Opinie o Amazon w Sosnowiec Poznańska 1D

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Amazon. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Amazon o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Amazon w Sosnowiec Poznańska 1D

Art

Witam czy to prawda ze dojazdy do Amazonu bede płatne?tzn odbijane koszta z pensji pracownika.

Uczciwy robol
@Art

Mam nadzieję, że tak. Uważam że jest niesprawiedliwe jeżdżąc za darmo do zakładu, zwłaszcza że Amazon daje nam dużo bonusów i premi oraz dobre dobre zarobki. Dlatego liczę że bendziemy dopłacać.

@Art

Oczywiście że tak będzie a co myślałeś że będą wozić twój tyłek totalnie za friko...ale spokojnie jeszcze nie marszcz pingwina cena będzie przeliczona tak samo jak te niby smaczne obiadki 1pln za miske 3pln za przejazd 50km do twojej idealnej pracy...lepiej poszukać czegoś lepszego ale to dla ambitnych a nie dla prawdziwych amazonczyków...

???

Tak

Amazon 3
@Uczciwy robol

Widzisz i znowu się czegoś nawąchałeś jakiś dopalaczy i wypisujesz głupoty...ta na bank przejazdy do amazon będą płatne ale tylko dla tych którzy nie umią wyrobić normy albo dla tych którzy ciągle stoją i gadają...gdyby tak miało być to amazon musiałby się pożegnać z połową załogi...każda firma na inwestycyjnej oferuje dużo lepsze warunki pracy nie mówiąc o stawce...nie wypisuj głupot i nie starsz ludzi gdyby amazon wprowadził płatne przejazdy to ciekawe skąd weźmie tych naiwniaków do pracy którzy jadą 50km autokarem do pracy za 20pln...taki przestarzały magazyn jak amazon sosnowiec jedynie tym oraz niby smacznym posiłkiem może zachęcić ludzi żeby pracować w tej firmie...

Stary_wyjadacz
@Art

Tak, a w następnej kolejności zostaną wprowadzone opłaty za zajęcia fitness, jakie Amazon organizuje pracownikom na hali: długie spacery, ćwiczenia w podnoszeniem tot-ów, dietetyczne posiłki, pozwalające zrzucić wagę :) . Bądźmy poważni: darmowy dojazd to jedna z 5 rzeczy, które są dobre w tej firmie (pozostałe: 3 przerwy i terminowa wypłata), jeżeli zaczną za to obciążać ludzi, to spora grupa szybko zrezygnuje;

Ona ona

Lider z cretow mały blondyn chyba Pawełek hehe co za śmieszny uganiacz za młodymi pannami . Chyba niektórzy jak są wyżej myślą że są fajni a on zwyczajnie jest tragiczny ...

Cześć. Jeśli pracowałam 9 miesiecy pod agencja Radstand i nie przedłużyli mi juz umowy ani nie przeszłam pod amazon, to czy moge się zatrudnic ponownie pod agencją radstand albo pod addeco? Prosze o szybka odpowiedz dzięki

ktoś
@Ania

Tak możesz pod Adeco drugie 9 miesięcy.

@ktoś

Odrazu po rozwiązaniu umowy z Randstadem czy muszę odczekać np 3 miesiace ? Pozdrawiam

ktoś
@Ania

To zależy jakie jest zapotrzebowanie,jedni są przyjmowani po miesiącu inni po trzech a jeszcze inni mają blokade jak coś przeskrobali.Musisz złożyc aplikacje i zobaczysz co ci odpowiedzą,najlepiej czesto sie przypominać.

Pomoc

Jeśli Twój przełożony wywiera na Tobie jakąkolwiek presję, czujesz się zaszczuty, zastraszany i jeśli podcina Ci skrzydła, blokuję drogę do rozwoju i nauki to bezzwłocznie zadzwoń ze skargą do hr głównego w Krakowie nr tel : 12 881 11 61 Twoja opinia ma bardzo duży wpływ na to czy taki niekompetentny przełożony, który stosuje elementy mobbingu wobec pracowników będzie miał /miała przedłużony kontrakt. No takim ludziom trzeba podziękować za współpracę i tylko od nas zależy na co im pozwolimy. Powodzenia w zwalczaniu mobbingu.

