Opinie o Mk-Bud Przedsiębiorstwo Budowlane w Kraków

Mk-Bud Przedsiębiorstwo Budowlane
3 2 16 5 1
Administrator Nowy wpis

Czy warto zainteresować się przedsiębiorstwem Mk-Bud Przedsiębiorstwo Budowlane jako pracodawcą?

mick Nowy wpis

witam,Jestem umówiony na rozmowę jako pracownik biurowy, czy ktoś może coś więcej powiedzieć na temat tej firmy i zarobkach na takim stanowisku.

Tak66Nie1

Ula Nowy wpis

Każdy jest mądry jak już ma doświadczenie praktyczne. !!!

Tak1Nie

Znajomy Nowy wpis

Spoko firma...takie czasy..a jak inżynier po szkole chce pracować to na kurs z niwelacji...bo przychodzili tacy ze nie wiedział nic i bazowal na brygadzistach.....Pozdrowienia dla Darka Dawida Krzyśka p.

Dla pracodawców
  4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
Inżynier

Praca w tej firmie to katastrofa... Odradzam każdemu kto planuje tam iść na stanowisko Inżyniera lub kierownika budowy. Dokładnie wszystko to co tam piszą to prawda. Mobbing, podpierdzielanie, traktowanie pracownika jak śmiecia i wykorzystywanie.

Tak14Nie

Podwykonawca1

Pracowałem dla nich kilka razy, tym razem miarka się przebrała. Radze głęboko się zastanowić zanim podejmiecie współpracę jako Podwykonawcy.albo będzie niska cena albo szukanie dziury w całym. Bardzo dziwni kierownicy robót umywaja ręce od wszytkiego i zwalaja na biuro. Dokładnie analizujcie umowę, uważajcie na regulaminy i opisy typu "i podwykonawca wykona wszelkie pozostałe roboty związane z realizacją zakresów ", najlepiej monitorujcie negocjacje i zainstalujcie aplikacje do nagrywania rozmów , jeśli tylko nie ma frontu robót budowlanych lub blokują wam termin z umowy piszcie pisma maile i itp ,trzymajcie krótkie terminy płatności 14 dni lub wymagajcie wpisu do umowy o gwarantowanej płatnosci Skonto . Umowy podpisujcie raczej kawałkami lub odbiory co 14 dni, a wpis brak wydania protokołu i wpłaty upoważnia do opuszczenia budowy to podstawa. Udają brak komunikacji między budowami i biurem, kiepska organizacja budowy i szukają jelenia za własne błędy. Uważajcie na kruczki słowne w umowach. Ogólnie jak nie chcecie jeść chleba z wodą to przemyślcie poszukiwanie stabilniejszych zamawiających z partnerskim podejściem i minimalnym szacunkiem do waszej. pracy, waszego czasu, Waszych ludzi Ale to oczywiscie wasz wybór, ja nie odradzam tylko doradzam .. Wszystko co opisane jest powyżej jest udokumentowane.

Tak8Nie
Podwykonawca

Z kierownictwem rozmawiać niemozliwe. Wymyślają głupoty. W weekendy nikogo z kierownictwa niema, a podwykonawcy pracują. Za ich życie nikt nie odpowiada. Sprawdzenia na alkohol niema, bhp - tez. A ja czasami sprawdził by kierownictwo na iłość promilów. Z opłatami protokołów tez nie jest dobre. Cały czas jakiś wymagania. Jak zrobicie tak, to opłacimy, jak nie - to opłaty za zrobioną prace nie dostaniesz. A potem wszyscy pracowniki firmy podwykonawcy niedostają pensji, nu bo z czego? Umuwić się z nimi i czym cokolwiek nie można, bo kierownik projektu ma złe z pamjęciu. Tylko dodatkowe zlecenie. A te zlecenie trzeba dobre czytać, bo oszukują. Odradzam czszeże. Nie jestem konkurentem, a tylko podwykonawcem.

Tak6Nie

Gracjan

Bardzo słaba firma, wchodzą po zaniżonych kwotach, a później wymyślają z zamiennikami i robotami dodatkowymi. Oszuście, partacze, kadra niższa to wybijające się oszołomy łącznie z kierownikami, a kadra z Krakowa to podpierdzielacze. Słaba płaca, podwykonawców traktują jak śmieci, ciągła gonitwa za fakturą za kierownikiem projektu i brak płacy w terminie.

Tak5Nie

mogę prosić o jakiś kontakt? mam kilka pytań dotyczących pracy w tej firmie

Tak5Nie

Inżynier budowy/Kierownik budowy

Faktycznie jako inżynier budowy czy kierownik jest tam masakra. Płaca żenująca, więcej zarabiają pracownicy fizyczni, którzy faktycznie podpierdzielają i czekają tylko żeby się wykazać z tej gorszej strony. Mobing jest straszny, chamskie odzywki, obrażanie pracownika oraz wyzyskiwanie na porządku dziennym. Lepiej iść pracować w innym zawodzie niż męczyć się i dawać sobą tak poniżać.

Tak2Nie

inżynier

Pracowałem w tej firmie. Praca tam wygląda strasznie, faktycznie mobing, brak profesjonalizmu ze strony wyższej kadry zarządzającej. Starsi pracownicy fizyczni to cienka sprawa, czekają aby tylko podpierdzielić i podkładają kłody pod nogi przy każdej sytuacji - strasznie fałszywi. Nie polecam tej firmy jako pracodawcy a i dla podwykonawców.

Tak3Nie

odp

pakiet socjalny to więcej darmowych godzin pracy, darmowe soboty itd, zarobki słabe. Musisz podpisywać że pracujesz 8h a nie więcej jak to wygląda. Starsi pracownicy tylko czekają żeby podpierdzielić cokolwiek aby się podlizać rodzince.

?

Na jakim stanowisku pracowałeś? Pojawiło się parę ogłoszeń pracy i zastanawiałem się czy nie starać się o posadę w w/w firmie. Czy mógłbyś powiedzieć coś więcej? Jakie zarobki,umowy, pakiet socjalny .... ?

Tak4Nie

Straszna firma, nie ppolecam. Wszystko co o nich pisza jest prawdą.

przedostatni

Potwierdzam opinię poprzednika, zarobki marne, oszuści z godzinami pracy. Firma dla partaczy i nieudaczników. Wile osób już tam pracowało i się przewinęło. Większość ucieka od nich jak najdalej.

ostatni

Nie polecam pracy w tej firmie, zarobki marne a i straszny mobing. Stary pracownicy tylko podpierdzielają i na ty się konczy ich fach. Ogólnie firma dla partaczy i złodziei. Pracowałem i nie mam ochoty tam wracać. Oszuści z godzinami pracy i brak fachowców.

TakNie

Zostaw opinię o Mk-Bud Przedsiębiorstwo Budowlane - Kraków

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie