Opinie o Hilton Garden Inn w Kraków Marii Konopnickiej 33

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Hilton Garden Inn. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Hilton Garden Inn o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi hotelarskie dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hilton Garden Inn w Kraków Marii Konopnickiej 33

Boguśka Nowy wpis

Obecnie jest w internecie rekrutacja na posadę managera sprzedaży. Interesuje mnie to, że oferuję możliwość rozwoju zawodowego i awansowania. I to mi się podoba. Ale mam pytanie, awansować można tu tylko w dziale sprzedaży, czy jest szansa na awans do innego działu?

Umowa zlecenie i 28 - 30 zł / godz. brutto w propozycji (usunięte przez administratora) dla Pokojowej - Hotel Hilton Garden Inn Kraków Airport mnie zainteresowało. Na wstępie chciałabym jednak ustalić, po jakim czasie mogłabym tu uzyskać pierwszą podwyżkę wynagrodzenia, oraz przejść na umowę o pracę?

Ewelina Nowy wpis

Dzień dobry, proszę się kontaktować z Hotelem Hilton Garden Inn Kraków Airport w Balicach - to zupełnie inny pracodawca. tel. 123400070

Joanna

Cześć, weszłam tutaj żeby spytać o pracę zdalną. Konkretnie, czy jest taka możliwość aktualnie. Ktoś tutaj wspomniał, że wszyscy wrócili do pracy na etat już po pandemii, a co z formą właśnie?

Woldemort Nowy wpis
@Joanna

A co chciałabyś robić w hotelu zdalnie? Sprzątać pokoje czy serwować śniadania? A na serio jeśli pytasz o księgowość czy dział sprzedaży to - nie, nie ma zdalnej pracy. Tu są normalni ludzie, mający normalne relacje z innymi ludźmi i bez potrzeby chowania się po domach przed innymi ludźmi

Sama Słodycz

Ktoś pytał o benefity :D w HGI nie ma żadnych benefitow, bonów, kart, żadnego systemu premiowego i nawet nie ma obiadów pracowniczych. Niczego nie ma. Przy umowie o pracę goła pensja, oscylująca w rejonach najniższej krajowej a przy zleceniu najniższa. Na plus uczciwe umowy i niewielkie ciśnienie, w miarę życiowi szefowie i szefowe działów. Ogólnie dobre miejsce na pierwszą pracę czy to Housekeeping, restauracja czy Front Desk celem nabrania doświadczenia przed pójściem do hotelu z normalną pensją.

@Sama Słodycz

To dobrze, że chociaż są uczciwe umowy. Powiesz mi jeszcze, na jaki okres dostaje się na początku taką umowę o pracę?

anonimus
@Sama Słodycz

a ciekawe bo obiady są :)

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Hilton Garden Inn? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Halina

Czy wróciliście do pracy na cały etat, jak przed pandemią było? Pytam o personel, nie kierowników...

anonimus
@Halina

jeszcze w ubiegłym roku

Jakie wartości są cenione w Hilton Garden Inn?

Doro

To zależy, w którym:). Sieć Hilton Worldwide kieruje się następującymi wartościami: Hospitality, Integrity, Leadership, Teamwork, Ownership, Now (wyjaśnienie na stronie: https://www.hilton.com/en/corporate/). Ale każdy właściciel hotelu, który prowadzony jest pod hiltonowską marką (np. Garden Inn) może w swojej organizacji hołdować też innym wartościom. I tak, w hotelu Hilton Garden Inn Kraków Airport, należącym do Kraków Airport Hotel Sp. z o.o., najbardziej cenione są: uczciowość, rzetelność i przedsiębiorczość.

Beata

Witam, czy ktoś z Państwa pracował w biurze Hilton (działy administracji, finansowe)?, jak oceniane pracę, wynagrodzenie, atmosferę?

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Hilton Garden Inn? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Iki

niby płacą ale to jest to często zmieniane, na zasadzie...kto pierwszy wstanie ten rządzi a raczej rządzi tak żeby dogodzić właścicielom a robotnik niech zarobi jak najmniej - patrzę na inne działy i nawet nie stać firmy na przywrócenie wypłat sprzed pandemii uciętych zasadą od dziś macie 1/2 etatu jak nie pasuje to się zwolnijcie

Max

Kto taki?

Na jakie benefity można liczyć w Hilton Garden Inn?