Jarosław Kaczyński
@Pomoc

W Amazon Sosnowiec to na początku dziennym. Wystarczy, że się zorientują że jesteś lepszy od nich to cię zniszczą. Standard w Polsce. Polaczki cebukaczki bez względu na stanowisko to neurotyczne zakompleksione narcyzki.

Pablus85
@Pomoc

Chciaubym złożyć skargę na kierownictwo i tzw kapo w amazon , tylko jak ?

Była pracownica
@Pomoc

Miejsce co poniektórych menago i liderów jest w kryminale ...

Pola
@Pablus85

Zgłoś ich do PIP-u, naprawdę działa :)

PracaAmazon
@Pomoc

Mam pytanie czemu w amazon nie ma możliwości pracy tylko na zmianę nocną? jeśli jest taka możliwość na pół etatu...na nockach moja produktywność jest największa..osoby zainteresowane zamianą na nocki bardzo proszę o kontakt mailowy oczywiście nie chce dodatku za pracę w godzinach nocnych dodatek zostaje po stronie pracownika który wyrazi taką chęć mi zależy tylko na pracy w porze nocnej...jeśli komuś odpowiada zmiana poranna i nie trawi nocek bardzo proszę o kontakt chętnie się zamienie...pozdro

Amazon 3
@Była pracownica

Tak jest jak piszesz że ich miejsce jest tam a jednak tam nie trafili i teraz mają swoje 5min w firmie amazon...w amazonie liczą się tylko znajomości

@Amazon 3

Jestem zwykła szarą pracownica. Uważam że tacy przełożeni są potrzebni żeby utrzymywać rygor i porządek w załodze. Jakby nawet mnie ponizali pluli bili po twarzy z liścia i stali z nachajkami to i tak będą mieli mój szacunek,bo jestem nikim.

Nobi
@Szara pani nikt

Lecz się, Twoja ironia jest żałosna

@Nobi

To nie ironia. Według niezależnych badań ponad 80 % pracowników polakow za pracę godzi się na kary fizyczne i by im się chętnie podawała byleby mieć pracę za najniższą krajową.

Nobi
@Szara pani nikt

Bzdury piszesz, nie ma takich badań, wręcz przeciwnie, ludzie walczą o swoją godność i poszanowanie w miejscu pracy. Czasy niewolnictwa już dawno zostały zniesione, no chyba, że Ty nadal tkwisz swoim rozumem w tej epoce, to wtedy przyznaje Ci rację.

@Nobi

Przecież jesteśmy (usunięte przez administratora). Myślisz że tamte czasy różnią się bardziej niż te? Hehe o nie. Uwierz mi że wienkszosc z nas wolałabym dostawać bicze na gole plechy niż zabieranie pieniendzy w podatkach. Wiesz co robią na Filipinach w wielki piątek. Krzyżują się żeby ocalić twoja duszę i swoją. Dla nich taki ból to raj. Sama bym tak powisiala na krzyżu dla zbawienia, ale nie o tym. Kary cielesne w pracy zawsze mobilizuja pracownika i budzą w nim adrenalinę i chęć przetrwania polegajoncy na szacunku do szefa i firmy. Mnie jakby lano z liścia po gembie i pluto w pracy to musiałabym to znieść z godnością. Z twoją pisownia też jest na bakier tyle błędów....

Andzia
@Szara pani nikt

Już nie pracuje no i na szczęście nikt mi nie ubliżył w tej pracy,praca wyczerpująca psychicznie jeśli chodzi o presję czasu, zbyt dużo czasu poświęconego na dojazdy... Piszesz, że można dać się poniżać, bo jesteś nikim?? Nikt nie ma prawa traktować cię jak śmiecia, ani w tej pracy ani w żadnej innej.. No cóż.skoro ty tak twierdzisz to daj się traktować jak śmieć... uwierz, jakby ktoś spróbował mnie uderzyć w twarz tak jak piszesz to dostał by odemnie to samo.... Trzeba się szanować... To nie czasy niewolnictwa.. Pozdrawiam i więcej wiary w siebie :)

Boss
@Nobi

Ktoś kto ma odrobinę godności nie pracował by w Amazonie.

