Opinie o Estate Dealer w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Estate Dealer. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Estate Dealer o rekrutacji.

Branże: Pośrednicy w obrocie nieruchomościami
Pośrednicy w obrocie nieruchomościami Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Estate Dealer w Kraków

Wojciech

Po rozmowie rekrutacyjnej na zoom pozytywne odczucia. Warunki współpracy tez Ok. Czekam na decyzje i zobaczymy.

Znów Wojciech
@Wojciech

Prawie miesiąc po odbytej rekrutacji jestem bardzo zadowolony. Mogę się pochwalić jako osoba działająca w firmie. Atmosfera i szkolenia przebiegły w super atmosferze. To czego się nie spodziewałem to transakcji w pierwszym miesiącu a jednak mi się to udało! Wszystko to co się liczy to zaangażowanie. Jak zależy komuś żeby rozwinąć się w tej branży ale tez zarobić szybko to opcja zostania profesjonalnym agentem się sprawdzi. Gdyby ktoś miał jakieś wątpliwości to chętnie pomogę ;)

Może przyszły pracownik
@Znów Wojciech

Panie Wojciechu chciałem zapytać jak się Panu teraz wiedzie w firmie od czasu ostatniego wpisu .Pozdrawiam

W
@Może przyszły pracownik

Cały czas jestem pozytywnie nastawiony. Widzę postępy w wielu sprawach. Pozytywnie nadal :)

@W

Czy dużo się zmieniło w firmie odkąd Pan pracuje?

Super
@Wojciech

Rozmowa super

Adrian
@W

Super że jest tak fajnie i możesz się rozwijać. Nie napisałeś ile ci zaproponowali kasy. Wiem że to pewnie tajemnica ale może mógłbyś podać orientacyjne widełki żebym wiedział czego się spodziewać na rozmowie.

Były pracownik wawa

Też jestem byłym pracownikiem, pracowałem w biurze w Warszawie. Pracowałem krótko ale niestety byłem świadkiem większości z tych negatywnych opinii które się potwierdzają. (usunięte przez administratora)czuć było slaba atmosfere w biurze. (usunięte przez administratora) Oferty nieruchomości na portalach nie były publikowane, pewnie z braku opłat za nie. Z wizytówkami lub innymi rzeczami też był problem, bo nie było komu za nie zapłacić.(usunięte przez administratora) Chciałem pracowac w nieruchomosciach ale teraz nie moge bo mam zakaz konkurecni na rok :/ ale slyszalem ze teraz sa nowe umowy i zakaz jest na 2 lata….

Nik

Polecam współpracę! Dzialka sprzedana w niecałe trzy tygodnie. Dziękuje za sprawnie przeprowadzona transakcje :)

@Nik

Wow

Obec

Ludzie mili i pomocni. Przedstawiane warunki są dokładnie takie same jak w praktyce. Praca dla ambitnych osób i wytrwałych ale opłacalna. Pewnie nie każdy się odnajdzie ze względu na specyfikę ale jak dla mnie warto. Ogromne możliwości i pokłady nowej wiedzy. Pomoc nie tylko ze strony kolegów i koleżanek ale ze strony biura i szefowej (pod telefonem zawsze wiec śmiało można zadawać pytania i otrzymywać konkretne odpowiedzi).

@Obec

Moja rozmowa była z Panią Angelika. Tez mam takie odczucie co do warunków

Agent Nieruchomości

2 etapy, pełen profesjonalizm.

O doświadczenie, chęć rozwoju, ambicje.

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.

Polecam współpracę

@Adam

Super :)

WaldemarAnonim

Unikać!!! Każdy musi prosić się o wypłatę która potrafi trafić do was po kilku miesiącach(usunięte przez administratora)ciągłe krytyki i mówienie nie rób tak nie mów tak bez jakiejkolwiek sensownej rady jak robić to poprawnie (usunięte przez administratora)

He he
@WaldemarAnonim

A To ciekawe co mówisz. Bardzo. Zwłaszcza że dostałem wypłatę dzień przed terminem ostatnim razem. Raz faktycznie miałem opóźnienie ale w sumie z mojej winy bo nie wystawiłem faktury firmie. Po za tym przypadkiem nie zdażyło mi się. Zreszta z tego co jestem zorientowany a wydaje mi się ze dość dobrze to od tego jest specjalny dział w firmie :) wiec może czegoś brakowało ? Lub ktoś był odpowiedzialny za wypłatę ? Nie wiem ale dziwne. A co do krytyki to podważam- mogę w 100% powiedzieć że Amanda jest ostatnia osoba która kogoś krytykuje a już zwłaszcza bez wskazania próby rozwiązania problemu. Jeszcze nigdy nie usłyszałem ze mam sobie sam z czymś radzić. Pracuje już jakaś chwile ale nie jestem jeszcze starym wyjadaczem.. wiesz nie znam się na tym zbyt dobrze ale wydaje mi się że oszczerstwa są karalne z artykułu wiec jeśli cos tam masz nie rozwiązane to lepiej może skontaktuj się z osoba do której masz tak dużo do powiedzenia najwyraźniej.

Dziękuje

Gorąco polecam współpracę. Dziękuje za niesamowite wsparcie Pani Magdalenie Pszczole! Rekomenduje zwłaszcza przy sprzedaży i obsłudze sprzedaży działek. W razie chęci mogę wystawić rekomendacje. Pozdrawiam .

Zaineresowany

W ogłoszeniu podane że podstawa + prowizja co mija się z informacjami podanymi na rozmowie, dochód tylko prowizyjny, jeden i chyba myślę największy minus, rozumiem że taka branża ale jeżeli zachęcacie kogoś to wysłania CV a warunki okazują się być inne niż w ogłoszeniu jest to (usunięte przez administratora) ogólnie pani i rozmowa miła, ale za to w/w mam negatywny stosunek do tej firmy, ciekaw jakie kwiatki by wyszły dalej

Tez
@Zaineresowany

Dochód masz owszem głównie prowizyjny ale firma oferuje opcje budowania sobie podstawy za podstawowe obowiązki jakie wykonuje agent nieruchomosci. Możliwości są. Dlatego masz opisane prowizja + podstawa. Przecież nie będą rozpisywać się w ogłoszeniu na 5 stron. Warunki są takie same jak w ogłoszeniu może kwestia zrozumienia lub interpretacji lub punktu widzenia :)

Polecajka

Polecam skorzystać z usług przy sprzedaży działek. Fachowe podejście, kompletowanie dokumentów itp zadowolony jestem na maxa! Szybko poszło. Nawet się nie spodziewałem. Dziękuje Estate Dealer (nie wiem czy powinno się tu zwracać bezpośrednio ale ogromna pomoc Pani Amandy która pomogła nam zarobić na działce więcej niż nam się na początku wydawało).

Postanowiłem napisać opinie, bo bardzo żałuje że mnie nikt nie uprzedził. Uniknął bym pracy w tym ”biurze nieruchomości“. Szczerze, najgorsza jest umowa, oczywiście śmieciowa + odrazu zakaz konkurencji na ROK prawie w całej Polsce. Szkolenia to żart w ciągu Roku były dwa. Zero wsparcia ze strony pracodawcy. Zespół bardzo nie zgrany. Słaby sprzęt do pracy. Serio jeśli macie wybór to wybierzcie inne biuro. Tu nie warto próbować, tylko was to zniechęci do nieruchomości a jak odejdziecie to nawet nie możecie pracować w zawodzie.

Zaciekawiony

To czemu pracowałeś aż rok w tym biurze jak niby takie złe ? I raczej wątpię, żeby na rok podpisali z Tobą umowę "śmieciową" jak zazwyczaj agenci, którzy są produktywni - przechodzą na jednoosobową działalność, więc to nie wina agencji, tylko Twojego braku zaangażowania. Opinia wygląda jak pisana przez konkurencję. :)

Obecny pracownik ;)
@Zaciekawiony

Dokładnie, tez tak uważam! Znam nasz skład dość dobrze bo pracuje z ED już od dłuższego czasu- dłużej niż rok ;) Nie kojarzę żadnej osoby, która ”zrezygnowała/odeszła/została zwolniona” po takim okresie w naszym teamie ;) To forum powinno służyć do szczerych opinii a nie do oczerniania firmy przez osoby zazdrosne... nie muszę chyba tłumaczyć że coś takiego nazywa się nie uczciwa konkurencja. Słowa w internecie nie giną.. pozdrawiam serdecznie!

