Opinie o Amazon w Sosnowiec Poznańska 1D

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Amazon. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Amazon o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Amazon w Sosnowiec Poznańska 1D

Szalony mineciarz

Powinni cały czas puszczać disco polo i dance żeby można było tańczyć na hali :)

Umeczony

Wszędzie tylko robić i robić po całych dniach, a kiedy odpocząć??!

Enron
@Umeczony

Właśnie o to chodzi w systemie. Zajechać człowieka do granic normy i potem bierzemy nowego z zapasem sił. Nie ma litości , liczą się tabelki w arkuszu kalkulacyjnym Excel.

Wiki z Wro2
@Enron

Czesc Enron. Pracowales w Amazon? Skad wynika Twoja negatywna opinia? Ciezko mi w nia uwierzyc poniewaz niedlugo mina mi dwa lata, od kiedy jestem pracownikiem Amazon(WRO2), przez ten czas nigdy nie czulam sie “zajechana”, nie mowie ze nigdy nie bylam zmeczona, bo bywaja takie dni, to praca jak kazda inna, ale moge szczerze powiedziec, ze zawsze bylam doceniana za swoja prace oraz wyniki jakie osiagam. Wszedzie jest rotacja – kazdy szuka miejsca w ktorym sie odnajdzie, ja czuje sie tu czescia zespolu i to jest dla mnie ogromnym plusem. Co do tabelki o ktorej piszesz, moi przelozeni nigdy nie dali mi odczuc, aby wyniki byly najwazniejsze. Na pierwszym miejscu zawsze stalo bezpieczenstwo, a wraz z doswiadczeniem na stanowisku, moje wyniki stawaly sie lepsze.

Robię14h dzinnie
@Umeczony

Odpocząć? A na co to komu?, trza robić, wyśpisz się ,odpoczniesz se po śmierci, za życia trza robić, nawet jak na pysk się pada, trzeba wstać i robić dalej zeby szefostwo było zadowolone i wysoka produktywność w firmie bo to jest najważniejsze w tym życiu.

@Robię14h dzinnie

A rób se nawet po 20 godzin na dobę 7 dni w tygodniu, normalni ludzie mają prawo do odpoczynku. Ja tylko czekam aż wreszcie w Polsce wprowadza 6 godzinny system pracy.

Irena
@Wiki z Wro2

Witam, też popieram Ciebie, u nas w Bielanach Amazon stawia przede wszystkim bezpieczeństwo, praca.Pozdrawiam WRO - 2 .

@Umeczony

Dziewczyną w amazonie nie służy ta praca oraz obiadki za 1pln...nawet praca na picku nic nie pomaga jak miały wielki tyłek to i tak jeszcze bardziej im urósł gdzie tu spalanie kalorii...

Umeczony

Ja tylko czekam aż wreszcie w Polsce wprowadza dochód gwarantowany, od razu rzucam robote!!

Kolorowy dzien

Dajcie namiar na lidera z cretow Grzegorz jedyny normalny gość jeśli chodzi o liderów .

Technik utrzymania ruchu

Rekrutacja w bardzo nie milej atmosferze. Tekstu typu jaki z Pana fachowiec..Nie wiem wszystkiego ale to nie znaczy żeby kogoś krytykować w taki sposób można okazać troche szacunku i poprostu zakonczyc rozmowę. Atmosfera grobowa. Na podstawie rysunków wydrukowanych na kartce i kilku pytaniach oceniaja czlowieka. No ale fachowcy z Sosnowca są najlepsi więc mogą wysmiewac ludzi w twarz. Nie widząc nawet jak ktoś pracuje. Kontak przez pocztę. Zero na temat zarobków itp. Już od pocztku rozmowy osoba zadajaca pytania wyglądała na nie zainteresowaną. Plus szybka odpowiedź z wynikami rozmowy.

Pytania o karierę zawodową. Kilka pytań technicznych.

logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
Hiacynt

Chcialem być bitroniarzem W fabryce skręcać śrubki, Mogłem za 2 koła nawet robić se Ale to Bitron, to Bitron nie chciał mnie. Chcialem być w Amazonie Firmie wielkiej z Ameryki I tam paczki przerzucałem se ale ta szybkość hamerykańska to chyba dla mnie jednak jest. Takze mam wiadomość złą, Znów bezrobocie, ktoś wie gdzie przyjęcia Jakieś są?

Człowiek boży

Da się załatwić żeby cały czas puszczali radio Maryja??

