Rolmako Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Henryk Kowalski

Opinie o Rolmako Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Henryk Kowalski

Dostawca stali

Współpracuje jako dostawca wyrobów hutniczych z Rolmako już ponad 10 lat, wzorowy płatnik. W dzisiejszych czasach mało jest tak wiarygodnych firm, zamówienia robione z dużym wyprzedzeniem, pieniądze zawsze na czas. Życzę firmie sukcesów w Nowym Roku 2020.

Zulu Gula

Dobra firma, produkty i pracodawca

Einstein

W biurze atmosfera pracy jest dobra.

Zadowolony klient

Bardzo dobre brony talerzowe, całej załodze życzę najlepszego.

operator lasera

Miła rozmowa, zostałem dobrze poinformowany, nawet nie trzeba pytać, sprawdzenie świadectw pracy, po spotkaniu wszystko jest dla mnie zrozumiałem, jasne reguły pracy i płacy.

Normalne pytania, nic szczególnego

Samuraj

Na montażu w akordzie na rękę zarabiam średnio 5000 zł, pracownicy generalnie są zadowoleni, byle zamówienia były.

@Samuraj

@Samuraj Uważam, że jest to bardzo dobra pensja. A, czy do tego dochodzą jeszcze jakieś benefity pozapłacowe?

Inka

Czy kobiety tez tam zatrudniają ?

@Inka

Tylko w biurze pracują kobiety

@Samuraj

Także zastanawiałam się, czy w Rolmako chętnie zatrudniają kobiety. Dlatego wielkie dzięki za odpowiedź! A powiedz mi jeszcze, jeśli oczywiście możesz, jak w przybliżeniu kształtują się tam zarobki?

Blady

Chce się zatrudnić w firmie od jakiej stawki macie odprowadzane składki?

@Blady

A jakie stanowisko pracy w Rolmako Cię interesuje? Co do składek, to niestety nie wiem. Ale mam nadzieję, że ktoś z obecnych pracowników wypowie się na ten temat?

@Blady

Składki od całości, od kwoty jaką zarabiasz.

Arek

Dobra firma to i dobrze się nam pracuje. Załoga fajna i atmosfera ok, polecam!

Sympatyk

Dobra firma, fajni ludzie co tam pracują, zawsze pomocni. Pozdrawiam załogę Rolmako

Olek

Jestem pracownikiem od 2 lat i nie zamieniłbym tej pracy na żadną inną, słuchając co się dzieje w innych miejscach. Godne stawki i możliwość rozwoju. Dziękuję i pozdrawiam

Mariusz

Elastyczne warunki i uczciwie wynagradzani fachowcy. W dzisiejszych czasach chyba już w niewielu miejcsach dba się o pracownika w taki sposób. Ja jestem zadowolony.

Andrzej P

Bardzo solidny pracodawca szanujący i doceniający pracownika. Cieszę się, że znalazłem pracę właśnie tu.

JaCaMaN

Witam jak wygląda praca na spawalni czy to też akord? Ile zarabia spawacz na rękę? I czy są jakieś premie bonusy na święta? Wakacje?

Abc
@JaCaMaN

A jak wygląda zatrudnienie i wynagrodzenie konstruktorów ?

Welder
@JaCaMaN

Akord płacone za pospawane części maszyn, idzie zarobić ponad 5000 zł na rękę do tego 13-ta wypłata na koniec roku jak się pracuje 10 godzin. Pracuje się 5 dni w tygodniu, warunki pracy dobre.

Na skręcaniu maszyn zarabiam zawsze ponad 5000 na rękę praca na akord nie jest lekko dla mnie ok.

Mały

Firma ok fajnie się pracuje lepiej jak w VW kasa lepsza praca na akord ale ok na montazu zarobki 3.5 -do 4.5 zależy od tego czy dziś mi się chce czy nie na spawalni 5tys do 7 tak samo

Tor

A jak wygląda praca spawacza i jakie zarobki maja spawacz?

Teresa

Widzę zainteresowanie na forum. Firma godna polecenia? Rekrutują aktualnie? Jak przebiega rekrutacja i jakie firma ma oczekiwania względem nowego pracownika? Zdarza się, że pracuję się również w soboty? Dysponujecie informacjami na temat benefitów pozapłacowych? @Monter, jesteś pracownikiem firmy jak rozumiem. Możesz napisać coś więcej o warunkach? Z finansów jesteś chyba zadowolony, ale jak wygląda atmosfera w pracy? Czy są prowadzone wdrożenia dla nowych pracowników albo szkolenia z montażu maszyn?

dave

Witam jakie średnio zarobki netto na montażu i jak atmosfera na firmie??

Monter
@dave

Jak pytasz o montaż końcowy maszyn to praca jest na akord. Monter zarabia w granicach 3500 zł do 5000 zł. Pracuje się 10 godzin 5 dni w tygodniu. Nikt cię nie będzie poganiał, wiadomo akord każdy kto chce zarobić musi (usunięte przez administratora) Brak części do ukończenia maszyn i rozpoczynanie następnej to codzienność. Praca do lekkiej nie należy, zdarza się, że nowi pracownicy szybko rezygnują. Jak czujesz się na siłach, a mój komentarz cię nie zniechęcił to warto spróbować.

Spawacz

Warunki pracy dobre, pieniądze również

Norbert

Jak firma jest bardzo dobra to widać zadowolenie pracowników na forum!!! Potrzebujecie ludzi?

Zostaw merytoryczną opinię o Rolmako Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Henryk Kowalski - Września

• Jak się pracuje w Rolmako Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Henryk Kowalski?

Zobacz opinie na temat firmy Rolmako Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Henryk Kowalski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 38.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rolmako Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Henryk Kowalski?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 8 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Rolmako Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Henryk Kowalski?

Kandydaci do pracy w Rolmako Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Henryk Kowalski napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Rolmako Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Henryk Kowalski