Opinie o Estate Dealer w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Estate Dealer. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Estate Dealer o rekrutacji.

Branże: Pośrednicy w obrocie nieruchomościami
Pośrednicy w obrocie nieruchomościami Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Estate Dealer w Kraków

Ziomo

Pracowałem w tej firmie 3 miesiące, bardzo słabe szkolenia, wyścig (usunięte przez administratora), sami (usunięte przez administratora)i krętacze z wybujałbym ego, marne pieniądze. Nie polecam, wpadłem w głęboką depresje po współpracy z tą firma, pozytywne opinie o tej firmie pisze sama szefowa, to juz pokazuje co to za firma. Żenada (usunięte przez administratora)i metr mułu.

Ewelina
@Ziomo

O jakie konkretnie szkolenie chodzi? To są jakieś szkolenia wstępne dla nowego pracownika czy jakieś inne? Konkretnie to czego one dotyczą? I ile czasu obejmuje ten okres szkolenia??

Super..

Ogólnie polecam podjęcie pracy. Każdy ma prawo do własnej opinii ale jak widzę większość jak nie znaczna większość opinii negatywnych nie ma nic wspólnego z rzeczywistością. Sama przekonałam się na własnej skórze że zarówno atmosfera w pracy jak i zestaw szkoleniowy spełniają moje oczekiwania. Grunt to wziąć się w garść i działać :) Nie liczyć na nie wiadomo co tylko pracować na swój sukces- Polecam

@Super..

Zdecydowanie zgadzam się. Ponownie napisze : nie wiem jak było kiedyś w firmie. Profil jest od bardzo dawna. Mogę wypowiedzieć się jedynie o tym co widzę teraz: atmosfera świetna, szkolenia długie ale wyjaśniające( częściowo online częściowo na żywo), rozwój osobisty na plus..

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w Estate Dealer?

ejmi
@Michał

Im większe masz obroty tym wyższe wynagrodzenie tak działa większość agencji nieruchomości w Polsce. Wcześniej będziesz wiedział :)

Kim

Polecam serdecznie. Udało mi się zarobić super kwotę. Co dla mnie było bardzo ważne zwłaszcza w tych czasach.. teraz spokojnie mogę rozwijać swoją karierę w nieruchomościach ze spokojna głowa i dobra kwota na koncie.

@Kim

O jakim stanowisku pracy piszesz? No i jaką tą kwotę udało Ci się zarobić? Możesz napisać tak chociaż mniej więcej? :-) Poszukuję pracy z dobrym wynagrodzeniem, więc może załapę się tutaj. :)

Kim Nowy wpis

Agent nieruchomości. Akurat udało mi się sprzedać dom przy prowizji z dwóch stron (40k).

@Kim

Takie prowizje tutaj to comiesięczna norma? Gdyby tak, to nie obawiałbym się kosztów prowadzenia własnej działalności, i tego, że wydatki na paliwo, czy fatygowanie własnego auta mi się nie opłaci. Zresztą, o ile w kwestii formy współpracy, to po lutowej ofercie dla agenta nieruchomości z umową o pracę, wiele mi się wyjaśniło, tak do dziś nie wiem, co z narzędziami do (usunięte przez administratora) Firma zapewnia służbowe auto, telefon, laptop?

N Nowy wpis

Jako dobrze zorganizowany agent potwierdzam wiele pozytywnych opinii

Rozwiniesz wypowiedź? Większośc wzglednie świeżych wypowiedzi pracowników jest pozytywna. Nazywasz ich tak po nieudanej współpracy czy jako klient? Na stronie wisi ogłoszenie na agenta nieruchomości, od jakiegoś czasu sie zastanawiam, ale wole sprawdzić ewentualne redflagi najpierw.

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Estate Dealer?

Agent Nieruchomości

2 etapy, pełen profesjonalizm.

O doświadczenie, chęć rozwoju, ambicje.

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
logo firmy Agent nieruchomości RE/MAX Effect Katowice
Katowice
RE/MAX Polska
Edek

Widziałem kiedyś na pracuj.pl ogłoszenie o pracy dla agenta nieruchomości w tej firmie. Z benefitów zaciekawił mnie "luksusowy samochód" - można wiedzieć, czym wożą się pracownicy Estate Dealer?

Ed
@Edek

Większość z naszych współpracowników jest już na poziomie posiadania własnych aut. Firma nie przewiduje aktualnie samochodów służbowych dla pracowników i współpracowników. Aczkolwiek przy osiągnięciu progów sprzedażowych pojawiają się takie możliwości dla każdej osoby.

Ziomo

Ewelina
@Ziomo

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Estate Dealer? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Malwina

Co ile doradcy ds. Nieruchomości przedłużają umowę? Proszę o informacje, na ile dają umowy tam, niestety ogłoszenie chyba już wygasło, tylko czy to znaczy, że praca na pewno już nieaktualna?

X
@Malwina

Umowy przedłuża się indywidualnie (zgodnie z terminami ustalonymi). Grupy szkoleniowe są różnie prowadzone ale proponuje zadzwonić na główny numer biurowy 503756519 i dopytac :)

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w Estate Dealer?