@Andzia

Masz rację uważam się za zwykłe zero które jest nic niewarte. Zwykła (usunięte przez administratora) ze mnie nic niewarta (usunięte przez administratora)

Kombo Janek
@Nobi

Czasy niewbolnictwa zostały zniesione............??....jesteś tego pewny ?

Mk
@PracaAmazon

Nie ma takiej możliwości żeby się zamienić

Alan
@Jarosław Kaczyński

No zdrajca Polski się odezwał zawiadomię kadry aby zainteresowały się tobą.

Jacek z GRUBY
@Szara pani nikt

Nie dziwię się ze nie masz szacunku sama do siebie bo widzę że zdolna jesteś jedynie do pracy fizycznej skoro pisownia po "polskiemu" sprawia Ci taka trudność. A podpisać się bez błędu potrafisz? Mądry potrafi walczyć o swoją godność kiedy tego trzeba.

Slayer
@Szara pani nikt

Czytając Twoje wypociny to sam chętnie bym się zgodził nawet na ukrzyżowanie w zamian za kurs języka polskiego dla Ciebie na chociażby poziomie podstawówki

@Jacek z GRUBY

Jak dla mnie godność to prawo do jakiejkolwiek pracy. Powinniśmy się nawet cieszyć że możemy zamiatac ulice.

Xyz
@Szara pani nikt

Co Ty opowiadasz... Hej Szara Pani nikt. Jak możesz tak o sobie pisać i myśleć...? Nie jestes Nikim...! Jesteś człowiekiem takim samym jak lederzy, managerowie, prezesi firm itd... Jeżeli to co piszesz to nie żart. To musisz zmieniać myślenie o Sobie! Jestes człowiekiem, który ma swoje prawa i marzenia. Szacunek się zależy wszystkim! Masz bardzo niska samoocenę! Musisz nad sobą pracować i Pamiętaj jesteś tak samo ważna w firmie czy na Świecie jak inni Ludzie niezależnie kim jesteś, jaki zawód wykonujesz oraz czym się interesujesz. Jestem zszokowany ta opinia... Naprawdę musisz zmienić podejście oraz zdanie o sobie. A jeżeli sama nie potrawisz radzę iść do specjalisty. Pozdrawiam Cię Serdecznie i jeżeli to nie był żart... Tylko szczera opinia to życzę Ci zmiany podejścia do życia oraz przede wszystkim Siebie! Jesteś człowiekiem takim jak każdy inny na Świecie! Trzymaj się :)

@Xyz

Po co iść do specjalisty wystarczy twój wpis to tak jakby u specjalisty...no raczej że to był żart hehe...a nawet jeśli nie to czemu takie opinie że jeśli ktoś lubi i szanuje sobie pracę w amazon jako zwykły pracownik od razu musi mieć niską samoocene...

@Szara pani nikt

Dlaczego się za mnie podszywasz? Nie stać cię na swój nick? Zawsze będziemy polskimi zerami co udowadniasz tym wpisem.

maryska2112
@PracaAmazon

Jest taka zmiana na cały etat. Ona jest chyba od środy do soboty lub czwartku do niedzieli. Jakoś tak, nie pamiętam dokładnie. Idź porozmawiaj do swego menagera o zmianę

Technik utrzymania ruchu

Rekrutacja w bardzo nie milej atmosferze. Tekstu typu jaki z Pana fachowiec..Nie wiem wszystkiego ale to nie znaczy żeby kogoś krytykować w taki sposób można okazać troche szacunku i poprostu zakonczyc rozmowę. Atmosfera grobowa. Na podstawie rysunków wydrukowanych na kartce i kilku pytaniach oceniaja czlowieka. No ale fachowcy z Sosnowca są najlepsi więc mogą wysmiewac ludzi w twarz. Nie widząc nawet jak ktoś pracuje. Kontak przez pocztę. Zero na temat zarobków itp. Już od pocztku rozmowy osoba zadajaca pytania wyglądała na nie zainteresowaną. Plus szybka odpowiedź z wynikami rozmowy.

