Opinie o Estate Dealer w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Estate Dealer. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Estate Dealer o rekrutacji.

Branże: Pośrednicy w obrocie nieruchomościami
Pośrednicy w obrocie nieruchomościami Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Estate Dealer w Kraków

Polecam. Udało mi się w ostatnim czasie sprzedać dwie nieruchomosci co jak na miesiąc pracy uważam za duży sukces. Jak na prawie calkowity brak klientów kredytowych myśle że dobrze to wyglada

Robert

Uwaga, proszę uważać na firmę Prestige Investment Group Sp. z o.o. czyli właściciela marki Morestete. Około miesiąca temu jeden z pracowników przyszedł do mnie na oględziny mieszkania i w trakcie tych oględziny wyłamał zawias drzwi balkonowych. Byłem naocznym świadkiem tego zdarzenia. Pracownik ciągnął drzwi pomimo ewidentnego nieprzyjemnego dźwięku wydobywającego się z ramy okiennej. Dopiero po zwróceniu mu uwagi odstąpił od tej czynności. Niestety było już późno. Wg diagnozy mojej i producenta uszkodzenie nastąpiło przez nadmierną siłę podczas gdy klamka ustawiona była w pozycji na tzw. "mikrowentylację". Swoim działaniem wyłamał jeden z zawiasów tych drzwi, co pokazuje na dołączonym zdjęciu. Firma przyznała się do winy i przekazała swoje OC w celu pokrycia z niego likwidacji szkody. Niestety ich OC jest na śmieszne 25 tys i nie uwzględnia wielu przypadków, w tym właśnie tego. Efektem tego była odmowa likwidacji szkody przez ubezpieczyciela. Po kolejnych kontaktach z firmą Prestige Investment Group otrzymywałem informację, że będą się odwoływać do decyzji ubezpieczyciela, by dzisiaj otrzymać od nich oficjalne pismo, że jednak to nie jest ich wina. Cytuję, "uszkodzenie wynika z działania prawidłowego, o winie nie może być mowy", efekt tego prawidłowego działania tak jak wspominałem widać na załączonym zdjęciu. Zastanawiam się czy wg Morestete, trzaśnięcie drzwiami samochodowymi czego efektem byłoby stłuczenie szyby to też "działanie prawidłowe"? Warto również dodać, że mieszkanie jest nowe, odebrane od dewelopera w tym roku. Producent okna wykluczył możliwość naprawy gwarancyjnej i wycenił wymiane okna na 3000 zł + koszty rozbiórki i ponownego wykończenia ościeżnic.

ana
@Robert

Nie na temat ? To inna firma

Ana

Jestem po pierwszych wynajmach. Wszystko ekstra

Karol Teniewicz

Nie płacą za zlecone usługi. Sprawa skierowana do sądu.

Teresa
@Karol Teniewicz

A o jakiej usłudze tu jest mowa?

Agent Nieruchomości

2 etapy, pełen profesjonalizm.

O doświadczenie, chęć rozwoju, ambicje.

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.
Klient

Praca to porażka jak coś chcą to jest dobrze nie wypłacili mi za prowizję Same dlugi maja z tego co widać bardzo przykro że tak zerują szkoda dopraszac się o swoje nie warto z Nimi pracować lepiej zatrudnić się w innej agencji (usunięte przez administratora) Unikajcie Amandy(usunięte przez administratora)!!!!

Jak dużo osób pracuje w Estate Dealer?

Po szkoleniu

W sumie to wydaje mi się że Ok 20/25. Mogę się mylić

Fajnie

Wszystko jest fajnie. Cieszę się ze tu jestem. Realizuje swoje plany na przyszłość

Maciek

Praca dobra. Pomino zawirowań z kredytowymi dzieje się. Pieniądze zawsze na czas. W razie potrzeby dostaje wcześniej bez problemu. Ilość klientów na wynajem przerasta oczekiwania wiec cały czas jest co robić…

Patryk

Odbywałem praktyki. Dużo się nauczyłem ciekawych rzeczy. zupełnie inne spojrzenie na rynek nieruchomosci. Dzięki wsparciu biura udało mi się tez napisać prace za co bardzo dziękuje. Pzdr

Aneta
@Patryk

A nie wiesz czy często kogoś przyjmują na praktyki? Sam tam byłeś? Bo też potrzebuje gdzieś się złosic.

Patryk
@Aneta

Najlepiej zgłosić się bezpośrednio do biura to się dokładnie dowiesz jakie maja terminy i możliwości. Tak byłem tam na praktykach.

Lidia
@Patryk

Byłeś tylko na praktykach? Potem nie dostałeś propozycji pracy normalnej?

Robert

TylkoJa

Nie polecam. Pracowałam tam jakiś czas temu. Na wejściu dostałam krótkie szkolenie od osoby, która odchodziła i była to wiedza bardziej na temat jak obsługiwać wspólny kalendarz. Nie bardzo można liczyć na pomoc innych ani szefostwa. Ogólnie atmosfera napięta... Wynagrodzenie to prowizje. Próbują skusić kandydatów w ogłoszeniu "podstawa+prowizje", ale tak nie wygląda rzeczywistość.