Szalony mineciarz

Jak wygląda system pracy w amazon??

KorpoKen
@Szalony mineciarz

Trzeba gonić normy bo przyjdzie zły korpolud i zwolni pracownika. Kamery, inwigilacja i rotacja.

Była Pracownica

Poznasz ***** "prawo"pracownika !Wszystko w swoim czasie ...

Czy da się tak załatwić żeby cały czas puszczali Vox FM albo żeby cały czas leciało Disco polo??

@Tomek

Nie da rady tego załatwić od jutra na picku mają puszczać Tupac Shakur oraz Notorious B.I.G...disco polo proponuję posłuchać w domu albo zabierz słuchawki jak masz potrzebę słuchać w pracy takiej muzyki...pozdro

Czester
@Tomek

Jedynie da się załatwić radio złote przeboje

Szalony mineciarz

Ciepło jest na hali czy zimno?

@Szalony mineciarz

Na hali w amazon jest strasznie zimo...musisz się dobrze ubrać conajmniej dwie bluzy na to zimowa kurtka i nie zapomnij o zimowej czapce...bez tego to nie popracujesz...a o minetach to możesz na wstępie zapomnieć...

ciekawy

Proszę o o informacje na temat pracy jako Trainer w Amazon. Jak wygląda praca? Jak atmosfera? Co należy do obowiązków takiego Trainer'a ? Z góry dziękuję za info i pozdrawiam!

Cenna informacja
@ciekawy

Praca wygląda zarobkowo, atmosfera ziemska. Do obowiązków trainera należy wykonywanie obowiązków trainera.

polecam
@ciekawy

najlepszy dział w calym amazonie. wszyscy trenerzy sa swietni, kazdy chce sie tam dostać, a miejsc malo...

Serio
@polecam

Największe lenie i obiboki, dlatego tak się do nich ciężko dostać, bo bardzo pilnują swojego błogiego raju.

Agata
@polecam

Niektórzy trenerzy opanowali po mistrzowsku sztukę spania na siedząco przed laptopem na nocnej zmianie, tak, w tej kwestii są najlepszym działem w całym Amazonie!

Wp
@polecam

Jakby ktoś mógł posiedzieć sobie i do tego wyspać się w pracy na nocnej zmianie to też byłby "świetny" dla innych.

Ja bardzo lubiłem w mojej poprzedniej pracy pisać smsy i grać w gry, szybciej mi czas leciał :)

Menadżer
@Tomek

Gdybym miał takiego pracownika nieroba od razu dałbym mu w jape i kopa w zad

@Menadżer

Prędzej byś dostał(usunięte przez administratora)l od byle jakiego pracownika który by się potem oczywiście zwolnił, ale satysfakcja by pozostała

@Menadżer

A ja bym ci dał kopa w pysk i powiedział żebyś sam se robił za te grosze!

@Tomek

Niestety narazie sam dostaje kopa i to w zad od wszystkich dlatego tak tu kozacze!

Fanka Amazona
@Tomek

Te grosze to dla ciebie tomeczku szczyt marzeń.

google play
@Menadżer

Jest taki slogan" Zaklad pracy twoim drugim domem" wiec gramy w gry .

Kuba
@Tomek

Pisać smsy mogą liderzy my mamy pracować wcześniej nie było telefonów na magazynie i kazdy mógł się skupić na pracy , teraz mamy za dobrze i zamiast docenić i podziękować to narzekamy

Kuba

Bardzo dobra praca dobre wynagrodzenie , wystarczy być posłusznym słuchać liderów i ciężko pracować ale pracownik fizyczny jest od ciężkiej pracy moja najlepsza praca nikt nie pogania nie krzyczy nie wyzywa i godzina przerey

Amazon nie traktuje pracowników poważnie. Bon Świąteczny dostaniemy po świętach. Kpina, tym bardziej, że formularze na bon trzeba było wypełnić do końca lutego. Firma miała mnóstwo czasu by to ogarnąć przed Wielkanocą. Tak jest z organizacją wszystkiego. Pracownik ma coś zrobić natychmiast, a oni mają miesiące na reakcję.