Pytania o karierę zawodową. Kilka pytań technicznych.

logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
Zawiercie

Głosuję na PiS i możecie mnie pocałować w 4 litery. Amazon do opodatkowania.

Gruby kotlet
@Zawiercie

44 mld euro – czyli ok. 200 mld zł – wyniosły przychody Amazona ze sprzedaży w Europie w 2020 roku. To rekord – wzrosły o 12 mld euro, czyli blisko 40 proc., do czego mocno przyczyniła się pandemia. Mimo to spółka nie uiściła w ubiegłym roku ani jednego euro podatku CIT – podał we wtorek brytyjski dziennik „The Guardian”. Jak to możliwe? Polecam artykuł o tym w google.

Jarosław Kaczyński
@Zawiercie

W pełni się zgadzam z kolegą. Też głosuje na PiS i uważam, że wszystkie mega korpo powinny płacić podatki w kraju w którym działają. Zamiast podatku od zysku powinni płacić podatek od oprotu. Bo zyski to oni wyprowadzają do rajów podatkowych.

Anty_amazon
@Jarosław Kaczyński

Niektórzy ludzie pracujący w amazon np. na pick tower twierdzą że magazyn jest w pełni klimatyzowany..zależy w której alejce i na którym piętrze ogólnie p1 ale na p2, p3 jest tak gorąco że bardzo łatwo o utratę przytomności ogólnie na magazynie jest duszno nie ma czym oddychać zero jakiegokolwiek dostępu do świeżego powietrza...klima na picku jest ale tylko wtedy jak sam sobie podmuchasz w maseczkę aż żal tych ludzi którzy tam pracują...

@Jarosław Kaczyński

Nie życzę sobie abyśmy byli na ty, gdyż nie jestem twoim kolegą i nigdy nie będę kolegą tego co obraża Polaków i moje Zawiercie. Dobrze wiem jak obrażałeś pod pseudonimem BMW123 nas mieszkańców powiatu Zawierciańskiego.

Była Pracownica

Juz niedługo ...

Szalony mineciarz

Są przyjęcia do Sosnowca??

XYZ

Domyślcie się co trzeba zrobić, żeby zostać instruktorką/liderem w tej firmie.

arkadiusz57

ta paczka to wstyd i obraza dla tysięcy górników jednym słowem to chał,.za coś takiego górnicy wywozili na taczkach .A dalej idąc wstydzicie się świąt to wymyślacie głupoty wypchajcie się tymi głupotami

@arkadiusz57

Paczka o wartości 100pln...może dla górników to obraza ale amazon to nie kopalnia tylko magazyn...a zawartość taka ze względu na płeć piękną która przeważa wśród pracowników amazon oraz żeby zachęcić co po niektórych pracowników o większą higiene osobistą...zawsze możesz spróbować sprzedać komuś paczkę a ponoć dla pracowników którzy nie odebrali prezentu 100pln premii do wyplaty...

Pozdro

(usunięte przez administratora)jak ta praca wyciąga z człowieka ostatnią resztkę sił i energii

arkadiusz57

po odebraniu paczki czuję się upokorzony i ośmieszony że to odebrałem gdybym wcześniej wiedział co jest w środku to bym tego nie tknął.!!!!!!!Mój ojciec górni przewraca się w grobie .

Rtv

Ile teraz się zarabia w Amazon

Wy jesteście "amerykańskimi (usunięte przez administratora)" na polskiej ziemi,

Adrian Zandberg Lewica Razem!

W 2020 roku Amazon osiągnął najwyższe w swojej historii przychody w Europie: 44 mld euro. Mimo to nie zapłacił ani euro podatku CIT w żadnym z państw, w którym działa. A wszystko dzięki sprytnej strategii podatkowej i siedzibie w Luksemburgu. 44 mld euro – czyli ok. 200 mld zł – wyniosły przychody Amazona ze sprzedaży w Europie w 2020 roku. To rekord – wzrosły o 12 mld euro, czyli blisko 40 proc., do czego mocno przyczyniła się pandemia. Mimo to spółka nie uiściła w ubiegłym roku ani jednego euro podatku CIT – podał we wtorek brytyjski dziennik „The Guardian”. Jak to możliwe? Spółka wykazała bowiem opiewającą na 1,2 mld euro stratę. Europejska filia Amazona – spółka EU SARL – ma swoją siedzibę w Luksemburgu. To stamtąd kieruje sprzedażą w europejskich krajach: m.in. Niemczech, Wielkiej Brytanii a także – od niedawna – Polsce. I także tam się rozlicza. Ile przynosi Amazonowi jeden pracownik? Ponad 8 mln euro Przychody z działalności w Szwecji, Polsce czy Francji są więc księgowane właśnie w Luksemburgu – a spółka EU SARL skumulowała stratę w wysokości 2,7 mld euro. Spółka przenosi stratę na kolejne lata, dzięki czemu podatków nie zapłaci najprawdopodobniej także w latach kolejnych. A do tego otrzymała ulgę w wysokości 56 mln euro - do wykorzystania w przyszłości, kiedy przyniesie zysk. Amazonowi udała się zatem powtórka z lat 2017 i 2018, kiedy to w Stanach Zjednoczonych spółka nie tylko całkowicie uniknęła federalnego podatku dochodowego, ale jeszcze dostała od państwa zwrot w wysokości 129 mln dolarów. Dopiero w dwóch ostatnich latach Amazon zapłacił w USA odpowiednio 1 i 1,7 mld dolarów (w tym drugim roku zysk wyniósł 11 mld dol.). Co na to sama spółka? Odpowiada jak zwykle: że płaci wszystkie podatki zgodnie z prawem państw, w których działa. Tłumaczy też, że jej zyski w Europie są niskie, bo Amazon dużo inwestuje – przez ostatnie 10 lat na ekspansję swojej działalności miał wydać 78 mld euro. Jak podaje „The Guardian”, w luksemburskiej spółce Amazona przy sprzedaży na rynku europejskim pracuje ponad 5 tys. osób (na całym świecie zatrudnia 1,3 mln osób, w Polsce, przede wszystkim w centrach logistycznych - 18 tys. osób), co oznacza, że pracownicy spółki są nadzwyczaj produktywni: jeden przynosi spółce 8,4 mln euro rocznie. Z zeznania, które złożył Amazon, nie wynika, ile zarobił (bądź stracił) w każdym z krajów w Europie, w którym jest obecny. Ty też płacisz wyższe podatki niż Amazon Politycy coraz częściej podnoszą, że sytuacja zmierza do absurdu: podczas gdy mali i średni przedsiębiorcy płacą podatki wynoszące kilkanaście czy kilkadziesiąt procent, rosnący, monopolizujący rynki i przynoszący ogromne pieniądze giganci nie płacą nic. Brytyjska posłanka Partii Pracy Margaret Hodge skomentowała informację o zerowym podatku Amazona w Europie wskazując, że spółka korzysta z opłacanych przez państwa, w których zarabia, usług publicznych i wyedukowanej przez nie siły roboczej. Biden szykuje dwa razy wyższe podatki dla bogatych. Wall Street odpowiada spadkami Z kolei prezydent Stanów Zjednoczonych Joe Biden zaproponował wprowadzenie minimalnego, globalnego podatku w wysokości 21 proc. Pomysł poparły m.in. Francja i Niemcy, Wielka Brytania jest mu przeciwna. Oponować będą także zapewne europejskie raje podatkowe. Pomysł Bidena jest następujący: spółki miałyby płacić podatki od sprzedaży w krajach, w których działają, niezależnie od tego, w jakim kraju czy raju są zarejestrowane. Cały czas trwają także przymiarki do wprowadzenia unijnego podatku, który miałby dotknąć spółki cyfrowe wykazujące przychody przekraczające 750 mln euro. Tu także istotna byłaby nie siedziba spółki, ale tzw. użytkownik końcowy – giganci płaciliby więc podatki w państwach, w których zarabiają na użytkownikach. W Polsce jedyną partią, która złożyła bardzo podobny projekt, jest partia Razem. Podatki "optymalizuje" większość cyfrowych gigantów: m.in. Netflix, Google czy Apple. Jednak według organizacji Fair Tax Foundation, to Amazon jest w tym absolutnym liderem. Według organizacji Fair Tax Foundation, w Stanach Zjednoczonych, dzięki rozmaitym zabiegom, spółka odprowadziła efektywnie przez ostatnie 10 lat niespełna 13 proc. podatek. Amazon twierdzi jednak, że te wyliczenia są błędne, a w latach 2010-2018 efektywna stawka opodatkowania spółki wyniosła 24 proc. Tą samą ścieżką kroczy także Zoom – spółka oferująca komunikator do wideokonferencji. Jak pisaliśmy w marcu, dzięki pandemii - zdalnym nauczaniu i pracy - zysk Zooma w 2020 roku wzrósł o niebotyczne 4 tys. proc.: z 16 mln dolarów w 2019 roku, do 664 mln dolarów w roku ubiegłym. Mimo to spółka nie odprowadziła federalnego podatku dochodowego (21 proc.) – korzystając z odpisu podatkowego obniżyła go do zera. Podobnie jak Amazon Zoom wydał oświadczenie, w którym pisze – i trudno tu zarzucać mu kłamstwo – że działa zgodnie z obowiązującymi przepisami podatkowymi. Na fakturach, które spółka wystawia polskim użytkownikom, mowa jest wyłącznie o "federal tax".

