niby znana, a takie rzeczy to złodziejstwo i krętactwo. Po wykonaniu badań w dziale kadr pada tylko stwierdzenie "Przepraszam, no ale to my nie mamy stanowiska dla Pana w takim razie" dlaczego? bo lekarz wpisał że orzeczony z niepełnosprawnością na prawdę wymaga dostosowania miejsca pracy...

kleo

Jak pracuje sie w centrali w Warszawie?Ludzie, atmosfera... Czy Prezes W. jest cięzki we współpracy? Nie ma problemu z braniem wolnego?

rozczarowany

Firma krzak ludzie omijajcie duży łukiem a szczególnie galerie handlowe .

Pracownik Ochrony

Przyjemne lecz rzadko odzywali się ponownie chociaż obiecywali

NESTLE HOUSE Domaniewska 32, Warszawa, Mokotów No właśnie nawet nie zdążyłem sie nic dowiedzieć jako nie doszły pracownik ochrony! Pani z rekrutacji umówiła na spotkanie przez telefon z kierownikiem Panem Grzesiem. Ten zadzwonił by się umówić by obejrzeć obiekt i co? Odniosłem wrażenie, że kierownik ma zaniki pamięci wszystko co mu mówiłem zaraz zapomniał, ale kręcił nosem bo on by studentów chcieli przed 26 rokiem życia...Takie odniosłam wrażenie lecz konsternacja kierownik kazał jechać do domu, że zadzwoni i powie kiedy trzeba przyjechać na szkolenie stanowiskowe obiektu ochrony. Jakie zabrać dokumenty potrzebne do zatrudnienia i zadzwonił powiedział (wypad z baru) czyli starszych po 50 roku życia dyskryminują i nie zatrudnił!!!

logo firmy Agent nieruchomości
logo firmy Agent nieruchomości RE/MAX Effect Katowice
Katowice
RE/MAX Polska
Obserwator

Tak to przykre. to był fajny duet. Szkoda ze nie przetrwali razem próby. Ale wina leży jak zawsze po środku. Szkoda ze nie przetrwali i nie przepędzili intruza ktory niszczy firmę.

pracus
@Obserwator

Mówicie o Tamborski?

@pracus

No a o kim innym? Firma niemiecka to i Niemiec musi być ale ten drugi.......brak słów.

haker

Łysy dba o siebie....I nikogo więcej. Do dusmana przyszedł list, ze matka jego dziecka podała go do.prokuratury bo nie dawał zgody na operacje własnego dziecka. Patologia!!!!!

Obserwator z bliska
@haker

Przecież wystarczy na niego zerknąć żeby wiedzieć ze to cwaniak ktory myśli tylko o własnym zysku a nie o firmie. Szkoda ze tego nie widzi góra. Ten Niemiec to chyba powinien udać sie do okulisty.

rozczarowany
@Obserwator z bliska

Bo nie ma komu go uświadomić tylko tam jest dwóch prezesów

Jj

Skwara nie raz wasowi tylek ratowal a ten mu sie tak odwdzieczyl.

umowa

Zatrudnienie na umowe o prace czy zlecenie? Nie podaja informacji w ogoszeniach

Pracow

Ten duet bylby nadal zeby Wasik byl za Skwara jak kiedys skwara za wasem.

OPINIA

pracowLEM W FIRMIE W 2012 ROKU NA UMOWE ZLECENIE I DO ROKU 2016 NIE POTRAFILI MNIE WYREJESTROWAC Z ZUS-U I MAM PRZEZ TO KLOPOTY Z ZAREJESTROWANIEM SIE W GRODZKIM URZEDZIE PRACY TO JEST KARYGODNE WIDOCZNIE W BIURZE ZA MALO MAJA NADZORU ZUS POWINIE WAS OBCIAZYC SKLADKAMI ZA TE 4 LATA I TO Z ODSETKAMI

Niech Skwara wroci!

Wszyscy tęsknimy za duetem Skawa-Wąs. To co teraz jest zarządem to porażka. Ciekawe ile jeszcze to potrwa.

Dariusz

No i teraz widac prawde. Jak Prezes Skwarczowski byl to wszystko trzymalo sie kupy. Moze nie bylo idealnie ale na pewno lepiej niz teraz.Teraz wszystko jest rozpierdzielone I bedzie tylko gorzej

PRACOWNIK
@Dariusz

Masz rację. Prezes Skwarczowski żył tą firmą i dbał o nią. Nie lansował się tylko pracował.

Ola

Pszczoła, wszyscy wiedzą za co cię zwolnili,a ty biedna nie,opowiadasz te brednie,nierobie.

Wita
@Ola

Kasiu, nierobie , kręcisz to Ty na lewym zwolnieniu, podszywasz się pod nazwą misek, taka odważna jesteś . Tak to jest jak ktoś jest nierobem i nie chce się pogodzić z rzeczywistością . Ja nie słyszałam żeby zwalniali za nic, nawet do sprzątania się nie nadajesz a teraz to Dussmann zły , żenująca jesteś .