Iki

Teoretycznie multi sport ale nie teraz, teoretycznie refundacja okularów ale brakło kaski. teoretycznie bony na święta ale nie w tym roku, teoretycznie wczasy pod gruszą ale ostatnie były w tym roku nie zarabiamy (H), teoretycznie stabilna praca ale... jakoś stabilność minęła teoretycznie etat teraz to nazywa się półetat wszystko jest tu "teoretycznie" brak stabilności - hasło mało gości ...ale nikt nie robi akcji reklamowych ci którzy dalej tu pracują robią to z sentymentu do miejsca i kolegów gros fachowców wybrało "wolność" ale jak chcesz próbuj - bajzel chyli się ku upadkowi jeszcze rok opowiadania o COV-19 i zamiast Hilton Garden Inn będziemy pracować w "Hostel przy dawnym Forum ????" z(usunięte przez administratora)

@Iki

Masz cos z głową i to grubo. Skoro taka tragedia to po co tam pracujesz?

@Kolega cukierka

myślę że masz coś w sobie z ....nawet nie wiem jak o nazwać chyba że nie jesteś pracownikiem "kolego cukierka" ale mam to w nosie piszę co myślę i jest mi że ze ktoś tak zakłamuje rzeczywistość a teraz przekaz z mojej wiedzy zaiwaniasz za 50% etatu z nadzieją że ka powiedział prezesunio od marca wrócą etaty a realia są takie w Grudniu dostaniesz wypowiedzenie warunków pracy i płacy albo się zgodzisz albo nie jak masz lata pracy to zostanie ci 3 mc na poszukiwanie pracy gdybym nie miał domu i rodziny w Krakowie to wczoraj mnie zaprosili na rozmowę do Accor Złote Tarasy w Wawie podstawa 7200brt oczywiście etat i pytanie czy mogę zacząć od 1.11.2020 nikt nie zatrudnia tam na jakieś z-e umowy zlecenia poza tym Accor po 3-ch miesiącach zrezygnował z covi'dowej obniżki zresztą *** Orbis na armii też już nie pamięta o 80% a ja idę w marcu do Sheratona a błoniach jak uznasz są wole miejsca dla portierów

@Iki

A 15 000zl/msc ci czasem nie zaproponowali????????????????

iki
@Kolega cukierka

Może masz racje, choć nawet Hilton ma swoich trolli osobiście mam w nosie Twoje uwagi, gdybyś nie krył się za ksywką to bym cię przeczołgał, "pamiętaj barani ogonie" - (to nie obelga ale skrót myślowy opisu charakteru), że tylko w grupie nie będą nas poniewierać, apropos 15 000 nie pisze się /msc tylko mc, m-c lub m/c to wiedza szkoły podstawowej - w hotelarstwie bieda ale dobre firmy sobie radzą bo marketing zajmuje się sprzedażą a nie bajkami. Dopowiem Ci że 40 km od Krakowa jest hotel spa dużej korporacji od tygodnia szukają recepcjonistów 2 os, pani pokojowej 1 osoba, managera SPA i Hausmana, ale cóż ja biedny żuczek będę pouczał wszechwiedzącego powodzenia

Jack Daniels
@iki

Podeślij namiary na ten hotel co potrzebuję do pracy. Te SPA Pliss pozdrawiam

iki

Hilton Garden Inn Konopnickiej 33 (spółka HGI) znakomicie poradziła sobie z COV-19 po prostu skorzystali z tarczy antykryzysowej....wzięli niemałą kasę....i obiecali że ma etapie obniżenia etatów do 1/2 cały personel (recepcja, restauracja, pokoje) będą do głodowych pensji dokładać od siebie 500 + podstawa netto ok 1200 dało by się żyć w biedzie ale z pracą i tak się stało ale na niby wypłacili 1* 500 w czerwcu (do ręki w kopercie) a po miesiącu cisza a w sierpni wielka pani DYREKTOR zapowiedziała nie będzie 500+, nie wrócą pełne etaty możecie dorobić sobie w nadgodzinach zapłacę wam za dniówkę 120 PLN do ręki a etaty kiedyś....hotel teraz pełny, roboty mnóstwo nie chcę pisać o swoim stanowisku ale najbardziej to widać w HSKP przykładowo było na zmianie 6-7 etatowych pań pokojowych +1-2 Ukrainki miały po 5-6 wyjazdów i 3-4 pobyty teraz jest 2 pokojowe + (dwie z łapanki/wolnego) po 11 wyjazdów na głowę i jakieś pobyty (coraz więcej) - i hasła do personelu w każdym dziale w stylu:"nie pasuje wolna droga" recepcja i gastro ma jeszcze gorzej nikt się nie zastanawia nad tym co pracownicy zrobią ze straconymi emerytalnie latami!, moja opinia nie jest ani pozytywna ani negatywna to tylko opinia dla tych którzy pytają jak jest....jest na granicy buntu, abstrahując od opisu ciekawe jak taki wyzysk potraktowali by właściciele marki HILTON którzy cenią compliance swojej marki

