Opinie o Dussmann Polska Sp.z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Dussmann Polska Sp.z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Dussmann Polska Sp.z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy sprzątające
Firmy sprzątające Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dussmann Polska Sp.z o.o. w Warszawa

Jacek

To jak to jest, warto szukać pracy w Dussmannie? Bo już sam nie wiem? Każdy mówi co innego.

Stanisław

No wreszcie ktoś coś mądrego napisał! Uważam podobnie. Już ponad dwa lata jestem w Dussmanie. Jeśli chcesz się dogadać z kierownikiem i nie leserujesz w pracy - to się dogadacie. Takie jest moje zdanie!

Ludmiła

Zgadzam się z Panem Stanisławem. Praca jak to praca, dobrze ją mieć. Pracuję w Dussmannie krótko, dopiero 3 miesiące. Ale jak na razie jestem zadowolona. Umiem docenić to co mam.

Stanisław

Nie wiem, wszyscy tylko narzekają. W tym kraju tylko narzekać potraficie, ale jak trzeba włożyć trochę wysiłku i docenić pracę, to już gorzej. Ja jestem zadowolony z pracy w Dussmanie, a jestem tu już 2 lata.

Pracownik Ochrony

Przyjemne lecz rzadko odzywali się ponownie chociaż obiecywali

NESTLE HOUSE Domaniewska 32, Warszawa, Mokotów No właśnie nawet nie zdążyłem sie nic dowiedzieć jako nie doszły pracownik ochrony! Pani z rekrutacji umówiła na spotkanie przez telefon z kierownikiem Panem Grzesiem. Ten zadzwonił by się umówić by obejrzeć obiekt i co? Odniosłem wrażenie, że kierownik ma zaniki pamięci wszystko co mu mówiłem zaraz zapomniał, ale kręcił nosem bo on by studentów chcieli przed 26 rokiem życia...Takie odniosłam wrażenie lecz konsternacja kierownik kazał jechać do domu, że zadzwoni i powie kiedy trzeba przyjechać na szkolenie stanowiskowe obiektu ochrony. Jakie zabrać dokumenty potrzebne do zatrudnienia i zadzwonił powiedział (wypad z baru) czyli starszych po 50 roku życia dyskryminują i nie zatrudnił!!!

logo firmy Przedstawiciel Regionalny ds. pozyskiwania gruntów
Katowice
Green Volt Konrad Rakowski
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator
Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Techniczna
Jarosław

Zwykłe bicie piany. jak pracujesz uczciwie, to nie masz kłopotów!

Bogusława

Ludzie, czy wy życia prywatnego nie macie? Nie macie nic innego do roboty, tylko wylewać swoje żale na portalach? Weźcie się do roboty, pracujcie uczciwie, to nikt nie będzie się Was czepiał. Jak tak narzekacie na firmę Dussmann to dlaczego sami nie odejdziecie?

...kr...

Do użytkownika "pracownik". Jak widać po twoich komentarzach to ty masz największą chyba wiedzę o tym co się dzieje w firmie. To ciebie powinni słuchać, a nie innych. Nie wiem w jaki sposób się nie rozwijała skoro na początku miała tylko sprzątać, a teraz wkraczali w technikę i mieli na Jesień przenosić się do wieżowca w Warszawie. W Berlinie panuje Wielki Chaos jak widać.

...kr...

NIE jestem tą osobą,za którą mnie uważacie(Pan S). Każdy ma inne zdanie, a ja interesowałem się tą firmą i podobnymi. Zapewne jak zauważyliście pod każdą firmą na tym portalu są opinie krytyczne i wulgarne oraz pozytywne. Każdy jest inny i ma swoje zdanie. To nie powód żeby innych obrażać, a poza tym każdy na tym portalu jest anonimowy. Nie wiadomo, czy nick klient_Dussmann jest prawdziwy i wszystkie inne.

