Opinie o Xenon ARKADIUSZ TERCJAK w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Xenon ARKADIUSZ TERCJAK. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Xenon ARKADIUSZ TERCJAK o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Xenon ARKADIUSZ TERCJAK w Kraków

Romuś

firma układała mi glazurę w kuchni ,jestem zadowolony długo czekałem ale cóż mimo to polecam !!!

@Romuś

Panie Arkadiuszu, proszę nie pisać sobie samemu opinii.

Stefan

Firma współpracuje z PZU wymieniała mi dachówki ,na zlecenie PZU ,solidnie i szybko ,pozdrawiam Stefan .

@Stefan

Panie Arkadiuszu, proszę nie pisać sobie samemu opinii.

Firma z dość długim stażem w branży, polecam pracę bo takich pracodawców jest mało!!

@Marek

To nie jest pracodawca Marku.

Jak szefostwo w Xenon ARKADIUSZ TERCJAK? Spoko traktują ludzi?

Andrzej ZIeliński

Daj sobie spokój. Ta firma nie zatrudnia. Ta firma szuka tylko byle kogo i desperatów na tymczasowe roboty.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Xenon ARKADIUSZ TERCJAK spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Starszy Specjalista ds. Utrzymania Technicznego
Lagardere Travel Retail Sp. z o.o.
logo firmy 2024 Revenue Operations Summer Intern
Equinix Poland Sp. z o.o.
Jan

Polecam .jakość usług dobra .

@Jan

Panie Arkadiuszu, proszę nie pisać samemu sobie pozytywnych opinii.

bandek

Nie rozumiem negatywnych komentarzy ,ja jetem zadowolony firma skuwała mi tynk i było okej zrobione zapłacone ,pozdrawiam ,

@bandek

Chyba tylko tyle potrafi robić Pan Arkadiusz. Znaleźć bezrobotnego desperata, do skucia i zniszczenia czegoś.

Andrzej ZIeliński

Trzymajcie się z dala od tej firmy, stracicie czas, nerwy i pieniądze.

xenon

Zapomniała pani napisać że dach został rozebrany .za co pani nie zapłaciła ,zaliczka nie pokryła kosztów rozbiórki ,okrada pani wykonawców w dodatku ocenia pani wykonawce negatywnie bo tak pani wygodnie ,zaznaczam ze to jest nie zgodne z prawem oraz prawdą,nie mam teraz czasu ale skrupulatnie zajmę się tą opinią, a na koniec usługa wyceniona na 7000 tys ,nie pasowało to pani wiec wybrała pani innego wykonawcę ze dużo mniejsze pieniądze czy zapłaciła pani innemu wykonawcy za rozebranie dachu ,bo chyba nie proszę dochodzić praw w sądzie ,każdy może sobie napisać tu co zechce ,

Satia
@xenon

O, widzę, że się Pan odnalazł. Przypominam, że mam podpisane przez Pana własnoręcznie, zobowiązanie do zwrotu zaliczki. Oczywiście w sytuacji gdy już widzę, że jest Pan cały i zdrowy a tylko zmienił Pan numer telefonu i próbuje mnie oczerniać poczynię odpowiednie kroki prawne.

Bodzio

Uwaga oszust !!! nie płaci !!!!! budowlanka !!!!

xenon
@Bodzio

Zwolniony dyscyplinarnie za alkohol

Anna M.
@xenon

Kłamstwo, widziałam pracowników ... jakoś pracują. Podejrzewam, że uczciwy i (usunięte przez administratora)

Rafał Kaznowski

UWAGA! Firma Xenon ARKADIUSZ TERCJAK jest nieuczciwa!! Podjął się zlecenia, wziął zaliczkę, nie wykonał i nie chce oddać zaliczki!! Wszystkie pozytywne opinie o tej firmie, Pan Arkadiusz pisze sam sobie - widać to po zbieżności dat pozytywnych opinii.

waldek

Zadowolony jestem i tyle w temacie pozdrawiam Waldi

Marko

Firma malowala mi elewację jest okej. Pozdrawiam marek

ULIK

Wiecie coś o ewentualnej pracy w firmie? Warto szukać tu swojego miejsca?

marcin

elegancko długo ale elegancko pozdrawiam

Kamień ozdobny położony polecam firmę Anna bibice

Ula

dodał pan sobie 10 opinii w czerwcu.Tylko głupiec nie zorientuje się ze sam sobie je pan pisze....

Bart2018

Opinia będzie bardzo krótka POLECAM I JUŻ. BARTEK SKAWINA

Januszek

Zapomniałem dodać opinię ale lepiej późno niż wcale firma zrobiła mi elewację i jestem zadowolony tym natryskowy bardzo ładna struktura Pan Arkadiusz krótko mówiąc profesjonalista pozdrawiam Janusz Modlniczka

Krzys

Pan Arkadiusz robił u mnie balkony tzn zrywał stary styropian które zgnił i położył nowy cała operacja trwała 5 dni jestem zadowolony pozdrawiam Krzysztof ul zakarnicze Nowa huta

Tomasz

Firmie mroźna zaufać .co prawda miało być 2 tyg na realizację a było ponad miesiąc. Ale skarżyć się mogę nie na firmę tylko na pogodę bo ponad w tyg w maju lało jak srebra pozdrawiam Tomasz K Michałowice .

Zostaw merytoryczną opinię o Xenon ARKADIUSZ TERCJAK - Kraków

• Jak się pracuje w Xenon ARKADIUSZ TERCJAK?

Zobacz opinie na temat firmy Xenon ARKADIUSZ TERCJAK tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Xenon ARKADIUSZ TERCJAK
2.1/5 Na podstawie 24 ocen.
  • Konecznego 8 lok. 4
    31-216 Kraków