życzyliwy
@iki

Zgadzam się z tobą w 100%. Trzeba jeszcze dodać obniżyli nam pensje jeszcze przed wprowadzeniem tarczy i przez to Hilton nie dostał 1 tarczy bo nie poczekali na rozwój sytuacji tylko od razu ścięłli nam na 50%. Najbardziej jednak bezczelne jest to że (usunięte przez administratora)chodził po hotelu i chwalił się ze za zaoszczędzone na nas pieniądze zrobił sobie remont i że jak się komuś nie podoba to się może zwolnić. (usunięte przez administratora) Poza tym w hotelu nic się nie dzieje, ale jak się ma cokolwiek dziać jeśli dzial konferencji to grupka wzajemnej adoracji i zamiast ściągać jakieś konferencje to sobie lecą w kulki, razem wszyscy balują z panią dyrektor i gadają tylko o ciuchach, zakupach i kosmetyckach zamiast pracować. Jest cięzki okres w krakowskiej turystyce ale jakoś inne hotele mają konferencje czy iventy a u nas się nic nie dzieje. Dla mnie cały dzial sprzedaży i konferencji jest od dawien dawna do wymiany bo ile czasu można nic nie robić tylko czekać aż ktoś sam przyjdzie do hotelu i wynajmie sale na konferencje. Mam nadzieje że się to zmieni bo tak się pracować nie da, zwłaszcza za takie marne pieniądze...

życzyliwy
@życzyliwy

Zapomniałęm wspomnieć o tym że osoby będące na opiece w czasie pandemii musiały przychodzić do pracy a to jest niezgodne z prawem ale widać w naszym hotelu mają to totalnie gdzieś.

Cukierek
@życzyliwy

Też pracuje w tej firmie i nie zgadzam się z tobą. Nie powinno pracowników obchodzić co pracodawca zrobi, a zwłaszcza czy pracodawca ma rowery. Jeśli chce mieć rowery to nic w tym złego. A to czy Pani Monika M. raz zamawia paczkę to też nie sprawa pracowników. @życzliwy jest bardzo ciężki okres w Krakowskiej turystyce i wszystkie firmy cierpią, ale jeśli ci się tak bardzo nie podoba i dostajesz takie marne pieniądze to się zwolnij. Myśle że nikomu nie będzie przeszkadzało że jest mniej takich negatywnie nastawionych pracowników jak ty.

życzliwy
@Cukierek

jednej strony mi nie przeszkadza że pracodawca kupuje sobie nowe rowery za kilka tysięcy i stos przesyłek z których wybiera kilka reszte recepcja musi odsyłać, a z drugiej strony takie rzeczy powinno się zamawiać do domu i nie chwalić się tym na lewo i prawo zwłaszcza w tak ciężkim okresie jak to ładnie ujęłaś. Większość ludzi zarabia obecnie 1200-1400zł, musi się utrzymać za te pieniądze, nieraz utrzymać dom/mieszkanie, opłacić rachunki, utrzymać rodziny a to nawet nie wystarcza na rachunki. Ty pewnie po obcięciu pensji zarabiasz 3000-4000zł i ci to lotto, ale większości z nas nie zostaje nic na życie po opłaceniu mieszkań i rachunków a to już tylko i wyłącznie wina pracodawcy. Zamiast czekać na tarcze i obniżyć nam pensje o 80% jak to jest w wiekszosci krakowskich hoteli to mamy 50%. Samo podejście do nas że jak sie nie podoba to mozesz odejść - droga wolna jest bezczelne i chamskie. Lepiej jakby nas zwolnił to przynajmniej mamy wtedy prawo do zasiłku.