Teresa
@Wita

No wcale się nie dziwie że kierownik na psychotropach, mając taki personel pewnie też bym jechała :)

misek

To naj gorsza firma jaka jest kierownik na psychotropach cos sie do niej muwi to ma to gdzies traktuja ludzi jak guwno robia co chca z ludzmi przekonalam sie zwalniaja bez przyczyny lewy kreci jak mu sie podoba dobrze ze jusz nie pracuje w tej jego firemce fraiery

on wie

Lewosiński to jest koleś który nic nie potrafi a uważa że jest bogiem. zarząd tego nie widzi bo nie chce stosuje mobing i oszukuje a do tego co innego rozmawia z ludzmi a co innego przekazuje zarządowi ale oni wszyscy tacy są. Nic nie zrobicie bo Niemcy się tym nie interesują.

Tomasz
@on wie

on wie (usunięte przez administratora) wiesz, pracuję w ekipie doczyszczającej ponad dwa lata w tej firmie i jak przyjeżdżają technolodzy to są zadziwieni jego wiedzą , więc nie opowiadaj bajek.Albo jesteś osobą zdegradowaną ,albo jednym z tych pijaków co naraża na koszty firmę .Nie podajesz swojego imienia więc coś w tym jest, ale z nazwiska to komuś jedziesz pijaku.

olek
@Tomasz

Zgadzam się z Tomaszem, zapijaczona morda która oczernia innych .

@olek

Chyba wiedzą na temat jak rąbać pracodawcę i wspołpracowników.

Anka

Zgłaszane to bylo juz wielokrptnie, ale co ztego jak ludzie sie boja o prace a nowy prezes podobnie jak stary toleruje takich ludzi i daje soba manipulowac. Nic sie nie da zrobic. W koncu na gorze nie siedza sami idioci i musza widziec co sie dzieje. A jesli nie widza to znaczy ze nie chca widziec.

gabi
@Anka

Jak to góra nie wie.....wie dobrze wie, zdesperowana działaniem kadr osobiście zadzwoniłam do Prezesa i cóż.....obiecywał, że posprawdza i oddzwoni a pozamiatał problemy pod dywan. Należaloby skrzyknąć się i grupowo złożyć pozew do sądu pracy.Może wyrok i sankcje finansowe trafią do siedziby głównej firmy w Niemczech

Dżeki
@gabi

Możesz podać numer telefonu do tego Prezesika?

anka

najgorszyjest lewosinski nie wiem dlaczego przyjeli,kiedys pracowal w Amluksie,musialodejsc za przekrety grozili mu sadem ,trzeba na niego uwazac

anka

@anka

Zgadzam się ze zdananiem Anki. Lewy to oszust. Rabie firme jak chce. wokol chyba sami slepi albo wygodniej im nie widziec. Ciekawe dlaczego go trzymaja.

xxxxxxxxxx

To jest najgorsza firmajaka istenie ludzie dobrze wam radze trzymajcie sie od nich zdaleka

Milopoz

Pracowałam pół roku, mam grupę umiarkowany, owszem, na dużym obiekcie za najniższą krajową. Dobrali mi odpowiednio miejsce pracy, atmosfera między babami raz taka raz inna.. Generalnie źle nie było.. przynajmniej tak mi się wydawało. Od jakiegoś czasu zero kontaktu z Warszawą, nie odbierają telefonów, nie odpisują na maile, nic nie możesz się dowiedzieć odnośnie urlopu, zmiany konta itp. Na święta złamanej czekolady albo choć 50zł, ponad pensję nic! Inni pracowali do 2015 za 6,50/h To jest żenujące. Jestem pewna, że są tacy co premię dostają.. Odradzam wszystkim z grupą pracę w tej firmie bo się natyracie wyłącznie za podstawę. Szukajcie pracy w porządny ZPCH. Jeśli ta opinia zniknie będę wiedziała, że się nie mylę.. To zachwalanie wyżej to ściema. Do ubrania wyłącznie bluzka i polar Reszta swoje, nie ma kasy na buty, nie ma kremów do rąk nawet najtańszych glicerynowych... trzepią taką kasę za sprzątanie obiektów i na tych wyrobnikach się dorabiają.

Asia

Niestety firma nie ma farta do prezesów. Co jeden to gorszy. Każdy zbiera swoich przydupasow a reszta sie nie liczy. Za starego prezesa najlepiej mieli najgłupsi i nic sie nie zmieniło. Przydupasy skwarkami przeszły na stronę łysego. Zero honoru. Przyjdzie następny - a mam nadzieje ze szybko przyjdzie - to tez bedą mu (usunięte przez administratora) lizać. Życzę powodzenia.

jl

Przestancie pisac te brednie ta firma nigdy nie byla tak wybielona na tym forum odkad pojawil sie nowy prezes a ze spiskiem wywalili starego. Widac ze "panowie" ktorzy przyczynili sie do zrobienia z firmy burdelu ;) na zmiane pisza te komentarze... zal mi was panowie.

Zostaw merytoryczną opinię o Dussmann Polska Sp.z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Dussmann Polska Sp.z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Dussmann Polska Sp.z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 59.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dussmann Polska Sp.z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 49, z czego 8 to opinie pozytywne, 30 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Dussmann Polska Sp.z o.o.?

Kandydaci do pracy w Dussmann Polska Sp.z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Dussmann Polska Sp.z o.o.