Estate Dealer

5 11

Opinie o Estate Dealer

Magda
@zaintersowana 20.02.2018 15:54

Dajcie już spokój z tym śmiesznym zrzucaniem niby każdej nieprzychylnej opinii na konkurencję. Żałośni jesteście. Już widzę, jak nowo zatrudniona osoba pierwsze co robi po rozpoczęciu pracy to loguje się w serwisie i pisze opinię jak to jest cudownie :-) GOword też widzę bardzo rzetelna strona, która bez mniejszego problemu ingeruje i kasuje "niefajne" opinie. Nie ma sensu nawet tu zaglądać.

Olga

@były pracownik, a czy wiesz, z czego wynika tak duża rotacja? Piszesz też o tym, że wynagrodzenie nie jest wypłacane w terminie, czy takie sytuacje często miały miejsce? Ile mniej więcej wynoszą opóźnienia? Dlaczego sądzisz, że w firmie nie można się rozwinąć?

Beata

Witam serdecznie. W związku z tym, że szukam pracy, zainteresowałam się firmą Estate Dealer. I tu pojawiają się moje wątpliwości, ponieważ nie widzę specjalnego odzewu pracowników, a chciałabym poznać opinie osób, które z tą firmą miały do czynienia. Uprzejmie dziękuję za jakiekolwiek informacje na ten temat.

były pracownik
@ED PRO 30.01.2018 15:32

Dobre zarobki? W którym miejscu? Najgorsza firma jaka może być w Krakowie. Nie polecam totalnie, rotacja bardzo duża, obiecują złote góry, z czego nie ma nic tak naprawdę ... 70% prowizji? Chyba nikt tego nigdy na oczy nie widział, codzienny standard tam to 40% ... Żeby dostać 1000 zł podstawy, trzeba zrobić 35 pozysków, a jak już je zrobisz to Szefostwo i tak wymyśli coś aby tej podstawy Ci nie wypłacić. Wypłaty nie na czas .. A obroty podawane na rozmowie są wyssane z palca. Pracowałem, widziałem od środka jak wszystko wygląda ... Wiele pracowników przez miesiące nie zarabia nic, a nowi pracownicy rezygnują po miesiącu maksymalnie. Promocja ofert to jakaż żenada... Zero telefonów od klientów, bo na marketing szkoda kasy. Nie polecam !!! Firma bez perspektyw

Olga

@Jadwiga, możesz powiedzieć, jak przebiegał proces rekrutacji? Czy dobrze oceniasz kompetencje osób prowadzących rozmowę kwalifikacyjną? Na jaki rodzaj umowy mogą liczyć początkujący pracownicy? Jakie dostrzegasz wady i zalety pracy w firmie?

Jadwiga

Byłam, próbowałam - jednak stwierdzam iż mimo „nie wymagamy doświadczenia” oraz „nauczymy cię", zapewnień o podstawowym przygotowaniu czy ewentualnych szkoleniach - nowy „narybek” pracowniczy, zostaje bez jakiejkolwiek opieki przy pierwszych krokach tylko - POZYSK, dzwoń i dzwoń po POZYSK. Zero podstawy. Na pozysk jedziesz albo autobusem albo na swoim paliwie, swoim autem, bez żadnego zwrotu kosztów. Kiedy juz NOWEMU PRACOWNIKOWI cos sie uda i trzeba go poprowadzić dalej w podstawach no to nie ma komu, bo nie ma tam (nie wiem czy z oszczędności czy głupoty- żadnego szkoleniowca który jakkolwiek by pomógł) co mnie śmieszy, bo dzięki temu estate dealer pozbywa sie tego czego im najbardziej potrzeba, czyli potencjalnych pracowników. A bez takich szybko nie będzie nawet tych najwytrwalszych. Mogę polecić jako pracę dla studentów biegłych w branży najmu mieszkań. Jako podstawowa, codzienna praca -odpada.

Ktoś

Nie polecam tam pracy, ja nie byłam zadowolona cieszę się że szybko odeszłam !!!!

madzik26

Na jakim stanowisku pracowałeś w ED? Twoja wypowiedź jest chaotyczna i niewiele można zrozumieć. Ja jestem zadowolona ze współpracy, w końcu czuję się doceniona. Pozdrawiam i czekam na merytoryczne info

bronek

Mi praca bardzo podpasowała. Można dobrze zarobić mimo małego doświadczenia. Jednak szybko się wszystkiego nauczyłem i jestem mega zadowolony. Praca na start idealna (o ile komuś zależy i jest gotowy na poważną pracę).

Zostaw opinię o Estate Dealer - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Estate Dealer