Estate Dealer

Kraków

Opinie o Estate Dealer

Olga

@Jadwiga, możesz powiedzieć, jak przebiegał proces rekrutacji? Czy dobrze oceniasz kompetencje osób prowadzących rozmowę kwalifikacyjną? Na jaki rodzaj umowy mogą liczyć początkujący pracownicy? Jakie dostrzegasz wady i zalety pracy w firmie?

Jadwiga

Byłam, próbowałam - jednak stwierdzam iż mimo „nie wymagamy doświadczenia” oraz „nauczymy cię", zapewnień o podstawowym przygotowaniu czy ewentualnych szkoleniach - nowy „narybek” pracowniczy, zostaje bez jakiejkolwiek opieki przy pierwszych krokach tylko - POZYSK, dzwoń i dzwoń po POZYSK. Zero podstawy. Na pozysk jedziesz albo autobusem albo na swoim paliwie, swoim autem, bez żadnego zwrotu kosztów. Kiedy juz NOWEMU PRACOWNIKOWI cos sie uda i trzeba go poprowadzić dalej w podstawach no to nie ma komu, bo nie ma tam (nie wiem czy z oszczędności czy głupoty- żadnego szkoleniowca który jakkolwiek by pomógł) co mnie śmieszy, bo dzięki temu estate dealer pozbywa sie tego czego im najbardziej potrzeba, czyli potencjalnych pracowników. A bez takich szybko nie będzie nawet tych najwytrwalszych. Mogę polecić jako pracę dla studentów biegłych w branży najmu mieszkań. Jako podstawowa, codzienna praca -odpada.

zaintersowana

Cóż za dziwny zbieg okoliczności ze pracujesz dla konkurencji i źle wypowiadasz się o byłym pracodawcy lol. Dziwi tez fakt, że piszesz „że narazie jest dramat w tej firmie” skoro od tak dawna w niej nie pracujesz. Ja właśnie złożyłam cv, pozytywnie przeszłam proces rekrutacji i obecnie jestem na szkoleniu które jest w porządku. Atmosfera w biurze jest świetna a zarobki niektórych agentów to prawdziwy kosmos czego jak widać po takich wyssanych z palca opiniach mocno zazdrości konkurencja :)

Ktoś

Nie polecam tam pracy, ja nie byłam zadowolona cieszę się że szybko odeszłam !!!!

madzik26

Na jakim stanowisku pracowałeś w ED? Twoja wypowiedź jest chaotyczna i niewiele można zrozumieć. Ja jestem zadowolona ze współpracy, w końcu czuję się doceniona. Pozdrawiam i czekam na merytoryczne info

bronek

Mi praca bardzo podpasowała. Można dobrze zarobić mimo małego doświadczenia. Jednak szybko się wszystkiego nauczyłem i jestem mega zadowolony. Praca na start idealna (o ile komuś zależy i jest gotowy na poważną pracę).

Beata

Witam serdecznie. W związku z tym, że szukam pracy, zainteresowałam się firmą Estate Dealer. I tu pojawiają się moje wątpliwości, ponieważ nie widzę specjalnego odzewu pracowników, a chciałabym poznać opinie osób, które z tą firmą miały do czynienia. Uprzejmie dziękuję za jakiekolwiek informacje na ten temat.

ED PRO
@Beata 01.08.2015 00:16

Pracuje już lata w ED i polecam biuro każdemu kto chciałby zarobić dobrze w nieruchomościach. Firma obecnie oferuje jedne z najlepszych warunków na rynku. Byłem już w kilku agencjach i wiem, że można naprawdę źle trafić :) , Pozdrawiam

Zostaw opinię o Estate Dealer - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Estate Dealer