Opinie o Xenon ARKADIUSZ TERCJAK w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Xenon ARKADIUSZ TERCJAK. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Xenon ARKADIUSZ TERCJAK o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Xenon ARKADIUSZ TERCJAK w Kraków

Małgorzata

Widze, że są tu osoby, którym przepadła zaliczka... W dalszym ciągu coś takiego ma miejsce? Ktoś pisał też, że pracownicy są nieskuteczni. Jak teraz oceniacie poziom skuteczności? Widzę, że są osoby, które też miały problemy z pieniędzmi. Mowa tutaj o kwotach takich jak 50 tys. Czy to zostało uregulowane?

Alu
@Małgorzata

niestety nie

Luk Nowy wpis
@Małgorzata

Jestem klientem oszukanym przez tego pana. Niedokończył prac za które mu zapłaciłem 37 tyś zł po czym zlikwidował numer telefonu i nie odpowiada na maile. Z ostatnimi wykonawcami których do mnie wysłał podobno też się nie rozliczył.

Wiecie, czy Xenon ARKADIUSZ TERCJAK udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Łukasz Nowy wpis

Czy ma ktoś namiar na tego kolesia ? Jak wogóle trafiliście na niego ?

Maro Nowy wpis
@Łukasz

Ja z polecenia z wyburzeń .Gość jest w porządku . Ale z tego co wiem kilka lat temu pracownicy go wysterowali na minę ostrą. Tak czy siak u mnie poszło książkowo.

Czy Xenon ARKADIUSZ TERCJAK zatrudnia studentów?

ula

Zatrudnia każdego kogo da się wyrolować bo nie oddaje długów,robotę partaczy,nie sądze więc zeby miał na wypłaty.Proszę uważac na niego to (usunięte przez administratora)

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Xenon ARKADIUSZ TERCJAK spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Producent ds. Promocji Antenowej
Telewizja Puls Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista (-tka) ds. części
Pietrzykowice
Volvo Trucks Polska
logo firmy Pracownik ziemny, Drogowy, Firmy podwykonawcze - PRACA W BELGII
Brugia
Ready Construct NV sp zoo sp k

Jakie są warunki zatrudnienia w Xenon ARKADIUSZ TERCJAK?

ula

Trzeba umiec kłamać i udawac ze sie potrafi pracowac.Potem (usunięte przez administratora)sie klientowi pieniądze,zmienia numer komórkowy i szuka nowych naiwnych

Oliwier

Arkadiusz jak widać nie tylko mnie (usunięte przez administratora) Szczerze mówiąc nie zostałem tutaj przywiany przez „spartoloną robotę” A przez telefon który mi sprzedał. Smartfon był ,że tak powiem rzeźbiony czyli poprostu lutowany. Do tego mówił ,że w smartfonie jest wszystko sprawne a tzw funkcja „Face ID” działa. Niestety zostałem (usunięte przez administratora) a naprawa funkcji w autoryzowanym serwisie jest nieopłacalna, ponieważ kosztuje od 1000zł w górę. Uważajcie i nigdy nie ufajcie takiemu (usunięte przez administratora)

Wiecie może, czy w Xenon ARKADIUSZ TERCJAK szukają chętnych na staż?

Priv

Każdego na bezpłatny ????

Na jakie benefity można liczyć w Xenon ARKADIUSZ TERCJAK?

Ulka

zapłaty nie dostaniesz za prace .Facet ma długi i unika ich spłaty.Adres firmy od lat nieaktualny.

Bartek

Czy ma ktoś namiar na tą firmę ?

Norbert

Trudno jest znaleźć konkretne informacje o firmie i o pracy. Do tego dość niepokojące są tu wpisy.

priv

czy ma ktoś kontakt do tej firmy, czym się tera zajmuje ?, ten pajac jest mi winny ponad 50tys oczywiście firma pod podanym adresem nie mieści się

Anna Maria
@priv

Udało się go zlokalizować?

Priv
@Anna Maria

Niestety nie,

Anna Maria

Tego człowieka szuka już wiele osób, trudno go znaleźć, bo dawno stracił już to co miał. Pod wskazanym adresem oczywiście nie mieszka. Nie pogardzi żadną wyłudzoną kwotą, od 50 zł (bo biedak nie ma na bułki) po kilka tysięcy na "materiały". Bierze pracowników "z łapanki", zero pojęcia o jakichkolwiek pracach budowlanych. NIE POLECAM!

Dorota L.

