Opinie o Hilton Garden Inn w Kraków Marii Konopnickiej 33

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Hilton Garden Inn. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Hilton Garden Inn o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi hotelarskie dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hilton Garden Inn w Kraków Marii Konopnickiej 33

Hej, czy w firmie Hilton Garden Inn płacą za nadgodziny?

Dora

"Hilton Garden Inn" to marka hoteli, a nie firma. Hoteli tej marki jest na świecie ponad 800, z tego w Polsce 3, w tym 2 w Krakowie. Każdy z tych hoteli zarządzany jest przez inną firmę. Napisz o który konkretnie hotel chodzi, a może uda mi się udzielić odpowiedzi:).

Ksieżniczka

jedna z najlepszych firm w moim 50 letnim życiu - w jakich pracowałam wysokie standarty usług i szacunek dla pracownika - Polecam szczerze.

Desdenova
@Ksieżniczka

a który Hilton konkretnie polecasz?

@Ksieżniczka

To, co napisałaś o pracy w Hotel Hilton, brzmi bardzo zachęcająco. Piszesz o wysokich standardach usług i szacunku do pracownika. Do tego, jak widać, masz porównanie względem innych firm w jakich miałaś przyjemność pracować. Napisz proszę coś więcej na ten temat. Dlaczego praca w Hotelu Hilton tak bardzo wyróżnia się na tle innych? Jest to wszakże sieć hoteli, które każdy dobrze zna, więc praca tam niewątpliwie dodaje prestiżu - zgadzacie się?

ksieżniczka
@Desdenova

Hilton Garden Inn, Kraków Konopnickiej 33

Mmm

A ktoś się orientuję jak wygląda sytuacja na housekeepingu w Balicach w hilton? Pewnie nie ma komu sprZątać?

Lidia

@Lucy, a czy w czasie pracy miałaś zapewniony posiłek? Może mogłaś bezpłatnie skorzystać z usług oferowanych przez pracodawcę? Rozumiem, że mogłaś dopasować grafik do swoich potrzeb?

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Hilton Garden Inn? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
Lidia

@Lucy, a czy aby zatrudnić się w tym miejscu, wymagane są konkretne umiejętności, czy pracodawca oferuje szkolenia? Jakie są możliwości rozwoju w strukturach firmy? Czy zatrudniając się w hotelu Hilton można liczyć na zniżki pracownicze?

Lucy
@Lidia

Haha umiejętności, dobre sobie :D kolega kiedyś mnie zabrał bo potrzebowali ludzi, gostek dał mi papierki i fartuszek i szłam do roboty. O szkoleniach nic nie wiem. Zapomniałam dodać, ze bylam takm weekendową kelnerką na śluby, bankiety itp. Praca np od 15 do 7 nad ranem. Gdyby ludzie byli inni na prawde było by lepiej bo szefowie jeżeli chodzi o imprezy byli naprawdę zajebisci. Pracowałam też na sprzątaniu i jeżeli ktoś chce sie załapać na umowe o prace to min 2 lata na zleceniu. Porażka jak za takie pieniądze przy takim ruchu jaki tam jest.

Lucy

Pracowałam jako kelnerka dorabiajac sobie w szkole średniej. Pierwsza praca, człowiek się uczy. Ludzie niewiele starsi byli odemnie a panoszyli się jakby nie wiadomo kim byli. Za każdy błąd głupklwaty smiech a jak widać nie pamięta wół jak cielęciem był. Jakby mieli podejście do pracy jak szef, to na prawdę było by super. Nie bede już wspominać o ukraińcach, którzy lewdo polski znają a już wiedzą lepiej od Ciebie.

Lidia

@serceirozum, a czy Ty pracujesz w Hotel Hilton w Krakowie? Co możesz szczegółowego powiedzieć o pracy w tym miejscu? Czy ktoś z Was także pracował lub pracuje w tym miejscu? Jak oceniacie tego pracodawcę i warunki, które oferuje? Polecacie aplikować do pracy w Hotel Hilton w Krakowie?

serceirozum

hahaha hilton na dąbskiej, no coż dobrej opinii to oni nie mają

Lidia

@Gość, planujesz związać się z firmą na dłużej? Jak oceniasz warunki oferowane przez tego pracodawcę? @Aha, czy zapisy o prowizji i wszelkie warunki, które trzeba spełniać, aby ją otrzymać, są jasno zapisane w umowie? Na podstawie jakiej umowy pracuje się w Hotel Hilton? Czy ktoś z Was chciałby jeszcze coś powiedzieć na temat pracy w tym miejscu? Zachęcam do dodawania swoich opinii!

