Mk-Bud Przedsiębiorstwo Budowlane

Kraków

Mk-Bud Przedsiębiorstwo Budowlane

Opinie o Mk-Bud Przedsiębiorstwo Budowlane

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Czy warto zainteresować się przedsiębiorstwem Mk-Bud Przedsiębiorstwo Budowlane jako pracodawcą?

mick

witam,Jestem umówiony na rozmowę jako pracownik biurowy, czy ktoś może coś więcej powiedzieć na temat tej firmy i zarobkach na takim stanowisku.

Ula

Każdy jest mądry jak już ma doświadczenie praktyczne. !!!

Znajomy

Spoko firma...takie czasy..a jak inżynier po szkole chce pracować to na kurs z niwelacji...bo przychodzili tacy ze nie wiedział nic i bazowal na brygadzistach.....Pozdrowienia dla Darka Dawida Krzyśka p.

Inżynier

Praca w tej firmie to katastrofa... Odradzam każdemu kto planuje tam iść na stanowisko Inżyniera lub kierownika budowy. Dokładnie wszystko to co tam piszą to prawda. Mobbing, podpierdzielanie, traktowanie pracownika jak śmiecia i wykorzystywanie.

Podwykonawca1

Pracowałem dla nich kilka razy, tym razem miarka się przebrała. Radze głęboko się zastanowić zanim podejmiecie współpracę jako Podwykonawcy.albo będzie niska cena albo szukanie dziury w całym. Bardzo dziwni kierownicy robót umywaja ręce od wszytkiego i zwalaja na biuro. Dokładnie analizujcie umowę, uważajcie na regulaminy i opisy typu "i podwykonawca wykona wszelkie pozostałe roboty związane z realizacją zakresów ", najlepiej monitorujcie negocjacje i zainstalujcie aplikacje do nagrywania rozmów , jeśli tylko nie ma frontu robót budowlanych lub blokują wam termin z umowy piszcie pisma maile i itp ,trzymajcie krótkie terminy płatności 14 dni lub wymagajcie wpisu do umowy o gwarantowanej płatnosci Skonto . Umowy podpisujcie raczej kawałkami lub odbiory co 14 dni, a wpis brak wydania protokołu i wpłaty upoważnia do opuszczenia budowy to podstawa. Udają brak komunikacji między budowami i biurem, kiepska organizacja budowy i szukają jelenia za własne błędy. Uważajcie na kruczki słowne w umowach. Ogólnie jak nie chcecie jeść chleba z wodą to przemyślcie poszukiwanie stabilniejszych zamawiających z partnerskim podejściem i minimalnym szacunkiem do waszej. pracy, waszego czasu, Waszych ludzi Ale to oczywiscie wasz wybór, ja nie odradzam tylko doradzam .. Wszystko co opisane jest powyżej jest udokumentowane.

Podwykonawca

Z kierownictwem rozmawiać niemozliwe. Wymyślają głupoty. W weekendy nikogo z kierownictwa niema, a podwykonawcy pracują. Za ich życie nikt nie odpowiada. Sprawdzenia na alkohol niema, bhp - tez. A ja czasami sprawdził by kierownictwo na iłość promilów. Z opłatami protokołów tez nie jest dobre. Cały czas jakiś wymagania. Jak zrobicie tak, to opłacimy, jak nie - to opłaty za zrobioną prace nie dostaniesz. A potem wszyscy pracowniki firmy podwykonawcy niedostają pensji, nu bo z czego? Umuwić się z nimi i czym cokolwiek nie można, bo kierownik projektu ma złe z pamjęciu. Tylko dodatkowe zlecenie. A te zlecenie trzeba dobre czytać, bo oszukują. Odradzam czszeże. Nie jestem konkurentem, a tylko podwykonawcem.

Gracjan

Bardzo słaba firma, wchodzą po zaniżonych kwotach, a później wymyślają z zamiennikami i robotami dodatkowymi. Oszuście, partacze, kadra niższa to wybijające się oszołomy łącznie z kierownikami, a kadra z Krakowa to podpierdzielacze. Słaba płaca, podwykonawców traktują jak śmieci, ciągła gonitwa za fakturą za kierownikiem projektu i brak płacy w terminie.

mogę prosić o jakiś kontakt? mam kilka pytań dotyczących pracy w tej firmie

Inżynier budowy/Kierownik budowy

Faktycznie jako inżynier budowy czy kierownik jest tam masakra. Płaca żenująca, więcej zarabiają pracownicy fizyczni, którzy faktycznie podpierdzielają i czekają tylko żeby się wykazać z tej gorszej strony. Mobing jest straszny, chamskie odzywki, obrażanie pracownika oraz wyzyskiwanie na porządku dziennym. Lepiej iść pracować w innym zawodzie niż męczyć się i dawać sobą tak poniżać.

inżynier

Pracowałem w tej firmie. Praca tam wygląda strasznie, faktycznie mobing, brak profesjonalizmu ze strony wyższej kadry zarządzającej. Starsi pracownicy fizyczni to cienka sprawa, czekają aby tylko podpierdzielić i podkładają kłody pod nogi przy każdej sytuacji - strasznie fałszywi. Nie polecam tej firmy jako pracodawcy a i dla podwykonawców.

odp

pakiet socjalny to więcej darmowych godzin pracy, darmowe soboty itd, zarobki słabe. Musisz podpisywać że pracujesz 8h a nie więcej jak to wygląda. Starsi pracownicy tylko czekają żeby podpierdzielić cokolwiek aby się podlizać rodzince.

?

Na jakim stanowisku pracowałeś? Pojawiło się parę ogłoszeń pracy i zastanawiałem się czy nie starać się o posadę w w/w firmie. Czy mógłbyś powiedzieć coś więcej? Jakie zarobki,umowy, pakiet socjalny .... ?

Straszna firma, nie ppolecam. Wszystko co o nich pisza jest prawdą.

przedostatni

Potwierdzam opinię poprzednika, zarobki marne, oszuści z godzinami pracy. Firma dla partaczy i nieudaczników. Wile osób już tam pracowało i się przewinęło. Większość ucieka od nich jak najdalej.

ostatni

Nie polecam pracy w tej firmie, zarobki marne a i straszny mobing. Stary pracownicy tylko podpierdzielają i na ty się konczy ich fach. Ogólnie firma dla partaczy i złodziei. Pracowałem i nie mam ochoty tam wracać. Oszuści z godzinami pracy i brak fachowców.

Zostaw opinię o Mk-Bud Przedsiębiorstwo Budowlane - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mk-Bud Przedsiębiorstwo Budowlane