Kornelia
@Ania

A zamiast balu wymyślili jakieś absurdalne konkursy. Nikt wcześniej nie słyszał o " Roku Harmonii" Wygrają pojedyncze osoby a paczki mogli zrobić i dać ludziom na święta. Coraz gorzej traktują pracuwników,

Against

Pracowałam na picku. Jeśli chodzi o plusy: darmowe testy na covid. Praca na innych magazynach chyba bywa cięższa fizycznie niż w Amazon. Darmowy dojazd autokarem. Minusów widzę niestety więcej: Szkolenie niby ok, ale przez parę pierwszych dni miałam sporo wątpliwości czy coś robię tak jak trzeba: czy właściwie klasyfikuję produkt jako damage, pierwszy missing po jakimś tam czasie dopiero mi się trafił, więc też nie miałam pewności czy robię to tak jak trzeba, bo pokazane byli na szkoleniu tylko raz. Czegoś nie wiesz - pytaj, tak mówią. Ok ale po 1. czasem nie masz kogo. po 2. zapytasz 3 różne osoby, dostaniesz 3 różne odpowiedzi. Niektórzy menagerowie niezbyt mili, aroganccy. Kto by pomyślał, że to pomarańczowe wdzianko daje tyle pewności siebie. Największy zarzut to niejasne zasady tzn. brak informacji o tym jak liczone są przerwy (od zeskanowania produktu do zeskanowania produktu), brak informacji o normach. Przerwy nie pozwalają za bardzo dychnąć, samo dotarcie na kantynę zajmuje kilka minut, więc doliczając czas potrzebny na powrót to zostaje mało czasu na zjedzenie posiłku. Nawigacja po wieży pickerskiej płata figle, czasem skaner bez sensu przerzuca po piętrach. Idziesz 6 minut po to by pobrać 1 produkt. Wyczuleni na punkcie BHP, uwagi za nietrzymanie się poręczy na schodach. Stabilność pracy na poziomie minus 10. Pracownik agencyjny umowy miesięczne, dowiadujesz się na koniec miesiąca czy pracujesz dalej. Niekoniecznie trzeba się opierniczać żeby wylecieć, zasady zwalniania są dziwne, panuje duża rotacja. Podsumowując: nie jest to jakiś (usunięte przez administratora) to robota dla ludzi, którym nie przeszkadza bycie nic nie znaczącym trybikiem w machinie, nie frustruje ich fakt, że dostają reprymendę za 3 minuty dłuższą przerwę. "Jak by nie patrzeć, kapitalizm to jest prosta bajka. Wilk syty ale owca martwa."

Boss
@Against

"Darmowy dojazd autokarem" To nie jest darmowy dojazd. Tak samo obiadki za 1zl. TO WY ZA TO PŁACICIE!!! PONIEWAŻ ZA MAŁO ZARABIACIE. To wszystko jest wliczone w waszą niezapłacona pracę. Jeśli tego nie rozumiesz to znaczy że się nadajesz do amazon :D

Lens

Hej czy faktycznie nie można mieć przy sobie telefonu ani zegarka? To z kad wiedzieć która godz i np kiedy przerwa? Chce tam iść ale poczytałam ten regulamin dość rygorystyczny.. ????

Vsiel
@Lens

Godzinę masz na zegarze monitorze albo skanerze. Brak możliwości wnoszenia zegarków elektronicznych to najmniejszy problem w tej firmie. A telefony teraz można mieć ze sobą, oczywiście nie można używać. Pilnują teraz dystansu 2m, ale to jest fikcja bo nie jesteś w stanie zachowywać takiej odległości cały czas. W wąskiej alejce musisz się mijać z ludźmi, stawać koło nich, bo przecież nie poczekasz aż się alejka zwolni. To znaczy możesz poczekać ale dostaniesz naganę za tzw. offtaski.

Smsy są dobre dla młodych, ja tam wolę posiedzieć podumac albo pospacerować w pracy

Angelika98

Czy bendom szczepienia firmowe w Amazon? Czy Covidianie bendom się szczepić? Czy idzie wyciongnonc 4 k na renke?

Ile wynosi premnia, bony na święta?

Amazon

Dla pracowników agencyjnych tzn adecco itp. 0 pln...dla pracowników amazon 1000 pln brutto...pozdro

Racja

No, crety to masakra. Ale przynajmiej jakas atrakcja jest patrząc szczególnie na te laski w prześwitujących leginsach hahaha

Zostaw merytoryczną opinię o Amazon - Sosnowiec

• Jak się pracuje w Amazon?

Zobacz opinie na temat firmy Amazon tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 836.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Amazon?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 628, z czego 112 to opinie pozytywne, 199 to opinie negatywne, a 317 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Amazon?

Kandydaci do pracy w Amazon napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Amazon
1.8/5 Na podstawie 1040 ocen.