Natalia

B2B lub zlecenie - zależy od sytuacji indywidualnej.

Aneta
@Natalia

O, czyli nie naciskają na jakiś jeden rodzaj umowy i można wybrać? A na zleceniu wiesz jak wygląda okres próbny? Ile miesięcy trwa?

Me
@Aneta

Trzy miesiące to jest taki czas na wdrożenie

@Me

A co następuje po tym czasie, dochodzą obowiązki, ale jednocześnie rośnie wynagrodzenie? No i z jakim wyprzedzeniem będę wiedział, czy chcą przedłużyć współpracę?

ejmi
@Michał

Ilona

Poniżej przeczytałam, że firma proponuje zleceniówki albo b2b. Jak wyglądają te umowy? Czy łatwo można sobie zleceniówki odnawiać, czy raczej jedno zlecenie i na tym współpraca się kończy?

Me
@Ilona

Raczej jest to stała współpraca lub dorywcza ale długoterminowo

Super..

Iza
@Super..

Również polecam. Jestem już jakiś czas i jest spoko

Hmm
@Super..

Dobrze powiedziane. Podpisuje się pod tym tez

Justyna

Strona jest chwilowo wyłączona, ale znalazłam gdzieś indziej ogłoszenie dla agenta doradcy i po lekturze mam jedno pytanie: ile wynosi owa podstawa zarobków? Reszta, jest dla mnie jasna, do 65 proc. prowizji i - jak tu u Was czytam - 10 dni szkolenia. Ale muszę wiedzieć, czy w gorszych miesiącach dam radę żyć w Krk. Tym bardziej, że w branży zaczął się kryzys.

@Justyna

Dasz radę pod warunkiem, że faktycznie będziesz pracować w sensie realnie chodzić na spotkania itp bo bez tego nie będzie żadnego efektu

Wiktoria
@O

Sugerujesz, że sama wspomniana podstawa nie wystarczy czy chodzi o coś innego? Już tutaj ktoś się niepochlebnie o niej wypowiadał wcześniej w sumie. Ile godzin tam aktualnie właściwie wypada przepracować, żeby coś sensownego zarobić?

ByłyPracownik

Jest tysiąc lepszych agencji, słaby poziom szkoleń, zero wsparcia ze strony szefowej. Podobno jest podstawa która później okazuje się dodatkiem za pracę, którego i tak się nie dostaje.(usunięte przez administratora)wtedy blokuje twój numer, fb, a oferty przepisuje na inne osoby z biura.

@ByłyPracownik

No nie zgadzam się. Mam zupełnie inne doświadczenia

Również były pracownik
@ByłyPracownik

Zgadzam się z przedmówcą. Potrafią zatrudnić kogoś przez telefon podczas tego jak parkuje(true story). Szkolenie polega na prezentacji online. Pracowałem miesiąc a nie dostałem nawet złotówki.

MICKJ

(usunięte przez administratora) na 5000 złotych za REZERWACJĘ której nie było. Kręcenie POŚREDNIKA.

Kinia

Ogólnie bardzo polecam podjęcia sie pracy. Świetna atmosfera. Wszyscy w biurze są bardzo pomocni.

Kama

Same pozytywne wrażenia i ciepła atmosfera.

Polecam

Po szkoleniu

Ogólnie Ok. Jestem po szkoleniach. Zaczynam pracować. Wszystko na ten moment zostało mi dobrze przedstawione. Nie płaciłem za żadne szkolenie. Dobrze to wyglada.

Aneta
@Po szkoleniu

A długo trwały te szkolenia?

@Aneta

Tydzień pierwsze szkolenia. Teraz mam już doszkalające

Teresa
@Po szkoleniu

No i jak to wygląda i ile trwa

@Teresa

Bardzo dobrze. U mnie trwało to 10 dni- wszystko teraz jest dla mnie jasne.

@Teresa

U mnie w sumie 7 dni ale robiłam szkolenia ciągiem i później praktyka

Jaka umowa obowiązuje w Estate Dealer podczas okresu próbnego?

Ed

Umowa zlecenie

Dominika
@Ed

Okres próbny -zlecenie a potem można dostać umowę o pracę na czas nieokreślony?

@Dominika

Formy zatrudnienia to umowa zlecenie i b2b

Olcia

Mam same pozytywne doświadczenia. Atmosfera i pomoc dla nowych osób niesamowita. Nie wspominając już o ciągłej pomocy w wieli zakresach. Gdyby nie to nie udałoby mi się podpisać mojej pierwszej umowy najmu. Jestem szczęśliwa udało mi się zrobić pierwsza transakcje w drugim tygodniu pracy :)

Zostaw merytoryczną opinię o Estate Dealer - Kraków

• Jak się pracuje w Estate Dealer?

Zobacz opinie na temat firmy Estate Dealer tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 54.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Estate Dealer?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 44, z czego 30 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Estate Dealer?

Kandydaci do pracy w Estate Dealer napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Estate Dealer