Vik
@życzliwy

Masz 100% rację ale jak mówi przysłowie "nosił wilk razy kilka...", za kilka tygodni dojdzie do tego że w HGI najpierw zaczną straszyć że Ukrainek i Białorusinów - jest moc jak kiedyś mawiał mój szef "możesz sie zwolnić chętni wiszą mi na klamce" a tak apropos dostałem dziś 9 ofert pracy na pełny etat w Krakowie w hotelach jako kucharz, pomoc, pokojowa, RECEPCJONISTA/KA podam wam kilka ofert dla uproszczenia: https://www.hotelcareer.pl/praca/golden-tulip-krakow-kazimierz-81346?intcid=CompanyProfile_ResultList_81346, https://www.hotelcareer.pl/praca/hotel-petrus-111519/recepcjonista-k-m-2641229?rltr=dyn https://www.hotelcareer.pl/praca/golden-tulip-krakow-kazimierz-81346/recepcjonista-k-m-2324169?rltr=dyn to tylko banalne przykłady z 3 dni w Krakowie dodam jeszcze że każde corpo na tym rynku ma swoją rekrutację np. https://careers.accor.com/pl/pl, Ale abstrahując od meritum winni jesteśmy sami sobie że daliśmy się "zakręcić " p.dyrektor na spotkaniach na poczatku COV-19 ładnymi gadkami że to tylko na krótko i na dodatek będą wspierać powiem wam jeszcze jedno np. Mercure Kasprowy przyjmie na dziś kelnerów, kucharzy, pomoce kuchenne, recepcjonistów, pokojowe - pytałem wczoraj trochę daleko ale na frontdesk płacą 3400 na rękę

@Cukierek

strasznie jestem ciekawy kto zagrywa na przyjaciela 1go pietra :) bo chyba nikt z "siły roboczej"

@Iki

A ja jak wrażenia po mitingu ????

@Kolega cukierka

Wydaje mi się "cukierek" i "kolego/koleżanko cukierek" że że pytanie twoje typu ... A ja jak wrażenia po mitingu ???? inklinują moją opinię że piszecie z pozycji establishmentu władzy tej firmy jak byliście a raczej na pewno nim byli :) i jak macie odrobinę wyższe IQ od Al Bandi'ego czyli więcej niż 68 to zdajecie sobie sprawę że zebranie zwane szumnie meetingiem dla wiedzy tak to się pisze a nie "miting" zostało zwołane nie po to by coś wyjaśnić, ale aby przykryć i wymóc "ochy i achy" - prostych - robotników na forum jaka HGI jest biedna i fair dla robotników... nie chce mi się pokazywać Wam jak jest odbierane #hiltonkraków, #HGI w Centrali Hilton Corporate 7930 Jones Branch Drive +1 703 883 5381 hilton@hilton.com McLean, Virginia 22102 a szczerze wam powiem że w/g mojej wiedzy każdy wpis w necie na świecie trafia (#) na komp sekcji odpowiedzialności korporacyjnej i bezpieczeństwa marki w postaci Screen'ów (ir@hilton.com) tyle słów ewangelii na dzień dzisiejszy, miłej pracy za 1200 miesięcznie

(usunięte przez administratora) Nie jest właścielem tejże sieci, a franczyzobiorcą i pewne standardy musza być zachowane. Proszę o oficjalne zgłoszenie, aby można było zadziałać w tej kwestii.

@pracownik

Witam!, Jeśli jesteś w stanie (i w swojej wiedzy posiadasz) podaj mi namiar mail kierujący do odpowiedniego departamentu w corpo ja jestem wychowany w poszanowaniu "complaiens & spirit and letters" korporacji i drażni mnie traktowanie ludzi wyłącznie jak maszyn. ps. We wtorek już zwołali zebranie pewnie będą straszyć zmniejszeniem zatrudnienia i opowiadać jak z własnej kieszeni dopłacają do biznesu albo szukać winnego :) szkoda ze nie mam Twojego prv. mail chętnie bym sie podzielił innymi spostrzeżeniami. Pozdrawiam

@pracownik

ciekawe czemu znikła istotna logiczna część Twojego maila???