Ten człowiek ma jakieś problemy ze sobą, psychiczne. Raz mówi jedno, raz drugie, można poznać historię jego życia osobistego, nieciekawe opowiastki o pracownikach, długą listę wymyślonych sukcesów jednak nie można liczyć na wykonanie zleconej pracy. Pan Arkadiusz wziął zaliczkę, bo jak twierdził miał w portfelu ostatnie dwadzieścia złotych a potem zniknął. Sprzęt który zostawił w celu realizacji zlecenia zabrał kilka dni później a gdy próbowałam je zatrzymać do czasu zwrotu zaliczki zagroził wezwaniem Policji i oskarżeniem mnie za przetrzymywanie (czy przywłaszczenie) jego własności. Szczerze nie polecam.

Osoba prywatna
@Dorota L.

Czy można się z Psnia skontaktować, bo mam właśnie podpisać umowę na wykonanie tynków i tez ma być wpłacona zaliczka Pozdrawiam

Dorota L.
@Osoba prywatna

Odradzam stanowczo jakiekolwiek zaliczki

Prywatny

Pan Argadiusz wykonuje zalecane mu prace i jest co do pracy solidny niestety jego pracownicy są nie skuteczni dlatego to się odbija na nim. Poza Tym chce dobrze i zrobić profesjonalnie każda prace. Dlatego Pan Arkadiusz się stara cały czas żeby było wszystko systematycznie robione i Dla niego duży plus ode mnie +

Radek
@Prywatny

Stara się ale nie kończy robót i nie oddaje zaliczek. Nie odbiera listów poleconych i nie stawia się na wezwania na policji celem złożenia wyjasnień.

Tomasz Kownacki

Firma niepoważna, nie potrafi zrobić żadnej roboty, kłócą się między sobą, rozgrzebią, rozgrzebią i popsują i znikają, bo naprawić się nei da. Zaliczka przepada, pod podanym adresem nikt nie odbiera poleconych wezwań do zwrotu zaliczki. Firma krzak, trzymajcie się z daleka.

Kamil

Jako że jest to portal o pracownikach to dodam również że rozmawiałem z jego pracownikiem to mówił że pracują bez umowy o pracę, nie płacił im na czas i w dodatku zarabiali bardzo małe pieniądze. Doszło do sytuacji w której jego pracownik przyszedł do mnie po pieniądze bo nie miał na jedzenie. także warto się zastanowić zanim się u niego ktoś zatrudni.

Anna G.

UWAGA OSZUST! Bierze zaliczke a na budowe wysyla alkoholikow i figurantow. Nie ma pojecia o ociepleniach. Adres firmy to sciema. Koles nic nie ma to i niczym nie ryzykuje. Wiecje informacji 666 045 546

Xenon Tercjak Arkadiusz
@Anna G.

W stosunku do tych pomówień zostaną wyciągnięte poważne konsekwencje prawne .

W.K.
@Anna G.

Anna ma racje. Dodatkowo sama lewizna.

Ula Grzywacz

Dokładnie tak! Jakie pozwy on może zgłosić?,to oszust....Arkadiusz Tercjak ma nakaz sądowy na zwrócenie mi prawie 10000 zł....niech Pan nie myśli ze ja zapomniałam....codziennie patrze na elewacje jaką Pan zrobił ,gorszej w całym Krakowie nie widziałam...kłamczuch,oszust i złodziej(przywłaszczył sobie rusztowania obcej firmy)

kos

naciaga ludzi bierze zaliczki i znika

Ponieważ zostałem również oszukany ( wyłudzono zaliczke) proszę o kontakt tel. 729990484. Dziękuje i pozdrawiam Wojnarowski

Gdów
@anonymous

U mnie sprawy zakończone idealnie trochę się przedłużyło ale jest okej

Satia
@anonymous

Szkoda, że wcześniej nie widziałam, u mnie też zabrał zaliczkę i zniknął. Będę musiała skierować sprawę do Sądu.

Endriu

Witam, jestem zainteresowany wykonaniem elewacji natryskowo. Czy mogę prosić o jakis kontak do firmy? Pozdrawiam

Andrzej ZIeliński
@Endriu

Trzymaj się lepiej z dala od tej firmy.

falco

Wykonana przez firmę gladz wygląda super pozdrawiam ...

Andrzej ZIeliński
@falco

Panie Arkadiuszu, proszę nie pisać sobie samemu opinii.

Zostaw merytoryczną opinię o Xenon ARKADIUSZ TERCJAK - Kraków

• Jak się pracuje w Xenon ARKADIUSZ TERCJAK?

Zobacz opinie na temat firmy Xenon ARKADIUSZ TERCJAK tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Xenon ARKADIUSZ TERCJAK
2.1/5 Na podstawie 24 ocen.
  • Konecznego 8 lok. 4
    31-216 Kraków