Tez ciekawy
@Zaciekawiony

No chyba wynika jasno z tego co napisał że miał rok zakazu konkurencji to raczej nie miał jaj zrezygnować jeśli chciał pracować w zawodzie... To jest typowe podpisywanie klauzuli konkurencji żeby trzymać pracownika w garści. Bo jak się mu coś nie podoba to się zastanowi 8 razy zanim odejdzie. Już się z tą praktyką spotkałem, toksyczne to jest. Więc tutaj rozmowę rekrutacyjna odpuszczam

Hmmm
@Tez ciekawy

W zasadzie skoro i tak zrezygnował to co to za różnica ? Jakiś dziwnie to wyglada że co nie pasuje mu u siedzi tam rok a później pomino swoich obiekcji co do umowy i tak odchodzi to czemu od razu tego nie zrobił ? Jakoś mi to wyglada na nie szczera opinie. Jak to mówią każdy kij ma dwa końce wiec zapewne ciężko stwierdzić co jest prawda a co nie.. można by się zastanawiać ale ciekawe po co ? Skoro i tak każdy może napisać tu byle jakie kłamstwo lub byle jaka prawdę. Nie wiadomo- jak dla mnie słabe źródło informacji ;) ja tak czy siak zamierzam się przekonać jak to wyglada. Złoże cv.. być może napisze swoje odczucia a być może to nie praca dla mnie. To się okaże !

Ex

Mam takie same wspomnienia. Umowy jednostronne, bardzo niekorzystne, na dodatek bez podstawy, tylko sama prowizja. I jeśli postanowisz odejść to nie możesz pracować w żadnym innym biurze nieruchomości !

W.

Hej. Procowalam na szczecie w krótko w tej firmie. Nie polecam z jednego prostego powodu co miesiąc pracownicy proszą się o wypłaty. Ja zakończyłam współpracę i nadal mi nie wypłacono wynagrodzenia więc pewnie spotkamy się w sądzie. Nie jestem pierwszą która nie dostała kasy. Tylko na rozmowie nikt nie mówi żeCi nie zapłaci Juz przed 10 jest ogromne napięcie czy tym razem dostanę swoją wypłatę. Ponieważ ludzie tam mają podpisana lojalkę na 2 lata to siedzą tam "bo muszą" a właścicielka to wykorzystuje. Czy chcecie pracować gdzieś gdzie wam mogą nie zapłacić?? Decycja należy do Was.

@W.

Szanowana Pani Wioletto, dziękuje za Pani opinie na ten temat. Przykro mi że współpracowała Pani w Estate Dealer jedyne trzy tygodnie i została Pani zwolniona za nie wykonywanie swoich obowiązków określonych w umowie (nie wspominając o tym jak traktowała Pani swoich kolegów/koleżanki/ współpracowników..). Rozumiem Pani rozgoryczenie ale Zespół w Estate Dealer jest przyjazny, zgrany i pomocny wobec siebie. Nie stosujemy technik manipulacji i przemocy psychicznej. Chcemy aby nasza praca w biurach była miła i przyjemna nadal a co za tym idzie owocna dla każdego. Dodam również, że treść umowy jest dokumentem poufnym (przy okazji nie wykonywała Pani usług pośrednictwa wiec skąd pewność jakie pozostali maja umowy? Myśle, że to czyste domniemanie z Pani strony ;) ). Nie musi Pani ukrywać się pod ukryta nazwa. Większość osób w naszej firmie doskonale Panią Pamięta i Pani zachowanie wobec nas. Nasz zespół to ludzie szanujący się na wzajem i pomocni wobec siebie. Każdy wypowiada się za siebie. Nie zna Pani nas, Amandy czy innych osób współpracujących z firma osób wiec bardzo proszę wypowiadać się we własnym imieniu. Za wykonana usługę każdy otrzymuje wynagrodzenie. Jeżeli ma Pani jeszcze jakieś wątpliwości nasz adres korespondencyjny Pani posiada ale dla przypomnienia nasz mail to biuto@estatedealer.pl W przypadku dalszych słów mających na celu obrażać firmę i jej dobre imię zostanie wystosowane do Pani pismo z kancelarii prawnej. Wyrażenie opinii to jedno a oszczerstwo to drugie- w internecie nic nie ginie i nie ma czegoś takiego jak anonimowość. Pomimo braku zrozumienia życzymy Pani odnalezienia się w innej pracy/branży. Pozdrawiamy Serdecznie Zespół Estate Dealer