niedawna pracownica

No to moze ja odpowiem, w duzym skrócie nie warto aplikować w tym miejscu, jezeli chodzi o strefe restauracyjna - porażka nie polecam, (usunięte przez administratora)jak na 15 osob a na zmianie 5 i w (usunięte przez administratora) to ma kierownictwo, brak przerwy, brak obiadu pracowniczego, mozesz sobie kupic stary obiadek za jakies grosze, napiwki w formie jałmuzny, brak poszanowania dla drugiego czlowieka, dziekuje, prosze podaj- nie ma takich słow, traktuja Cie jak niewolnika, nie dopasowują grafiku do twoich potrzeb, nie ma komu pracowac? no To twoja kolej, nieważne ze dałaś off, brak szkolen, podpisujesz jakies kartki, szybki obchod i po 3 dniach masz wszytsko wiedziec o całym hotelu a jak czegoś nie bedziesz wiedziała to krzyk od starszych doświadczonych, mądrych koleżanek ktore mają dośc życia w tym miejscu ale (usunięte przez administratora) z tym bede do końca życia niedowartosciowana kelnerka ;)są działy gdzie sie przyjemnie pracuje i sa normalni ludzie.NIE POLECAM

SSFB
@niedawna pracownica

Witam, Pracuję w Hilton Garden Inn przy Konopnickiej i powyższe absolutnie nie mają nic wspólnego z tym miejscem pracy. Grafik jest dostosowywany do prawie wszystkich moich próśb o wolne. Obiad pracowniczy jest zawsze, codziennie zapewniony. Widomo jak w gastro, raz jest lepszy raz nie, ale zawsze jest :)

Abc
@niedawna pracownica

O którym Hiltonie piszesz?

Była pracownica
@SSFB

Chyba piszesz o zupełnie innym hotelu bo jest wręcz przeciwnie i nie ma co ściemniać

niedawna pracownica1
@Była pracownica

no właśnie

Iwo

Jak atmosfera w firmie, wszyscy mają jedną myśl o tym jak przejdzie firma ten trudny czas.

Czy jest możliwość w Hilton Garden Inn pracy na część etatu?

ksieżniczka

Dotychczas przed COV-19 była praca na etat po okresie próbnym, albo umowa zlecenie na dziś o ile wiem nie ma przyjęć - proponuję pytaj :)

Była pracownica

Ja pisze o hilton Garden Inn przy Konopnickiej Jednym słowem porażka pożal się Boze Kowrownik SP do którego wysyłasz dyspo a on i tak robi grafik jak chce przychodzisz na zmianę gdzie w ogólnie nie ma ludzi, do jedziecie jako pracownik dostajesz zepsute jedzenie!!! Jak byłaś umówiona ze wychodzisz o ustalonej porze to nikt o tym nie wie bo oczywiście kierownik SP nikomu nie przekazał SPV krzyczy na Ciebie ze wcześniej nie wyjdziesz ze to Tylko Twój wymysł, jednym słowem tragedia na szczęście pracowałam tam krótko to co mówią Ci na rozmowie o prace a to co się dzieje po miesiącu pracy w tym hotelu to porażka ludzie nie idźcie tam !!! Szukasz SPV która się przed Tobą chowa na zmianę goście chcą z nią rozmawiać a ona się chowa w magazynie z alkoholem i tłumaczy się tym ze jest w ciąży i nie może się denerwować... najgorszy hotel w Krakowie jak nie i w całej Polsce .

Bartek

Hej, widze ze przez ostatnie 2 lata ucichly komentarze. Czy ktos moze mi powiedziec jak wyglada obecnie sytuacja na froncie recepcionisty? Konkretnie chodzi mi o oddzial na ul. dąbskiej. Jak atomosfera ? umowa? profity pozaplacowe? czy zmienilo sie cos na lepsze ostatnimi czasy? :)

Zdecydowanie za mało osób na zmianie na restauracji ... a już kolejni myślą nad zmianą pracy .... Słabej jakości szkolenia ... Nigdy nie wiesz kiedy skończysz

wielka międzynarodowa corpo i nie wie o tym że: "Szafki przeznaczone do przechowywania odzieży pracownika - niezależnie od tego, czy będzie to odzież własna, czy robocza - powinny być przydzielane indywidualnie każdemu pracownikowi korzystającemu z szatni. (usunięte przez administratora) lekka wtopa dwóch pracowników w jednej szafce 2m wysokiej 35 cm szer. 40 głęboka :):):)

Kamila

Czy trzeba mieć doświadczenie lub wykształcenie w turystyce ? Wiem ze to znana marka; ciężko jest się tam dostać ?

Zostaw merytoryczną opinię o Hilton Garden Inn - Kraków

• Jak się pracuje w Hilton Garden Inn?

Zobacz opinie na temat firmy Hilton Garden Inn tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hilton Garden Inn?

Hilton Garden Inn