Obecna pracowniczka

Pracuje w double tree by Hilton Krakow Nie wiem dlaczego ludzie tak zle mowia i z kad opinie o tym obiekcie sama tutaj pracuje i nie jest tak jak ludzie pisza a wrecz przeciwnie ale zaraz opisze o co chodzi Wymagania Hotelu wobec kelnerow (sama jestem kelnerka wiec w ten sposob sie wypowiem): 1. Trzeba zna karte menu, dobrze i solidnie a nic pobierznie, 2. Karte alkoholi oraz win (tutaj jest troche tego ale da sie ogarnac jak czlowiek sie postara), 3. Znajomosc sytemu 4. Oraz podstawowe zachowania normalnego czlowieka: a. nie mozna bawic sie telefonem na sali restauracyjnej - tak oczywiste ale moi koledzy nie rozumieja przez co jest wlasnie wiecej pracy bo non stop sie bawia a kierownicy normalnie w swiecie im zwracaja uwage a za 4x ktos jest odsylany do domu i przez swoja glupote oslabia zespol, b. nie palenie papierosow grupami (ja akurat nie pale i podoba mi sie ten zakaz bo tak sama bym chyba zostala a inni mieli by xxx przerw na papierosy) c. przychodzenie w czystym uniformie, Pracy jest duzo nie ma co ale sam obiekt jest duzy, wyplata jak wszedzie nie mniej jednak jak ktos normalnie i solidnie wykonuje swoja prace to krzywda sie mu nie dzieje.

była recepcja

Interesuje mnie praca na stanowisku sekretarka-asystentka zrzadu. jakie warunki ?

Hanna

Może umiejętności osób zgłaszających się są słabe i dlatego trudno znaleźć dobrego pracownika?

ciekawa

Witam czy ktos wie jakie sa zarobki w Krakowie na stanowiskach marketingowych? ile mozna sie spodziewać?

Rico

Ja z kolei pracuje na recepcji w Hampton By Hilton w Warszawie i musze powiedziec, ze nie jest zle - okolo 2300-2700 na reke plus premie kwartalne (max wyplata 3400 netto), a jestem tu jakies pol roku. Dodatkowo potrafia wynagrodzic za dobre wyniki zakladania kart lojalnosciowych, wiec chyba nie ma na co narzekac ;) pozdrawiam!

CyrulikSyberyjski
@Rico

Rico, to całkiem niezłe warunki. Tylko pytanie ile średnio na rękę masz bez dodatkowych prowizji (tj. zapisane w umowie) ? Jakie masz doświadczenie w hotelarstwie ? W Warszawie zarobki zawsze będą nieco wyższe, to po pierwsze. Po drugie najwięcej tak na prawdę zależy od tego, kto zarządza hotelem i jest jego właścicielem, a nie to pod jaką marką działa. Właściciel decyduje o stawkach. Wiem z doświadczenia. Pozdrawiam

Hej. Mam pytanie odnośnie pracy w Doubletree by Hilton Kraków na stanowisko recepcjonisty SPA. Ktoś miał styczność? Jaka umowa, płaca netto, atmosfera?

Lotnisko Juz nie lubię tej pracy, zła atmosfera od kiedy nie ma pana ziobro. Kierownicy nie lepsi wielmozni panstwo.......

mm

Wymieniony Pan swoim egoizmem rozpoczął domino tragicznej w skutkach passy tej firmy. Widać może być jeszcze gorzej...

Oh Karol

Hotel dostosowuje się do najniższych trendów. Byle jak największa odpowiedzialność i jak najmniejsze zarobki. Jeśli nie stary pracownik to student nie student to Ukrainiec.Kto da taniej!?Hotel nie słynie z najniższych zarobków w mieście. Przekonanie ze pensja to jedna z wyższych panuje na szczeblach zarządu...

Karol

Znowu są ogłoszenia o pracę. Czy coś się tam zmieniło ? Jaka atmosfera na recepcji ?

REQ.

Angielski minimum B2.

Witam w hotelu hilton pracuje Magdalena.Z zastanawiam się od dawna jak ona sie dostała na to stanowisko nie szanuje ludzi a sama opowiada bajki jak to jest pięknie i jaka to ona ma odpowiedzialnosc za kuchnie i ludzi pod sobą. MASAKRA !!!o

Zostaw merytoryczną opinię o Hilton Garden Inn - Kraków

• Jak się pracuje w Hilton Garden Inn?

Zobacz opinie na temat firmy Hilton Garden Inn tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hilton Garden Inn?

Hilton Garden Inn