Euromet Sp. z o.o.

Opinie o Euromet Sp. z o.o.

Slawo

Jestem byłym pracownikiem, pracowałem tam prawie 6 lat. Moja pierwsza praca po studiach. Dużo się nauczyłem, pieniądze jak na Polskę b. dobre i punktualnie płacone.Byłem u nich z wizytą przed świętami - szukają z-ce kierownika do działu technicznego. Firma fajna ale wolę moją pracę w Oslo.

Czy łatwo jest dostać pracę w firmie Euromet Sp. z o.o. na wyższym stanowisku? Czy firma prowadzi jakieś rekrutacje? Napisz komentarz, podziel się swoją opinią!

Zostaw opinię o Euromet Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Euromet Sp. z o.o.