Wiktoria
@TylkoJa

Ale co, nie wystarczyło to szkolenie, taka trudna ta praca? Co tam się w ogóle robi, jakbyś mógł wyjaśnić trochę. Czyli tam jest umowa prowizyjna, bez podstawy?

@TylkoJa

Nie mamy wspólnego kalendarza ;) Szkolenia łącznie maja Ok 20h (+-). Zgadza się masz głównie prowizje- taka branża (Sprzedaz nieruchomosci za co dostajesz prowizje - to oczywiste). Mamy różne formy budowania podstawy(dodatkowego dochodu) ale dziwi mnie to że byłaś w firmie jak to mówisz jakiś czas temu (jaki?) i tego nie wiesz. Tak czy inaczej powodzenia. Sprzedaz nie jest dla każdego i nic w tym złego :)

@Wiktoria

Masz umowę zlecenie lub współpracy zależy jaka masz sytuacje. Tak wynagrodzenie to głównie prowizje za Sprzedaz. Sprzedajesz i wynajmujesz nieruchomosci - tak w skrócie. Szkolenie obszerne a jak czegos nie zrozumiesz to zawsze można wrócić do tematu na podsumowaniu. Ale wiadomo że to Sprzedaz tu nic na sile. Trzeba chcieć

Martyna
@TylkoJa

O którym mieście mówisz?????? Krk czy Wawka?

TylkoJa
@Martyna

Kraków. Niby "Ale wiadomo że to Sprzedaz tu nic na sile. Trzeba chcieć", ale można by dać lepszy % z prowizji za sprzedane nieruchomości + podstawę - ale trzeba chcieć być dobrym pracodawcą :)

@TylkoJa

Wiesz ja akurat myśle, że to nie określa czy ktoś jest dobry czy nie. To raczej standardowe warunki dla rynku nieruchomości. Lepszy procent zawsze możesz mieć ale to już efekty musza być. Zreszta jak wszędzie.

Zadowolona

W sumie to zastanawiałam się czy coś tu pisać czy nie.. ale ja jestem zadowolona. Może i nie pracuje długo w firmie.. ponad miesiąc. Atmosfera jest dobra, pomoc mam zarówno w kolegach jak i koleżankach. Masa szkolen na start na mnie czekała. Dosłownie ponad 20h na start co w moim przypadku jako osoby bez doświadczenia super się sprawdziło. Dostałam dostęp do materiałów szkoleniowych, programów bez ograniczeń, masa dobrych rzeczy mnie spotkała przez ostatni miesiąc… wylew jakiś frustracji, lenistwa i proby wybielania swoich słabszych cech ? Totalnie tego nie rozumiem. Moja droga w tej firmie dopiero się rozpoczyna ale czuje ze będzie to niesamowita przygoda !

@Zadowolona

Ja jestem dopiero po rozmowie. Czy na początku było trudno się wdrożyć ?

@Anna

Ciężko odpowiedzieć na to pytanie jednoznacznie. Zależy jak się angażujesz i jak przekładasz wiedzę teoretyczna na praktykę. Jeżeli chodziło Ci o materiały szkoleniowe i pomoc w zrozumieniu ? To nie jest to trudne tylko trzeba się zaangażować i zadawać dużo pytań na początku

@Zadowolona

Tak :) ja również świetnie się czuje wykonując swoje obowiązki. W samym biurze atmosfera tez jest świetna.

@Kinga

Może mobilizacja do działania jakaś dodatkowa motywacja to tez pomaga

Wyrolowany przez Estate

Ludzie. Unikajcie jak ognia tej pseudo firmy.

@Wyrolowany przez Estate

A co konkretnie ma Pan na myśli? Takie tu zachwalanie firmy, same achy i ochy. Czyżby na pokaz?

Jeżeli będę kupować jeszcze kiedyś mieszkanie to od razu udam się do nich, jest wiele agencji lecz nie wszystkie działają tak szybko, odpowiedz na zapytanie błyskawiczna i ogromne zaangażowanie. Polecam :)

Polecam
@Karolina

Również polecam! Moje mieszkanie sprzedane zostało w niecały tydzień. Oczywiście formalności zajęły chwile ale klient podpisał rezerwacje po kilku dniach. Polecam

Jak miło

@Karolina

Dziękuje Pani Karolino ;)

Kulfon

Nie no super są.

Czy jest możliwość pracy w Estate Dealer na część etatu?

O

Tak możesz ale musisz mieć wszystko dobrze zorganizowane. Zależy oczywiście tez jakie godziny

Teresa
@O

Czyli z podpasowaniem grafiku do studenta może być mały problem, skoro zależne jest to od godzin?