Olo

Czy jest możliwość pracować tylko w weekendy jako praca dodatkowa.

Ona

Pracownicy zatrudnieni przez agencję Randstad , też dostaliście list o wycieku waszych danych ?

Agencja

Cześć. Mam pytanie. Czy jeśli Randstad nie przedłużył mi umowy to czy mogę ponownie aplikować o prace ale do drugiej agencji - Adecco? Czy agencja Adecco przyjmuje pracowników którzy byli pod niebieską agencją ? Pozdrawiam

Baesuzy
@Agencja

3, miesiące karencji. Miałam to samo, tylko że z Adecco.

Była Pracownica

Nie tylko Ty masz patoLigcznych znajomych ...:) Za niedŁugo poznasz moich ;) Pozdrawiam :D

Picker

Pracuję od 3 miesięcy na dziale Pick, mój manager z Picku to Rafał P. Proszę o opinię czy jest OK czy lepiej go zmienić na innego?

Szalony mineciarz

Jak wyglądają zarobki w amazon??

bogactwo niezwykłe
@Szalony mineciarz

Jak masz skończone 26 lat to bez nadgodzin i premii za 100% obecności jest tragedia. 200 godzin (18 zwykłych dniówek + 2 razy nadgodziny w nocy) + premia za obecność= 3800 z groszami i to max jaki tu wycisnąłem. Ale bez nadgodzin to by nawet 3000 nie było, więc bieda totalna. No ale tu jest stawka 20 brutto, niewiele więcej niż obecna minimalna. Jak w tym roku nie będzie jakiejś podwyżki w amazonie to trzeba będzie się poważnie zastanowić czy jest sens tam pracować. Minimalna goni stawki amazona i trzeba tyrać na nadgodzinach jak wół żeby nie klepać biedy.

Mariusz 37

Dobrze że już nie pracuję w tym (usunięte przez administratora).Ciągle jedno i to samo na IXD,aż ręce odmawiały posłuszeństwa od dźwigania tych kartonów ale i tak przełożeni mają cię gdzieś.Nie liczy się że jesteś zmęczony,dla nich ważne jest statystyki.Dobrze że przechodzę do teścia,bo nigdy w Amazonie bym nie doszedł do takiego stanowiska,tylko pomażyć.A jak jesteś ambitny to w (usunięte przez administratora)cię mają.A tak teraz zostałem wice prezesem zarządu,ktoś mnie wreszcie docenił i moje doświadczenie.

Zostaw merytoryczną opinię o Amazon - Sosnowiec

• Jak się pracuje w Amazon?

Zobacz opinie na temat firmy Amazon tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 837.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Amazon?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 629, z czego 112 to opinie pozytywne, 199 to opinie negatywne, a 318 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Amazon?

Kandydaci do pracy w Amazon napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Amazon
1.8/5 Na podstawie 1041 ocen.