Estate Dealer

Kraków

Estate Dealer

Opinie o Estate Dealer

daro

Dużo się w tej pracy nauczyłem, wiedza przydatna na całe życie, a zdobyte doświadczenie przydało mi się już niejednokrotnie

anonymous

Fajna praca, pieniądze się zgadzają i nie jest tak sztywno, mi atmosfera bardzo odpowiada

zaczynający

Jestem po rozmowie rekrutacyjnej u nich i jeszcze się waham, ale czytam te komentarze i co raz bardziej jestem pewny, że dobrze będzie mi się z nimi współpracowało :)

doświadczony
@zaczynający 17.09.2018 13:56

Zapraszamy do zespołu! :) Nie powinieneś mieć problemu z odnalezieniem się, praca też powinna Ci się spodobać.

szybki

Jeszcze nigdy nie byłem tak zadowolony z pracy. Firmę mogę śmiało polecić każdemu, wynagrodzenie jest bardzo atrakcyjne, cenię sobie prowizje, bo to one najbardziej świadczą o moich sukcesach co jest bardzo motywujące do działania, nie ma tu monotonii i schematów!

profesjonalny

Zarabiam tu niezłą sumkę, powiem szczerze, że, gdy zaczynałem co już było dość dawno, także sceptycznie podchodziłem do tematu, ale teraz wiem, że podjęcie pracy w tej firmie dużo mi dało :)

kiwi

Zdobyłam w tej firmie masę doświadczenia! Pracodawca godny polecenia, wywiązuje się z warunków umowy i docenia ambitnych i zaangażowanych pracowników, można wiele tu osiągnąć, jeśli tylko człowiek stara się wykonywać swoje obowiązki tak jak należy.

Rafał

Pracuję w tej firmie juz ponad rok jako agent nieruchomości. Początkowo było ciężko, ale teraz moja praca przynosi oczekiwane efekty i w negocjacjach z klientami mam bardzo wysoką skuteczność. Firma nie narzuca limitów, ale potrafi docenić tych najbardziej pracowitych bardzo atrakcyjnymi premiami, także warto spróbować

Ewka

Ja jakoś specjalnie dużej rotacji nie zauważyłam i z tego co wiem to jak ktoś odchodził to raczej z innych powodów niż słabe zadowolenie z pracy. Moim zdaniem jest ok, praca jest stabilna, a firma godna zaufania, każdy się stara wykonywać swoje obowiązki jak najlepiej i jest za to doceniany

Olga

@Jadwiga, możesz powiedzieć, jak przebiegał proces rekrutacji? Czy dobrze oceniasz kompetencje osób prowadzących rozmowę kwalifikacyjną? Na jaki rodzaj umowy mogą liczyć początkujący pracownicy? Jakie dostrzegasz wady i zalety pracy w firmie?

zaniepokojona

Długo tam pracowałaś? Po tylu pozytywnych komentarzach postanowiłam spróbować, ale teraz się boję. Co było nie tak? I jak zarobki???

zaintersowana

Cóż za dziwny zbieg okoliczności ze pracujesz dla konkurencji i źle wypowiadasz się o byłym pracodawcy lol. Dziwi tez fakt, że piszesz „że narazie jest dramat w tej firmie” skoro od tak dawna w niej nie pracujesz. Ja właśnie złożyłam cv, pozytywnie przeszłam proces rekrutacji i obecnie jestem na szkoleniu które jest w porządku. Atmosfera w biurze jest świetna a zarobki niektórych agentów to prawdziwy kosmos czego jak widać po takich wyssanych z palca opiniach mocno zazdrości konkurencja :)

Ktoś

Nie polecam tam pracy, ja nie byłam zadowolona cieszę się że szybko odeszłam !!!!

@Ktoś 14.01.2018 00:33

Pozdrowienia dla konkurencji która jawnie przyznała się do robienia tego typu wpisów. Polecamy raczej konkurować w zakresie jakości usług, bogactwa oferty lub innych atrakcji dla klientów :P

fred
@Ktoś 14.01.2018 00:33

Nie miałem dużego doświadczenia w nieruchomościach ale ED szybko mnie wdrożyli i teraz zarabiam naprawdę porządne pieniądze. Polecam każdemu kto lubi wyzwania :)))

madzik26

Na jakim stanowisku pracowałeś w ED? Twoja wypowiedź jest chaotyczna i niewiele można zrozumieć. Ja jestem zadowolona ze współpracy, w końcu czuję się doceniona. Pozdrawiam i czekam na merytoryczne info

bronek

Mi praca bardzo podpasowała. Można dobrze zarobić mimo małego doświadczenia. Jednak szybko się wszystkiego nauczyłem i jestem mega zadowolony. Praca na start idealna (o ile komuś zależy i jest gotowy na poważną pracę).

Beata

Witam serdecznie. W związku z tym, że szukam pracy, zainteresowałam się firmą Estate Dealer. I tu pojawiają się moje wątpliwości, ponieważ nie widzę specjalnego odzewu pracowników, a chciałabym poznać opinie osób, które z tą firmą miały do czynienia. Uprzejmie dziękuję za jakiekolwiek informacje na ten temat.

ED PRO
@Beata 01.08.2015 00:16

Pracuje już lata w ED i polecam biuro każdemu kto chciałby zarobić dobrze w nieruchomościach. Firma obecnie oferuje jedne z najlepszych warunków na rynku. Byłem już w kilku agencjach i wiem, że można naprawdę źle trafić :) , Pozdrawiam

Zostaw opinię o Estate Dealer - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Estate Dealer