Ciąg dalszy
@Teresa

Hm to zależy bo głównie chodzi o to żebyś miała możliwość rozmowy z klientami. Musisz się zastanowić czy będziesz w stanie spotykać się z ludźmi. Sama sobie ustalasz godziny spotkań

Niestety Ex pracownik

Chciałem się wypowiedzieć o realiach w minionych dwóch latach w firmie. Pracowałem dość długo w Estate Dealer. Przez ostatnie dwa lata pomimo pandemii firma rozwinęła wiele działów i poszerzyła zakres działania co moim zdaniem jest super! Zakończenie mojej współpracy przebiegło wporzadlu zważywszy na okoliczności. Moje zakończenie współpracy wynikało głównie z przyczyn osobistych. Ale szczerze polecam prace w biurze. Atmosfera jest nie powtarzalna (w Krakowie o innych lokalizacjavh nie mam opinii). Wsparcie firmy na które zawsze mogłem liczyć nawet po standardowych godzinach pracy. Wiele projektów które rozpocząłem dostałem w nagrodę za swoje osiągnięcia. Nie wykluczam ze może w przyszłości będę miał możliwość powrotu do działań na rynku nieruchomosci jednak chwilowo dla mnie ważniejsze jest zdrowie. Polecam serdecznie współpracę z biurem. Był to niesamowity etap w moim życiu.

@Niestety Ex pracownik

Bardzo dobry wpis

Sytuacja z dzis: byłam Umowiona na rozmowę rekrutacyjna z Panią. Dotarłam na rozmowę punktualnie. W biurze przywitała mnie bardzo miła pani. Rozmowa była bardzo profesjonalna. Warunki przedstawione również. Jedna rzecz na która zwróciłam uwagę po wejściu do biura to był ruch. Było klika osób uśmiechniętych, widać ze praca sprawiała im przyjemność. Miło było coś takiego zobaczyć jako obca osoba. Mam nadzieje ze moja rozmowa była równie pozytywnie odebrana :)

Dawno temu

Coraz bujniejsza wyobraźnia XD

@Anna

To prawda. Czasem jest ruch a czasem jesteśmy na spotkaniach ale zawsze w biurze mamy dużo tematów i (usunięte przez administratora) śmiechu :)

Czy pracownicy w Estate Dealer dogadują się między sobą?

Dominik

Tak. Relacje między ludźmi w firmie są bardzo pozytywne. Staramy się współpracować między sobą i pomagać sobie, zwłaszcza nowym osoba.

@Dominik

Tak to świetna postawa

Tak :)

@Dominik

Potwierdzam :)

Kinga

Zgadzam się z koleżanka. Miejsce pracy daje możliwości rozwoju. Zwłaszcza brak przymusu siedzenia przy biurku czy tez dyżurów z którymi kiedyś się spotkałam w innej agencji… elastyczny czas pracy i swoboda w działaniu=możliwości. Nie zawsze jest idealnie podczas pracy z klientem ale kwestia dopracowania umiejętności tak by umieć wyjść z każdej sytuacji.

@Kinga

Czy ma Pani wsparcie podczas trudnych sytuacji z klientami ?

@Anna

Tak. Zawsze uzyskuje odpowiedz na zadane pytanie czy tez trudna umowę

Również potwierdzam

Kwestia praktyki

Rekrutacja

Chciałabym napisać o aktualnym przebiegu rekrutacji w firmie. Moje spotkanie odbyło się o czasie z bardzo miła Pnia Angelika. Co prawda rozmowa była bardzo konkretna ale w pozytywnym sensie. Jasno przedstawiła mi warunki aktualne firmy i możliwości. Na tym etapie jestem zadowolona. Czekają mnie nowe wrażenia :)

Adrian
@Rekrutacja

Byłaś już na drugim etapie? Ciekawi mnie czy już powiedzieli coś o zarobkach. Bo zwykle wymagania finansowe są z każdej strony inne. Pochwalisz się jakby cię przyjęli?

Em
@Adrian

O zarobkach mówi się dopiero na końcu jak kandydat już jest prawie przyjęty.

Rektutacja
@Adrian

W moim przypadku skończyło się ma 1 etapie i później wprowadzenie. Dzień 1 itd. Zarobki zostały mi od razu przedstawione zgodnie z aktualna ścieżka kariery. Swoją droga czekamy właśnie na wprowadzenie partnerstwa co pewnie za jakiś czas tez znajdzie się w ogłoszeniach :)

Rekrutacja
@Em

Moja rozmowa szła normalnym torem. Tak mi się wydaje. O zarobkach zostałam normalnie poinformowana i miałam tez możliwość zadać kilka pytań ;) Zreszta chyba wiesz na jakie stanowisko aplikujesz i specyfikę tego zawodu. Wypadałoby się trochę przygotować na rozmowę co nie ukrywam ja zrobiłam. Tak czy inaczej powodzenia :)

@Rekrutacja

Moja tez

Zostaw merytoryczną opinię o Estate Dealer - Kraków

• Jak się pracuje w Estate Dealer?

Zobacz opinie na temat firmy Estate Dealer tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 54.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Estate Dealer?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 44, z czego 30 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Estate Dealer?

Kandydaci do pracy w Estate Dealer napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Estate Dealer