Opinie o Interseroh Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Jesteśmy częścią koncernu niemieckiego, działającego w szeroko pojętej branży recyklingu. In

Branże: Firmy recyklingowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Interseroh Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Roxi

Po trzech latach jak można się odnieść do tej poprzedniej opinii na temat tego, że firma daje możliwość na pokazanie się oraz inicjatywę? Jak to przede wszystkim odzwierciedli się w aktualnych zarobkach? Widziałam ofertę dla specjalisty ds. ochrony środowiska. Jest ono wystawione dla kilku miejscowości. Na Wiertniczą także. Jaka występuje na niej atmosfera? polecacie aplikować?

Srt
@Roxi

Atmosfera i nie najgorsza, dużo pracy, jest przestrzeń na rozwój. Jeśli chodzi o wynagrodzenie to będzie takie jak sobie wynegocjujesz na początku, bo potem to już kicha:)

@Srt

Poważnie nie będzie podwyżki nawet po dłuższym stażu? To jakie są porady tak w sumie co do tych negocjacji, na co zwracana będzie uwaga? Dodatkowo się zastanawiam czy bywało tak ze ktoś odszedł i wracał? Wtedy na tych samych warunkach?

Srt Nowy wpis

Poważnie, podwyżki są, ale bardzo cienkie. Tu nikogo nie interesuje Twój staż pracy w tej firmie. Nie mam żadnej porady w tym zakresie jak negocjować. Tak jak kto się ceni tak ma. Nie słyszałem też o takim przypadku, żeby ktoś wrócił. Życzę powodzenia, jak dla mnie firma raczej przeciętna.

@Srt

Ja akurat wcale doświadczenia nie mam, jak na razie po firmach patrzę. Pisali w ofertach, że w teorii z tego zakresu jest ono wymagane jednak. A jakieś staże są może organizowane, żeby czegokolwiek się poduczyć?

Srt Nowy wpis

Mają staże, jak na start to całkiem niezły początek, przynajmniej można sobie doświadczenie wyrobić

Tormat

Atmosfera mega pozytywna ale roboty dużo. Taka branża, ciągle coś się dzieje. Firma daje mozliwość pokazania sie i inicjatywę. Elastyczne podejscie i wynikowe. Nie chodzi o ilość "wysiedzianych" godzin ale o efekt końcowy.

Na swojej stronie https://www.interseroh.pl/o-firmie/o-nas-interseroh/ firma Interseroh Polska Sp. z o.o. pisze, że zatrudnia w Polsce ponad 1600 osób. Czy naprawdę na forum nie jest obecna żadna z osób aktualnie pracujących lub byłych pracowników firmy? Czy może ktoś mógłby się podzielić jakimiś informacjami na temat aktualnie prowadzonych rekrutacji (niestety na stronie firmy nie znalazłam zakładki kariera)?

admin

Nikt nie pisze w temacie, a na pewno coś dzieje się w firmie. Macie informacje o tym jak aktualnie wygląda zatrudnienie w firmie Interseroh O.O. S.A.?

logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
logo firmy Specjalista ds. BHP
Bartoszyce
Corab S.A.

Zostaw merytoryczną opinię o Interseroh Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Interseroh Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Interseroh Polska Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Interseroh Polska Sp. z o.o.

Interseroh Polska Sp. z o.o.