Mydlenie oczu - jeśli Berlin twierdzi że firma się nie rozwija to w pierwszej kolejności powinni wywalić Tamborskiego to on był i jest odpowiedzialny za DKA oraz technikę. Nie pozyskał za wiele, Skwarczowski pilnował tego co ma i podpisywał duże kontrakty,a Tamborski z tym ćpunem Lipcem jeździli na Modlin bez wiedzy prezesa i tak kombinowali że karę dostali za nieudolną pracę Lipca,dodam że to przydupas Wąsa i to nazywa się kolesiostwo jest lojalny wobec Wąsa i nic mu nie zrobili.To apropo tych przygłupów którymi się łatwo rządzi.

Ola

drogi kliencie , Skwarek jest za inteligentny żeby wypisywać te brednie , jak na razie to ty piszesz pod pseudonimem .Takich jak ty to my na tym forum nie chcemy. Zajmij się swoim cieciowaniem na obiekcie i pilnuj swojego interesu , żebyś sam nie miał problemów. Przez takich jak ty są same problemy, kasę płacicie firmie taką małą a potem wymagacie nie wiadomo czego wypisując kary by się wykazać przed swoimi szefami że niby coś robicie.

tez anonimowy pracownik

Zgadzam się w pełni z Twoją opinią. To odwołanie powinno mieć miejsce kilka lat temu. Może wtedy Dussmann nie straciłby do kona renomy i wiele drzwi nie pozamykało się na zawsze. Pan Prezes nie cenił ludzi mądrych tylko lizusów i przygłupów,bo głupkami się łatwiej rządzi. A sam byłem wielokrotnie świadkiem jak pan prezes skandalicznie traktował pracowników niezależnie od funkcji jaką pełnili. W końcu ktoś przejrzał na oczy. A dzielone umowy - to czyje dzieło? Aby mieć większy zysk i skasować większą prowizję.

anonimowy pracownik

Odwołanie Prezesa było najlepszym wydarzeniem dla Dussmann w ciągu ostatnich lat. Ludzi traktował skandalicznie - to mało powiedziane nawet. Wyrobił tragiczną opinię na rynku o firmie. Wiele lat zajmie odbudowanie opinii.

klient_Dussman

Panie (usunięte przez administratora)- Pana opinie pod pseudonimem są obraźliwe i kłamliwe. Najłatwiej zarzucić komuś kradzież. Z jakiegoś powodu właściciel firmy uznał, że nie pasuje Pan do organizacji. Może tym powodem jest zakaz wstępu do wielu klientów - czy Pan był tego świadomy? Takiego prostaka jak Pan nie widziałem w biznesie, może pod budką z piwem ale rzadko. Czy nowy Zarząd będzie lepszy - nie wiadomo. Gorzej już nie mogło być z Pana udziałem. Powodzenia (nie będzie łatwo, cały rynek o Panu wie jak się Pan zachowuje). Klient anonim.

Dark

to jest 100% prawdy ... lizusy zawsze miały fory i biegali do niego z każdą głupotą żeby tylko zaistnieć ... żenada

Akurat ten komentarz świadczy o tym jakim Ty jestes prostakiem i jak niski poziom reprezentujesz. Ta firma nigdy juz nie bedzie taka jak była, wszystko bedzie tylko gorzej. Patrząc juz na tych dwóch wiadomo co sie bedzie działo. zobaczymy kto poleci następny ... mam nadzieje ze Pan W

Pr

Rzadko spotykany cham i prostak. A z wyglądu połączenie portiera ze śmieciarzem. Fryzura jak portier a łachy śmieciarza. Nikt go nie uważał za prezesa co najwyżej za chamskiego brygadzistę z awansu społecznego.

BYŁ prezesem DKA Polska, którą przejęła firma Dussmann

...kr...

Jesteś sam. Większość osób stało za prezesem i to widać po komentarzach.

...kr...

Dobrze mówisz, a narzekają Ci, którzy do niczego w życiu nie doszli, a chcieliby mieć wszystko.

...kr...

Teraz była awantura na wyższych szczeblach. Nie wiadomo,czy nadal będą takie stawki za godz itp.

Zostaw merytoryczną opinię o Dussmann Polska Sp.z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Dussmann Polska Sp.z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Dussmann Polska Sp.z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 60.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dussmann Polska Sp.z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 50, z czego 8 to opinie pozytywne, 30 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Dussmann Polska Sp.z o.o.?

Kandydaci do pracy w Dussmann Polska Sp.z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Dussmann Polska Sp.z o.o.