Opinie o Evention Sp. z o.o. w Warszawa

Evention to spółka specjalizująca się w podnoszeniu wartości spotkań biznesowych. W Evention wydarzenia biznesowe traktujemy jak o integralny i trudny do zastąpienia element budowania relacji i poprawy efektywności tych relacji pomiędzy firmami i tworzącymi je ludźmi. Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Evention Sp. z o.o., oraz Klientów firmy. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Evention Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi marketingowe - organizacja i obsługa imprez

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Evention Sp. z o.o. w Warszawa

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Administrator Nowy wpis

Jak wygląda praca na stanowisku Specjalista ds. Promocji w firmie Evention Sp. z o.o.? Czy mogę liczyć na więcej niż 4800 , jeżeli mam duże doświadczenie?

Pytanie Nowy wpis

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Evention Sp. z o.o.?

Podróżniczka Nowy wpis
@Pytanie

Spotkań mniej z uwagi na obecne warunki, ale tak, spotykamy się i integrujemy kilka razy w roku. Wyjazd w planach, gdy unormuje się sytuacja

Koniczynka Nowy wpis

Ciekawa firma o dość rodzinnym charakterze. Dużo pracy co prawda, ale za to ciekawej i można się dużo nauczyć. Ogólnie warto!

Wiecie może czy w Evention Sp. z o.o. szukają chętnych na staż?

logo firmy ASYSTENTKA PREZESA ZARZĄDU
Edison S. A.
(38 opinii)
logo firmy Manager Regionu
PROWANSJA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
(2 opinie)
logo firmy Manager Regionu
InstalPlast Łask sp. z o.o. sp. k.
(60 opinii)
Aplikuj na wiele ofert

Czy można liczyć w Evention Sp. z o.o. na prywatną opiekę medyczną?

Talar
@Pytanie

Tak, pracownicy mają szeroki pakiet prywatnej opieki medycznej

Hipiska44

Fantastyczne miejsce pracy, człowiek się liczy, wszyscy pracownicy się wspierają a właściciele firmy z wielkim czynnikiem ludzkim. Polecam.

Grażyna
@Hipiska44

A co powiesz o warunkach zatrudnienia w Evention? Jaką podstawę wynagrodzenia mają redaktorzy? I ile można w praktyce zgarnąć premii?

Co jaki okres czasu w Evention Sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

abcde
@Pytanie

Ubiegać się można, zależy czy dostaniesz. :) Zawsze znajdzie się temat w którym sobie "nie radzisz". Ale powodzenia.

Adrian
@abcde

A na jakiego rzędu wynagrodzenie można tam liczyć? Czy oprócz stałej pensji oferują jakiś pakiet socjalny lub premie?

Daria

Może ktoś ma wiedzę czy firma prowadzi rekrutacje i jak ona przebiega?

Warszawianka
@Daria

Tak mamy kilka wakatów. Szczegóły na stronie: (usunięte przez administratora)

Warszawianka

To ludzie tworzą firmę. Obecnie pracują tutaj zaangażowani w pracę profesjonaliści. Realizujemy wspólnie bardzo ciekawe projekty. To przyjemność pracować z Wami:-)

D

Niskie zarobki, prowizje chyba najniższe na rynku. Bardzo duża rotacja spowodowana brakiem umiejętności zarządzania. Nie polecam.

Evention
@D

Zapraszam do zgłaszania w odpowiednim czasie swoich uwag do pracodawcy w zakresie zarobków. Co do braku zarządzania - mamy nadzieję, że właśnie realizujesz swój własny rozwój zawodowy poprzez umiejętne zarządzanie zespołami i może jest też szansa żeby się wzajemnie od siebie uczyć? Zapraszamy! zachęcamy też do publikacji imiennych, to nic wstydliwego :)

Prawdziwykoles

Wyzysk pracowników. Wszystko byłoby zarobić za wszelką cenę. Eventy bez idei trzepane dla kasy. Pozdrowienia dla szefostwa.

Evention
@Prawdziwykoles

@Prawdziwykoles - Jakie konkretnie argumenty masz na tę tezę że panuje (usunięte przez administratora) pracowników? Czy zgłaszałeś swoje niezadowolenie z wynagrodzenia do przełożonego? Zawsze warto zacząć od tego :) ; jakie eventy są bez idei - co masz na myśli? czy byłeś ze swoimi pomysłami na wydarzenia które uważasz warto jest zrealizować? zachęcam też do publikacji imiennych bo zawsze łatwo wylać falę hejtu anonimowo; pozdrowienia!

zgred

Przedmówcy mówili prawdę Szefostwo obwinia każdego z wyjątkiem siebie za niedopatrzenia i błędy. Wieczny zamęt decyzyjny, niespójne komunikaty i malowanie trawy... wieczna frustracja pracowników. Nie polecam.

Adrian
@zgred

Jakiego rodzaju błędy są zarzucane pracownikom, którzy pracują w firmie Evention? Czy często te błędy są rzeczywiście z winy zatrudnionych pracowników? Chciałbym wiedzieć również, jak ocenisz atmosferę, która panuje w tym miejscu pracy? Można liczyć na pomoc i wsparcie pozostałych pracowników? Proszę o rzetelną odpowiedź.

Gurglak
@Adrian

Nie narzekajcie bo to w głównej mierze od nas zależy jak pracodawca do nas podchodzi. Trzeba być wporządku wobec firmy to i firma na pewno będzie wporządku dla nas. Prosta zasada a mimo to taka trudna.

Jak wygląda oferta pracy u pracodawcy jakim jest Evention Sp. z o.o. w mieście Warszawa? Czekamy na nowe wieści.

Zostaw merytoryczną opinię o Evention Sp. z o.o. - Warszawa

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Evention Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Evention Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Evention Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1, z czego 0 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Evention Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Evention Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Evention Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 19 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Evention Sp. z o.o.