Hm

Bardzo dziwna i ogólnikowa odpowiedz. Z jakiego sprzętu korzysta się w firmie ? Większość firm stosuje zakazy konkurencji ale nie po to żeby pracownika mieć w garści (zawsze przecież możesz próbować się dogadać) ale dane osobowe, adresy przecież to masa innych zależności przynajmniej tak mi się wydaje. Jeżeli decydujesz na podpisanie umowy z zakazem i później się z tego wycofujesz to chyba już można mieć tylko do siebie pretensje ? Jak dla mnie to jakaś dziwna jest ta Twoja wypowiedz. Zespół nie zgrany ? Możesz rozwinąć ? Nie rozumiem takich wypowiedzi. Same ogólnikowe informacje bez konkretów.

Czarne nie Białe
@Estate Dealer

Jako były pracownik mogę tylko potwierdzić że wynagrodzenie nie zawsze zostaje wypłacone Pozdrawiam i życzę wszystkiego sprawiedliwego ;)

Jakub S
@Czarne nie Białe

Szkoda że się nie podpisuje nikt tutaj a każdy ma dużo do powiedzenia i ciężko stwierdzić co tak na prawdę.. Różne są sytuacje i wyrywanie czegokolwiek z kontekstu nie służy. Również jestem byłym pracownikiem. Udzielam się tylko z sentymentu. Nigdy nie miałem takiej sytuacji ani ja ani moi koledzy a wiem co mówię bo prowadziłem jeden z oddziałów.

Czy w ED jest wypłacana podstawa czy same prowizje? W ogłoszeniu o pracę zaznaczyli ze jest podstawą+prowizja a według opinii wynika że sama prowizja???

Obec

Jest głównie prowizja. Podstawy to czasowe bonusy liczone od targetów. Pewnie lepiej wytłumaczy to ktoś na rozmowie ale sęk w tym ze masz możliwość mieć dodatkowe wynagrodzenie. Jeśli jednak chcesz być Agentem licząc ze dostaniesz podstawę to nie tedy droga. Ta praca to głównie % i z tego wszyscy najwiecej zarabiają :)

Były pracownik biura

OSTRZEGAM!!! Właścicielka nie wypłaca wypłat!!! Każdego 10 jest ta sama bajka każdy przychodzi i się prosi o swoje!!! A ponieważ Pani A. Podpisuje od razu lojalkę na 2 lata to ludzie którzy chcą się zajmować nieruchomościami to są w błędnym kole. Nie pójdą do kogoś innego bo muszą jej zapłacić karę, a z drugiej strony nie mają kasy. Nawet Ci którzy pracują już u niej długo nie dostają kasy... Więc zanim zaaplikujesz zastanów się 2 razy. Ludzie z biura odchodzą z tego powodu.

@Były pracownik biura

marek

super agencja! Świetne podejście do klienta. Przedstawiono mi mnóstwo ciekawych ofert, godziny oglądania mieszkań dostosowywano do mojej dyspozycji :)

Zadowolony

Jestem po rozmowie. Rozmowa bardzo konkretna i treściwa. Warunki zaproponowane na start dobre (miałem rozmowy w kilku agencjach i zdecydowanie estatedealer przebiło konkurencje w tym zakresie). Przedstawiona ścieżka kariery jest bardzo rozwojowa. Zobaczę jak potoczą się moje dalsze losy ale jestem na tak! Polecam. P.S rekrutacja z przemiła Panią :)

Ed team

Wreszcie w zespole Estate Dealer! Polecam wszystkim zainteresowanym praca w branży nieruchomosci. Nie tylko dobre warunki ale tez atmosfera. Na początku jest ciężko trzeba się nauczyć wielu rzeczy ale poziom szkoleń jak i ludzi którzy pociągają sobie wzajemnie jest niesamowity. Polecam dołączyć do ekipy.

