Xenon ARKADIUSZ TERCJAK

Kraków

Xenon ARKADIUSZ TERCJAK

Opinie o Xenon ARKADIUSZ TERCJAK

Natalia

@Miro, @Tomi, rozumiem, że piszecie z pozycji zadowolonych klientów firmy Xenon ARKADIUSZ TERCJAK. Dziękujemy za Wasze opinie, chciałabym jednak przypomnieć, że forum GoWork.pl służy wymianie opinii na temat pracodawców. Ponawiam swoje pytanie o to, czy są obecne na forum osoby pracujące w firmie Xenon ARKADIUSZ TERCJAK?

Anna G.

UWAGA OSZUST! Bierze zaliczke a na budowe wysyla alkoholikow i figurantow. Nie ma pojecia o ociepleniach. Adres firmy to sciema. Koles nic nie ma to i niczym nie ryzykuje. Wiecje informacji 666 045 546

Xenon Tercjak Arkadiusz
@Anna G. 21.09.2018 10:37

W stosunku do tych pomówień zostaną wyciągnięte poważne konsekwencje prawne .

Tomi

Gość zajęty masakrycznie czekaliśmy 2 miesiące ale .robota zrobiona .tynk natryskowo wyszedł bardzo ładnie .proszę o nas nie zapomnieć za rok z garażem .pozdrawiam Tomasz

Miro

Firma wykonywała mi tylko tynk styropian zrobiony rok temu .terminy długie ale tynk położony natryskowo jest okey .pozdrawiam i proszę dzwonić do sąsiada czeka na pana .Węgrzce miro

Natalia

@Anna G., przypominam, że znajdujemy się na forum publicznym, a takie wyrażenia, jakich używasz w swojej wypowiedzi, mogą zostać odebrane jako pomówienie. To, co piszesz, jest jednak dość niepokojące. Czy zechcieliby wypowiedzieć się na forum pracownicy firmy Xenon ARKADIUSZ TERCJAK?

anonymous

Facet niewiarygodny, bierze zaliczki i znika. Nie odpowiada na maile , telefony, smsy. Nie wykonuje roboty tylko bierze pieniądze. (usunięte przez administratora)

@anonymous 15.09.2018 14:08

Konkurencja nie śpi proszę podać swoje dane a nie annimus

Grześ

Spoko terminy mają długie ale robota zrobiona Perfect

Ronmo

Jest okej czekałem długo na wejście ale po wejściu poszło. tynk maszynowo położony rewelacja

Natalia

Widzę, że większość zamieszczonych na forum opinii pochodzi od klientów i kontrahentów firmy Xenon ARKADIUSZ TERCJAK - one są również ważne, bo też składają się na obraz firmy, ale może zechciałyby wypowiedzieć się też osoby obecnie w niej pracujące? Wasze komentarze są niezwykle cenne dla osób chcących podjąć pracę w Xenon ARKADIUSZ TERCJAK!

Jaca

Polecam dlugie terminy ale kładą tynk maszynowo natryskowo bez plam pozdrawiam Jacek

kos

naciaga ludzi bierze zaliczki i znika

anonymous

Ponieważ zostałem również oszukany ( wyłudzono zaliczke) proszę o kontakt tel. 729990484. Dziękuje i pozdrawiam Wojnarowski

Gdów
@anonymous 25.08.2018 14:08

U mnie sprawy zakończone idealnie trochę się przedłużyło ale jest okej

Natalia

Na forum pojawiają się niepokojące informacje na temat firmy Xenon ARKADIUSZ TERCJAK - czy ktoś mógłby je potwierdzić lub przybliżyć sytuację? Zachęcam także do wypowiedzenia się pracowników tej firmy! Wasze opinie mogą być bardzo istotne.

Natalia

Mało piszecie na temat pracy w Xenon ARKADIUSZ TERCJAK - czym spowodowana jest Wasza niewielka aktywność na forum? Może jednak któryś z użytkowników pracuje w tej firmy i zechciałby podzielić się swoją opinią na jej temat? Zachęcam! @anonymous, z jakiej perspektywy piszesz - pracownika czy klienta firmy? To dość istotne.

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku pracy, atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa coraz większą rolę. Czy tak samo jest w XENON ARKADIUSZ Tercjak? Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

robert wieiczka

Wszystko super z małymi problemami ale nie z winy firmy tylko pogody ,,Elewacja na swoim miejscu pozdrawiam Robert

Bodzio

Uwaga oszust !!! nie płaci !!!!! budowlanka !!!!

xenon
@Bodzio 28.09.2017 16:36

Zwolniony dyscyplinarnie za alkohol

Zostaw opinię o Xenon ARKADIUSZ TERCJAK - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Xenon ARKADIUSZ TERCJAK