Aaaabbbb

Nie polecam pracy w tym biurze. Wyścig szczurów, brak współpracy. Jeden (usunięte przez administratora) drugiego, byle tylko zarobić, bez skrupułów. Jak się nie „podliżesz” do szefostwa, to Twoje oferty nawet nie będą promowane, wiec możesz zapomnieć o jakimkolwiek zarobku ????. Maja wybrane osoby, ktorych oferty są promowane, z którymi robią imprezki itp ???? Przy rozliczeniu dwukrotnie odtrącany podatek dochodowy, paranoja. Szkolenia, ktore niby są organizowane kompletnie nic nie wnoszą. NIE POLECAM, w Krakowie jest dużo biur nieruchomości, które są coś warte i podniosą kwalifikacje

Daniel
@Aaaabbbb

Jedna wielka bzdura. Nikt nie musi nikomu się podlizywać jak to ujęłaś/ująłeś. System promocji jest dostępny dla każdego agenta ;) wystarczy mieć dobre oferty na dobrych warunkach i promo masz za FREE tak że chyba nie wiesz o czym piszesz. Nie ma czegoś takiego ani kogoś takiego jak wybrańcy ???? są osoby które ciężko pracowały i pracują na swoją pozycje oferty i klientów. W tej pracy liczy się zaangażowanie i wystarczy na prawdę chcieć. Zarobiłeś/zarobiłaś coś chociaż ? Że takie słowa rzucasz. W internecie nic nie ginie. Zaangażowanie ludzi tworzących ta firmę jest ogromne a to co poruszasz to totalne brednie nie mające nic wspólnego z rzeczywistością. Osobiście mogę wypowiedzieć się na ten temat szerzej jeśli ktoś by potrzebował ;)

Czy pracownicy w Estate Dealer dogadują się między sobą?

Daniel

Oczywiście. Jak to w dużej grupie bywa większość ma różne zdanie i poglądy na różne tematy. Pomimo tego staramy się wspierać w działaniu i wzajemnie pomagać :)

Aaaaa

Unikajcie jak ognia!! Pośrednik namawiał właściciela na wyciąganie dodatkowych pieniędzy. Oczywiście do podziału z pośrednikiem :)

Ciekawe
@Aaaaa

Ciekawe skąd masz takie informacje ? A nawet jeśli tak było to chyba bardziej świadczy o pośredniku niż agencji.? Brałeś udział w takiej sytuacji ? Może powinieneś zgłosić to gdzieś wyżej żeby to zweryfikowano.. daj znać jak się potoczyła ta sytuacja ? O ile jest prawdziwa ?

Aaaabbb
@Aaaaa

W tym biurze to standard ???? Jest to na porządku dziennym :D

Honorata

Czy ktoś z Was jest agentem nieruchomości i aktualnie szuka nowej pracy? Moje pytanie wynika stąd, że Estate Dealer szuka właśnie takiego pracownika, któremu jest w stanie zaoferować m.in.: wynagrodzenie w formie podstawy, pakiet szkoleń, współpracę z najlepszymi agentami w branży oraz wyjazdy zagraniczne: https://estatedealer.pl/agent-nieruchomosci Zajrzyjcie na tę stronę i dajcie mi znać, co sądzicie.

Klient

Estate Dealer Warszawa : Nie wiem czy ten wątek dotyczy Warszawy również ale nie znalazłem innego.. Moje doświadczenia z Agentem Warszawskiego oddziału są bardzo pozytywne. Rekomenduje współpracę. Nieruchomość, którą sprzedawali "wysoko-półkowa"- nie taki prosty temat ale sprzedana! Efekt pracy był. Kolejne zlecenia na zakup inwestycyjny zlecone- rekomendacje piszę z czystej sympatii do Agenta prowadzącego- kibicuję jak mogę. Z pozdrowieniami

Zostaw merytoryczną opinię o Estate Dealer - Kraków

• Jak się pracuje w Estate Dealer?

Zobacz opinie na temat firmy Estate Dealer tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 54.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Estate Dealer?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 44, z czego 30 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Estate Dealer?

Kandydaci do pracy w Estate Dealer napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.